Pērku Virpu metāla apstrādei

SPARTAKS84 Reģ.: 07.02.2004

Vai gadienā kāds negrib atbrīvoties no virpas ? par saprātīgu cenu prasības: lai attālums starp vadotnēm nebūtu lielāks par 1600mm,bez luftēm mehānismos labā stāvoklī, vēlams no Latgales puses.

 
1 2 3 4
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

ja vaig citādu likmi var iet pie 'bukmeikeriem' un atdot viņiem naudu

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Reiz modena teica ka pie sliktajkiem latvijas ceļiem šlesers nav vainigs,bet pie lidostas varoņdarbiem gan tikai šlesera nopelni.Gan jau ari bez šlesera ta lidosta butu attistijusies un droši vien ka vel labak un nebutu stradajusi ar zaudejumiemšitais visuzaglis ar savu da es, da es jau sež aknas.Nakamais plans izzagt rigas kasi tukšu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

batka rakstīja: Nakamais plans izzagt rigas kasi tukšu.

Ja neļausim, neizzags. Vajag iet un vēlēt par tiem, kuri neizzags.

un kurie tie ir?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

batka rakstīja: Nakamais plans izzagt rigas kasi tukšu.

Ja neļausim, neizzags. Vajag iet un vēlēt par tiem, kuri neizzags.

Es reizēm brīnos par tavu čangaļa naivumu...

Kuri tad ir tie, kas nezags? Zog visi, bet tikai daži atmet kautko tautai (Lembergs, Šlesers).

p.s. pamēģiniet nozagt valstij kau 10 Ls, pamēģiniet...

Tu zagto mantu uzpircej vispar butu paklusejis.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

batka rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

batka rakstīja: Nakamais plans izzagt rigas kasi tukšu.

Ja neļausim, neizzags. Vajag iet un vēlēt par tiem, kuri neizzags.

Es reizēm brīnos par tavu čangaļa naivumu...

Kuri tad ir tie, kas nezags? Zog visi, bet tikai daži atmet kautko tautai (Lembergs, Šlesers).

p.s. pamēģiniet nozagt valstij kau 10 Ls, pamēģiniet...

Tu zagto mantu uzpircej vispar butu paklusejis.

Vai nu pierādījumus galdā, vai sūkā sev...

kā tur palika??? tu tās nopirktās blietes dokumentus vari uzrādīt???

savulaik bija interesants atgadījums

1) džekam nosipģīja kruto telefonu pa kādiem 500lohiem

2) puikas tele2 paskatījās kāds numurs iet gaisā ar to imeju

3) meitenes palūrēja no kāda fiksētā tiek biežāk zvanīts uz to numuru un otrādi

4) vīri aizbrauca un paprasīja parādīt telefona dokumentus

5) kad nabaga skuķis, kas bija to aparātu nopirkusi no rokas pa lēto, to nespēja, tad džeks izvilka savus papīrus, parādīja meitenei, ka cipari sakrīt ar telefona cipariem, izņēma karti, atdeva meinei un ar telefonu aizbrauca mājās....

skaties, ka tev blietei nesanāk izpildīties līdzīgi

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

buutu taa meitene ar vara bumbaam, tas kas atnaaktu peec telefona pa gurķi dabuutu..

jo tie zeeni un meitenes kas "paskatiijaas" paši suudus vaara, jo operators tamliidziigu pakalpojumu nepiedaavaa.

P.N-

protams, ka pirkt telefonu bez dokumentiem , attieciigi zagtu nav labi.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: buutu taa meitene ar vara bumbaam, tas kas atnaaktu peec telefona pa gurķi dabuutu..

jo tie zeeni un meitenes kas "paskatiijaas" paši suudus vaara, jo operators tamliidziigu pakalpojumu nepiedaavaa.

P.N-

protams, ka pirkt telefonu bez dokumentiem , attieciigi zagtu nav labi.

tas protams nebija līdz galam legāli, bet tur līdzi bija arºi pilsoni formastērpos, tā, ka pa gurķi diezvai

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Kaksis rakstīja:

batka rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

batka rakstīja: Nakamais plans izzagt rigas kasi tukšu.

Ja neļausim, neizzags. Vajag iet un vēlēt par tiem, kuri neizzags.

Es reizēm brīnos par tavu čangaļa naivumu...

Kuri tad ir tie, kas nezags? Zog visi, bet tikai daži atmet kautko tautai (Lembergs, Šlesers).

p.s. pamēģiniet nozagt valstij kau 10 Ls, pamēģiniet...

Tu zagto mantu uzpircej vispar butu paklusejis.

Vai nu pierādījumus galdā, vai sūkā sev...

kā tur palika??? tu tās nopirktās blietes dokumentus vari uzrādīt???

savulaik bija interesants atgadījums

1) džekam nosipģīja kruto telefonu pa kādiem 500lohiem

2) puikas tele2 paskatījās kāds numurs iet gaisā ar to imeju

3) meitenes palūrēja no kāda fiksētā tiek biežāk zvanīts uz to numuru un otrādi

4) vīri aizbrauca un paprasīja parādīt telefona dokumentus

5) kad nabaga skuķis, kas bija to aparātu nopirkusi no rokas pa lēto, to nespēja, tad džeks izvilka savus papīrus, parādīja meitenei, ka cipari sakrīt ar telefona cipariem, izņēma karti, atdeva meinei un ar telefonu aizbrauca mājās....

skaties, ka tev blietei nesanāk izpildīties līdzīgi

Nemīz, ir visi papīri, džeki sagādāja pat garantijas bumāgu.

Bet ar mešalku esot sūdīgāk, papīru nav. Tagad nezinu kā man būt, maksāt tos 30 Ls vai dot iespēju kādam citam viņu iehavot..

30 lati par pizģītu mešalku nemaz nav pa lēto

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

paga paga

normaali veikali (verners, tehnobonuss) izsniedz savu pasi un garantijas talonu.kaut vai tikai uz 6 meenešiem.

pat ja tas kraams ir noipzģīts, tad es skaitos labticiigais pirceejs un man nekas nav jaatdod pilsonim kurš naak ar pretenziju. es to pilsoni momentaa paaradreseeju uz veikalu, lai tur tiek skaidriibaa.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Ozz rakstīja: buutu taa meitene ar vara bumbaam, tas kas atnaaktu peec telefona pa gurķi dabuutu..

jo tie zeeni un meitenes kas "paskatiijaas" paši suudus vaara, jo operators tamliidziigu pakalpojumu nepiedaavaa.

P.N-

protams, ka pirkt telefonu bez dokumentiem , attieciigi zagtu nav labi.

tas protams nebija līdz galam legāli, bet tur līdzi bija arºi pilsoni formastērpos, tā, ka pa gurķi diezvai

a kur probleema šito pašu izveikt veel vairaakas reizes iepatikaas kaads telefons par kuru zinaams ka nav papiiru

uzceert papiirus un naac konfisceet...

es niuhjaa neatdotu bez mentenes oficiaali noformeetas sankcijas...pat lombardi čekus izsniedz.

protams, ja taa dura ir pirkusi centraaltirgus tunelii no rokas, tad lai ir maaciiba...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: paga paga

normaali veikali (verners, tehnobonuss) izsniedz savu pasi un garantijas talonu.kaut vai tikai uz 6 meenešiem.

pat ja tas kraams ir noipzģīts, tad es skaitos labticiigais pirceejs un man nekas nav jaatdod pilsonim kurš naak ar pretenziju. es to pilsoni momentaa paaradreseeju uz veikalu, lai tur tiek skaidriibaa.

Esi kaut ko palaidis garām. Kā labticīgajam pircējam tev pienākas ne vairāk un ne mazāk, kā izvairīšanās no soda par zagtas mantas iegādi. Bet manta tiek atdota tās likumīgajam īpašniekam.

Ne velti šobrīd cilvēki cīnās, lai CSDD uzņemtos līdzatbildību par zagtām mašīnām, ko paši ir atļāvuši reģistrēt.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Pilni komisijas veikali, lombardi, reklāmas ar lietotu tehniku bez papīriem. Zagta?

Veikali ar mazlietotu jebkādu tehniku no ārzemēm bez papīriem. Zagta?

Nu jā, tagad jau pat mūsu CSDD oficiāli reģistrē ārzemēs zagtus auto.

kautkāda zagšanas mānija, ne...

Ari arzemes pizģii uz vella paraušanu un stumj uz baltiju tikai ta.Ari auto ja kas

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: 20 latīgs konjaks ir tas ko esmu gatavs zaudēt.. iegūt arī vēlos ekvivalentu.. ..

Ne šis, ne tas.

Labs konjaks maksā virs 20 latiem, prastāks - zem.

Pa 20 tā īsti neko vienā iepakojumā nevar nopirkt.

Var paņemt kādus 3 lētos un tīkami nosvinēt Šlesera pārtapšanu no frēzētāja par mērītāju, jo raugi - ievēlēs viņu....par viņu balsos tā pati bezsmadzeņu masa, kas balsoja par Zīgerista banāniem. Bet Šlesera banāni ir vēl lielāki , tāpēc ievēlēs.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

turbopiile rakstīja: 20 latīgs konjaks ir tas ko esmu gatavs zaudēt.. iegūt arī vēlos ekvivalentu.. ..

Ne šis, ne tas.

Labs konjaks maksā virs 20 latiem, prastāks - zem.

Pa 20 tā īsti neko vienā iepakojumā nevar nopirkt.

Var paņemt kādus 3 lētos un tīkami nosvinēt Šlesera pārtapšanu no frēzētāja par mērītāju, jo raugi - ievēlēs viņu....par viņu balsos tā pati bezsmadzeņu masa, kas balsoja par Zīgerista banāniem. Bet Šlesera banāni ir vēl lielāki , tāpēc ievēlēs.

Laikam būšu pārtrādājies... Aizdomājos un nekādi nevarēju saprast, kapēc mērītāju - it kā tak uz zemes dienestu netaisījās iet strādāt

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Atvainojos par šļupstiem - mērītāji būs citi. Šlesers būs tikai mērs.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Ozz rakstīja: buutu taa meitene ar vara bumbaam, tas kas atnaaktu peec telefona pa gurķi dabuutu..

jo tie zeeni un meitenes kas "paskatiijaas" paši suudus vaara, jo operators tamliidziigu pakalpojumu nepiedaavaa.

P.N-

protams, ka pirkt telefonu bez dokumentiem , attieciigi zagtu nav labi.

tas protams nebija līdz galam legāli, bet tur līdzi bija arºi pilsoni formastērpos, tā, ka pa gurķi diezvai

a kur probleema šito pašu izveikt veel vairaakas reizes iepatikaas kaads telefons par kuru zinaams ka nav papiiru

uzceert papiirus un naac konfisceet...

es niuhjaa neatdotu bez mentenes oficiaali noformeetas sankcijas...pat lombardi čekus izsniedz.

protams, ja taa dura ir pirkusi centraaltirgus tunelii no rokas, tad lai ir maaciiba...

vispār jā..... es tev varētu nosaukt tava telefona imeju

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Kaksis rakstīja:

batka rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

batka rakstīja: Nakamais plans izzagt rigas kasi tukšu.

Ja neļausim, neizzags. Vajag iet un vēlēt par tiem, kuri neizzags.

Es reizēm brīnos par tavu čangaļa naivumu...

Kuri tad ir tie, kas nezags? Zog visi, bet tikai daži atmet kautko tautai (Lembergs, Šlesers).

p.s. pamēģiniet nozagt valstij kau 10 Ls, pamēģiniet...

Tu zagto mantu uzpircej vispar butu paklusejis.

Vai nu pierādījumus galdā, vai sūkā sev...

kā tur palika??? tu tās nopirktās blietes dokumentus vari uzrādīt???

savulaik bija interesants atgadījums

1) džekam nosipģīja kruto telefonu pa kādiem 500lohiem

2) puikas tele2 paskatījās kāds numurs iet gaisā ar to imeju

3) meitenes palūrēja no kāda fiksētā tiek biežāk zvanīts uz to numuru un otrādi

4) vīri aizbrauca un paprasīja parādīt telefona dokumentus

5) kad nabaga skuķis, kas bija to aparātu nopirkusi no rokas pa lēto, to nespēja, tad džeks izvilka savus papīrus, parādīja meitenei, ka cipari sakrīt ar telefona cipariem, izņēma karti, atdeva meinei un ar telefonu aizbrauca mājās....

skaties, ka tev blietei nesanāk izpildīties līdzīgi

Nemīz, ir visi papīri, džeki sagādāja pat garantijas bumāgu.

turpat būvlaukumā mētājas?

tev vajadzētu stingrāk versijai pieturēties... jo ;šaubos ka uzņēmumā kaut kādi lohi, kuri nopizģija agregātu, kuriem pat nebija transporta normāli līdz tolmetam to nogādāt... nemācēja pat pielaist.. un šiem ir brīvi pieejami tādi dokumenti...

nu gan tev diezgan vāja fantāzija...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kaa šleperim

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

laikam gaida gala rezultātu... jo visādi dzīvē visādi gadās...

PS. pēc manām domām sleseram nah tas mēra amats nav vajadzīgs... iespējams ka kļūs par kaut kāda attīstības un transporta departamenta vadītāju un turpinās savas ģēlas ostā bīdīt .... sakari jau ir.... lietas ka drošvien jau sarunātas...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

noskatoties 100.pantu izskatās ka Rīgā iespējams kaut kas labs veidosies.

par Jūrmalu gan nav pārliecības.... bet nu laiks rādīs.....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nu, tātad, kur tie derētāji ??

Nu nebūs Slesers mērs, nebūs.

Tepat ir. Kurš tad būs? Nils? Net tak. Spēcīgai koalīcijai pietiek ar SC / LPP un vienošanās par mēru buldozeru ir jau sen.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tepat, tepat..

vienošanās bija par to, ka neatkarīgi no izkārtnes Šlesers raustīs diedziņus, bet formāli mērs būs tas, kurš vinnēs.. lai jau tantiņas nebļauj..

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: tepat, tepat..

vienošanās bija par to, ka neatkarīgi no izkārtnes Šlesers raustīs diedziņus, bet formāli mērs būs tas, kurš vinnēs.. lai jau tantiņas nebļauj..

Un tak nekautrējas pat atklāti to pateikt

"Ušakovs: mūsu tandēmā Šlesers pelnīs, Ušakovs ar Šlesera palīdzību tērēs"

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Šlesers pelnīs un Šlesera ģimene tēres Ušakovs mēli izkāris skatīsies un brīnīsies līdzīgi kā pēdejo nedēļu

bet kā tad ar derībām?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: Šlesers pelnīs un Šlesera ģimene tēres Ušakovs mēli izkāris skatīsies un brīnīsies līdzīgi kā pēdejo nedēļu

bet kā tad ar derībām?

Es teiktu, ka īsti uzvarējis nav neviens. Šlesers gan būs, gan nebūs mērs. Skaidrs uzvarētājs būtu, ja viņš oficiāli ieņemtu šo amatu vai arī pie varas būtu savādāka koalīcija.

Un vispār jau tās derības tā nemaz līdz galam netika noformētas. Bet no sava teiktā neatsakos, ja kāds uz to uzstāj šajā situācijā

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti