Audi A6 2,8L benzīns-automāts

username Reģ.: 29.11.2004

Sveiki!

Ko uz fikso varat pastāstīt par 1996 gada A6 2,8L benzīna motorīti, kā arī par kārbu automātu, cik tā laba/slikta utt, kam pievērst uzmanību?

 
1 2 3
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: man joprojām šķūnītī mētājas audī ejošs 2.0 audī muļķutroniks.... pati kārba komplektā ar vadību

Gribēji ielikt renim, nopirki bet tad atčaknījies, ka tur motors savādāk?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kāpēc par tādu "tik ļoti sliktu eļļošanu" kaut kā nav gadījies dzirdēt? Tad jau drīzāk sūknis bija atkodies, bet dažam labam bija dziļš po un mauca, kamēr iestājās kirdiks

tas bija sen , tu vel biji maziņš un pie datora tevi nelaida .

draugam tāc bij , dziļos lapzemes mazsipānos nosprāga , kā teica vietējais , inglišā nerunajošais , lapu servismens -oilī pumpī fisined .

niansēs nepateikšu , sen aizmirsta un nesvarīga tēma , bet tas nebij vienīgais piedzīvojums ar tā autosa dzinēju , citādi autiņam nebij ne vainas

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Pirmais rakstīja: man joprojām šķūnītī mētājas audī ejošs 2.0 audī muļķutroniks.... pati kārba komplektā ar vadību

Gribēji ielikt renim, nopirki bet tad atčaknījies, ka tur motors savādāk?

Debīls vai izliecies?

P.S. Cik tas 2.8 mēģināts, likās neadekvāts patēriņš priekš tās "jaudas", vismaz iekš B4 ar tomātu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

msh rakstīja: Kāpēc par tādu "tik ļoti sliktu eļļošanu" kaut kā nav gadījies dzirdēt? Tad jau drīzāk sūknis bija atkodies, bet dažam labam bija dziļš po un mauca, kamēr iestājās kirdiks

tas bija sen , tu vel biji maziņš un pie datora tevi nelaida .

draugam tāc bij , dziļos lapzemes mazsipānos nosprāga , kā teica vietējais , inglišā nerunajošais , lapu servismens -oilī pumpī fisined .

niansēs nepateikšu , sen aizmirsta un nesvarīga tēma , bet tas nebij vienīgais piedzīvojums ar tā autosa dzinēju , citādi autiņam nebij ne vainas

Ko var gribēt no nokauta motora...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Pirmais rakstīja: man joprojām šķūnītī mētājas audī ejošs 2.0 audī muļķutroniks.... pati kārba komplektā ar vadību

Gribēji ielikt renim, nopirki bet tad atčaknījies, ka tur motors savādāk?

nē, čoms nopirka audī, attapās, ka beidzamais sūc un tirgo detaļās

audī a4 2003 gada

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jo vienā gabalā to miskasti pātrdot bija jau zaudējis pēdējās cerības

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Trīs tādām sakritībām vienalga neticu - B6, tiek iztirgots detaļās nevis smagas avārijas dēļ, bet tāpātās un piedevām ejošs muļķutroniks

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Trīs tādām sakritībām vienalga neticu - B6, tiek iztirgots detaļās nevis smagas avārijas dēļ, bet tāpātās un piedevām ejošs muļķutroniks

reāli nebija nekādas avārijas, daudzas detaļas tika pārliktas tādā pašā 2.0 manuālajā no anglijas

motors iztirgots, kautkādas citas figņas arī

virsbūve ir, ja interesē, spārni, drēbes salons un reāli strādājošs muļķutroniks.... dodu 10 000 km garantiju

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Trīs tādām sakritībām vienalga neticu - B6, tiek iztirgots detaļās nevis smagas avārijas dēļ, bet tāpātās un piedevām ejošs muļķutroniks

pamēģini pārdot audī ar muļķutroniku.... pats pārliecināsies par reālo audī tirgu

vienkārši nedris, bet pamēģini pārdot audī ar muļķutroniku

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tam audī stūre bija pareizajā pusē?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Tam audī stūre bija pareizajā pusē?

kreisajā

bet ja tu kaut bišķīt sekotu līdzi sava iemīļotā zīmola auto uzbūvei, tad zinātu, ka noņemot dažas specifiskas detaļas tu nemaz nevarētu pateikt kurā pusē stūre bija

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Es tik zinu to, ka B3/B4 stūri pārlikt ir jebļa, kur labāk ir pārmetināt visu ugunsmūri, bet par B5 spriežu, ka tam ir tāpat, jo vismaz pečka ir identiska.

Kāpēc tad anglī lika daļas no šitā, nevis otrādi? Pārāk daudz dzird par gadījumiem, kad kaut kādiem B4 met laukā tomātus un liek mešalkas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Es tik zinu to, ka B3/B4 stūri pārlikt ir jebļa, kur labāk ir pārmetināt visu ugunsmūri, bet par B5 spriežu, ka tam ir tāpat, jo vismaz pečka ir identiska.

Kāpēc tad anglī lika daļas no šitā, nevis otrādi? Pārāk daudz dzird par gadījumiem, kad kaut kādiem B4 met laukā tomātus un liek mešalkas

vēl viens tavas izcilās kompetences pierādījums

es saprotu, ka priekš tevis audī beidz ražot mašīnas 1991 gada sākumā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vari nopirkt to muļķutroniku un ielikt savā mucā

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nahuj man to sūdu?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: ******* man to sūdu?

kā tu runā par audī????? sakaunies

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

msh rakstīja: Es tik zinu to, ka B3/B4 stūri pārlikt ir jebļa, kur labāk ir pārmetināt visu ugunsmūri, bet par B5 spriežu, ka tam ir tāpat, jo vismaz pečka ir identiska.

Kāpēc tad anglī lika daļas no šitā, nevis otrādi? Pārāk daudz dzird par gadījumiem, kad kaut kādiem B4 met laukā tomātus un liek mešalkas

vēl viens tavas izcilās kompetences pierādījums

es saprotu, ka priekš tevis audī beidz ražot mašīnas 1991 gada sākumā

Ko tad audī pārstāja ražot 1991. gada sākumā? Ā, pareizi, cigāru

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Pirmais rakstīja:

msh rakstīja: Es tik zinu to, ka B3/B4 stūri pārlikt ir jebļa, kur labāk ir pārmetināt visu ugunsmūri, bet par B5 spriežu, ka tam ir tāpat, jo vismaz pečka ir identiska.

Kāpēc tad anglī lika daļas no šitā, nevis otrādi? Pārāk daudz dzird par gadījumiem, kad kaut kādiem B4 met laukā tomātus un liek mešalkas

vēl viens tavas izcilās kompetences pierādījums

es saprotu, ka priekš tevis audī beidz ražot mašīnas 1991 gada sākumā

Ko tad audī pārstāja ražot 1991. gada sākumā? Ā, pareizi, cigāru

b3

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Haha, izgāzies Mucas laiks pienāca gadiņu vēlāk

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Haha, izgāzies Mucas laiks pienāca gadiņu vēlāk

91 gadā sāka ražot b4

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

tieshi 96 gadaa tas dzineejs pamainijaas. 12v vietaa naaca 30v un abi sastopami C4 kastee. manaa skatijumaa abi ir ok motori. ideali klusi un ar labu griezi. bik edeliigi, bet nekas. ir lietojumaa 12v ar automatu. patikams.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: tieshi 96 gadaa tas dzineejs pamainijaas. 12v vietaa naaca 30v un abi sastopami C4 kastee. manaa skatijumaa abi ir ok motori. ideali klusi un ar labu griezi. bik edeliigi, bet nekas. ir lietojumaa 12v ar automatu. patikams.

jā, tas motors ir autobūves kalngals

vēl līdz šim brīdim citas kompānijas pirms sākt ražot kautkādus jaunus motorus brauc pie tiem ģeniālajiem fofāgena inženieriem kursos

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

msh rakstīja: Haha, izgāzies Mucas laiks pienāca gadiņu vēlāk

91 gadā sāka ražot b4

B4 sāka ražot paaašās 1991. gada beigās, pēdējie A90 20vq no konveijera nonāca 1992. gada pašā sākumā.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Slinkais rakstīja: tieshi 96 gadaa tas dzineejs pamainijaas. 12v vietaa naaca 30v un abi sastopami C4 kastee. manaa skatijumaa abi ir ok motori. ideali klusi un ar labu griezi. bik edeliigi, bet nekas. ir lietojumaa 12v ar automatu. patikams.

jā, tas motors ir autobūves kalngals

vēl līdz šim brīdim citas kompānijas pirms sākt ražot kautkādus jaunus motorus brauc pie tiem ģeniālajiem fofāgena inženieriem kursos

Tad jau drīzāk pie audī inženieriem

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

mums audi clubaa daudziem ir tas dzinejs, un probleemas nav noveerotas nevienam. nesaku ka vinsh ir tik unikals naa 2.5tdi R5, kursh pat Ingolshtatee muzejaa staav. vienkaarsi normals dzinejs, bez isteiktaam problemaam.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti