Džipveidīgie

Yetti Reģ.: 28.11.2007

Braucu šodien uz Galvaspilsētu... pēc tam atpakaļ...

īsāk sakot - pisu iekš to mouth visus zaļos radikāļus... braucu ar 4x4 un slavēju, ka dikti apsviedīgs esmu... "vieglajiem" bij "kašmars"... maršutā Rīga - Ventspils, aiz Tukuma riņķa, pa ceļa vidu, atpakaļ dod konteinervedējs... jamais, vienkārši netiek kalnā...

 
1 2 3 4 5 6 ..13
Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

āha, tētis ar teica, ka ar discovery šodien uz Jūrmalu braucis kā kings, neraugoties uz pacietajām M+S riepelēm.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
1 0 Atbildēt

normaalas ziemenes un bezpiedzinja ar rullee

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
1 0 Atbildēt

un vispaar- apsviediigais- buutu kauch uzzvaniijis

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Sniegs zem ceļa (kājas) ziemas mēnesī nav katastrofa, drīzāk normāli. Sen nebija sniegs tīrīts, lai vārtus atvērtu, saputināta kupena bija, bet tālāk viss kedā.

P.S. Arī vasarā daži nemak braukt.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
1 0 Atbildēt

jap vakar pillā mērā varēj izbaudīt 'džipveidīgo' priekšrocibas , itīpaši startējot no vietas un parkojoties 'kupenā' ielas malā , a citādi nauxj tādus vajagot , pietiekot ar labam ziemas riepām utt.....

Girc44 Reģ.: 12.12.2007
0 0 Atbildēt

Vakarā braucu ari ap 21:00 no kandavas uz rīgu. Nekādu problēmu, riepas labas, un neviens džipveidīgais nav nepieciešams.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

ar galvu vajag braukt, pretējā gadījumā nelīdzēs ne jeep, ne hummer, ne tanks.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Deda istinu glagolit

un atkal ir skaidrs- piedzinjai nav noziimes... riepaam un kliirensam- gan

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: Deda istinu glagolit

un atkal ir skaidrs- piedzinjai nav noziimes... riepaam un kliirensam- gan

Āmen!

Diemžēl pašam to nācās izbaudīt ar sasodīto patroli. M+S šādā laikā nerullē. Aizbraucu līdz Depo nopirkt spuldzīti un poda birsti, bet pa tiem pāris km jau bikses pilnas.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: Deda istinu glagolit

un atkal ir skaidrs- piedzinjai nav noziimes... riepaam un kliirensam- gan

piedziņai toč nav nekādas nozīmes, ja braukā pa ceļiem, nevis bezceļiem.

riepas - jā, vēlams lai nav liselli bet tādam laikam kā vakar vai šodien - pilnīgi PO kāds brends, ka tik ir nenobrauktas ziemenes.

klīrens - nu jā, es šodien divas reizes uz vēdera uzsēdos ka arī ar priekšējo bamperi dabuju patēlot šķūrētāju, bet tā taču ir ziema + šādi apstākļi nav ikdiena, vismaz ne Rīgā un tās apkaimē...

tātad resume - jeepveidīgo vajag, ja sanāk salīdzinoši daudz pārvietoties pa bezceļliem un ārpus rīgas rajona. Pirkt jeepveidīgo lai pāris reizes gadā lepni izbraukt kupenai cauri, kāmēr kāds kārpās tajā - smieklīgi

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

jeepveidiigie vakar seenjoja taapat kaa visi paareejie... un nekur taalaak ar nebij iebraukushi

jeepveidiigajam gan ir veel kaads pluss- piekares izturiiba ... un taa muusu celjiem meedz nodereet

Hydropneumatic rullz- tb fwd+ ziemenes+ kliirenss uz augshu paraujams

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja:

Kindzulis rakstīja: Deda istinu glagolit

un atkal ir skaidrs- piedzinjai nav noziimes... riepaam un kliirensam- gan

Āmen!

jau bikses pilnas.

nu, tas visticamāk tāpēc, ka šogad tā ir pirmā "ziema" iemaņas, ja tāds vispār ir bijušas, ātri atsvaidzināsies un viss būs štoks.

vakar pievakarē varēja nagļadno pārliecināties par to, braucot no Cēsīm uz Rīgu - apmēram līdz Sēnītei plūsma knapi kustēja, jo daudziem vadītājiem šis šogad ir pirmais sniegs, piedevām, diezgan extrēms - ar sliktu redzamību un maigi izsakoties netīrītu ceļu (ceļa vispār nebija - vins balts lauks ar knapi iebrauktām 3 risēm ) varēja manīt, ka pēc pirmajiem 40-50km jau daudzi spēja pielāgoties apstākļiem un aiz Vangažiem kreisā josla gāja uz priekšu tiri rait, brīžiem pat ap 100, kāmēr labajā joslā ātrums nepārsniedza 60-65 starp citu, ļoti daudz 4x4 pārstāvju atradās tieši labajā joslā...

tā kā, neba autos nosaka kā mēs braucam ziemā, bet gan mūsu iemaņas, pieredze un prāts.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: jeepveidiigie vakar seenjoja taapat kaa visi paareejie...

jep, pleskavas šoseja bija pilla ar šamiem, kas visi draudzīgi pulciņā dudināja uz 60-65 apmēram tikai katrs piektais jeepveidīgais vai 4x4 smuki gāja garām, izmantojot sava autosa it kā priekšrocību, lai gan patiesībā, es domāju, ka izškirošais faktors te bija tieši vadītāju spējas un pieredze, bet ne autosa nianses.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

kombinaacija- auto speejas+ pasha roku taisnums

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Vakar vakars, Rīga-Daugavpils šoseja.19:00

Visi vieglie, smagie, parketnieki dudina uz 40- 75km/h.

Landcruiseri lido garām vismaz uz +20km/h.

Patestēju arī sava parketnieka "4X4" - ir savas priekšrocības, bet braukt bezpredelā arī nevar. Bet ar parasta auto priekšiedziņu kā diena pret nakti.

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Kindzulis rakstīja: jeepveidiigie vakar seenjoja taapat kaa visi paareejie...

jep, pleskavas šoseja bija pilla ar šamiem, kas visi draudzīgi pulciņā dudināja uz 60-65 apmēram tikai katrs piektais jeepveidīgais vai 4x4 smuki gāja garām, izmantojot sava autosa it kā priekšrocību, lai gan patiesībā, es domāju, ka izškirošais faktors te bija tieši vadītāju spējas un pieredze, bet ne autosa nianses.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: Braucu šodien uz Galvaspilsētu... pēc tam atpakaļ...

īsāk sakot - pisu iekš to mouth visus zaļos radikāļus... braucu ar 4x4 un slavēju, ka dikti apsviedīgs esmu... "vieglajiem" bij "kašmars"... maršutā Rīga - Ventspils, aiz Tukuma riņķa, pa ceļa vidu, atpakaļ dod konteinervedējs... jamais, vienkārši netiek kalnā...

Nu neplāties ar savu jeepu Ar to pašu nožēlojamo Citroen C4 mēs ar tevi varētu pamērīties

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

japcar rakstīja: Vakar vakars, Rīga-Daugavpils šoseja.19:00

Visi vieglie, smagie, parketnieki dudina uz 40- 75km/h.

Landcruiseri lido garām vismaz uz +20km/h.

Patestēju arī sava parketnieka "4X4" - ir savas priekšrocības, bet braukt bezpredelā arī nevar. Bet ar parasta auto priekšiedziņu kā diena pret nakti.

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Kindzulis rakstīja: jeepveidiigie vakar seenjoja taapat kaa visi paareejie...

jep, pleskavas šoseja bija pilla ar šamiem, kas visi draudzīgi pulciņā dudināja uz 60-65 apmēram tikai katrs piektais jeepveidīgais vai 4x4 smuki gāja garām, izmantojot sava autosa it kā priekšrocību, lai gan patiesībā, es domāju, ka izškirošais faktors te bija tieši vadītāju spējas un pieredze, bet ne autosa nianses.

neapstrīdu ka ir savas priekšrocības, bet, pirmkārt, tās jāprot izmantot (ko daudzi parketnieku īpašnieki nemāk), un otrkārt - cik tad pie mums tādi laika apstākļi kā šobrīd ir ? 2 ? 3 reizes gadā ? Līdz ar to neredzu lielu jēgu pirkt tādu auto, jo nedzīvoju nedz dziļos laukos, nedz kādā totāli neizbraucāmā purvā Ja pie mums nopietna ziema ar dziļiem sniegiem un ar biežiem puteņiem pieturētos vairāk par pāris mēnešiem - varētu apsvērt domu iegādāties kaut ko 4x4veidīgu, pretējā gadījumā - neredzu jēgu staipīt gunāru, jo 90% no ceļiem pa kuriem pārvietojos ikdienā ir +/- izbraucāmi.

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Problēma ja tajā, ka ieskrieties gandrīz visi ir gurdi, bet problēmas ar bremzēšanu būs jebkurā gadījumā.

Gājējiem ieteikums - nagli neizmantot neregulējamas pārejas! Sanāks ziepes.

Braucējiem - distance!!!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

Yetti rakstīja: Braucu šodien uz Galvaspilsētu... pēc tam atpakaļ...

īsāk sakot - pisu iekš to mouth visus zaļos radikāļus... braucu ar 4x4 un slavēju, ka dikti apsviedīgs esmu... "vieglajiem" bij "kašmars"... maršutā Rīga - Ventspils, aiz Tukuma riņķa, pa ceļa vidu, atpakaļ dod konteinervedējs... jamais, vienkārši netiek kalnā...

Nu neplāties ar savu jeepu Ar to pašu nožēlojamo Citroen C4 mēs ar tevi varētu pamērīties

shito gan es gribeetu maniit... kaa C4 tiek gabalos sarauts vai arii piesmiets gaitaa

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Viedi vārdi

kliks rakstīja: Problēma ja tajā, ka ieskrieties gandrīz visi ir gurdi, bet problēmas ar bremzēšanu būs jebkurā gadījumā.

Gājējiem ieteikums - nagli neizmantot neregulējamas pārejas! Sanāks ziepes.

Braucējiem - distance!!!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
1 0 Atbildēt

kliks rakstīja: Problēma ja tajā, ka ieskrieties gandrīz visi ir gurdi, bet problēmas ar bremzēšanu būs jebkurā gadījumā.

Gājējiem ieteikums - nagli neizmantot neregulējamas pārejas! Sanāks ziepes.

Braucējiem - distance!!!

par gaajeejiem- ja ziime ir aizputinaata un zembra apsnigusi- ir visas tiesiibas gaajeeju nobraukt tb ja ziime nav redzama(aizputinaata utt) ziimes nav... nekur nav drukaats ka kaadam ir jaanodarbojaas ar gaishredziibu...

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

viktors1961 rakstīja:

Yetti rakstīja: Braucu šodien uz Galvaspilsētu... pēc tam atpakaļ...

īsāk sakot - pisu iekš to mouth visus zaļos radikāļus... braucu ar 4x4 un slavēju, ka dikti apsviedīgs esmu... "vieglajiem" bij "kašmars"... maršutā Rīga - Ventspils, aiz Tukuma riņķa, pa ceļa vidu, atpakaļ dod konteinervedējs... jamais, vienkārši netiek kalnā...

Nu neplāties ar savu jeepu Ar to pašu nožēlojamo Citroen C4 mēs ar tevi varētu pamērīties

shito gan es gribeetu maniit... kaa C4 tiek gabalos sarauts vai arii piesmiets gaitaa

Ja Yetti ir a la Šūmahers, tad iespējams... Citādi, tici man, trasē Rīga Rēzekne un Latgales starppilsētu reisos, kad ziemas ceļš nav absolūti sauss, nu neiet man tie džipi un krutie garām, otrādi gadās gan...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
1 0 Atbildēt

gaidaam Yetti

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Saprotams ja pie džipa stūres sēž dāmīte kura džipu ir nopirkusi tikai tapēc lai būtu "pačotna"...

Bet par cik ar lielajiem džipiem parasti braukā darījumu cilvēki (vienalga tīru, netīru darījumu)- tad šie cilvēki "uz riteņiem" parasti pavadu daļu dienas un ikdienā mēro tālus attālumus. Šie cilvēki auto pārzina kā savus 5 pirkstus un prot izmantot auto nodrošinātās priekšrocības.

Protams kad tas pats attiecās arī uz parastā vieglā auto vadīājiem- piemēram vakar uzreiz aiz Landcruisera man garām aizvilka Mondeo pikaps. Ja cilvēkam rokas neaug no dibengala tad arī vieglo auto var veikt brīnumus uz ceļa.

Un taisnība kad pa grāvjiem nereti dzīvojas arī parketnieki- jo šoferiem šķiet ja jau man ir 4x4- visi gravitācijas likumi pie pakaļas. Tā teikt dabiskā atlase veic savu.

viktors1961 rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

viktors1961 rakstīja:

Yetti rakstīja: Braucu šodien uz Galvaspilsētu... pēc tam atpakaļ...

īsāk sakot - pisu iekš to mouth visus zaļos radikāļus... braucu ar 4x4 un slavēju, ka dikti apsviedīgs esmu... "vieglajiem" bij "kašmars"... maršutā Rīga - Ventspils, aiz Tukuma riņķa, pa ceļa vidu, atpakaļ dod konteinervedējs... jamais, vienkārši netiek kalnā...

Nu neplāties ar savu jeepu Ar to pašu nožēlojamo Citroen C4 mēs ar tevi varētu pamērīties

shito gan es gribeetu maniit... kaa C4 tiek gabalos sarauts vai arii piesmiets gaitaa

Ja Yetti ir a la Šūmahers, tad iespējams... Citādi, tici man, trasē Rīga Rēzekne un Latgales starppilsētu reisos, kad ziemas ceļš nav absolūti sauss, nu neiet man tie džipi un krutie garām, otrādi gadās gan...

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

un vēl, biju ļoti patīkami pārsteigts par Volvo S-70 (nemāku teikt par citiem Volviķiem) uzvedību uz ziemas ceļiem - brīžiem tik tiešām liekas, putra uz ceļa un apledojums neeksistē...

1 2 3 4 5 6 ..13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti