Vēlviena problēma ar to pašu Ford Sierra

maxx95 Reģ.: 10.03.2009

Karoč mūžīgā ford problēma caurā bāka , dabūju jaunu pa haļavu bet izrādās tā laikam ir no kāda kam ir bijis karburators, manai bākai iekšā bija tāds kā liels filtrs bet otrai nav ieliku trubas tai jaunai bez ta filtra. jautajums tads vai tam filtram ir kada liela loma vai tikai lai uzkratu meslus no bakas?

 
1 2
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirms kāda laika viņš tirgoja piecpadsmitgadīgu būmeri un desmitgadīgu alfu, tā kā tādu desmitgadīgu alfu nevienam naskuj nevajag, tad noteikti šīris ar to brauc un mētā kruto ka, lūk, jamam desmitgadīga tačka

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Pirms kāda laika viņš tirgoja piecpadsmitgadīgu būmeri un desmitgadīgu alfu, tā kā tādu desmitgadīgu alfu nevienam naskuj nevajag, tad noteikti šīris ar to brauc un mētā kruto ka, lūk, jamam desmitgadīga tačka

Kas vainas 10 gadīgai Alfai, ja vien protams tas nav nojāts eksemplārs.

Faktus lūdzu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Pirms kāda laika viņš tirgoja piecpadsmitgadīgu būmeri un desmitgadīgu alfu, tā kā tādu desmitgadīgu alfu nevienam naskuj nevajag, tad noteikti šīris ar to brauc un mētā kruto ka, lūk, jamam desmitgadīga tačka

jaa man ir daudz auto bijushi, vel pirms tam man bija ari 10gadigs E46 un 10gadigas 2 imprezas, un vel mitsubishi, un ari vel opel astra 10gaidigs. esmu izbaudijis viskautko. bet parsvara visi auto ar kuriem braucu ilgak par pusgadu man bija 10gadigi. drikst jautat kapec tu veljoprojam brauc ar 88.gada audi 80?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

msh rakstīja: Pirms kāda laika viņš tirgoja piecpadsmitgadīgu būmeri un desmitgadīgu alfu, tā kā tādu desmitgadīgu alfu nevienam naskuj nevajag, tad noteikti šīris ar to brauc un mētā kruto ka, lūk, jamam desmitgadīga tačka

Kas vainas 10 gadīgai Alfai, ja vien protams tas nav nojāts eksemplārs.

Faktus lūdzu.

Nezinu, kaut kāda vaina noteikti bija, ja jau šīra alfu pa lētuci neviens nepirka

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

msh rakstīja: Pirms kāda laika viņš tirgoja piecpadsmitgadīgu būmeri un desmitgadīgu alfu, tā kā tādu desmitgadīgu alfu nevienam naskuj nevajag, tad noteikti šīris ar to brauc un mētā kruto ka, lūk, jamam desmitgadīga tačka

jaa man ir daudz auto bijushi, vel pirms tam man bija ari 10gadigs E46 un 10gadigas 2 imprezas, un vel mitsubishi, un ari vel opel astra 10gaidigs. esmu izbaudijis viskautko. bet parsvara visi auto ar kuriem braucu ilgak par pusgadu man bija 10gadigi. drikst jautat kapec tu veljoprojam brauc ar 88.gada audi 80?

Tāpēc ka man mašīna ir mašīna nevis veceņu rokassomele ko maina lai tā piestāvētu pie vakarkleitas Kaut kā nejūtos radniecīgs tiem ļoļikiem, kuriem katrs mašīnas izlaiduma gads uz priekšu rezultējas centimetrā un katrs lieks salona tilpuma kubikmetrs piecos

P.N. Mana konstruktora vecuma noteikšanā tu arī kļūdies - tas, kas tur ir palicis no sākotnējā [un no kā daļu nāksies pa vasaru sagriezt ] ir ražots 1986. gadā

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

un ko tu ar to gribi teikt? ka braucot ar tadu luzni kads ir tev juties itka butu vinnejis loterijaa ljimonu? varbut juties ari vel gudraks par tiem, kuri brauc ar jaunakiem auto?

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

a impreza ko labu ko sliktu par to vari pateikt, ja jau ar 2iem esi braucis?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja: a impreza ko labu ko sliktu par to vari pateikt, ja jau ar 2iem esi braucis?

esmu domajis par to ka vajag atkal parkapt atpakalj uz imprezu. njemot vera tagadejas cenas uz vinam reali labs price/performance auto, it sevishkji ja vajag braukt pa sliktiem celjiem.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

tadsjautues rakstīja: a impreza ko labu ko sliktu par to vari pateikt, ja jau ar 2iem esi braucis?

esmu domajis par to ka vajag atkal parkapt atpakalj uz imprezu. njemot vera tagadejas cenas uz vinam reali labs price/performance auto, it sevishkji ja vajag braukt pa sliktiem celjiem.

un dzineejs kursh njemamaakais?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

2.5

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Vienās amatieru sacīkstēs uzvarēja braucējs ar 1.6 imprezu. Tilpumam nav nozīmes.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Vienās amatieru sacīkstēs uzvarēja braucējs ar 1.6 imprezu. Tilpumam nav nozīmes.

tevam bija triis deeli. divi gudri, treshais mulkjiitis...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Nortel rakstīja: Vienās amatieru sacīkstēs uzvarēja braucējs ar 1.6 imprezu. Tilpumam nav nozīmes.

tevam bija triis deeli. divi gudri, treshais mulkjiitis...

Kā tad Taviem vecākajiem brāļiem klājas?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Nortel rakstīja: Vienās amatieru sacīkstēs uzvarēja braucējs ar 1.6 imprezu. Tilpumam nav nozīmes.

tevam bija triis deeli. divi gudri, treshais mulkjiitis...

Kā tad Taviem vecākajiem brāļiem klājas?

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti