24V pečka

Dzēsts lietotājs Reģ.: 26.04.2024

Ko tu tagad par pečku sauc - sildelementu vai visu uzparikti kas iesūc gaisu un izpūš laukā to sasildītu?

 
1 2
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais tu iepriekšējo lapu vispirms palasi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ir jau uztaisīti dzeses šķidruma pievadi un reāli darbojās pečka no kaut kāda veca pasāta bet tā ir 12V , uz vienu aķi uzlikta, izēd to un čakarājas. Lūk. Nopirku pārveidotāju, tam kaut kas noklājās. Lētāk sanāk nopirkt 24V 'pečku' un nejāties.

Proams, var izplūdes gāzes ievadīt salonā un braukt ar gāzmasku kā anonimiķis

ja tā, tad man ir aizdomas,ka 24v pečka izēdīs abus aķus....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

viens paziistams elektriķis bija uzcirtis "elektriibas taupaamo šēmu" kur 55Hz maiņstraavu paartaisiijis uz 30Hz. nu, priekš lampiņām.Ar aci neredz ka šī mazaak tirinaas, bet ekonomija uz sejas...

varbuut ka Tev vajag tos 24v paartaisiit maiņstraavaa un dapokujkaadu ventilatoru uz 220v ielikt

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Divas passāta pečkas ieliec

Vai arī sarēķini un uztaisi savādāku rezistoru bloku veņķikam, es vienīgi nezinu kur tu tādu iebāzīsi lai tas dzesētos

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ne ne, man vajag tikai to,ko meklēju.

Ir tādas smagajiem jaunas, nelielas-radioators kurpusā ar ventilatoru...bet padārgas. Maza mums tā vajadzība, bet, ja neatradīšu lietotu, nopirkšu jaunu.

Man liekas, ka kantaina sakarīga pečka bij uz MTZ 80. Ar tādām jābūt pilnām veco lauķeņu noliktavām. Samaini motorīti ar Kamaza un viss! Bija motorīši vienādos korpusos krievu laikos gan uz 12, gan 24V. Bet ar barošanu no 1 aķa ir tā, ka tas otrs tiek vnk izvārīts, jo regulators visu laiku cenšas kompensēt pirmā aķa sprieguma kritumu. Pat tādu štrumtu, kā rāciju nedrīkstēja likt uz viena aķa, jo gada laikā otram bij kirdik. tad bij jātaisa paketnieks, ar kuru vienu dienu baroja no viena aķa, nākošo - no otra... Un tā līdz bezgalībai Šitos jociņus izbaudīju, kad strādāju ceļu remontu dienestā.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

P.S. Uz Ganību dambja/Lugažu stūra ir smago veikals - pilns ar visādu veco drazu.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Nākošnedēļ braukšu uz Cēsīm. Tur lauķenes zona vēl itin dzīva. varbūt kko ieraudzīšu. Bet Rīgā, domājams, lauķenes izpirka pārpircēji. Tas pats Ganību/Lugažu veikals izskatās pēc kārtīgas lauķenes

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

msh rakstīja: <

Vai arī sarēķini un uztaisi savādāku rezistoru bloku veņķikam, es vienīgi nezinu kur tu tādu iebāzīsi lai tas dzesētos

Bet tu lasi ?? Nu,iepriekš rakstīto ??

Ko tu ar to gribēji teikt? Nekur nebija teksts "passāta pečka suks", bija tikai teksts ka vajag veņķiku uz 24v

Aigarcix Reģ.: 15.07.2007
0 0 Atbildēt

Nu kas i,Patrolam ir 24v elektro sistēma,ja interesē dod ziņu kā var sameklēt ja ne tad meklē tālāk.Var sarunāt apskatīties izmērus utt,ja interesē.Atrodas Pārdaugavā.

Aigarcix Reģ.: 15.07.2007
0 0 Atbildēt

Nu tad zvani 29476596,ja neceļu uzsit ziņu,atzvanīsu.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: PS. Spams vienmēr vajadzīgs

Liec to pašu 12V ventilatoru pie 24 voltiem.

Ātrāk griezīsies.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Tāda 24V aķa nemaz nav.

Aizej pakaksēt.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Tāda 24V aķa nemaz nav.

Aizej pakaksēt.

Kas tad ir šitas?

www.senukai.lt/...

Tas ir kakucī spraužamais bubinātājs.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

No 24v akumulatoru baterijas dabūt 12V ir ļoti vienkārši, vajadzīga tik attiecīga pretestība, tāpat no kopējā 24v tīkla. Nekur akumulatorā nekas nav jāvieno.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Un vēl - nejauciet akumulatoru ar akumulatoru bateriju! Visiem akumulatoriem, cik zinu , ir nepilni 2V

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Un vēl - nejauciet akumulatoru ar akumulatoru bateriju! Visiem akumulatoriem, cik zinu , ir nepilni 2V

Tātad neko daudz nezini. Laikam, kaut ko tikai par skābes aķiem esi dzirdējis; bez svina-skābes izmanto vēl dažādas citas ķīmijas, attiecīgi iegūtie volti atšķiras. Te tāda smuka tabuliņa: en.wikipedia.org/...

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Kāds varbūt pie reizes var apstāstīt, no kāda braucamā varētu meklēt salona pečku priekš busa. Nu tipa vienā kastē apvienots radiators ventilators un pāris kloķīši vadībai. Zinu , ka varu pats sameistarot, pat par sameklēju vienu radiatoru un ventilatoru, bet baigais ļeņins. Un gribās kaut cik dizanisku paskatu arī.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Pareizi, kalnciema ielas šrots man netālu, bet labāk tomēr puslīdz zināt no kāda modeļa meklēt. Savādāk man jau tā bija , izvelk uz mana pieprasījuma kaut kādu pečku, kura tikai no vienas puses piesegta. No pārējām "torčī" vadu un šļauku mezglojums. Vajag kā minimums no 3 pusēm glītu. tad vēl var kādā stūrī iegrūst.

Aigarcix Reģ.: 15.07.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Sretsked rakstīja: Tā, objekts nopirkts, drīz tiks iemontēts TUR.

Paldies Aigarcix.

Objekts iemontēts ,pieslēgts un veiksmīgi darbojas.

Nu ņem par labu.)

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti