Augstspiediena mazgātājs

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006

Napieciešams Jūsu padoms. Ir doma iepirkt augstspiediena mazgātāju, ar ko pāris reizes nedēļā nodzīt nost lielos dubļus no mašīnas.

Ir kādas idejas kādus parametrus skatīties? litri/h, bar, kas ir būtiski, un kas nav mazsvarīgi, kas ir nepieciešams?

Šobrīd esmu noskatījis apm 300l/h un 100 bar spiediens... nav pa īsu?

 
1 2 3 4
Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja: nav pa īsu?

Uzraksti, cik gara šļūtene.

Tad pateikšu, vai nav pa īsu.

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Arnis76 rakstīja: nav pa īsu?

Uzraksti, cik gara šļūtene.

Tad pateikšu, vai nav pa īsu.

3 vai 3.5 metri + pistole.

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Arnis76 rakstīja: nav pa īsu?

Uzraksti, cik gara šļūtene.

Tad pateikšu, vai nav pa īsu.

3 vai 3.5 metri + pistole.

Nu, kā izskatās, mērītāj?

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Vasarā joka pēc nopirku tādu mazgātāju Rimi par kautkādiem 25 Ls. Izrādās ka nemaz tik slikti nemazgā. Tikai negrib ņemt ūdeni no spaiņa. Būs jāliek mucai apakšā krāns.

Ko nozīmē slikti nemazgā? Dubļus noņem nost, neslapinot rokas un nestrādājot ar švammi?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja:

Arnis76 rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Arnis76 rakstīja: nav pa īsu?

Uzraksti, cik gara šļūtene.

Tad pateikšu, vai nav pa īsu.

3 vai 3.5 metri + pistole.

Nu, kā izskatās, mērītāj?

Pa īsu, draudziņ.

Manam kērherim ir 15 metru šļūtene, un tad lielākai mašīnai gandrīz netiek apkārt apstaigāt.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

man ir ar 6m šļūteni un tad jau tā ir kā ir .

tikai rezerves šļūtene maksā pusi no mazgātāja cenas.

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Par šļaukas garumu taisnība - 6m jau ir pamaz. Padomā pats - auto garums ir kaut kur starp 4 un 5 metriem, tad lai apietu apkārt no vienas puses nekustinot aparātu un nenošpricējot sevi vajag vismaz 6...7 metrus šļaukai. Vēl jāapdomā ūdens iegūšanas veids, jo man pieejamais kerheris spaini izsūc ļoti ātri. Knapi pietiek lai nopūstu auto ar šampūnūdeni. Dubļu atmazgāšanai vajadzēs pastāvīgu pieslēgumu ūdensvadam. Un vispār šitādi štrunti jāpērk "uz svaru" - jo smagāks jo labāks. Vēl šitiem ir tāds rādītājs kā max ūdens temperatūra ko šis spēj izdot cauri. Lētākiem modeļiem ir ap 40'c, kas atbilst siltai vannai. Bet krutākie spēj dot cauri 60 un vairāk grādus, kas jau atbilst max temp. kas drīkst nākt ārā pa krānu.

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: Par šļaukas garumu taisnība - 6m jau ir pamaz. Padomā pats - auto garums ir kaut kur starp 4 un 5 metriem, tad lai apietu apkārt no vienas puses nekustinot aparātu un nenošpricējot sevi vajag vismaz 6...7 metrus šļaukai. Vēl jāapdomā ūdens iegūšanas veids, jo man pieejamais kerheris spaini izsūc ļoti ātri. Knapi pietiek lai nopūstu auto ar šampūnūdeni. Dubļu atmazgāšanai vajadzēs pastāvīgu pieslēgumu ūdensvadam. Un vispār šitādi štrunti jāpērk "uz svaru" - jo smagāks jo labāks. Vēl šitiem ir tāds rādītājs kā max ūdens temperatūra ko šis spēj izdot cauri. Lētākiem modeļiem ir ap 40'c, kas atbilst siltai vannai. Bet krutākie spēj dot cauri 60 un vairāk grādus, kas jau atbilst max temp. kas drīkst nākt ārā pa krānu.

Nu ūdens nav problēma, ir stacionārais pieslēgums garāžā, tā kā līdz pagalmam var izvilkt.

Ūdens temperatūra. man pieslēgumā ir parastais aukstais ūdens, tas nozīmē, ka man jāmeklē šamējais ar kaut kādu sildītāju, vai?

Kas tur ar tām šļūtenēm, tas kaut kāds dārgs prieks?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja: man pieslēgumā ir parastais aukstais ūdens, tas nozīmē, ka man jāmeklē šamējais ar kaut kādu sildītāju, vai?

Kas tur ar tām šļūtenēm, tas kaut kāds dārgs prieks?

Nav jāmeklē. Tikai ziemas laikā pēc mazgāšanas novieto to verķi siltumā, lai nesasalst.

Šļūtenes nav lētas. Lai gan tas jau ir relatīvi.....ja pareizi atceros, tad tā 15 metrīgā maksāja ap 60 - 70 Ls, ļoti aptuveni.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: www.internetveikals.lv/...

Tā nav tā šļūtene.

Nejauc džekam galvu.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Ja nopietni, tad iekš hanzaflex var uztaisīt vajadzīgā garuma un ar vajadzīgajiem galiem.

un no šās vietas ,lūdzu sīkāk -kurā vietā un cik $$$$

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

aha, un tā lai iztur tos bārus. šitām ir tikai 40.

mazgātāja šļūtene ir tāda diezgan pacieta, nevar salīdzināt ar šo

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

ir man augstspiediena BOSCH,kas njem uudeni no mucas,kaut paredzeets no uudens kraana(ar spiedienu). garazjas lietoshanai vairak kaa pietiekami.ar 40 litri uudeni var izmazgaat/nomazgaat dajebko un viss kautko. auto protams ir sedans(viegalais).

laikam jaaperas pa baisiem dubljiem lai vinju vajadzeetu. pilseetaa lietotam auto...peec vinja... kaa sunim peec burkaana

shogad tika izmantots vienu reizi....

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

Man ir Karcher, nesūdzos, draugam Bosh arī OK, bet vienam lētais lūznis nekam neder.

Par to šļauku tiešām jādomā, jo ar īsu būs problēma. Man ar oriģinālo ir uz robežas, ap volvo apiet ir grūti. MB A nav problēma.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

man tas BOSCH ir tik mazs ,ka panest vinju nav probzas. un garaa sljauka ir no mucas uz mazgaataaju.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: man tas BOSCH ir tik mazs ,ka panest vinju nav probzas. un garaa sljauka ir no mucas uz mazgaataaju.

mans mazais kēhers (203) ar nau liels , bet ūdens pievadpipsis tika nolauzts , valkājot aiz 3,14stoles

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

hmmm ko man dariit,ja ir metaala korpuss suuknim,bet nemaksaa pat 100,-ls. laikam jau meesls

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

pirmo kēherīti pirku Centrexā uz atvēršanas atlaidēm no 'dzelzs' tur nau ne smakas un vienīgais kreņķis bij tik šogad- nolauzu to pienakošās ūdens sļaukas 'pipsi' , spiediens tam mazulim ir gana pietiekams gan autosa mazgāšanai gan brugim gan žogam utt . pagāšgad , atkal uz atlaidēm , tika iepirkc 5ās sērijas kēhers , spiediens jūtami lielāks utt utpr rulzz nemērā , bet višš i kudī smagāks,lielāks un 'ziemošanai' nepiemērotāks , ja mazo kaut zem gultas var nolikt ziemot , tad lielais jau pieprasas 0,1mkv reālas telpas

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Ja nopietni, tad iekš hanzaflex var uztaisīt vajadzīgā garuma un ar vajadzīgajiem galiem.

un no šās vietas ,lūdzu sīkāk -kurā vietā un cik $$$$

Man taisīja Stokkerā Krasta ielā.

(var'but netaisīja, varbūt bija gatava ar visiem štuceriem.Oriģinālajai viens džigits pamanījās pārbraukt pāri, apakšā bija metāla plāksnes kants.....kiģec.)

Chuguns Reģ.: 23.11.2004
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja: Napieciešams Jūsu padoms. Ir doma iepirkt augstspiediena mazgātāju, ar ko pāris reizes nedēļā nodzīt nost lielos dubļus no mašīnas.

Ir kādas idejas kādus parametrus skatīties? litri/h, bar, kas ir būtiski, un kas nav mazsvarīgi, kas ir nepieciešams?

Šobrīd esmu noskatījis apm 300l/h un 100 bar spiediens... nav pa īsu?

Mana doma ka nav jēga pirkt dārgā gala mazgātājus, ja vien netaisies ar to piepelnīties, bez mazgājamās mačalkas tāpat neiztikt, viss biezais netīrumu slānis tiek nosists nost bet auto tāpat paliek raibs, tad jāņem un jāmazgā ar rokām, tur galvenais lai šļūtene būtu pietiekami gara, man ir 6m un knapi pietiek. Manam 4 serijas karcheram ir 450l/h un 130bar, meigināju kaimiņa 7 sēriju ar 550l/h un 150bar un starpibas nekadas nemanīju, ja nu vienigi cena tur x2. Ar tiem 130 un netīrumu frēzes uzgali pietika lai pazina no sava Golfa - pārkrāsotam kapotam norautu nost krāsu pamatīgā laukumā sekundes laikā.

Tīrāk par visu mazgā mačalka un spainītis ar ūdeni...

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Klau, jautājums no malas - kāpēc jums tie augstspiediena mazgātāji vispār vajadzīgi? Vai ar pilsētas spiedienu nepietiek?

Parastais pilsētas ūdens + parastā lētā šļauka + laba birste ar rotējošu centru, kurā iesprauž šampūna pipsi un vienīgais, kur sanāk saslapināt rokas, ir jau noslaukot auto. Vai tiešām tie megabāri nosit visus netīrumus nost, bet krāsu atstāj?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Klau, jautājums no malas - kāpēc jums tie augstspiediena mazgātāji vispār vajadzīgi? Vai ar pilsētas spiedienu nepietiek?

Parastais pilsētas ūdens + parastā lētā šļauka + laba birste ar rotējošu centru, kurā iesprauž šampūna pipsi un vienīgais, kur sanāk saslapināt rokas, ir jau noslaukot auto. Vai tiešām tie megabāri nosit visus netīrumus nost, bet krāsu atstāj?

zaporožec' s arī esot mašīna ............

nafig wajag kko citu

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Pamēģini nomazgāt dzinēju, traktoru, mašīnas apakšu, motociklus, velosipēdu ar kerheri un ar parasto šļauku, sapratīsi.

un pats galvenais- vīna balonus!

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ja gribās lai ķerra spīd kā jauna, tad ir jāmazgā ar švammīti un jāpulē un jāliek stikla būrī.

Ja auto brauc katru dienu un rīt atkal līs lietus (nākošā dienā pēc auto nomazgāšanas obligāti līst..), tad kērhers ir ideāls aparāts vakarā noskalot dubļus lai garāžā nepaliek čupa.

10 minūtes kopā ar spēcīgu strūklu - kas var būt labāks par šo

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Krāsu var nomazgāt tikai tad, ja sūdīgi pārkrāsots -nohaltūrēts nesagatavojot pamatu.

Normāli pārkrāsotām ķerrām nevienai krāsa nav nolidojusi.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti