Degvielas ventilis

sleepnis Reģ.: 02.05.2003

Uznāca mendele paeksperimentēt ar dažādu alterenatīvo degvielu dīzelim. Bet ir vajadzība pēc elektromagnētiska degvielas vārsta. Nu tāda štrunta, kuram plūst degviela cauri tikai tad, kad padoti 12v. Kāds nav manījis, kur tādu var meklēt? Iegriezos pāris tuvīnās autobodēs, bet bez rezultātiem.

 
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kāds kantoris kas uzstāda signalizācijas un immobilaizerus, tev līdzēt nevar ?!?!?! JO citadi man nav idejas kam vēl tos vārstus varētu vajadzet.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Ej pie tiem kas hidrauliku tirgo.kaut vai uz Ganību dambja netālu no robotu rūpnīcas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Kāds kantoris kas uzstāda signalizācijas un immobilaizerus, tev līdzēt nevar ?!?!?! JO citadi man nav idejas kam vēl tos vārstus varētu vajadzet.

manuprāt katrai volgai gaz24 tāds vārsts ir

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

WALA rakstīja: Kāds kantoris kas uzstāda signalizācijas un immobilaizerus, tev līdzēt nevar ?!?!?! JO citadi man nav idejas kam vēl tos vārstus varētu vajadzet.

manuprāt katrai volgai gaz24 tāds vārsts ir

volgai?

Kurā vietā?

endurists Reģ.: 13.12.2007
0 0 Atbildēt

sleepnis rakstīja: Uznāca mendele paeksperimentēt ar dažādu alterenatīvo degvielu dīzelim. Bet ir vajadzība pēc elektromagnētiska degvielas vārsta. Nu tāda štrunta, kuram plūst degviela cauri tikai tad, kad padoti 12v. Kāds nav manījis, kur tādu var meklēt? Iegriezos pāris tuvīnās autobodēs, bet bez rezultātiem.

Sveiks, otrajam golfam tāds pavisam notreikti ir. Varbūt vēl ir iespējams kādā šrotā atrast.

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

sleepnis rakstīja: Uznāca mendele paeksperimentēt ar dažādu alterenatīvo degvielu dīzelim. Bet ir vajadzība pēc elektromagnētiska degvielas vārsta. Nu tāda štrunta, kuram plūst degviela cauri tikai tad, kad padoti 12v. Kāds nav manījis, kur tādu var meklēt? Iegriezos pāris tuvīnās autobodēs, bet bez rezultātiem.

Jebkuram no vecajam LT vai Volvo dīzeļiem tāds vārstiņš ir sūknī ieskrūvēts.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Taads vaarsts bija jebkuram RAF mikrobam - obligaata prasiiba mikroautobusiem padomju laikaa. Novietots bija uz raamja skjeerslonzherona aptuveni mikroba viduu zem griidas. Varbuut var atrast tur, kur tirgo "krievu auto daljas"? Otra vieta, kur vareetu buut, tieshaam ir kantori, kuri nodarbojas ar gaazes iekaartu uzstaadiishanu.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Ak jaa, sorry, aizmirsu Veel taadu var mekleet tur, kur tirgojas ar visaadu sporta auto apriikojumu un tamliidziigi. Nepateikshu , kuraa, bet IMHO Riigaa ir vairaaki

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

dieselam ar' ?

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

WALA rakstīja: Kāds kantoris kas uzstāda signalizācijas un immobilaizerus, tev līdzēt nevar ?!?!?! JO citadi man nav idejas kam vēl tos vārstus varētu vajadzet.

manuprāt katrai volgai gaz24 tāds vārsts ir

Katrai Volgai gan nav-tikai tām kas aprīkotas ar gāzes iekārtu.Tā mantiņa jāmeklē kantoros kur uzstāda gāzes aparātus autiņiem.

monteros Reģ.: 31.01.2007
0 0 Atbildēt

Tiku savulaik manijis šajā firmā.

"SIA Autoapsardze"

Tālr.: (+371) 67205149

Mob.Tālr.: (+371) 29542042

Adrese: Rīga, Ludzas 9

Vēl var būt arī ADS Serviss Margrietas ielā 7.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ak pareizi, gāzes iekārtām tak bija

Ar kāda veida degvielu mēģināsi savu ķīseli nokaut?

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Līdz šim esmu mēģinājis ar biodīzeli. Nu labi, tas neskaitās. Ar transformatoru eļļu, automātisko ātrumkārbu eļļu. Tagad kārta otrabotkai Tikai vēl centrfūga jāuzķīlē, savādāk nespēs vien filtrus piepirkt.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti