Kauč kāda šaize ar stūrēšanu.....

axel182 Reģ.: 05.12.2008

Sveiki! Auto A80 B3 1.8 s, stūres iekārta bez pastiprinātāja. Problēma tāda- braucot pa štrāsi, ik pa laikam velk stūri uz kādu pusi.... nav noteikta puse uz kuru velk, bet ta pa labi, ta pa kreisi, citreiz iet normāli taisni, kā vajag.... sanāk tāda kā ceļa ķeršana... lieta tāda, ka nesen nomainīju visas bukses, balstšarnīrus un stūres pirkstus, noregulēju ģeometriju..... iepriekš bija tas pats, bet tad es to norakstīju uz izsistajām buksēm. Un vēl problēmiņa, kas izpaužas tādā situācijā- braucu atpakaļgaitā no stāvvietas, lēnā griežot līdz galam pa labi stūri un kkas priekšā (kur tieši, da hvz) dīvaini nobūkšķ..... no sākuma domāju, ka reikā kkās kasjaks- aizvakar nomainīju pret labu, bet nekas nav mainījies.....

Kādas jums versijas?

Ceru, ka problēmas sapratāt, ja vajag ko sīkāk zināt, droši jautājiet!

 
1 2 3
axel182 Reģ.: 05.12.2008
0 0 Atbildēt

P.S pamainot riepas, nekas nemainās...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

amortizatora augšas stiprinājuma gumija, tobiš pagrieziena gultnis

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

noregulē savirzi, pagriez kamēr nobūkšķ un pārbaudi pa jaunu

axel182 Reģ.: 05.12.2008
0 0 Atbildēt

atbalsta gultnji arii nesen mainiinti, piemirsu pateikt.....

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

pēc visa augstāk teiktā sanāk ka nomainīta ir gandrīz vai puse priekšas piekares "vilkšanas" vainu meklējot.

Dīvaina pieeja, jāsaka

axel182 Reģ.: 05.12.2008
0 0 Atbildēt

ValdiM_ nu nezinu, kaa lai te visiem izdabaa- to par maz pasaku, to par daudz.... mainiiju ne jau, lai atrastu vainu, bet taapeec, ka viss bija izjaats.... Un te es atstaastu, ko esmu mainiijis, lai nesaaktos- maini stuures pirkstus, maini bukses vai sharas.... nedomaaju, ka taa ir diivaina pieeja....

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu tad palicis tikai nomainīt galveno blīvi pie stūres ..

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Vai reikā nav brīvgājiens?

andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

Kas ar pusrāmja buksēm??

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Būtībā varētu pakaļējais tilts taisīt to peldēšanu , a būkšķis atpakaļgaitā varētu būt motora spilveni

axel182 Reģ.: 05.12.2008
0 0 Atbildēt

da hvz.... reika laba, esmu braucis ar to auto, kam taa ir bijusi virsuu.... pusraamja bukses un motora spilveni ir jauni... vot, miikla, ne?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Būkšķis iespējams amortizatoros.

axel182 Reģ.: 05.12.2008
0 0 Atbildēt

aa un veel par to skanju... taa atskan tikai tad, kad griezhu stuuri.... skanja ir apm. taada, it kaa kkas kau4kur iekjertos uz iisu momentu un ta atspruktu valjaa.....

axel182 Reģ.: 05.12.2008
0 0 Atbildēt

Centi_ domaa atbalsta gultnis kkur iekjiilee?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

axel182 rakstīja: Centi_ domaa atbalsta gultnis kkur iekjiilee?

Nē. Atbalsta gultnis krakšķ pie jebkuras stūres pagriešanas, ja viņš ir kirdikt.

Pagriežot riteni līdz galam sanāk pārlauziens uz amortizatora štoku, ja amortizators padilis.... mainās arī riteņu izgāzums.

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Atbalsta gultņi nomainīti, man Astrai, bija tā, ka tā pati vieta- tā lielā bukse, kur tie gultņi stāv iekšā bija izsista ovāla un bija Tevis aprakstītais būkšķis/krakšķis, bet ne auto peldēšana.

jau kādu laiku neko nevarēju atrast, tad skatē večiem uzstāju, lai paskata, jo pats nevarēju atarst- šīe noņēma vāciņus un ievēroja, ka tas uzgrieznis nestāv gluži pa vidu un tad izkratīja tā, ka tas pārleca uz otru pusi- ielika 2, bet tad izlīdzējos ar pievilkšanu ar pneimatisko pistoli.

Pats uzprasījos!

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Man busam bija peldēšana. Arī bija doma par buksēm un šarām, bet viens gudrs vīrelis ieteica nomainīt priekšējās riepas un .....viss kā ar roku noņemts!!!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

a kaadas riepas ir virsuu nav megaplatie liseliini tikpat labi var buut ka riepa ķeras arkaa, jo viss tilts kaut kaada sen notikuša negadiijuma rezultaataa ir pastumts uz vienu pusi.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nu pa pleskavenes riseem točna sanaak baigaa šļūkāšana.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Nē. Atbalsta gultnis krakšķ pie jebkuras stūres pagriešanas, ja viņš ir kirdikt.

Pagriežot riteni līdz galam sanāk pārlauziens uz amortizatora štoku, ja amortizators padilis.... mainās arī riteņu izgāzums.

nav tā, ka jams drīzāk čīkst kā veca gulta ?

Kurš Jams? Atbalsta gultnis? Čīkst, krakšķ, ļerkst...sauc kā patīk. Vēlreiz - bojāts atbalsta gultnis trokšņo grozot stūri jebkurā pozīcijā, sevišķi - stāvot uz vietas.

Ja Jams ir amortizators, tad tieši tāds blīkšķis un tieši izgriežot stūri līdz galam un tieši mucai ir piedzīvots.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Pašam bija tāda problēma. Iesaku spēcīgāk pārvilkt nomainītos atbalstgultņus. Man palīdzēja. Pazuda i peldēšana i klunkšķis pie stūres izgriešanas.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Jā!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

osiss rakstīja: Atbalsta gultņi nomainīti, man Astrai, bija tā, ka tā pati vieta- tā lielā bukse, kur tie gultņi stāv iekšā bija izsista ovāla un bija Tevis aprakstītais būkšķis/krakšķis, bet ne auto peldēšana.

jau kādu laiku neko nevarēju atrast, tad skatē večiem uzstāju, lai paskata, jo pats nevarēju atarst- šīe noņēma vāciņus un ievēroja, ka tas uzgrieznis nestāv gluži pa vidu un tad izkratīja tā, ka tas pārleca uz otru pusi- ielika 2, bet tad izlīdzējos ar pievilkšanu ar pneimatisko pistoli.

Pats uzprasījos!

tam audim atbalsta gultnis nav atsevišķi, bet ir integrēts tajā gumijā, ko topica autors ir nesen mainījis

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Pašam bija tāda problēma. Iesaku spēcīgāk pārvilkt nomainītos atbalstgultņus. Man palīdzēja. Pazuda i peldēšana i klunkšķis pie stūres izgriešanas.

Ko nozīmē Spēcīgāk pārvilkt gultņus?

Vai nu viņi ir pieskrūvēti, vai nav. Tur nav ko pārvilkt vai pievilkt.

Tev nebija pieskrūvēti?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Bucefals rakstīja: Pašam bija tāda problēma. Iesaku spēcīgāk pārvilkt nomainītos atbalstgultņus. Man palīdzēja. Pazuda i peldēšana i klunkšķis pie stūres izgriešanas.

Ko nozīmē Spēcīgāk pārvilkt gultņus?

Vai nu viņi ir pieskrūvēti, vai nav. Tur nav ko pārvilkt vai pievilkt.

Tev nebija pieskrūvēti?

līkročiem ir paredzētas jaunas skrūves ar līmi virsū.... tie, kas pazīst drēbi skrūvē atpakaļ vecās...

vispār tur nav nekādas šlices vai tapas.... viss turas uz skrūvēm un berzi....

p.n.

bet to, ka pagrieziena gultnis ļekājas vajadzētu varēt redzēt

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti