Jaunie sodi par džerumu

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
 
1.. 3 4 5 6 7 8
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

bulcinja rakstīja: Fukc, normālu topiku sačakarējāt.

taisi citu "normālu"... kur vēl var dzērumā pamuldēt, ja ne topikā "Jaunie sodi par džerumu"

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

bulcinja rakstīja: Fukc, normālu topiku sačakarējāt.

taisi citu "normālu"... kur vēl var dzērumā pamuldēt, ja ne topikā "Jaunie sodi par džerumu"

Atbalstīts

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Bet es arī nesaucu cilvēku par zagli, korumpantu utt., kamēr tas nav pierādīts un pēc mūsu un lielāko daļu valstu likumdošanas, cilvēks ir nevainīgs, kamēr viņa vaina nav pierādīta saskaņā ar likumu.

Tad kāpēc VID mani pamatā uzskta par krāpnieku un man ir jāpierāda pretējais? Kāpēc CP mani automātiski uzskata par dzērājšoferi un man ir jāpūs trubiņā, lai pierādītu pretējo? Šādi varētu turpināt ilgi... Diemžēl vienīgie, kas patiešām tiek uzskatīti par nevainīgiem, līdz nav pierādīts pretējais, ir slepkavas un izvarotāji.

keikei Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

keikei rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

keikei rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Visi tie dzērāju aizstāvji, kuriem liekas, ka būtu necilvēcīgi uzlikt tik lielus sodus pālī braucējiem, gribētos redzēt, kā mainās jūsu funktieris, kad kāds no šitiem dzērājtirliņiem, par kuriem jūs tik humāni izsakaties, šmigā braucot, aizsūtīs pie tēviem kādu jums tuvu un mīļu cilvēku. Jūs domājat, ka tam župam būs sabojāta dzīve, bet kā ar tiem cilvēkiem, kuriem dzīve ir sabojāta dēļ tādiem, atvainojos par izteicienu, aborta atliekām? Par to, ka mātes bez dēliem paliek, sievas bez vīriem, māsas bez brāļiem un otrādi? Humānisti atradušies. Bez tam jūs sakat, ka viņi muks un atkal līķi būs. Bet vai esat painteresējušies, cik cilvēku ir iekļuvuši līķa statusā dēļ šiem pālī braucējiem? Protams, te jau ir jautājums par to, cik profesionāli polči strādā, ķerot šitos iznireļus.

Piekrītu, ka tādus aiz restēm likt jēgas nav, jo man tad par savu naudu tāds pabira vēl jābaro būs. Labāk tiešām lai atstrādā.

Kas attiecas uz sodiem pēc ienākumiem. Jūs laikam aizmirstat, kur dzīvojat. Šeit lielākā daļa iedzīvotāju strādā par minimālo algu, pārējo saņem aploksnē, līdz ar to reālajiem ienākumiem atbilstošu sodu tik un tā nedabūs.

Tu redzi tikai to ko gribi redzēt un dzirdi tikai to ko gribi dzirdēt.

1. Sodi netiek pārskatīti, lai būtu drošāk uz ceļa, bet:

1.1. Šlesjars & KO celtu savu reitingu uz vientiesīšu fona

1.2. Vairāk naudiņas ienāktos valsts kasē (šis gan tikai subjektīvs viedoklis, par to, ka valdība vēl nav pārdzīvojusi, ka nav piecgadu plānu vairs)

1.3. Lai nerunā par citām lietām (piemēram paša Aināra kāpu apbūvi Jūrmalā)

2. Šis sods ir nesamērīgs visai pārējai LV sodu sistēmai - ne tikai administratīvo, bet arī kriminālo utt.

3. Cīņa kā vienmēr notiek tikai ar sekām, ne cēloni.

Pastāsti man kāda starpība sods ir 5, 500 vai 5000 LS, kad žūpa uzbrauks tev virsū, jo iepriekš šams nebūs noķerts?

4. Lai atpirktos vajadzēs lielāku summu, toties arī policim būs grūtāk atteikties.....

Atver acis un saproti, ka ne jau nu Ainārs uztraucas par tavu, manu vai kāda cita pakaļu, vienkārši populistiska reklāma....

1.3. atbilde liekas visstulbākais arguments, ko vispār kāds var izdomāt. Pirmkārt, cik zinu, tā būve neatrodas kāpās, tātad neko pretlikumīgu Ainārs nedara. Bez tam, par kādām citām lietām, pārgudreli, lai runā vai nerunā? Par to pašu Šleseru visi runā briesmu lietas, bet nez kāpēc neviens tā arī nekādās pretlikumībās viņu nav pieķēris. Un kamēr tiesa viņu par vainīgu nav atzinusi, tikmēr arī viņš neko nav darījis. Un ja tu zini, ka viņš vai kāds cits kaut ko ir izdarījis ne tā, tad liec kārtis galdā ar visiem faktiem uz menteni vai KNAB, nevis runā par lietām, ko nezini. Kas attiecas uz reitingu celšanu, kādā veidā, tavuprāt, kāds politiķis varētu pacelt reitingu, palielinot sodu? Tas pat bērnam ir skaidrs, ka ne jau no soda lieluma tas ir atkarīgs, bet no rezultāta. Un domā, ka Šlesers to nesaprot? Un tas, ka naudiņas vairāk ienāktu kasē, arī nemaz tik slikti nav. Ja grib apdraudēt cita dzīvību, lai tik maksā.

Tā kā, pats mēģini saskatīt arī ko citu, nevis to, ko gribi. Varbūt tu varētu pateikt, kā panākt, lai cilvēki pālī pie stūres nesēžas?

Man ir vairāki varianti!

1. Tu pats esi Šlesers

2. Tu esi ļoti jauns (vēl jaunāks par mani, bet tam man grūti noticēts)

3. Tu neesi jauns, bet dikti naivs.

Tieši man vakar bija diskusija - piemēram, Šlesers, (un šoreiz tikai piemēram) uzbūvē to pašu sasodīto māju kāpās, jo viņam ir sakari Jūrmalas pašvaldībā (tikai piemēram) - ar papīriem viss čiki tapēc mēs tauta turam muti!

Pēc tam es iedodu 1 000 000 ls kukuli, lai uzbūvētu māju kāpās un mani ietupina, aber ar ko es esmu sliktāks par šleseru, rezultāts tak viens, kāpas ir apbūvētas.

Saprotu, ka tas ir off topic, bet ceru ka saprati domu - tas, ka mēs viņam netiekam klāt vēl neko nenozīmē, un tas, ka šādi populistiski paziņojumi ir tīrākā aģitācija (atceramies arī slikta reklāma ir reklāma) tas nu tā kā būtu skaidrs!

Nevajag pārprasts mani, es nekādā veidā neaizstāvu dzērājšoferus, bet, piedod, tu runā tā it kā mūsu valstī viss ir čikiniekā, politiķi strādā mūsu, ne savā labā un mēs visi sēžam uz zaļa zara.

Paga, paga, es neesmu teicis, ka tā nav (vismaz domājis ne). Es arī nevienam no viņiem neuzticos, es nedomāju, ka viss ir čikiniekā un es nedomāju, ka mūsu 100 gudrākie ir tīri kā kristāliņi. Bet es arī nesaucu cilvēku par zagli, korumpantu utt., kamēr tas nav pierādīts un pēc mūsu un lielāko daļu valstu likumdošanas, cilvēks ir nevainīgs, kamēr viņa vaina nav pierādīta saskaņā ar likumu. Un, kā jau minēju, tā māja kāpu zonā neatrodas, tas nu tā. Un:

1. Es neesmu ne Šlesers, ne viņa radinieks, ne partijas biedrs,

2. Nezinu tavu vecumu tāpēc nevarēšu pateikt, vai esmu jaunāks, bet nekāds vecis arī neesmu.

3. Arī naivs neesmu. Kā jau minēju, arī es nevienam no viņiem neuzticos. Bet arī nerunāju par konkrētām lietām, par kurām neesmu pārliecināts.

Bet vismaz to, ka tā ir lēta politiska aģitācija tu saproti?

Vai arī jorojām domā, ka viņu sip tava vai mana veselība, drošība, dzīvība?

Bez tam kā jau teicu, par viņu pašiem (ne)darbiem pierādīt neko arī nevarēs, jo tik stulbi jau viņi nav un pa lielām lietām papīri ir sakārtoti, jautājums, tikai kādā veidā!

Vienkārši riebj, ka šitāds onkulīts izmet šitās skaļās frāzes un uzreiz atrodas pustauta dzirdīgo aušu, kam viņš tagad būs labais tēls, kas cīnas ar dzērājiem! Škebīgi paliek!

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Nu bet šovasar referendumā par saimas atlaišanu tauta uskatāmi parādīja savu politisko gribu un varēšanu....

Diemžēl pietiekami lielai tautas daļai pietiek ka kāds "ietekmīgs" cilvēks izmet populistisku ideju, lai dziedātu līdzi nedomājot ar savu galvu....

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja: Nu bet šovasar referendumā par saimas atlaišanu tauta uskatāmi parādīja savu politisko gribu un varēšanu....

Diemžēl pietiekami lielai tautas daļai pietiek ka kāds "ietekmīgs" cilvēks izmet populistisku ideju, lai dziedātu līdzi nedomājot ar savu galvu....

To referendumu vajadzēja rīkot 24. jūnijā agri no rīta, tad vēl vairāk tautas savāktu.

keikei Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Ronalds_ rakstīja: Nu bet šovasar referendumā par saimas atlaišanu tauta uskatāmi parādīja savu politisko gribu un varēšanu....

Diemžēl pietiekami lielai tautas daļai pietiek ka kāds "ietekmīgs" cilvēks izmet populistisku ideju, lai dziedātu līdzi nedomājot ar savu galvu....

To referendumu vajadzēja rīkot 24. jūnijā agri no rīta, tad vēl vairāk tautas savāktu.

Jā, un vēl sadalīt atsevišķi sievietēm un vīriešiem iecirkņus, lai ģimenes arī nevar kopā braukt!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:...

To referendumu vajadzēja rīkot 24. jūnijā agri no rīta, tad vēl vairāk tautas savāktu.

Tu tokš i' sitams...

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

a

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Netīšām uzgāju.c4.vds.deac.lv/...

Ar 2,5 promilem agresīvi brauc (ārdās) un finālā - čiks- izdevās izsprukt un spriedums nav pārsūdzams.

Ar liecībām jau nu vareni izgrozījies, pēc panta vairs nevar paņemt. Ko lai ar šitādiem iesāk? Gaidīt uz dabisko atlasi?

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

www.youtube.com/...

Shitas ar droshi atradiis kaadu liecinieku, ka polichi sho nepamatoti savaaca un veel \"martai\" stiklu izsita

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja: Ko lai ar šitādiem iesāk? Gaidīt uz dabisko atlasi?

Paši menti bezzobaini. Apskatījos UK raidījumu, kur čomaku paņem bez apdrošināšanas. Nākošā rītā menti sagaida pie viņa mājas un pārliecinās vai nebrauc atkal, un paņēma šo vēlreiz jau pēc pilnas programmas. Tas ar 2,5 promilēm arī visticamāk brauktu atkal, atliktu tikai 1nedēļu šim pasekot.

1.. 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti