Jaunie sodi par džerumu

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
 
1 2 3 4 5 6 7 8
Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

A kas tur skarbs? Mums tepat arī dažiem nepatīk, kad viss ir tīrs un skaists. Ieej jebkurā kāpņutelpā zoļika, purčika vai ziepīša mnogoetažkā - vot tur viņi laikam jūtās kā mājās ar piemīztiem liftiem un semočku kaudzēm zem kājām.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

da nez vai seene etogo imel v vidu...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: da nez vai seene etogo imel v vidu...

Tieši tā - teicu jau - ES nebeidzas ar Skandināviju, kas daudziem mūsējiem ir kļuvusi par nezkādu elku. Tak kaut vai Vāciju var ņemt par piemēru - vienmēr perfektie vācieši nebūt nav tādi sausiņi kā ziemeļnieki, savukārt sakoptība ir DAUDZ augstākā līmenī.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Eiropai vispār ir viena liela problēma - viņi (latviešus ieskaitot) ļauj kāpt zem uz galvas visiem pēc kārtas, īpaši jau titulētām nācijām. Tas uztrauc.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja: da nez vai seene etogo imel v vidu...

Tieši tā - teicu jau - ES nebeidzas ar Skandināviju, kas daudziem mūsējiem ir kļuvusi par nezkādu elku. Tak kaut vai Vāciju var ņemt par piemēru - vienmēr perfektie vācieši nebūt nav tādi sausiņi kā ziemeļnieki, savukārt sakoptība ir DAUDZ augstākā līmenī.

Elku ne elku, bet dzīve tur ir sakārtotāta nekā te. Vācija kā piemērs arī der, bet tur iekšējo problēmu ir dafiga vairāk.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja: da nez vai seene etogo imel v vidu...

Tieši tā - teicu jau - ES nebeidzas ar Skandināviju, kas daudziem mūsējiem ir kļuvusi par nezkādu elku. Tak kaut vai Vāciju var ņemt par piemēru - vienmēr perfektie vācieši nebūt nav tādi sausiņi kā ziemeļnieki, savukārt sakoptība ir DAUDZ augstākā līmenī.

Elku ne elku, bet dzīve tur ir sakārtotāta nekā te. Vācija kā piemērs arī der, bet tur iekšējo problēmu ir dafiga vairāk.

Skandināvijai problēmu ir mazāk. Un jēga no dzīves arī mazāk. Tik lopiski un bezjēdzīgi dzerošus cilvēkus (!) neesmu redzējis nekur citur pasaulē (jāatzīst gan ka dziļak par Maskavu neesmu bijis Krievijā). Tik bezpersoniskas un dzīves apnikuma pilnas sejas nav pat pie mums. Un labklājība nav nemaz tik visapteroša. Bomzīga paskata večuki tur ir pa pilnam.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Ok. No Taviem tekstiem sapratu, ka tur tajā sterilajā apvidū ir sliktāk nekā te. Pie mums dzīvei jēga ir bezizmēra, nav lopiski dzerošo, nav bomzīga paskata večuku, nav apnikuma pilno seju un labklājība vispār sit augstu vilni. Lai nu paliek.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Ok. No Taviem tekstiem sapratu, ka tur tajā sterilajā apvidū ir sliktāk nekā te. Pie mums dzīvei jēga ir bezizmēra, nav lopiski dzerošo, nav bomzīga paskata večuku, nav apnikuma pilno seju un labklājība vispār sit augstu vilni. Lai nu paliek.

Neko tu nesaprati. Mums ir kaudze iemeslu cilvēkiem būt nelaimīgiem. Un tam vēl pievienot skandinavu dzīves ierobežojumus, kas gana pārtikušus cilvēkus spēj padarīt nelaimīgus ir pilnīgs idiotisms, kas var radīt tikai ielāku bezcerību un pilnīgi neprogozējamas sekas.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja: ...

Nu bet ja nav problēmu, kāpēc tad neidzert? ...

slānīt Tevi vajadzētu....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja:

Nu bet ja nav problēmu, kāpēc tad neidzert? Esi pavērojies turienes pensionārus? Pilnigs pretstats mūsu - viņi pa ziemu slēpo atpūšas, vasarā braukā ar ricukiem. Visi smaidīgi un apmierināti ar dzīvi. Tas ir tikai normāli. Krievija ir cits stāsts...

12:00 darba dienā pārdzērušos tēviņu kautiņš līdz asinīm pilsētas centrā bez jebkādas policijas intereses ir "kapēc tad neiedzert"? Pensionārus pavēroju - biezākie ar trulu ģimi pavada laiku pie spēļu automātiem, kas ir uzstādīti pat pārtikas veikalos, nabadzīgākie tikmēr pa ielām un miskastem vāc tukšās pudeles.

Jā, protams, ar Norvēģiem ir mazliet labāk, bet no viņiem mēs neko nevaram mācīties. Kādēļ? Tādēļ, ka ne jau dzīves veids, bet gan NAFTA ir viņu laimes pamatā.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: ...

Neko tu nesaprati. Mums ir kaudze iemeslu cilvēkiem būt nelaimīgiem. Un tam vēl pievienot skandinavu dzīves ierobežojumus, kas gana pārtikušus cilvēkus spēj padarīt nelaimīgus ir pilnīgs idiotisms, kas var radīt tikai ielāku bezcerību un pilnīgi neprogozējamas sekas.

es arī nesapratu... kādi nax skandināviem dzīves ierobežojumi?

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Neko tu nesaprati. Mums ir kaudze iemeslu cilvēkiem būt nelaimīgiem. Un tam vēl pievienot skandinavu dzīves ierobežojumus, kas gana pārtikušus cilvēkus spēj padarīt nelaimīgus ir pilnīgs idiotisms, kas var radīt tikai ielāku bezcerību un pilnīgi neprogozējamas sekas.

Ko tad es nesapratu?

To viņu kaudzi ar ierobežojumiem neviens neaizstāv. Man personīgi nepatīk tas luksus preču nodoklis (laikam Norvēģija, varbūt kļūdos) 50% apmērā, kas ietver sevī arī dārgos auto. Bet par to lielo bezcerību te un tur mēs vel varētu kārtīgi padiskutēt. Nespriežu pēc sevis (tfu tfu tfu pagaidām), bet gan tuviem un tāliem cilvēkiem tepat apkārt.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Seene rakstīja: ...

Neko tu nesaprati. Mums ir kaudze iemeslu cilvēkiem būt nelaimīgiem. Un tam vēl pievienot skandinavu dzīves ierobežojumus, kas gana pārtikušus cilvēkus spēj padarīt nelaimīgus ir pilnīgs idiotisms, kas var radīt tikai ielāku bezcerību un pilnīgi neprogozējamas sekas.

es arī nesapratu... kādi nax skandināviem dzīves ierobežojumi?

Nu kaut vai tie paši, ko te visi gribat pārņemt.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja:

Yetti rakstīja:

Gachs rakstīja: ...

Nu bet ja nav problēmu, kāpēc tad neidzert? ...

slānīt Tevi vajadzētu....

labi labi pareizais

da neesmu es pareizs... garšo tā manta...

bet tirgut ta filtrē...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Gachs rakstīja:

Nu bet ja nav problēmu, kāpēc tad neidzert? Esi pavērojies turienes pensionārus? Pilnigs pretstats mūsu - viņi pa ziemu slēpo atpūšas, vasarā braukā ar ricukiem. Visi smaidīgi un apmierināti ar dzīvi. Tas ir tikai normāli. Krievija ir cits stāsts...

12:00 darba dienā pārdzērušos tēviņu kautiņš līdz asinīm pilsētas centrā bez jebkādas policijas intereses ir "kapēc tad neiedzert"? Pensionārus pavēroju - biezākie ar trulu ģimi pavada laiku pie spēļu automātiem, kas ir uzstādīti pat pārtikas veikalos, nabadzīgākie tikmēr pa ielām un miskastem vāc tukšās pudeles.

Jā, protams, ar Norvēģiem ir mazliet labāk, bet no viņiem mēs neko nevaram mācīties. Kādēļ? Tādēļ, ka ne jau dzīves veids, bet gan NAFTA ir viņu laimes pamatā.

Varbūt tuvāk pavēro mūsu pensionārus, kas pārtikas veikala kasēm ar bailēm tuvojas, par kaut kādiem spēļu automātiem vispār nerunājot. Tu mucā dzīvo vai kā?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja:

Seene rakstīja: ...

Neko tu nesaprati. Mums ir kaudze iemeslu cilvēkiem būt nelaimīgiem. Un tam vēl pievienot skandinavu dzīves ierobežojumus, kas gana pārtikušus cilvēkus spēj padarīt nelaimīgus ir pilnīgs idiotisms, kas var radīt tikai ielāku bezcerību un pilnīgi neprogozējamas sekas.

es arī nesapratu... kādi nax skandināviem dzīves ierobežojumi?

Nu kaut vai tie paši, ko te visi gribat pārņemt.

nu tas tā.... dikti vispārināti... bet ja nopietni, gribētu, lai vedekla TUR dzemdē...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Varbūt tuvāk pavēro mūsu pensionārus, kas pārtikas veikala kasēm ar bailēm tuvojas, par kaut kādiem spēļu automātiem vispār nerunājot. Tu mucā dzīvo vai kā?

Izlasi vispirms kautko, un pameģini padomāt, kas ar to ir teikts. Vai arī aizej izgulies. Un pēc tam pastāsti kādēļ man būtu japavēro mūsu pensionari, vai jādzīvo mucā, ja salīdzinu Vācijas un Somijas dzīvesveidus.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

nu tas tā.... dikti vispārināti... bet ja nopietni, gribētu, lai vedekla TUR dzemdē...

Un varbūt arī gribētu vispirms tur nodokļus maksāt? Jo šajā gadījumā principā pretendēsi un viņu socialās sistēmas izmatošanu. Lai būtu godīgi, ved savu vedeklu uz Šveici - kvalitate nebūs sliktāka, bet vismaz uzzināsi, cik tas maksā.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

liekas, ka gan Kaspersky, gan sēnej vajag "bišk iepļaut" vai arī pa bieti...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja:

nu common Tu jau visu to negatīvo pasniedz, protams jebkurā valstī ir šadi skati.

NAV katrā. Protams, ka sabiezinu krāsas tāpat kā jūs visi, fanojot par to, cik tur ir labi. Bet relatīvi - skandināvi dzīvo SŪDĪGI, salīdzinot ar veco Dienvideiropu vai UK

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Izlasi vispirms kautko, un pameģini padomāt, kas ar to ir teikts. Vai arī aizej izgulies. Un pēc tam pastāsti kādēļ man būtu japavēro mūsu pensionari, vai jādzīvo mucā, ja salīdzinu Vācijas un Somijas dzīvesveidus.

Izlasīju vēlreiz. Citēšu: "Pensionārus pavēroju - biezākie ar trulu ģimi pavada laiku pie spēļu automātiem, kas ir uzstādīti pat pārtikas veikalos, nabadzīgākie tikmēr pa ielām un miskastem vāc tukšās pudeles."

Ko es šeit nepareizi sapratu? Laikam to, ka mūsu pensionāri ir tik pareizi, ka automātos "lieko" naudu neizgrūž? Jeb kā?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja:

nu tas tā.... dikti vispārināti... bet ja nopietni, gribētu, lai vedekla TUR dzemdē...

Un varbūt arī gribētu vispirms tur nodokļus maksāt? Jo šajā gadījumā principā pretendēsi un viņu socialās sistēmas izmatošanu. Lai būtu godīgi, ved savu vedeklu uz Šveici - kvalitate nebūs sliktāka, bet vismaz uzzināsi, cik tas maksā.

es viņu vedīšu uz zviedriju... čomam mammelis tur dzemdēja... a' par nodokļiem, viņi māk rēķināt...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Seene rakstīja:

Izlasi vispirms kautko, un pameģini padomāt, kas ar to ir teikts. Vai arī aizej izgulies. Un pēc tam pastāsti kādēļ man būtu japavēro mūsu pensionari, vai jādzīvo mucā, ja salīdzinu Vācijas un Somijas dzīvesveidus.

Izlasīju vēlreiz. Citēšu: "Pensionārus pavēroju - biezākie ar trulu ģimi pavada laiku pie spēļu automātiem, kas ir uzstādīti pat pārtikas veikalos, nabadzīgākie tikmēr pa ielām un miskastem vāc tukšās pudeles."

Ko es šeit nepareizi sapratu? Laikam to, ka mūsu pensionāri ir tik pareizi, ka automātos "lieko" naudu neizgrūž? Jeb kā?

(*&%^(&^%*&^%() - tiešām esi stulbs??? VĀCU PENSIONĀRI TĀ NEDARA. Viņiem ir cita jēga dzīvei un citas iespējas. Bet Tev gribas mūsējiem pēc skandināvu parauga dzīvi uzlabot.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: liekas, ka gan Kaspersky, gan sēnej vajag "bišk iepļaut" vai arī pa bieti...

Var vienu, var otru, bet jēga no tā nemainās. No mēslu bedres apsaukāšanās par sterilo skan muļķīgi.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: [

man tante iekš vācu nabagmājas mirst...

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti