Nozagti \'01 Subaru STi zelta 17\" diski!

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
 
1 2 3
gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Domaaju, ka vari aizmirst savus diskus. Man nesen ``aizgaaja`` vaarti, ko biju uzlicis savam zemes gabalam (gabals nav mezhaa, bet gan Riigaa). Nospeera ar visu to, ka biju vaardus piesleedzis pie stabiem. Respektiivi, taadi laiki, ja gribees tad nospers jebko un neviens (domaaju Policiju) neko nemeklees...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Būs subārs ar metāla diskiem.

Ceru ka no subāra neko vairāk nenoskrūvēs?

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

sekretkas... interesanti cik veidu sekretkas tad razho? 10 dazhaadas? tad kur ir probleemas vinjas iegaadaaties?

Droshaak ir pasham taisiit.... vai pirkt kautkur taalu pron no latvijas

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Vispār jau pincīša pagarinātāju vēlams ir apdrošināt...

Tu tak esi lohs.......pagarini savu smadzeni

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Nu apdroshinaashana ta ir, bet shkrobe ta vienalga (nemaz nenjemot veeraa pashrisku), ka aiziet svaigas ziemenes. Redzees, cik apdroshinaataaji vispaar buus ar mieru maksaat par sho joku.

Sekretkas mosh likshu naakamreiz visas 5, bet patieshaam nav ticiiba, ka to atsleegas tiem p|deriem arii nebuus jau liidzi.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Divi urbēji Plānā galdiņa urbēji

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

sekretčiki pļā

ja kāds akurāt gribēs noskrūvēt diskus, tad aizies paskatīsies kāda sekretka, aizbrauks uz rumbulu (vai dalanu) un nopirks atslēgu

efektīvāk par "sektetku" ir skrūvēt tos ripuļus nost un likt pa nakti zem spilvena

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

narikiem vai urlām taa sekretka varbuut arii kaut ko dos (nedos), bet ja nopietnaaki viiri naaks tad taa sekterka jamiem buus minuutes jautaajums.

bet fakts nu ir taads, ka labaak visu pa vienkaaršo, lai neizaicinaatu interesentus.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ne pirkt, bet zagt.

KAD VARĒS LABOT POSTUS ?????

Nekad. Vismaz iauto nekad

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Varbūt vienīgi vēl vairāk reklāmu saliks

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: sekretčiki pļā

ja kāds akurāt gribēs noskrūvēt diskus, tad aizies paskatīsies kāda sekretka, aizbrauks uz rumbulu (vai dalanu) un nopirks atslēgu

efektīvāk par "sektetku" ir skrūvēt tos ripuļus nost un likt pa nakti zem spilvena

Vajag uzlikt tādu sistēmu kā sacīkšu mašīnām - katrs ritenis ar vienu uzgriezni un arī to, kas pati paceļ mašīnu

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

zagšanas un laupīšanas nu ir panesušās ne pa jokam , rādās ka tās vēl ir 'puķītes'

uzskatu ka sekretkas tomēr ir wajadzīga manta -jebkas kas apgrūtina fiksu 'gopstopu' ir ļaunprāšiem lieks apgrūtinajums un palielina iespejas netikt 'apkramētam'

tāpat rekomendēju 'aizslegt' durvis autosam ,uzreiz pec motora iedarbināsanas , kolēgam acu priekšā , Lāčplēša ielā , gaiša dienas laikā ,stavot pie sarkanās gaismas, no kukurūzera 'gopstopņiki ' paķēra somiņu un prom bija .....

taxšto pilsoņi esiet modri

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Un sargiet arī bākas. Nepildieties savā rajonā, lai nevar nolūrēt. Neatstājiet auto ar bākas vāciņu uz pagalma tumšāko pusi. Un parkojieties uz apmalēm, akmeņiem, lai grūtāk palīst apakšā un izsist caurumu bākā.

padoms vietā

pac esmu sācis pildīt ~20l

ir manīti noparkoti kaimiņu autosi ar pavertiem bāku vāciņiem

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Pirmais rakstīja: ja kāds akurāt gribēs noskrūvēt diskus, tad aizies paskatīsies kāda sekretka, aizbrauks uz rumbulu (vai dalanu) un nopirks atslēgu

Pirmais, domā ko raksti

ja diskus nosipģīja vienkārši garāmgājēji, tad sekretka varbūt arī palīdzētu, bet vienkārši garāmgājēji reti kad ir tik atsaldēti lai nepazīstamā vietā bez iepriekšējas izpētes ietu kautko sipģīt....

kas pēc tavām domām ir "sekretka" ??? piemetināti diski??? tak jau, ka skrūvējami....

nu skrūvējami ar varbūt kādu bišķi mazāk izplatīta standarta atslēgu par parasto seškanti uz 17

bet ja jau jamo var nopirkt dalanā, tad tas tik un tā paliek "standarta" risinājums

un lai noņemtu riteni pietiek ar attiecīgā standarta atslēgu.... un pokui, ja tās atslēgas var būt daudzas un dažādas....

p.n.

kas traucē vispirms apskatīties ar kāda izmēra riteņatslēgu riteņskrūves skrūvējas un tikai tad iet skrūvēt???

kad tev jāuzliek zapaska, tad tak tu zini (vai ej skatīties) kāda izmēra atslēgu tev vaidzēs

p.p.n.

un visticamāk, ka mašīnā iekšā ir viss nepieciešamais lai riteņus noņemtu... tā, ka nemaz nav uz rumbulu (dalanu) jābrauc

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

p.p.n.

un visticamāk, ka mašīnā iekšā ir viss nepieciešamais lai riteņus noņemtu... tā, ka nemaz nav uz rumbulu (dalanu) jābrauc

Ja, man tā atslēga atradās mašīnā. Bet es varētu tav iedot 10 min ,lai tu to atrastu nez vai izdotos

Visi jau nav tādi lohi kā daži programmētāji,kuri savas paroles glabā uz datora pielīmētā lapelē

parole - sešas zvaigznītes...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Sretsked rakstīja: Bļā...nu tu,pirmais, esi losis...

Tu esi sekretku redzējis??? Dalanā nopērkamās ir apaļas, ar tādām dažāda platuma iefrēzētām rievām, kurām atbilst konkrētā atslēga.

Protams...visu var atskrūvēt...bet tur būs jājājas pietiekami ilgi. Tā sekretka bija spēcīga, nevis kaut kāds ķīnas alumīnija un sūdu sakausējums. Pieskrūvēt var stipri,lai atgrieztu bez atslēgas, vajag pajāties.

Un tādiem zadzējiem nev laika pisāties,urbt un ņemties uz ielas, katrs apgrūtinājums ir lieka problēma.

Turpini sevi mierināt....

Ja ļoti vajadzēs tos diskus, tad nopizģīs auto un pēc tam noskrūvēs.

vispār jau zobārsti arī strādā šitā...

ņem pēc kārtas visas iespējamās protēzes un mēģina iestutēt pacientam mutē

tak var vispirms uztaisīt mutes dobuma atlējumu bet to tak māca skolā.... un skolai ar mums nav nekāda sakara

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

patiesiibaa laikam jau numurus arii vajadzeetu pieskruuveet: vienu ar torksi un otru ar seškanti.(ja autins "riska" grupaa-pavecs wv audī bmw vai fords.

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Nu izskataas, ka uz dazhaadaam sekretkaam buus jaaiziet.

A kaads apdroshinaataajam approachs shajos gadiijumos? Apreekjina kaut kaadu mistisku nolietojuma koeficientu gan riepaam, gan diskiem un tad izmaksaa kapeikas?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

WT, tad tev bija tas sekretkas vai nebija? ganjau ka nebija ja

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja: Nu izskataas, ka uz dazhaadaam sekretkaam buus jaaiziet.

A kaads apdroshinaataajam approachs shajos gadiijumos? Apreekjina kaut kaadu mistisku nolietojuma koeficientu gan riepaam, gan diskiem un tad izmaksaa kapeikas?

nu ar 'nolietojumu' ir jareķinās pat ja tas , dabā , ir 0%

kautkādu naudiņu jau dabūsi , bet kad un cik ???!!!

sāc vien koncentrēt $$$$ un rakt eseskā 'jaunu' komplektu

sen atpakaļ , savien rieņkomplektiem , veicu 'iezīmējumus' -ar vīlīti diskos un žiletnazīti riepās-akkurāti nogriezu kādus burtiņuscipariņus DOTkôdos tas lai varetui atpazīt ,nospēruma gadijumos .

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Un sargiet arī bākas. Nepildieties savā rajonā, lai nevar nolūrēt. Neatstājiet auto ar bākas vāciņu uz pagalma tumšāko pusi. Un parkojieties uz apmalēm, akmeņiem, lai grūtāk palīst apakšā un izsist caurumu bākā.

Parkošanās uz bordām taisni palīdz - ja mans brīnums ir noparkots taisnā vietā, tad kuj apakšā palīdīsi, bet tā kā es to parkoju uz bordas, tad es ar visu savu "športa riepu" diezgan mierīgi varētu pa priekšu palīst apakšā un pa aizmuguri izlīst

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

msh rakstīja:

Kaksis rakstīja: Un sargiet arī bākas. Nepildieties savā rajonā, lai nevar nolūrēt. Neatstājiet auto ar bākas vāciņu uz pagalma tumšāko pusi. Un parkojieties uz apmalēm, akmeņiem, lai grūtāk palīst apakšā un izsist caurumu bākā.

Parkošanās uz bordām taisni palīdz - ja mans brīnums ir noparkots taisnā vietā, tad kuj apakšā palīdīsi, bet tā kā es to parkoju uz bordas, tad es ar visu savu "športa riepu" diezgan mierīgi varētu pa priekšu palīst apakšā un pa aizmuguri izlīst

Nu tavs auto jau varētu interesēt tikai diviem - tev un Tolmetam. Par pēdējo vēl varētu šaubīties.

Ko tolmetā ar zupu dara?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

P.N. Ar ko atšķiras mana konstruktora plastmasas bāciņā ielietā zupa no tās, kas ielieta kaut kādā, teiksim, S600 mersī? Jā, pareizā atbilde - vienīgi ar oktānskaitli

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Labākā sekretka ir katram otrajam skrūves caurumam iedzīt kreiso vītni un attiecīgi skrūvi ar kreiso vītni. Zajebjošsja skrūvēt. Tikai pašam atcerēties, kura ir kura.

starp citu- jaa

mees viereiz pisi dienas pi.saamies lai gazikam labaas puses riteni nonjemtu..

kameer garaamejošs alkaans neapgaismoja, mees jau bijaam aizdomaajušies liidz propaana balonam

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

msh rakstīja: P.N. Ar ko atšķiras mana konstruktora plastmasas bāciņā ielietā zupa no tās, kas ielieta kaut kādā, teiksim, S600 mersī? Jā, pareizā atbilde - vienīgi ar oktānskaitli

Ar to, ka tādā mucā nekad nav vairāk par rezervi...

Tu droši vien runā par tām, kurām ir kārtīgi vārstīgie motoriņi, no kuriem normāls braucējs strebienu zem 15l uz sotaku nedabū un vienkārši ātri beidzas Jā, bet man ir mazmotoriņš kas daudz nerij, tāpēc rādītājs zem puses reti nokrīt Nu izņemot, protams, tos brīžus, kad izslēgta aizdedze

Tā, eju trīt cirvi, šonakt kaksis nāks manu bāku durt

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti