Izslaveetais d4d - Avensis 2005. gads 2.0D4D problēma, ka nelec 5 reizes, pēc tam 10 reizes lec

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008

tad nu taa, avensis 12.2005. gads 2.0D4D probleema taada nelec 5reizes peec tam 10 reizes lec, tad atkal nelec. starteejot purinaas vis dzineejs it kaa taisiitos lekt, ilgaaku laiku velkot pielec, citreiz pielec it kaa nekas nebuutu bijis, kompis kljuudas neuzraada, diileris rausta plecus, ella visi filtri samainiiti, comon-raila spiedieni o.k. forsunkas stradaa, braucot nekaadas paziimes, velk nekuup degvielu maz teeree, 190kmh uzrauj diezgan aatri, kungi juusu domas?

 
1 2 3
skeram Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Ļauj minēšu- tik tikokā beidzās garantija!

PS. Pie kura dīlera bija?

Varbūt pamēģini aizbraukt pie otra apjautāties....

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

wess, bet ja kompis neuzraada kljuudas, un diileriem jau ir tieksme mainiit visu peec kaartas $$$ aizmugureejaa logaa raxtiits ka garantija ir liidz 160tkm bet shim ir kaut kaadi 130tkm shobriid,

skeram Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Es, droši vien, darītu sekojoši- aizbrauktu uz to pašu WESS un paprasītu, cik maksās novērst manu kļudu!

Ja cena mani apmierinātu- tad dotu lai taisa....... Ja nepalīdzētu, tad vestu pie viņiem lai pārtaisa pa garantiju...

PS. Citu neko nemācēšu ieteikt....

PSS. Bet tu neuztraucies- drīz te ienāks mūsu guru un pastāstīs tev visu par Toyotām un Šīri...

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

man jau uztraukumi mazaakie, es sev nekad taadu plastmaskasti nepirktu...

pirkts aarvalstiis

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

buus vien suuknis,tikai cik tev vinju?

cmo reilam ir divi. parasti atsaka zemspiediena,jeb pirmais,kas padod no baakas. tik paagri.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: buus vien suuknis,tikai cik tev vinju?

cmo reilam ir divi. parasti atsaka zemspiediena,jeb pirmais,kas padod no baakas. tik paagri.

ursi.... NAV TUR BĀKĀ SŪKŅA!!!!!!!

saderam....

p.n.

topica autoram - man liekas, ka es zinu kur ir vaina

29365064, izstāstīsi precīzi simptomus, un iespējams, ka es tev pateikšu ko vajag izdarīt

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

ursis rakstīja: buus vien suuknis,tikai cik tev vinju?

cmo reilam ir divi. parasti atsaka zemspiediena,jeb pirmais,kas padod no baakas. tik paagri.

ursi.... NAV TUR BĀKĀ SŪKŅA!!!!!!!

saderam....

p.n.

topica autoram - man liekas, ka es zinu kur ir vaina

29365064, izstāstīsi precīzi simptomus, un iespējams, ka es tev pateikšu ko vajag izdarīt

tuliit uzvaniish

skeram Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Pastāsti visiem..... es ar grib zināt....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

no topica autora apgalvojuma

degviela komonreilā ir, tas esot izmērīts, ka tātad sūkņi strādā...

es gan neiedomājos paprasīt kā ir mērīts tas spiediens...

ja spiediens ir nolasīts no kompja, tad iespējams, ka datčiks melo...

šinā skrūvējamais spiediena datčiks ir viena no vājākajām komonreila detaļām.... maksā ap 100 lohiem (+/-)

bet to gan dīlerim vajadzēja redzēt...

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

neezin kaa tie diileri tur meerija, bet piemeeram piedarbinot vinjsh var noruukt arii visu dienu, velk kaa naakas uz vietas ruucot ne apgrizieni staigaa nekas taads, nekuup.

probleema ir tieshi iedarbinaashanaa..

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

pilnīgi nekādas poņas par dīzeļkojotām , bet VW TDI ar 'po žizņi '/'čerez raz' leca ar 'piļīšanu' - visādi diagnostiku kumpji rādija 'cool' , beigās meistariņi vadības blokam iestāstija ( pāršuva starta progu ) ka šamais autõ iraid ar aotomatkārbu un 'gemorojs' pazuda līdz tam bij jāpaiet 5iem gadiem

mosh tamD4D ar kko līdzīgu wajg sastrādāt

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: pilnīgi nekādas poņas par dīzeļkojotām , bet VW TDI ar 'po žizņi '/'čerez raz' leca ar 'piļīšanu' - visādi diagnostiku kumpji rādija 'cool' , beigās meistariņi vadības blokam iestāstija ( pāršuva starta progu ) ka šamais autõ iraid ar aotomatkārbu un 'gemorojs' pazuda līdz tam bij jāpaiet 5iem gadiem

mosh tamD4D ar kko līdzīgu wajg sastrādāt

samainija vadiibas bloku?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

pārprogrammēja , konkreti startēšanu .

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

motora uzbuuvi kad skataas vinjam pilns at visaadaam klapeem ir doma ka kaada no taam neveras vienmeer kad vajag, bet tad jau it kaa kompim to vajedzeetu redceet

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

murgs

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja: neezin kaa tie diileri tur meerija, bet piemeeram piedarbinot vinjsh var noruukt arii visu dienu, velk kaa naakas uz vietas ruucot ne apgrizieni staigaa nekas taads, nekuup.

probleema ir tieshi iedarbinaashanaa..

nav kaut kāds gļuks ar signalizāciju vai kādu sekretku?

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

tadsjautues rakstīja: neezin kaa tie diileri tur meerija, bet piemeeram piedarbinot vinjsh var noruukt arii visu dienu, velk kaa naakas uz vietas ruucot ne apgrizieni staigaa nekas taads, nekuup.

probleema ir tieshi iedarbinaashanaa..

nav kaut kāds gļuks ar signalizāciju vai kādu sekretku?

hmm interesanta doma, bet kaa to paarbaudiit ja jau diilerkompis to neuzraada

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja: pirmais atkal zina visu

bet tu atkal esi pirmais kursh kaut ko uzraxtija ne pa teemu, ar ko es tevi arii apsveicu

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja:

Uggga rakstīja:

tadsjautues rakstīja: neezin kaa tie diileri tur meerija, bet piemeeram piedarbinot vinjsh var noruukt arii visu dienu, velk kaa naakas uz vietas ruucot ne apgrizieni staigaa nekas taads, nekuup.

probleema ir tieshi iedarbinaashanaa..

nav kaut kāds gļuks ar signalizāciju vai kādu sekretku?

hmm interesanta doma, bet kaa to paarbaudiit ja jau diilerkompis to neuzraada

es tik teorizēju - nevar pavisam noņemt nost un paskatīties, kā tad uzvedās?

Cik saprotu, dīlers jau skatījās iedarbinātu, tad jau viss ok.

Vienkārši man ir nedaudz līdzīgi. Saplēsu vienu imobilaizeri (nolauzu ļipiņu ar ko pie atslēgām var pielikt), ar otru ne vienmēr pielec ar pirmo reizi. Kā paņem saplēsto, lec bez problēmām katru reizi.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

tadsjautues rakstīja:

Uggga rakstīja:

tadsjautues rakstīja: neezin kaa tie diileri tur meerija, bet piemeeram piedarbinot vinjsh var noruukt arii visu dienu, velk kaa naakas uz vietas ruucot ne apgrizieni staigaa nekas taads, nekuup.

probleema ir tieshi iedarbinaashanaa..

nav kaut kāds gļuks ar signalizāciju vai kādu sekretku?

hmm interesanta doma, bet kaa to paarbaudiit ja jau diilerkompis to neuzraada

es tik teorizēju - nevar pavisam noņemt nost un paskatīties, kā tad uzvedās?

Cik saprotu, dīlers jau skatījās iedarbinātu, tad jau viss ok.

Vienkārši man ir nedaudz līdzīgi. Saplēsu vienu imobilaizeri (nolauzu ļipiņu ar ko pie atslēgām var pielikt), ar otru ne vienmēr pielec ar pirmo reizi. Kā paņem saplēsto, lec bez problēmām katru reizi.

diileris nevareeja pielaist starteeja vairaak kaa stundu un reizee toyota bija piesprausta pie kompja bet kljuudas nevienas

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Maz ticams variants bet moška katalizators pizdec???Reizem viņš sadrup un izveidojas tada bumba kas reizem aiziet trubai priekša un reizem atkal aizkratas prom.Ta ir viena no idejām.Varbut kada no komonreil sprauslam ķilē un nevar uzkačat spiedienu,bet diagnostikai nelekšanas bridi vajadzetu uzradit itkā

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

shodien piemeeram, grieza, puriinaasa bet nelec, pavilka pus metru un ruuc

kaut kaads murgs

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

tadsjautues rakstīja: shodien piemeeram, grieza, puriinaasa bet nelec, pavilka pus metru un ruuc

kaut kaads murgs

Tak pirmais vaita nesaremontēja?? Viņš zin visu !

nee spiedieni tika visi meeriiti tie bija o.k.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja: shodien piemeeram, grieza, puriinaasa bet nelec, pavilka pus metru un ruuc

kaut kaads murgs

Ir gadījies braukt no Berlīnes ar Nissan busu, kas tieši tā uzvedās. Servisā neviens neko nevareja pateikt. Vaina tieši tikpat ātri pazuda pēc nākamās uzpildīšanās. Pamaini vietu, kur lej degvielu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

tadsjautues rakstīja:

Sretsked rakstīja:

tadsjautues rakstīja: shodien piemeeram, grieza, puriinaasa bet nelec, pavilka pus metru un ruuc

kaut kaads murgs

Tak pirmais vaita nesaremontēja?? Viņš zin visu !

nee spiedieni tika visi meeriiti tie bija o.k.

Man šitā bija ar dīzeļmazdu pajaunu agrāk...bet tur bij cita šaize. kompresors pie vainas bija.

Bij kaut kas ar to lietu, ka ,kamēr starteris griežas, nepadodas strāva uz degvielas padevi...neatveras tas sūkņa vārsts...tas bij kaut kam vecākam.

Benzīnniekiem tādi joki arī mēdz atgadīties. Pārsvarā to izraisa kontaktgrupa. Vai tas ir šis gadījums, neņemos spriest

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti