Cik tālu ies jaunu auto tirgotāji ??????

ruukiic Reģ.: 26.03.2003

Nez cik tālu nonāksim?

3 šīs nedēļas radio swh reklāmas:

1) Chervolet - nopērkot jaunu auto ceļojums 2 pers uz Bali.

2) Mercedes - novērtēs veco auto +4000,- EUR virs tirgus vērtības

3) Nissan (???) - atlaides katram autiņam, lielākajam bija ap 8500,- EUR.

 
1.. 5 6 7 8 9 10
Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Galvenais rakstīja:

sintris rakstīja:

Kaksis rakstīja:

TDIOTS rakstīja: gadijums bezcerīgs..........

.

Bet nu wesa demo mašīnai jau nu varēja noprogrammēt nost tos paziņojumus. Es jau nu nepirktu auto, kuram ekrānā visu laiku stāv tāds paziņojums.

savam jaunajam dodžam atkodu kā noņemt pretīgo pīkstēšanu par drošības jostas nelietošanu. Ir opcija to atslēgt, un kā to izdarīt, bija skaidri un gaiši ierakstīts grāmatiņā. Amīši rullē, domā par lietotāju Eiropas kāriem līdz tādam līmenim augt un augt

Jā, un kāpēc atkodi? Lai vieglāk sakontaktēt galvu ar priekšējo stiklu? Amūrikānisko pīkstēšanu uz atvērtām durvīm ar aizdedzē atstātu atslēgu arī atkodi? Mošk pīkstēšanu uz atstātiem ieslēgtiem lukturiem arī atkodi?

Kādu atbildi tu vēlies dzirdēt? Pēdējās minētājs pīkstēšanas man netraucē, bet drošības jostas atgādinājums gan ir mēsls. Lūk arīatbilde, ja pats līdz tai nedadomājies

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Datčiki sēdeklī gan kretinē, pasmagāku somu nevar uz sēdekļa uzlikt nepiesprādzējot

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Galvenais rakstīja:

sintris rakstīja:

Kaksis rakstīja:

TDIOTS rakstīja: gadijums bezcerīgs..........

.

Bet nu wesa demo mašīnai jau nu varēja noprogrammēt nost tos paziņojumus. Es jau nu nepirktu auto, kuram ekrānā visu laiku stāv tāds paziņojums.

savam jaunajam dodžam atkodu kā noņemt pretīgo pīkstēšanu par drošības jostas nelietošanu. Ir opcija to atslēgt, un kā to izdarīt, bija skaidri un gaiši ierakstīts grāmatiņā. Amīši rullē, domā par lietotāju Eiropas kāriem līdz tādam līmenim augt un augt

Da eiropietim vienkārši norauj štekeri zem sēdekļa un nekas nepīkst.

kādu štekeri zem sēdekļa, ko tu pīpē. Viņš ir jutīgs uz to, vai statnī josta ir izvilkta vai ievilkta. Ja gribētu tikt līz datčikam, imho būtu jāplēš vaļā viss sānu apšuvums

Piemeeram,Mazdai 6 ir shtekeris zem benjkja, izravee un nekas nepiikst. Cik zinu, taa ir vairumam autosu, ne tikai eiropieshiem. Mosh, pirms citiem brauc virsuu par piipeeshanu, padomaa , ka tavs shrots nau etalons autobuuvee, un citiem nav obligaati jaabuut taadai pashai konstrukcijai.

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

ruukiic rakstīja: Nez cik tālu nonāksim?

2) Mercedes - novērtēs veco auto +4000,- EUR virs tirgus vērtības

šis protams bija labs.

Spīdošs Pārdevēju Haizivju gājiens

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

tipa- lai vientiesis iedomaatos, ka var atljauties par 4000 eur daargaaku tačku

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Biideklis rakstīja:

Galvenais rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Galvenais rakstīja:

sintris rakstīja:

Kaksis rakstīja:

TDIOTS rakstīja: gadijums bezcerīgs..........

.

Bet nu wesa demo mašīnai jau nu varēja noprogrammēt nost tos paziņojumus. Es jau nu nepirktu auto, kuram ekrānā visu laiku stāv tāds paziņojums.

savam jaunajam dodžam atkodu kā noņemt pretīgo pīkstēšanu par drošības jostas nelietošanu. Ir opcija to atslēgt, un kā to izdarīt, bija skaidri un gaiši ierakstīts grāmatiņā. Amīši rullē, domā par lietotāju Eiropas kāriem līdz tādam līmenim augt un augt

Da eiropietim vienkārši norauj štekeri zem sēdekļa un nekas nepīkst.

kādu štekeri zem sēdekļa, ko tu pīpē. Viņš ir jutīgs uz to, vai statnī josta ir izvilkta vai ievilkta. Ja gribētu tikt līz datčikam, imho būtu jāplēš vaļā viss sānu apšuvums

Piemeeram,Mazdai 6 ir shtekeris zem benjkja, izravee un nekas nepiikst. Cik zinu, taa ir vairumam autosu, ne tikai eiropieshiem. Mosh, pirms citiem brauc virsuu par piipeeshanu, padomaa , ka tavs shrots nau etalons autobuuvee, un citiem nav obligaati jaabuut taadai pashai konstrukcijai.

Ir, ir etalons. Vismaz priekš manis, savādāk to nepirktu. Nomierinies.

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

ingusster rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Ozz rakstīja: ok, ja cilveeks var to atljauties, tad kaapeec ne

bet patiesiibaa

buutu te paprasiijis- tipa, sorre, mana pirmaa mašīna-ko man tagad dariit.

gan jau ka pastaastiitu arii

Runa ir par to,ka cilvēkam pastāsta, ka bremzes čīkst dēļ tā,ka sarūsējušas bremžu disku ventilācijas atveres

nekur neteicu ka bremzes čīkstēja...vnk bremzējot bremzējās puslīdz normāli, bet skaņa kā klaboņa vilcienam! Ai, labi, te jau visi speci...tik gudri ka nav ko d**** pasūtīt!

man micukam priekšas ventilējamie diski bija ar plaisām (tādas var iegūt, ja pietiekami lielus diskus sakarsē tā, ka tie spīd un tad aplej ar ūdeni) un arī tad nekas neklabēja

p.n.

mani joprojām intriģē tā disku ventilācijas izrūsēšanas lieta

diemžēl būs jāpaliek gribot, jo tas bija jau pirms kāda pusgada, uz to servisu vairs nebraucu un autiņš arī cits nu jau mēnešus trīs...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

msh rakstīja:

Galvenais rakstīja:

sintris rakstīja:

Kaksis rakstīja:

TDIOTS rakstīja: gadijums bezcerīgs..........

.

Bet nu wesa demo mašīnai jau nu varēja noprogrammēt nost tos paziņojumus. Es jau nu nepirktu auto, kuram ekrānā visu laiku stāv tāds paziņojums.

savam jaunajam dodžam atkodu kā noņemt pretīgo pīkstēšanu par drošības jostas nelietošanu. Ir opcija to atslēgt, un kā to izdarīt, bija skaidri un gaiši ierakstīts grāmatiņā. Amīši rullē, domā par lietotāju Eiropas kāriem līdz tādam līmenim augt un augt

Jā, un kāpēc atkodi? Lai vieglāk sakontaktēt galvu ar priekšējo stiklu? Amūrikānisko pīkstēšanu uz atvērtām durvīm ar aizdedzē atstātu atslēgu arī atkodi? Mošk pīkstēšanu uz atstātiem ieslēgtiem lukturiem arī atkodi?

Kādu atbildi tu vēlies dzirdēt? Pēdējās minētājs pīkstēšanas man netraucē, bet drošības jostas atgādinājums gan ir mēsls. Lūk arīatbilde, ja pats līdz tai nedadomājies

Tā arī nesapratu, kas tur mēsls - pīkstēja, kad biji piesprādzējies? Ja nē, tad pārējajā laikā tādam absolūti nebūtu jātraucē Atšķirībā no tās tizlās pīkstēšanas, atstājot atslēgu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ingusster rakstīja:

Pirmais rakstīja:

ingusster rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Ozz rakstīja: ok, ja cilveeks var to atljauties, tad kaapeec ne

bet patiesiibaa

buutu te paprasiijis- tipa, sorre, mana pirmaa mašīna-ko man tagad dariit.

gan jau ka pastaastiitu arii

Runa ir par to,ka cilvēkam pastāsta, ka bremzes čīkst dēļ tā,ka sarūsējušas bremžu disku ventilācijas atveres

nekur neteicu ka bremzes čīkstēja...vnk bremzējot bremzējās puslīdz normāli, bet skaņa kā klaboņa vilcienam! Ai, labi, te jau visi speci...tik gudri ka nav ko d**** pasūtīt!

man micukam priekšas ventilējamie diski bija ar plaisām (tādas var iegūt, ja pietiekami lielus diskus sakarsē tā, ka tie spīd un tad aplej ar ūdeni) un arī tad nekas neklabēja

p.n.

mani joprojām intriģē tā disku ventilācijas izrūsēšanas lieta

diemžēl būs jāpaliek gribot, jo tas bija jau pirms kāda pusgada, uz to servisu vairs nebraucu un autiņš arī cits nu jau mēnešus trīs...

es saprotu, ka servisā stāsta, ka izbalējušie pleķi krāsā ir no kaiju kakām..... un saprotu, ka riteņa arkā sadzīts sniegs un ledus var salauzt plastmasas paspārnu.... vai akmens noplest degvielas trubas vai rocenes troses, kas nav atbilstošajos stiprinājumos.....

bet par to ventilējamo bremžu disku es gribu pats to lietu pataustīt....

vēlams sertificētā automehāniķa klātbūtnē. nu tā, kas tev to tuftu stūma....

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

ingusster rakstīja:

Pirmais rakstīja:

ingusster rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Ozz rakstīja: ok, ja cilveeks var to atljauties, tad kaapeec ne

bet patiesiibaa

buutu te paprasiijis- tipa, sorre, mana pirmaa mašīna-ko man tagad dariit.

gan jau ka pastaastiitu arii

Runa ir par to,ka cilvēkam pastāsta, ka bremzes čīkst dēļ tā,ka sarūsējušas bremžu disku ventilācijas atveres

nekur neteicu ka bremzes čīkstēja...vnk bremzējot bremzējās puslīdz normāli, bet skaņa kā klaboņa vilcienam! Ai, labi, te jau visi speci...tik gudri ka nav ko d**** pasūtīt!

man micukam priekšas ventilējamie diski bija ar plaisām (tādas var iegūt, ja pietiekami lielus diskus sakarsē tā, ka tie spīd un tad aplej ar ūdeni) un arī tad nekas neklabēja

p.n.

mani joprojām intriģē tā disku ventilācijas izrūsēšanas lieta

diemžēl būs jāpaliek gribot, jo tas bija jau pirms kāda pusgada, uz to servisu vairs nebraucu un autiņš arī cits nu jau mēnešus trīs...

es saprotu, ka servisā stāsta, ka izbalējušie pleķi krāsā ir no kaiju kakām..... un saprotu, ka riteņa arkā sadzīts sniegs un ledus var salauzt plastmasas paspārnu.... vai akmens noplest degvielas trubas vai rocenes troses, kas nav atbilstošajos stiprinājumos.....

bet par to ventilējamo bremžu disku es gribu pats to lietu pataustīt....

vēlams sertificētā automehāniķa klātbūtnē. nu tā, kas tev to tuftu stūma....

+1

ir kas stumj,un ir kas klausa

taa pie grabosha ritenja ! gultnja(ko es teicu ka gultnis stupicaa !!!). COMS uzticeejaas servisam ARD EOLTAS,ka vainiigi ir aizmugureejie !!! bremzju diski...

gultni arii nomainiija... peec tam un citur ...

ir aitas,ir cirpeeji...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: .....bremzju diski...

gultni arii nomainiija... peec tam un citur ...

ir aitas,ir cirpeeji...

vai tik audī nebija tā sranā sistēma, ka pakaļas bremžu disks ir "stupica" ???

tad jau tie tehniķi nemaz nebija tik tālu no patiesības

1.. 5 6 7 8 9 10
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti