miglinieku lietošana pilsētās

anonimikis Reģ.: 18.10.2002

181. Braucot priekšējos miglas lukturus atļauts iedegt:

181.1. nepietiekamas redzamības apstākļos - atsevišķi vai kopā ar tuvās gaismas lukturiem;

181.2. diennakts tumšajā laikā neapgaismotos ceļa posmos - kopā ar tuvās gaismas lukturiem.

CP - ir neierobežotas peļņas iespējas. vakaros Rīgā ir pilns ar autovadītājiem, kas CSN nav lasījuši un nezina neko par šo punktu. brauc ar tuvajiem + miglas un žilbina.

Sāciet ķert šitos un likt sodus.

 
1 2 3 4 5
Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

tu aizmirsi nocitēt to punktu kurā ir atļauts migliniekus lietot tuvo gaismu vietā dienas laikā.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Vienu brīdi jau ķēra, pāris paziņas ar uzrāvās, pārsvarā gan tika cauri ar brīdinājumu.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

man liekas, ka iauto.lv vajag paardeeveet par apzhilbinaatie.lv

kaa var zhilbinaat miglinieki, kas jau defaultaa ir noreguleeti un paredzeeti zemaak nekaa tuvie?

red, varbuut vajag ielikt kaadas acu kliinikas baneri? te vareetu buut pelnjas iespeejas.

westboy Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: man liekas, ka iauto.lv vajag paardeeveet par apzhilbinaatie.lv

kaa var zhilbinaat miglinieki, kas jau defaultaa ir noreguleeti un paredzeeti zemaak nekaa tuvie?

red, varbuut vajag ielikt kaadas acu kliinikas baneri? te vareetu buut pelnjas iespeejas.

Ta jau labi ja ir noregulēti, ir jau arī tādi kam uz augšu pavērsti, lai labāk lidmašīnas redzētu!

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

citeets no BMWPower:

126. Diennakts gaišajā laikā mehāniskajiem transportlīdzekļiem, kā arī tramvajiem un trolejbusiem jābrauc ar iedegtiem dienas gaitas vai tuvās gaismas lukturiem.

127. Braucot diennakts tumšajā laikā vai nepietiekamas redzamības apstākļos, vai tuneļos, transportlīdzekļiem jābūt iedegtām šādām ārējās apgaismes ierīcēm:

127.1. mehāniskajiem transportlīdzekļiem — tuvās vai tālās gaismas lukturiem un gabarītlukturiem (diennakts tumšajā laikā vai tuneļos); tuvās vai tālās gaismas lukturiem vai priekšējiem miglas lukturiem un gabarītlukturiem (nepietiekamas redzamības apstākļos);

Ja ir bieza migla, intensīvi līst vai snieg u.tml., atļauts iedegt arī tuvās gaismas lukturus vai priekšējos un pakaļējos miglas lukturus.

Ja ir bieza migla, intensīvi līst vai snieg u.tml., atļauts iedegt arī tuvās gaismas lukturus vai priekšējos un pakaļējos miglas lukturus.

132. Braucot priekšējos miglas lukturus atļauts iedegt:

132.1. nepietiekamas redzamības apstākļos — atsevišķi vai kopā ar tuvās gaismas lukturiem;

132.2. diennakts tumšajā laikā neapgaismotos ceļa posmos — kopā ar tuvās gaismas lukturiem;

132.3. tuvās gaismas lukturu vietā — šo noteikumu 126.punktā minētajā gadījumā.

Pakaļējos miglas lukturus atļauts iedegt tikai, ja ir bieza migla, intensīvi līst vai snieg u.tml.

Priekšējiem un pakaļējiem miglas lukturiem jāieslēdzas kopā ar gabarītlukturiem un numura zīmes apgaismojumu.

un rekur sodi: www.csdd.lv/... pants 149.17

nav soda kas tiktu piemeerots, ja brauc ar migliniekiem labi apgaismotaa celja posmos.

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

nepietiekamiba redzamiba ir subjektivs viedoklis - ari spilgta saule var zilbinat un tu neko talu neredzesi. Ta ka 132.1. un visi var atpusties.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

miglinieku lietošana pilsētā nav aizliegta un to arī neteicu.

bet apgaismotos ceļa posmos tos nedrīkst lietot kopā ar tuvajām gaismām.

turpmāk pret tādiem slēgšu pakaļas miglas lukturi.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

theerny rakstīja: nepietiekamiba redzamiba ir subjektivs viedoklis - ari spilgta saule var zilbinat un tu neko talu neredzesi. Ta ka 132.1. un visi var atpusties.

Tas tu tā domā, ka subjektīvs viedoklis

Ceļu satiksmes likums skaidri un gaiši pasaka, kas ir nepietikama redzamība:

14) nepietiekama redzamība - tādi laikapstākļi (migla, lietus, sniegs un tamlīdzīgi apstākļi), kuru dēļ redzamība uz ceļa ir tuvāka par 300 metriem, arī mijkrēslis;

keikei Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: miglinieku lietošana pilsētā nav aizliegta un to arī neteicu.

bet apgaismotos ceļa posmos tos nedrīkst lietot kopā ar tuvajām gaismām.

turpmāk pret tādiem slēgšu pakaļas miglas lukturi.

Apsveicu!

Tu domāsi ka aizmugurējais ir dunduks un viņš to pašu par tevi - vismaz viedokļi sakritīs

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

sleedz droshi, tikai nedusmojies, kad tev taalos pakaljaa iepiljiis

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

keikei rakstīja:

anonimikis rakstīja: miglinieku lietošana pilsētā nav aizliegta un to arī neteicu.

bet apgaismotos ceļa posmos tos nedrīkst lietot kopā ar tuvajām gaismām.

turpmāk pret tādiem slēgšu pakaļas miglas lukturi.

Apsveicu!

Tu domāsi ka aizmugurējais ir dunduks un viņš to pašu par tevi - vismaz viedokļi sakritīs

kāpēc dunduks?

viņš labi neredz un lai mazinātu iespējamās sadursmes risku es padaru savu auto redzamāku

cobra30 Reģ.: 14.01.2008
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: miglinieku lietošana pilsētā nav aizliegta un to arī neteicu.

bet apgaismotos ceļa posmos tos nedrīkst lietot kopā ar tuvajām gaismām.

turpmāk pret tādiem slēgšu pakaļas miglas lukturi.

Pērc migliniekus priekšā, pakaļā dabūsi par velti..

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

keikei rakstīja:

anonimikis rakstīja: miglinieku lietošana pilsētā nav aizliegta un to arī neteicu.

bet apgaismotos ceļa posmos tos nedrīkst lietot kopā ar tuvajām gaismām.

turpmāk pret tādiem slēgšu pakaļas miglas lukturi.

Apsveicu!

Tu domāsi ka aizmugurējais ir dunduks un viņš to pašu par tevi - vismaz viedokļi sakritīs

kāpēc dunduks?

viņš labi neredz un lai mazinātu iespējamās sadursmes risku es padaru savu auto redzamāku

+1

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

kāpēc dunduks?

viņš labi neredz un lai mazinātu iespējamās sadursmes risku es padaru savu auto redzamāku

kā tad - nepamanīs bremžugunis un bumsis kā likts

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

pamanīs. miglinieks aizmugurē man tik viens.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

es tev silti iesaku no saakuma pie acu aarsta griezties.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

principā jau to pašu var teikt par tiem, kam apgaismotos ceļa posmos nepietiek ar tuvajām gaismām vai migliniekiem.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

man patiik, kaa izskataas. tikai un vieniigi. ja kaadam zhilbina mani miglinieki, tad droshi vajag iet pie daktera, jo man viss ir noreguleets, kaa vajag. that easy.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

psihologs-traktorists atradies.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: un reāli tu ar tiem saviem 'patīk' traucē citiem.

ee, tu arii esi no "apzhilbinaato" kopienas?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ar šitiem argumentiem "man palīk ka izskatās" viens otrs paziņa ar ar putām uz lūpām aizstāv savu miglinieku lietošanu. Smieklīgi

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

smejies, a es braukshu ar miglaam taalaak.

naakamais faktors ir taads, ka mums lv pilseetaas ir pietiekoshi daudz neapgaismotuu posmu, kuraas miglas reaali paliidz labaak redzeet celju.

nu izstaastiet kaadu atgadiijumu iz dziives, kuraa juus ir apzhilbinaajushi apgaismotaa vietaa ar prieksheejiem migliniekiem, taa, ka bijaat spiesti nobraukt no celja un iesleegt avaarijas gaismas? pashiem neliekas smiekliigi?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

es jau ar šito topiku tik gribēju ierosināt CP idejas budžeta papildināšanai. tagad tak jāpelna kā katrs māk ...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: smejies, a es braukshu ar miglaam taalaak.

naakamais faktors ir taads, ka mums lv pilseetaas ir pietiekoshi daudz neapgaismotuu posmu, kuraas miglas reaali paliidz labaak redzeet celju.

nu izstaastiet kaadu atgadiijumu iz dziives, kuraa juus ir apzhilbinaajushi apgaismotaa vietaa ar prieksheejiem migliniekiem, taa, ka bijaat spiesti nobraukt no celja un iesleegt avaarijas gaismas? pashiem neliekas smiekliigi?

+1

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

bet ka normaalos apstaakljos brauc ar aizmugures miglu ...

pat kad knapi liist ,vai knapi kreeslo...

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti