Cik tālu ies jaunu auto tirgotāji ??????

ruukiic Reģ.: 26.03.2003

Nez cik tālu nonāksim?

3 šīs nedēļas radio swh reklāmas:

1) Chervolet - nopērkot jaunu auto ceļojums 2 pers uz Bali.

2) Mercedes - novērtēs veco auto +4000,- EUR virs tirgus vērtības

3) Nissan (???) - atlaides katram autiņam, lielākajam bija ap 8500,- EUR.

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Master_D rakstīja: 1,600e metrā ir 160 000 par 100m dzīvokli.

Tas IR dārgi priekš šābrīža cipariem, neraugoties pat uz rajonu.

lielakais dzīvoklis ( ar gudru ziņu) ir tikai 80mkv -mazāk nevarēja , parējie 20-50mkv .

es pat nemēginu kko pardot .

Komerctelpās ir nomnieki , %pietiek.....

sēžu 'ierakumos' , gaidu kas būs tālāk

nu tad pārdot vajadzēja mācēt .

nu jau vairs nekā, bet pirms pusgada vēl bija dažādas metodes

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: A kur tā māja ir? Es esmu no Ķekavas, nobraukšu garām.

Ja tu esi no Ķekavas tad tu katru dienu brauc tai garām apm 200m no ceļa A7, labajā pusē braucot no Rīgas

Es jau biju viņu skatīties kad cena vēl bija 95 000. Cinevillas variants, jo iekšā nav pilnīgi nekāda apdare. www.varianti.lv/...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

Master_D rakstīja: 1,600e metrā ir 160 000 par 100m dzīvokli.

Tas IR dārgi priekš šābrīža cipariem, neraugoties pat uz rajonu.

lielakais dzīvoklis ( ar gudru ziņu) ir tikai 80mkv -mazāk nevarēja , parējie 20-50mkv .

es pat nemēginu kko pardot .

Komerctelpās ir nomnieki , %pietiek.....

sēžu 'ierakumos' , gaidu kas būs tālāk

nu tad pārdot vajadzēja mācēt .

nu jau vairs nekā, bet pirms pusgada vēl bija dažādas metodes

tad vēl nebij gatavs

P.S. da man īstenībā juxoP , ne tam vien ir nācies iet cauri , gan būs labi

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

a kurš pie mums tirgojās ar gatavu?

kā reiz tieši uz negatavu interesantās shēmas strādāja daudz labāk

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: a kurš pie mums tirgojās ar gatavu?

kā reiz tieši uz negatavu interesantās shēmas strādāja daudz labāk

izveņiķe , gaisu netirgoju

un uz to brīdi , kad sāku , citi jau tā kā beidza

karoč samduraks un seļavī , lieku jaunu bildi iekšā

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja:

Master_D rakstīja: A kur tā māja ir? Es esmu no Ķekavas, nobraukšu garām.

Ja tu esi no Ķekavas tad tu katru dienu brauc tai garām apm 200m no ceļa A7, labajā pusē braucot no Rīgas

Es jau biju viņu skatīties kad cena vēl bija 95 000. Cinevillas variants, jo iekšā nav pilnīgi nekāda apdare. www.varianti.lv/...

nesaprotu šitos cilvēkus, kā nav ar pilnu apdari tad ir Cinevillas variants! īstenībā tas pat labāk - redzi kas apakšā un krāso, līmē ko un kā, kādā krāsā gribi!

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: A kur tā māja ir? Es esmu no Ķekavas, nobraukšu garām.

tas ir apmēram 3 km no Ķekavas! Braucot no Rīgas, labajā pusē, uzreiz aiz tā līkuma pirms pagrieziena uz putnu fabriku. Kreisajā pusē ir sarkana ķieģeļu pietura "Priedes" (aiz tās nedaudz uz priekšu, apmēram 200m no ceļa). Māja ir labajā pusē!!!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

ingusster rakstīja:

jaaanis rakstīja:

Master_D rakstīja: A kur tā māja ir? Es esmu no Ķekavas, nobraukšu garām.

Ja tu esi no Ķekavas tad tu katru dienu brauc tai garām apm 200m no ceļa A7, labajā pusē braucot no Rīgas

Es jau biju viņu skatīties kad cena vēl bija 95 000. Cinevillas variants, jo iekšā nav pilnīgi nekāda apdare. www.varianti.lv/...

nesaprotu šitos cilvēkus, kā nav ar pilnu apdari tad ir Cinevillas variants! īstenībā tas pat labāk - redzi kas apakšā un krāso, līmē ko un kā, kādā krāsā gribi!

No tāda viedokļa jā, lētāk arī sanāks (būtu jāsanāk) un zināsi, kas un kā ielikts.

Bet ir daļa cilvēku, kas negrib čakarēties ar celtniecību vai arī pārdod dzīvokli un vajag pa tiešo ievākties citur, u.c. varianti.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Cenas, cenas...

1 istabas dzīvoklis Iļģuciemā - 20 kiloeiras

Jaunuzcelta 5 istabu māja Jaunmārupē, 150 kvadrāti ar pabeigtu apdari un visām komunikācijām. Tā sacīt - salīmē tapetes, pieskrūvē pie trubām podus un vannas un nāc dzīvot. 35 kiloeiras.

Tas tā sacīt - maļina pa krīzes cenām.

No otras puses, mūsu blic-būvnieku odziņas:

- svaigi uzcelta daudzdzīvokļu māja Buļļu ielā, ārējais siltinājums sadomājis atdalīties no pārējās masas un palēnām krīt zemē; novēroju to jau pāris mēnešus - neviens neko lietas labā nepasāk.

- svaigi uzcelta individuālā dzīvojamā māja Botāniskā dārza rajonā, dēļ izcili izveidotiem pamatiem piepeši sāk braukt prom no blakus mājas; īpašnieks kliedz un brēc un sauc palīgā pašdarbniekus, lai glābj solīdas firmas šmuci.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

ingusster rakstīja:

jaaanis rakstīja:

Master_D rakstīja: A kur tā māja ir? Es esmu no Ķekavas, nobraukšu garām.

Ja tu esi no Ķekavas tad tu katru dienu brauc tai garām apm 200m no ceļa A7, labajā pusē braucot no Rīgas

Es jau biju viņu skatīties kad cena vēl bija 95 000. Cinevillas variants, jo iekšā nav pilnīgi nekāda apdare. www.varianti.lv/...

nesaprotu šitos cilvēkus, kā nav ar pilnu apdari tad ir Cinevillas variants! īstenībā tas pat labāk - redzi kas apakšā un krāso, līmē ko un kā, kādā krāsā gribi!

No tāda viedokļa jā, lētāk arī sanāks (būtu jāsanāk) un zināsi, kas un kā ielikts.

Bet ir daļa cilvēku, kas negrib čakarēties ar celtniecību vai arī pārdod dzīvokli un vajag pa tiešo ievākties citur, u.c. varianti.

Tā daļa lai pērk citu māju

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Gasjs rakstīja: Vecam bembim (manam) TV režīmā arī parādās zils pretīgs ekrāns, ja sāk braukt. Pāris pogu nospiedienu un tas viss tiek izrubīts, vai tiek ieslēgts radio vai CD.

Bet, ja cilvēkam dikti vajag dzirdēt TV ziņas vai arī ļoti patīk ar baltiem burtiem uz spilgti zila fona uzraksts tipa "Lūri uz ceļu nevis monitorā", tad arī šādi skati ir novērojami.

Audī navigācijām tāda lieta ir atslēdzama tikai ar knaiblēm vai ar knaiblēm + ielodējot slēdzi Safety first.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja:

Kaksis rakstīja:

sintris rakstīja:

Kaksis rakstīja:

TDIOTS rakstīja: gadijums bezcerīgs..........

.

Bet nu wesa demo mašīnai jau nu varēja noprogrammēt nost tos paziņojumus. Es jau nu nepirktu auto, kuram ekrānā visu laiku stāv tāds paziņojums.

Visu laiku nopietnākais arguments auto nepirkšanai pat ja dīleris Tevi,displejnīdēj, raudādams lūgtos un dotu 95% skidonu no cenas-turies kā vīrs un nepērc

Tu pirktu auto kuram displejā visu laiku stāv uzraksts caution?

lauk paps no nīcas toč nepirktu, labāk sametinas veco kadet

Ko tu te pļūti?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Gasjs rakstīja: Vecam bembim (manam) TV režīmā arī parādās zils pretīgs ekrāns, ja sāk braukt. Pāris pogu nospiedienu un tas viss tiek izrubīts, vai tiek ieslēgts radio vai CD.

Bet, ja cilvēkam dikti vajag dzirdēt TV ziņas vai arī ļoti patīk ar baltiem burtiem uz spilgti zila fona uzraksts tipa "Lūri uz ceļu nevis monitorā", tad arī šādi skati ir novērojami.

Audī navigācijām tāda lieta ir atslēdzama tikai ar knaiblēm vai ar knaiblēm + ielodējot slēdzi Safety first.

protams tikai un vieniigi sleedzis... nevis kaa normaaliem auto- liika softa taisnoshana ...

ja nopietni- esmu dzirdeejis ko paaaavisam citu...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Vakar, nodevis savu Merivu uz 60 tūkstošu km apkopi, pastaigāju pa citiem tuvumā esošajiem auto veikaliem. Chrysler veikalā priecēja tas, ka izskatīgais 300C modelis ar 3 litru dīzeļmotoru labās komplektācijās tika piedāvāts ar 10 tukstošu eiro atlaidi: sakotnējā cena 42-44 tūkst. eiro, tagad 32-34 tūkst. eiro.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Priecēja tas, ka tagad viens ārkārtīgi komfortabls, liels auto nopērkams par nieka 22-24 tūkstošiem latu.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Priecēja tas, ka tagad viens ārkārtīgi komfortabls, liels auto nopērkams par nieka 22-24 tūkstošiem latu. tu davaj nomaksa pa priekshu shito savu dranduljetu, lizinga vergs, vinjam nieka 24 tuukstoshi, ta nu nopontojies, ja veel tev buutu vinji aaksts

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

opelfans tu esi drusku iesprūdis laikā.

TIKAi bija pagājušogad. tagad jau tos latus ir jāraksta bez kādiem tikai. neviens vairs naudu pakaļ nemet.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Jūs te nemaz neņirdziet. Mazums, tas fans ir iespipis lielo santīmu pa kādiem gadiem 20 ? Un viņam mājās,puķupodā ir tie nieka 23 tūkstoši latu?

Es zinu,kā viņš izskatās, tur viskas var gadīties.

nu kaa izskataas? es vareet iedomaaties, kaut kas liidziigz misteram biinam?

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Es zinu,kā viņš izskatās, tur viskas var gadīties.

nu kaa izskataas? es vareet iedomaaties, kaut kas liidziigz misteram biinam?

nee, duushiigaaks un runaa, vismaz raksta, sameeraa skaidraa latvieshu valodaa

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja:

VWfans rakstīja: Priecēja tas, ka tagad viens ārkārtīgi komfortabls, liels auto nopērkams par nieka 22-24 tūkstošiem latu. tu davaj nomaksa pa priekshu shito savu dranduljetu, lizinga vergs, vinjam nieka 24 tuukstoshi, ta nu nopontojies, ja veel tev buutu vinji aaksts

Neesmu es nekāds līzinga vergs, jau sen to esmu nomaksājis.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

tadsjautues rakstīja:

VWfans rakstīja: Priecēja tas, ka tagad viens ārkārtīgi komfortabls, liels auto nopērkams par nieka 22-24 tūkstošiem latu. tu davaj nomaksa pa priekshu shito savu dranduljetu, lizinga vergs, vinjam nieka 24 tuukstoshi, ta nu nopontojies, ja veel tev buutu vinji aaksts

Neesmu es nekāds līzinga vergs, jau sen to esmu nomaksājis.

tad jau tu esi zirga, paaraakais dzeks, buus japiesaka tevi latvijas lepnumam

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Ko Jūs te cepaties. Katrs pērk ko grib/var un attiecīgi pēcāk bļauj pa visu pagastu, ka viss ir galīgā pakaļā Kad vajadzēja pirkt pašreizējo auto, tika izskatīts arī variants par jauna auto (corolla), bet dēļ tās nežēlīgās pārmaksas ko bankas piedāvāja, tika nopirkts uz to brīdi 6gadīgs volvo samaksājot skaidrā. Pašlaik nav nekādu šaubu par lēmuma pareizību, varētu paņemt jaunu un palīdzēt nabaga tirgoņiem, bet nahuj mainīt auto, kurš neprasa investīcijas un personīgi liekas drošāks par kkādu getz.

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Ko Jūs te cepaties. Katrs pērk ko grib/var un attiecīgi pēcāk bļauj pa visu pagastu, ka viss ir galīgā pakaļā Kad vajadzēja pirkt pašreizējo auto, tika izskatīts arī variants par jauna auto (corolla), bet dēļ tās nežēlīgās pārmaksas ko bankas piedāvāja, tika nopirkts uz to brīdi 6gadīgs volvo samaksājot skaidrā. Pašlaik nav nekādu šaubu par lēmuma pareizību, varētu paņemt jaunu un palīdzēt nabaga tirgoņiem, bet ******* mainīt auto, kurš neprasa investīcijas un personīgi liekas drošāks par kkādu getz.

tiktāl kamēr tas sešgadīgais auto neprasa investīcijas, viss OK! Bet pēc pāris gadu braukšanas vismaz man pienāca brīdis, kad tas prasīja TĀDAS neparedzētas investīcijas ka palika stipri neinteresanti...tad jau labāk maksāju bankai procentus nekā katru otro mēnesi atstāju servisā 300-400 Ls...

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

ingusster rakstīja:

recluse rakstīja: Ko Jūs te cepaties. Katrs pērk ko grib/var un attiecīgi pēcāk bļauj pa visu pagastu, ka viss ir galīgā pakaļā Kad vajadzēja pirkt pašreizējo auto, tika izskatīts arī variants par jauna auto (corolla), bet dēļ tās nežēlīgās pārmaksas ko bankas piedāvāja, tika nopirkts uz to brīdi 6gadīgs volvo samaksājot skaidrā. Pašlaik nav nekādu šaubu par lēmuma pareizību, varētu paņemt jaunu un palīdzēt nabaga tirgoņiem, bet ******* mainīt auto, kurš neprasa investīcijas un personīgi liekas drošāks par kkādu getz.

tiktāl kamēr tas sešgadīgais auto neprasa investīcijas, viss OK! Bet pēc pāris gadu braukšanas vismaz man pienāca brīdis, kad tas prasīja TĀDAS neparedzētas investīcijas ka palika stipri neinteresanti...tad jau labāk maksāju bankai procentus nekā katru otro mēnesi atstāju servisā 300-400 Ls...

?? Kas ar to auto ir jādara,lai tādas summas atstātu servisā???? Vai nu tu esi tups,vai arī vājredzīgs ļoti,ka nopirki mēslu.

sākumā jau neko, pirmo pusotru gadu braucu uz servisu principā tikai uz apkopēm, nu jā amortiņus un aķi nomainīju, bet nekas īpašs...pēdējā pusgadā katru otro mēnesi nācās braukt uz servisu ar dažādām vainām...sākot ar nodilušiem bremžu diskiem, kuri interesantas skaņas sāka izdot, līdz stipri padārgai zobsiksnas maiņai!!!

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

ingusster rakstīja:

tiktāl kamēr tas sešgadīgais auto neprasa investīcijas, viss OK! Bet pēc pāris gadu braukšanas vismaz man pienāca brīdis, kad tas prasīja TĀDAS neparedzētas investīcijas ka palika stipri neinteresanti...tad jau labāk maksāju bankai procentus nekā katru otro mēnesi atstāju servisā 300-400 Ls...

Tikai nevajag. Iepriekšējais auto (1989.g.) nokalpoja 6 gadus, vidēji prasot ap 100 Ls gadā, bez degvielas un octa. Droši ka brauktu vēl kādu laiku, ja vien labs cilvēks nesaīsinātu auto līdz aizmugurējam ritenim. Pašreizējais kalopo jau trešo un kopā ieguldīts ir tika parastajās apkopēs un daži sīkumi piekarē (kopā ~30Ls)

Dekster, ir cilvēki, kuriem pat sūdu var pārdot pa zelta cenu, bet tad nāk patiesības brīdis, un krīt otrā galējā pārliecībā, ka tikai jauns var būt labs.

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti