miglinieku lietošana pilsētās

anonimikis Reģ.: 18.10.2002

181. Braucot priekšējos miglas lukturus atļauts iedegt:

181.1. nepietiekamas redzamības apstākļos - atsevišķi vai kopā ar tuvās gaismas lukturiem;

181.2. diennakts tumšajā laikā neapgaismotos ceļa posmos - kopā ar tuvās gaismas lukturiem.

CP - ir neierobežotas peļņas iespējas. vakaros Rīgā ir pilns ar autovadītājiem, kas CSN nav lasījuši un nezina neko par šo punktu. brauc ar tuvajiem + miglas un žilbina.

Sāciet ķert šitos un likt sodus.

 
1 2 3 4 5
JBOZ Reģ.: 06.01.2003
0 0 Atbildēt

NU zēni...

miglinieki tie takš ir KRUTUMA pazīme...

kam nav miglinieki tas nav Kruts

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

par aizmugureejaam neiet runa, tur +1000, par to vajag draazt.

bet par prieksheejaam miglaam, kas spiid zemaak nekaa tuvaas, es nesaprotu probleemu.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu pag, kāpēc par aizmugurējiem jādrāž?

varbūt cilvēkam patīk kā spīd?

tad jau var, ja pašam patīk ... to taču jau noskaidrojām ...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nesaprotu kas par cepienu.

Pēc CSN atļauts diennakts tumšajā laikā lietot miglas kopā ar tuvajiem.

Kādas peļņas iespējas?

Pa dienu jā – nu var sodīt. Bet pa dienu ir PO tās miglas kopā ar tuvajiem.

Pa nakti? Atļauts ieslēgt kopā ar tuvajiem un neviens nevienu nevar sodīt...

Vobščem ciepiens tukšā vietā.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: nu pag, kāpēc par aizmugurējiem jādrāž?

varbūt cilvēkam patīk kā spīd?

tad jau var, ja pašam patīk ... to taču jau noskaidrojām ...

tev laikam ir gruuti uztvert domu.

atkaartoju veelreiz - prieksheejaas miglas pat teoreetiski nevar zhilbinaat, jo ir shvakaakas nekaa tuvie (tuvie arii zhilbina?).

aizmugureejaas bliezh pa aciim, jo tur ir 21W spuldze iekshaa un veersta tieshi uz aizmuguri acu augstumaa.

tagad var saprast?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Nesaprotu kas par cepienu.

Pēc CSN atļauts diennakts tumšajā laikā lietot miglas kopā ar tuvajiem.

Kādas peļņas iespējas?

Pa dienu jā – nu var sodīt. Bet pa dienu ir PO tās miglas kopā ar tuvajiem.

Pa nakti? Atļauts ieslēgt kopā ar tuvajiem un neviens nevienu nevar sodīt...

Vobščem ciepiens tukšā vietā.

neapgaismotos ceļa posmos

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

mx_black tev arī laikam grūti uztvert domu!

runa nav par miglām kā tādām. lieto cik uziet. manam auto arī ir un lietoju

runa ir par miglas+tuvie vienlaikus un apgaismotos ceļa posmos! un šī kombinācija žilbina diezgan nepatīkami!!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

181.1.

un basta

es sūdīgi redzu un iepūt

medkomisija atļauj tātad redze ir normas robežās bet naktīs sūdīgi redzu tātad nepietiekama redzamība.

Otrkārt visas Rīgas ielas ir neapgaismotas, jo ja kaut viena lampiņa kādā lustrā nedeg tātad tas posms ir neapgaismots.

Elementāri. Un neviens neko nepelnīs.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

taatad neapgaismotos (kad kontrasts starp tumsu un iedegtaam spuldzeem ir lielaaks) nezhilbina, bet apgaismotos zhilbina?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Da paši inspektori jau aplauzās uz šito. Gribēja pelnīt, bet nesanāca.

Tāpēc ka dahrena ielas nav apgaismotas vispār vai ir ļoti vāji apgaismotas. Un Noteikt kurš ceļa posms ir apgaismots un kurš nav ir neiespējami. Vienam liekas, ka visa iela ir apgaismota, citam (man) ka gaisma ir tikai zem pašas lustras, bet starp viņām ir neapgaismots ielas posms. Un viss...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

labi, skrūvēju aizmugurējā miglā 55W lampiņu un man visu laiku liksies, ka ir ļoti sliktas redzamības apstākļi (ja aizmugurē brauc ar tuvajiem+migla)

tagad globālā sasilšana un ciklons var uznākt jebkurā brīdī.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Tā kā viss ir kulē. Šleserveidīgie raksta CSN un neapjēdz kā to realizēt dzīvē. Tā kā var cūrāt virsū punktam 181.2 no saules akmens jumta.

Un ja vēl pieminēsi tumšos gājējus un ka ar miglām viņus pamani labāk (jo pilsētā atstarotāji nav vajadzīgi) tad inspektoram nav nekāda pamata rakstīt sodu.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: labi, skrūvēju aizmugurējā miglā 55W lampiņu un man visu laiku liksies, ka ir ļoti sliktas redzamības apstākļi (ja aizmugurē brauc ar tuvajiem+migla)

tagad globālā sasilšana un ciklons var uznākt jebkurā brīdī.

tu neatbildeeji uz jautaajumu.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

es nekur neesmu teicis, ka neapgaismotos posmos nežilbina.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Par aizmugurējo gan ir teikts ka tikai tad kad jau līst intensīvi vai ir dikti bieza migla.

Bet par aizmugurējo nu pats vainīgs ka normālā laikā slēdz iekšā. Aizmugurējā migla vizuāli palielina attālumu starp auto. Un bieži vien aizmugurējo miglu lietotāji atraujas sev kādfu paka_ļā...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Ar šitiem argumentiem "man palīk ka izskatās" viens otrs paziņa ar ar putām uz lūpām aizstāv savu miglinieku lietošanu. Smieklīgi

Ar tādiem pašiem argumentiem aizstāv bezizmēra ļitakus, šķūninga piekares elementus un vēl visādus draņķus, kas izkropļo mašīnas izskatu

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Par aizmugurējo gan ir teikts ka tikai tad kad jau līst intensīvi vai ir dikti bieza migla.

Bet par aizmugurējo nu pats vainīgs ka normālā laikā slēdz iekšā. Aizmugurējā migla vizuāli palielina attālumu starp auto. Un bieži vien aizmugurējo miglu lietotāji atraujas sev kādfu paka_ļā...

nu bet ir takš migla. tu neredzi? nevar būt? aizej tak vēlreiz pie tā acu ārsta!

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: es nekur neesmu teicis, ka neapgaismotos posmos nežilbina.

anonimikis rakstīja: mx_black tev arī laikam grūti uztvert domu!

runa nav par miglām kā tādām. lieto cik uziet. manam auto arī ir un lietoju

runa ir par miglas+tuvie vienlaikus un apgaismotos ceļa posmos! un šī kombinācija žilbina diezgan nepatīkami!!

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

ar tumsho diennakts laiku taa kaa viss skaidrs un kaartiibaa

bet nu aprobezhotnji kas brauc ar visaam iespeejamaam sasleegtaam lampochkaam dienas gaishajaa vai pat saulainajaa laikaa - nu lai tak cilveekiem tiek vismaz kaut kaa atshkjiras no peleekas masas..... mazinjsh, bet tomeer priecinjsh

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja: ar tumsho diennakts laiku taa kaa viss skaidrs un kaartiibaa

bet nu aprobezhotnji kas brauc ar visaam iespeejamaam sasleegtaam lampochkaam dienas gaishajaa vai pat saulainajaa laikaa - nu lai tak cilveekiem tiek vismaz kaut kaa atshkjiras no peleekas masas..... mazinjsh, bet tomeer priecinjsh

+1 un man netraucee

P.S. nu nezinu manam C4 ir labas(originaalaas gaismas),nekaadas spec. vajadziibas neredzu peec miglaam.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Uggga rakstīja: Ar šitiem argumentiem "man palīk ka izskatās" viens otrs paziņa ar ar putām uz lūpām aizstāv savu miglinieku lietošanu. Smieklīgi

Ar tādiem pašiem argumentiem aizstāv bezizmēra ļitakus, šķūninga piekares elementus un vēl visādus draņķus, kas izkropļo mašīnas izskatu

Ļitakus un citu vizuālo tjūningu vismaz pats var ievērtēt pirms iekāpšanas mašīnā.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Un tagad tie, kas uzskata, ka miglinieki uzlabo izskatu, pavērojiet ielas - vai mašīna (ne sava) ar ieslēgtiem migliniekiem izskatās labāk kā bez tiem?

Ja mašīna ir smuka, tad ir, ar migliniekiem vai bez!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

man arii ir integreetaas miglas.

laba štelle-buutiibaa ļoti labi redz tos bojaagaajeejus kas virzaas pa ceļa nomali.

tie apgaismotie ceļa posmi briižiem in veel gruutaak paarskataami nekaa neizgaismoti, jo ir lielas ēnas zonas.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ja nu kādam ir pašvaki pamatlukturi, tad vēl miglas lukturu lietošanu varētu attaisnot. Bet,ja arguments ir-man tā labāk patīk,jo smukāk izskatās... nu tad tas ir vienkārši pīī...

+1

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ar to es saku lūk ko. Ja nu kādam ir pašvaki pamatlukturi, tad vēl miglas lukturu lietošanu varētu attaisnot. Bet,ja arguments ir-man tā labāk patīk,jo smukāk izskatās... nu tad tas ir vienkārši pīī...un var ieņirgt par to Ko arī daru.

švaki ne švaki bet malas izspiizdina labaak...

pa centru braucot, protams- nevajag

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti