S 500 \'03

cluber Reģ.: 05.08.2004

Sveiki, vai kāds varētu sniegt savu viedokli par S 500 klasi 03 gada. Pirms tam ar mersi biju uz Jūs, bet tagad acs pamazām sāk krist tieši uz šo modeli. Kādi tiem motori, cik zupas patērē, +/- ekspluatācijas izdevumi, galvenās slimības utt.

Savlaicīgi paldies par visu info.

 
1 2 3 4 5
sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Piedod, uldiskru, bet Tavs teksts atsit augstās domas lidojumu

www.tvnet.lv/...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

cluber rakstīja: Pēc n-to i-neta komentāru izčekošanas/izlasīšanas esmu nosliecies uz S320CDI, bet īsti nevar saprast cik tad tās zupas tas ēd, jo nekur par to nav īsti minēts, iespējamie servisi(vai tikai Domeniks? vai varbūt ir kāds cits normāls kantoris, bet ne kaktu), galveno mezglu maiņas izmaksas utt. visur vairāk vai mazāk visi komenti ir w220 salīdzinājums ar iepriekšējo modeli un pārdomas tam, ka vecās pārbaudītās vērtības ir labākas par nākamo modeli.

es, sievas MB apkopt dzinu uz Klaipēdu, pie šiem: www.silberauto.com/...

vajadzēja rezerves daļu (tiesa, gan Chryslerim) TC solīja ātrākais pēc divām nedēļām, šie pēc 2ām dienām...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Man nav limuzīns un vēlme pavicināt vēdeklīti Tas apmēram ir tas pats, kas paņemt to pašu D2 A8 ar 2.5 TDI un bezpiedziņu, nevis 4.2q

tu arī no vienas galējības otrā... ir ar 3.0Td arī un iet iespaidīgi...

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Man jau liekas, ka šie auto jāņem kopā ar šoferi,

Kad redzu , ka cilvēki paši sēž pie s klases stūres, man tas nedaudz smieklīgi liekas

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

S500 šoferi?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

uldiskru rakstīja:

batka rakstīja:

msh rakstīja: Limuzīns ar mazu ķīseli... Hmm..

A kas tur mazs???Tavu cinkamucu izcert vienā setā

Vispār tu kļūdies, ar savu 2.8 cinka mucu esmu izcirtis ne vienu vien MB 320.

Tas nekas ka tie MB nemaz nezinaja ka piedalās dragā

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja:

sintris rakstīja:

haa haa tas jau līdzinās Harija potera filmas sižetam, kā tad, kurš tirgotājs vedīs citu pēc viņa ieskatiem labāku automobili nekā saimnieks gribēja....

Respect,Gachs,ja jau tā saki. Neesmu skatījies H.Potera filmas, nemācēšu spriest. Patiesība ir vienkāršāka-nolūkotais MB netika iepirkts Vācija, vieta uz treiļa bija un Lexus šā vai tā būtu braucis šurp.

A morāle tāda ka nav "jāieciklējās"uz tikai vienu,iepriekš iedomātu variantu

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: msh- S280 ar eksistee... un 3.2 diizeleens nudien nebija shvakaakais ko jamajiem lika iekshaa

Ai nu bet iebersties un nokautu 320 CDI - to pat naidniekam nenovēlētu. Tad jau labāk barot to V8, pa ļubomu sanāks lētāk.

Ja gadā jābrauc virs 15 000, ņem ko ekonomiskāku un lētāku. Ja uz darbu ej kājām - V8 mersis vīkendiem būs pašā laikā.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

uz nokautu.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

man jau nu pilniigi poh ja ir veelme- lai tak berzjaas...

Gintz Reģ.: 02.02.2004
1 0 Atbildēt

320CDI nav no tiem, kas bagi kautos. siikas standarta vainas. Reizeem kaada sprausla. Ja vinju nebaro ar uudeni un veic apkopes, 500000Km vinjsh iet (vismaz taksistu mazie CDI braalji taadus ciparus sakraaja)

V8 bencinnieks, protams, arii iipashi nebojaajas. Ik pa briidim jaanomaina gaisa meeriitaajs. Pa kaadam svechvadam. Visiem katalizatori ir pagalam (apskatee tam meedz pieveerst uzmaniibu). Zondes spraagst.

Pilniiga avaarija ir ar 400CDI V8 - tur viss ir slikti.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Draugam bija darba e320 cdi, pāris gadus vecs. Tam auto pamatā bira piekare (laikam bija hidraulika, vai kaut kas tik pat smalks). Mašīnā tika sainvestēti ntie tūkstoši, bet pēc tam auto tapa nošķilts. Bukte nebija liela, tomēr drošinātāji izlēma norakstīt. Kēkss bija priecīgs tikt vaļā no tās lamatas, vietā paņēma jaunu A4 vagonu ar baudāmo 2.0 tdi, tomātu utt.

uldiskru Reģ.: 06.11.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

uldiskru rakstīja:

batka rakstīja:

msh rakstīja: Limuzīns ar mazu ķīseli... Hmm..

A kas tur mazs???Tavu cinkamucu izcert vienā setā

Vispār tu kļūdies, ar savu 2.8 cinka mucu esmu izcirtis ne vienu vien MB 320.

Tas nekas ka tie MB nemaz nezinaja ka piedalās dragā

nu ja viņi spieda tā ka melns mākonis aiz viņiem palika un nezināja tad gan

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

uldiskru rakstīja:

batka rakstīja:

uldiskru rakstīja:

batka rakstīja:

msh rakstīja: Limuzīns ar mazu ķīseli... Hmm..

A kas tur mazs???Tavu cinkamucu izcert vienā setā

Vispār tu kļūdies, ar savu 2.8 cinka mucu esmu izcirtis ne vienu vien MB 320.

Tas nekas ka tie MB nemaz nezinaja ka piedalās dragā

nu ja viņi spieda tā ka melns mākonis aiz viņiem palika un nezināja tad gan

Nu 2,8 audi točna ne suda neiet.Pilnigakais mesls ne motors

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nu jaa.. jams jau nevar zinaat ka shitiem verkjiem ir long versijas... kuraas gan iipashniekam pie stuures nebuutu jaaseezj...

lai gan...kriizes apstaakljos...

arba Reģ.: 16.12.2002
1 0 Atbildēt

Jā vēl pagarināto versiju, pilnai šofera sajūtai

Man jau šķiet, ka tas tāds bērnības sapnis - būšu liels , būšu soferis un braukšu ar lieu mersedesu

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

niggas sapnis limodriver

Gintz Reģ.: 02.02.2004
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Gintz rakstīja: Pilniiga avaarija ir ar 400CDI V8 - tur viss ir slikti.

pec 2003. gada viss ir atkal labi un braucam, smaidam un neuztraucamies par arpasauli

Taa gan laikam viss nebuus. Motors saknee ir neizdevies. Dazhi uzlabojumi nekaadi nepanaak to, ka motoristam nav darba ar sho agregaatu. Ir.

Ja dazhi tuukstoshi par remontiem gadaa liekas daudz (man jau dazhi simti liekas daudz ) tad par S-klasi domaat labaak nevajag. Taa tomeer ir mashiina, lai naudiigie vareetu atveert savus makus.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Man jau arī patiktu, ka no rīta pie dūrvīm piebrauc - silts, tīrs , avīze un kafija uz pakaļējā sēdēkļa, šoferis durvis atver, super,

Bet pašam braukt

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Paziņam bija S500 kupeja, čakarējās elektronika, apetīte bija LIELA, un pats kā bijušais lietotas luksus klases automašīnas īpašnieks teikšu, nepērc tādu, tas nav vajadzīgs, ja nevari atļauties jaunu, vai ļoti mazlietotu, kam labi zināma vēsture, neskaties virsū! Šāda mašīna var Tevi iznīcināt finansiāli vienā setā, jo remontizmaksas ir fantastiskas, tas nekas, ka viņa pati lēti iegūstama. Ja nav lieki 1K Ls, kas jebkurā brīdī var tikt ieguldīti remontā - aizmirsti par to!

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

cluber rakstīja: Sveiki, vai kāds varētu sniegt savu viedokli par S 500 klasi 03 gada. Pirms tam ar mersi biju uz Jūs, bet tagad acs pamazām sāk krist tieši uz šo modeli. Kādi tiem motori, cik zupas patērē, +/- ekspluatācijas izdevumi, galvenās slimības utt.

Savlaicīgi paldies par visu info.

aizej uz domeniku krasta iela, noteste tur ir S400 benz. 01.g.. normals aparats, FFE (fu..k fuel economy), protams, bet kas kuram prioritate, remonti nebus daudz, ja nav nokauts, reti tadi isti kauti gadas, jo puiseli nebrauka, bet, ja nu kas bubs nopietns jataisa, tad normali cipari bus, piem., regulejamas piekares viens amitis maksa ap 450Ls, talak rekini pats a ta s klase komentarus neprasa, sakot jau ka vienmer w140 bija labaks, bet taa vai taa, imo shis ir smukaks, dizains pateicigs un komfortablaks, abi testeti

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
1 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

cluber rakstīja: Sveiki, vai kāds varētu sniegt savu viedokli par S 500 klasi 03 gada. .........

Savlaicīgi paldies par visu info.

Kungi,jūs protams varat smaidīt, bet viens zināms pilsonis arī vēlējās MB. Atbrauca treilis no DE, ataicināja pilsoni,šis neizpratnē;-kur ta mans Mersis?Torgašs smīnot iedeva Lexusa atslēgas un aprādīja:-nekomentē un nesaki neko,vnk. izbraucies pāris stundiņas. Pēc testdraiva pilsonis bija ar smaidu sejā un tika veiktas finansu nianses. Protams, viss augstāk sacītais nav atrunāšana no kāda cilvja konkrēta lēmuma pieņemšanas.

www.ss.lv/...

www.ss.lv/...

www.ss.lv/...

es neko, tikai ieskatam, nelobēju un nereklamēju...........

jūs laikam neesat draugos ar galvu un pašreizējo situāciju.....

tagad autiņus kas dārgāki par desmit štukām treiļo nevis no vācijas, bet UZ

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

zigi, tava zaļā kupeja ir kurā klasē?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kaut ko gribaas iekakaat

arba Reģ.: 16.12.2002
1 0 Atbildēt

Pasēdēju , padomāju, cik man būtu gadā jāpelna, lai sāktu domāt par s klasi, man sanāk vismaz 500 000 Ls gadā, līdz tam nu nekādi

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti