Vēlviena problēma ar to pašu Ford Sierra

maxx95 Reģ.: 10.03.2009

Karoč mūžīgā ford problēma caurā bāka , dabūju jaunu pa haļavu bet izrādās tā laikam ir no kāda kam ir bijis karburators, manai bākai iekšā bija tāds kā liels filtrs bet otrai nav ieliku trubas tai jaunai bez ta filtra. jautajums tads vai tam filtram ir kada liela loma vai tikai lai uzkratu meslus no bakas?

 
1 2
farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Ja tā bāka ir jauna un pats tur sūdus nesabēri, tad nav ne vainas... tiki pēc bākas gan kaut kur iemontē to filtru... nu ir tādi caurspīdīgi degvielas filtriņi... lai to uzliktu Tev vaidzēs: māāātu, lāāāku un māāātu sūku - ķemmi...

... nazi, 2 hamotus un skrūvgrieni. Un lieta darīta.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Muravejs ir laps.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Vēl nav apnicis seksot ar savu Sierru?

Varbūt jau sen ir laiks pārsēsties kādā jaunākā auto?

maxx95 Reģ.: 10.03.2009
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Vēl nav apnicis seksot ar savu Sierru?

Varbūt jau sen ir laiks pārsēsties kādā jaunākā auto?

kada starpiba par kadu masinu tiek runats, redz visi nevar sajos laikos atlauties braukt ar masinam kuru izlaiduma skaitlis sakas ar20..

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

maxx95 rakstīja:

nomiks rakstīja: Vēl nav apnicis seksot ar savu Sierru?

Varbūt jau sen ir laiks pārsēsties kādā jaunākā auto?

kada starpiba par kadu masinu tiek runats, redz visi nevar sajos laikos atlauties braukt ar masinam kuru izlaiduma skaitlis sakas ar20..

tas jaa, bet man ir visai pamatotas aizdomas, ka siers ekspluuataacijaa buus daargaaks par cigaaru, 900 volvo vai 5er bembi.

piedod ja vari, bet siers nav laba mašīna

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Ozz rakstīja:

maxx95 rakstīja:

nomiks rakstīja: Vēl nav apnicis seksot ar savu Sierru?

Varbūt jau sen ir laiks pārsēsties kādā jaunākā auto?

kada starpiba par kadu masinu tiek runats, redz visi nevar sajos laikos atlauties braukt ar masinam kuru izlaiduma skaitlis sakas ar20..

tas jaa, bet man ir visai pamatotas aizdomas, ka siers ekspluuataacijaa buus daargaaks par cigaaru, 900 volvo vai 5er bembi.

piedod ja vari, bet siers nav laba mašīna

Kārtējās basņas, nojāts volvo vai bembis būs kudiš dārgāks. Ja tā ir parasta siermašīna, tad izmaksas štrunts vien ir. Vot ja kosis vai 2.9 4x4, tad cita lieta. Bet nu 2.9 4x4 vismaz iet lopā.

ir gadiijies redzeet ka 90quattro noliek enkuru rudenii uzartaa laukaa- un araa vinju izvilka siers 2.9 4x4, zemes gaaja pa gaisu, es domaaju ka vish vareetu buut intersants braucamais ja dabuu nenojaatu

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Ozz rakstīja:

maxx95 rakstīja:

nomiks rakstīja: Vēl nav apnicis seksot ar savu Sierru?

Varbūt jau sen ir laiks pārsēsties kādā jaunākā auto?

kada starpiba par kadu masinu tiek runats, redz visi nevar sajos laikos atlauties braukt ar masinam kuru izlaiduma skaitlis sakas ar20..

tas jaa, bet man ir visai pamatotas aizdomas, ka siers ekspluuataacijaa buus daargaaks par cigaaru, 900 volvo vai 5er bembi.

piedod ja vari, bet siers nav laba mašīna

Kārtējās basņas, nojāts volvo vai bembis būs kudiš dārgāks. Ja tā ir parasta siermašīna, tad izmaksas štrunts vien ir. Vot ja kosis vai 2.9 4x4, tad cita lieta. Bet nu 2.9 4x4 vismaz iet lopā.

par klasiskajiem volvo varu teikt- nekas tur nav daargs bundža kopaa turas labi ja nav ruusas, hadene izturiiga peec vella, motori arii ok...

sieram tieši bundža meedz sagaadaat lielaakaas galvassaapes.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

haha, katrs velk uz savu pusi. vienam siers ir uberauto, otram volvo, treshajam vecs audi. ko jus tur muldat, visi vini ir veci s.uudi.

maxx95 Reģ.: 10.03.2009
0 0 Atbildēt

Ir tads vecs trapigs teiciens: "Vaina jau nav mašīnā, bet blīvē starp stūri un sēdekli" Tākā ja "Blīvei" galva rubī tad visu var izdarīt un sataisīt, ne visi zina visu, tāpēc arī šeit satiekamies un apmainamies idejām un padomiem.

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

to maxx95:

Aizmirsti veco zēn... Kārtīgs latviets kreditētais ar vecām mašīnām nebrauc.

Īsta latvieša autiņš sākās no 200.. gada, endžīns 2.5litri un uz augšu, vēlamais virsbūves veids- džips... (tas tā tapēc lai pie kredītētās mājas smuki izskatītos)

Visas pārējās mašīnas ir miskastes.

P.S.

Pzgec ir >> tulīt mani bez sāls apēdīs

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

neviens tevi neediis tu vienkarshi esi kartejais lohs, kuram skaizh, ka citi var atljauties.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

japcar rakstīja: to maxx95:

Aizmirsti veco zēn... Kārtīgs latviets kreditētais ar vecām mašīnām nebrauc.

Īsta latvieša autiņš sākās no 200.. gada, endžīns 2.5litri un uz augšu, vēlamais virsbūves veids- džips... (tas tā tapēc lai pie kredītētās mājas smuki izskatītos)

Visas pārējās mašīnas ir miskastes.

P.S.

Pzgec ir >> tulīt mani bez sāls apēdīs

Tevi ar kaksi samaisīs un noraus podā.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: neviens tevi neediis tu vienkarshi esi kartejais lohs, kuram skaizh, ka citi var atljauties.

tagad gan ir otrādi- praktiskie kreditētie ar patiesu skaudību raugās uz tiem, kas brauc ar 10+ gadīgiem auto

maxx95 Reģ.: 10.03.2009
0 0 Atbildēt

Stalinam taisniba tagad visi lielie kruto jauno masinu ipasnieki vares sakt driz domat ka samaksat kasko, kreditu, octa un ko saviem 2.5 un uz augsu motoriem baka liet!!

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

maxx95 rakstīja: Stalinam taisniba tagad visi lielie kruto jauno masinu ipasnieki vares sakt driz domat ka samaksat kasko, kreditu, octa un ko saviem 2.5 un uz augsu motoriem baka liet!!

Varbūt beidzot sāks domāt. Īstenībā dziļi pohuj ko tie kredītu grābēji domā.

Un normālie volvo (2xx, 9xx) nav slikti auto, protams, ja nav nopisti nejegā un jebkurš ieguldījums saimniekam liekas nevajadzīgs. Es ar 2.3 knapi spēju meneša normu nobraukāt.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Kas ir mēneša norma?

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Kas ir mēneša norma?

Manā gadījumā videji ap ~200l (3 bākas) menesī, kopš nav vairs 1.6 ir vieglāk. Darbavieta atrodas 11km no mājam un pārējais jau aiziet izklaidēm.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

maxx95 rakstīja: Stalinam taisniba tagad visi lielie kruto jauno masinu ipasnieki vares sakt driz domat ka samaksat kasko, kreditu, octa un ko saviem 2.5 un uz augsu motoriem baka liet!!

nja. vissliktak tomer iet tiem kuri brauka ar veciem ford sierra. tas nu ir fakts

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

man videeji 11-12 pa pilseetu taads eed. it kaa ok

maxx95 Reģ.: 10.03.2009
0 0 Atbildēt

nez ar ko tad pats Shiirs braukaa???

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

maxx95 rakstīja: Stalinam taisniba tagad visi lielie kruto jauno masinu ipasnieki vares sakt driz domat ka samaksat kasko, kreditu, octa un ko saviem 2.5 un uz augsu motoriem baka liet!!

nja. vissliktak tomer iet tiem kuri brauka ar veciem ford sierra. tas nu ir fakts

sūdīgi no tā viedokļa,ka tā jau naudas nav,bet tas fords var taaa paprasīt visnepiemērotākajā brīdī

principā,ja grūti atļauties,tad auto labāk pie sētas nolikt,nevis sipt zantīmu,un braukt kamēr izjūk.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

nja. vissliktak tomer iet tiem kuri brauka ar veciem ford sierra. tas nu ir fakts

Savā laikā tika noripināts 1/2 gads ar sierru, nebija tik traki. Ar ko kkāds mk2 golps labāks par nesapuvušu sierru?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Shiirs rakstīja: haha, katrs velk uz savu pusi. vienam siers ir uberauto, otram volvo, treshajam vecs audi. ko jus tur muldat, visi vini ir veci s.uudi.

Ja ja, labāks ir jauns dacia logan, vai ne?

dacia logan ir noteikti labaaks. bet tu ari ka jau riktigs laukjis, tiko no vircas bedres ar labo kaju izkapis, ta kreisa kaja jau ieksha sudu chupaa lidz potitej

varbut nevajag baazt visur shitos autobuuves shedevrus. ir ari viduveji auto, ne tikai ford sierra un landcruiseri.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

maxx95 rakstīja: nez ar ko tad pats Shiirs braukaa???

es braucu ar 10gadus vecu auto. esmu samera apmierinats. lizingu ari man par vinu nav jamaksaa.

maxx95 Reģ.: 10.03.2009
0 0 Atbildēt

bet kas tiesi par masinu tev Shiiri?

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti