Pērku Virpu metāla apstrādei

SPARTAKS84 Reģ.: 07.02.2004

Vai gadienā kāds negrib atbrīvoties no virpas ? par saprātīgu cenu prasības: lai attālums starp vadotnēm nebūtu lielāks par 1600mm,bez luftēm mehānismos labā stāvoklī, vēlams no Latgales puses.

 
1 2 3 4
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

WALA rakstīja: Da labi modena - ne nu tajā lidostā viss tik labi nekā ( kopā futbolu spēlēju ar cilvēkiem kas kadreiz tur strādāja, un viens joprojām tur strādā kompānijā kurai pašai pat lidmašīna reiz piederēja, bet tagad faktiski jamie kā tūrfirma strādā).

Un vēl tie sviestainie plāni par Latvijas Frankfurti utt. Tirst jams toč māk, bet kaut kur jau arī jābūt mēra sajūtai par to kādas pasakas tautai ir stāstāmas. Īsti neredzu kur un ko vienā no bagatākajām ministērijā konkºētais purns būtu sakārtojis.

Nu ja jau par plāniem.... gribi pateikt ka šie nav kaut vai daļēji piepildījušies? Vai leiši nebrauc pie mums lai lidot tālāk? Vai varbūt igauņu un leišu lidostām lietas sokas tik pat labi ka pie mums?

Personīgi es redzu iespēju pārvilināt vismaz krievu pasažierus, kuri šobrīd lido caur Helsinkiem. Bet nu kuj brauks pie mums, ja neattīstīsim infrastruktūru.

Un ja tu spēlēji ar zinošiem cilvēkiem, tad tu laikam labi zini, ka AirBaltic noslēdzis daudzus interesantus līgumus ar austrumu pusi un faktiski bija pirmais kurš tik tāli iegāja austrumu tirgū.

Iespējas ir un viņas ir jāizmanto. Pagaidām tikai viens kaut ko reāli šīm mērķim ir darījis. Pārēji, ka Pirmais jau minēja - neko nesola un neko nedara.

Un ja tev vel būtu paziņas dzelzceļnieki - tad viņi tev pastatītu, ka jau sen neatceras tos laikus, kad viņiem bija mazas algas un samazinātas darba dienas.

visvairāk man patīk tie ekologi, kuri vispirms skandē, ka te mēs audzēsim vaboles, bet pēc žūksnīša iepiķošanas pēkšņi par to aizmirst

man vienam paziņam pirms vēlēšanām uzradās bērnu laukums daudzstāveņu pagalmā.... pirms tam viņi bija aizgājuši uz pašvandību un prasija vai viņi drīkst samesties un uztaisit paši tādu laukumu

viņiem teica - tasiet, tikai tā ir privātā zeme un ieeja būs par maksu lai varētu samaksāt zemes īpašniekam

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Modena, tu te savus šlesera slavinājumus nebārsti, dari to no bal;kona mājās, vismaz dzirdēsi par sevi šo to klātienē ar.

eu Vadoni! davaj ej tu par rīgas mēru....

kaut rīgu tu nepavilksi

žēl!

moš vari vismaz kautkā mārupes ciempadomē iefiltrēties?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Modena, tu te savus šlesera slavinājumus nebārsti, dari to no bal;kona mājās, vismaz dzirdēsi par sevi šo to klātienē ar.

njaa....

izlasi manu iepriekšējo atbildi tev DIVREIZ!! DIVREIZ!!!

es to fruktu neslavinu - vienkārši minēju dažus faktus... pie tam ne tos sliktākus.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

modena rakstīja:

WALA rakstīja: Da labi modena - ne nu tajā lidostā viss tik labi nekā ( kopā futbolu spēlēju ar cilvēkiem kas kadreiz tur strādāja, un viens joprojām tur strādā kompānijā kurai pašai pat lidmašīna reiz piederēja, bet tagad faktiski jamie kā tūrfirma strādā).

Un vēl tie sviestainie plāni par Latvijas Frankfurti utt. Tirst jams toč māk, bet kaut kur jau arī jābūt mēra sajūtai par to kādas pasakas tautai ir stāstāmas. Īsti neredzu kur un ko vienā no bagatākajām ministērijā konkºētais purns būtu sakārtojis.

Nu ja jau par plāniem.... gribi pateikt ka šie nav kaut vai daļēji piepildījušies? Vai leiši nebrauc pie mums lai lidot tālāk? Vai varbūt igauņu un leišu lidostām lietas sokas tik pat labi ka pie mums?

Personīgi es redzu iespēju pārvilināt vismaz krievu pasažierus, kuri šobrīd lido caur Helsinkiem. Bet nu kuj brauks pie mums, ja neattīstīsim infrastruktūru.

Un ja tu spēlēji ar zinošiem cilvēkiem, tad tu laikam labi zini, ka AirBaltic noslēdzis daudzus interesantus līgumus ar austrumu pusi un faktiski bija pirmais kurš tik tāli iegāja austrumu tirgū.

Iespējas ir un viņas ir jāizmanto. Pagaidām tikai viens kaut ko reāli šīm mērķim ir darījis. Pārēji, ka Pirmais jau minēja - neko nesola un neko nedara.

Un ja tev vel būtu paziņas dzelzceļnieki - tad viņi tev pastatītu, ka jau sen neatceras tos laikus, kad viņiem bija mazas algas un samazinātas darba dienas.

visvairāk man patīk tie ekologi, kuri vispirms skandē, ka te mēs audzēsim vaboles, bet pēc žūksnīša iepiķošanas pēkšņi par to aizmirst

man vienam paziņam pirms vēlēšanām uzradās bērnu laukums daudzstāveņu pagalmā.... pirms tam viņi bija aizgājuši uz pašvandību un prasija vai viņi drīkst samesties un uztaisit paši tādu laukumu

viņiem teica - tasiet, tikai tā ir privātā zeme un ieeja būs par maksu lai varētu samaksāt zemes īpašniekam

ka tik tai zemei īpašnieks nav kāds pašvaldības frukta attāls radinieks vai biznesa partneris.... un līgums par nomu noteikti ka noslēgts... par apaļu summu... pašam vienreiz nācas saskarties ar diviem brīnumiem....

1. Nodalījuma joslā viens domei kādreiz tuvu stāvošam keksam iedalīja zemi. Vajadzēja šķērsot - attiecīgie departamenta juristi sastādīja līgumu. Cipars bija iespaidīgs... ja ņemt vērā ka uz tas zemes tik un tā neko nedrīkst būvēt... + keks sāka mēģināt projektu koriģēt- lai sanāktu lielāka platība, kura skaitītos aizņemta... pasūtījām nah un trasi aizlaidām pa citu vietu...

2. Biju dziļa neizpratnē... priekš kam Rīgā... upītes vidū.... nodalījuma joslā... kādām iedalīti to li 300 to li 400 m2????

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: modena - ne viss Air Baltic ir tik saldi kā gribētos. Taču tas ka lidojumi ir caurmērā kļuvuši pieejamāki - jā tā ir. Bet tas kas man nepatīk - ir tā naudiņa kas no valsts aizgāja pašā lidostā itkā robežkontroles uzlabošanai - makten aizdomīga summa IMO tam ka tur ne sevišķi kas mainījās !!!

Aizej un nopērc un beidz čakarēt smadzenes :www.reklama.lv/...

Profesionālo urbjmašīnu tu pa 2kls jaunu nevari nopirkt ...a tu taisies jaunu ražošanas iekārtu nopirkt ...pipec. jums tur latgalē gaļīgi visi apnarkojušies?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: Nu ja jau par plāniem.... gribi pateikt ka šie nav kaut vai daļēji piepildījušies? Vai leiši nebrauc pie mums lai lidot tālāk? Vai varbūt igauņu un leišu lidostām lietas sokas tik pat labi ka pie mums?

Mja, tik labi iet lidostai ar ārzemju pasažieru masu, ka no valsts budžeta vajag dažu miljonu dotāciju, laikam patrāpījušies tie trūcīgākie pasažieri.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

TDIOTS rakstīja: Nu šoreiz kaksi , tā īsti , par 314mpaģīmi nosaukt nevar . Man čoms -strofirmas 1/2priekšnieks ( ne īpašnieks ) ar staigā materiālus un inventāru iztirgodams , jo $$$$ priekš algām , kantorim nava

Te ir kautkas līdzīgs, bet inventāru un materiālus iztirgo paši strādnieki, jo firmas boss ir tu-tū. Un jāpaspēj pirms izpildītājs uzliek plombas

pareizi

plomba ir auhenna labais sargs

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

SPARTAKS84 rakstīja: Nu ******* ! Apjautājos par virpu bet na tebe - atkal spamotāji bariem saradās Runājot par virpu ir vajadzīga šādas markas - 1K62A . Un skatos te dažs labs ir galvu saspiedis lietota 2k. ls nemaksās nekad ! pa tādu ciparu var jaunu nopirkt !!!

Virpa Tev jāmeklē citā portālā. Kā redzi, šeit viedoklis ir visiem, bet saprašanas nav!! Visas tēmas aiziet uz politiku vai 390 grādu citā virzienā.

Paskatījos googlē, Leiši tirgo 1972g pa 8000Lt (1650LVL), panevežā Klaviškas kūjis MB-412 1989m Kalimo galia 150kg-250kg. 190smūgiø/min. Kaina 8000Lt. Grežimo staklës 2A-135 1970m. 2800Lt. Grežimo staklës Žalgiriukas 1989m 1500Lt. Tekinimo staklës 1K62A 1972m. 8000Lt.

Paskelbta: 2009.02.11 14:09

Vardas: Henrikas

Miestas: Panevëžys

E-mail:

Tel: 869847892

Tad vari meklēt www.ss.lv un jaunas www.stoller.lv/...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

modena rakstīja: Nu ja jau par plāniem.... gribi pateikt ka šie nav kaut vai daļēji piepildījušies? Vai leiši nebrauc pie mums lai lidot tālāk? Vai varbūt igauņu un leišu lidostām lietas sokas tik pat labi ka pie mums?

Mja, tik labi iet lidostai ar ārzemju pasažieru masu, ka no valsts budžeta vajag dažu miljonu dotāciju, laikam patrāpījušies tie trūcīgākie pasažieri.

un ko tu savukārt zini par to dotāciju?

šeit Loskutovs mēģināja šo dotācijas faktu pieminēt... kas sanāca - tekstā..

www.tvnet.lv/...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: un ko tu savukārt zini par to dotāciju?

To, ko izlasu presē.

Lidostas valdē mani nelaiž, tur jau tikai tev vieta.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Šlesers jau ir Rīgas mērs.

Ar to arī apsveicu rīdziniekus.

p.s. dzīvei uz laukiem ir burvība sava....

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

saderam, ka Šlesers NEKAD nebūs Rīgas mērs..

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: saderam, ka Šlesers NEKAD nebūs Rīgas mērs..

uz cik (pret cik) esi gatavs derēt?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

turbopiile rakstīja: saderam, ka Šlesers NEKAD nebūs Rīgas mērs..

uz cik (pret cik) esi gatavs derēt?

nu teiksim uz 20 latīgu konjaku

bet nu lai būtu korekti, tad "nekad" mainām uz pirmajā RD koalīcijā, citādi savu konjaku tikai pēc 4 gadiem vai arī kamēr Šlesers karoti cilāt spēs nedabūšu

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

O! jau divi konjaki kurš liek pretī

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: O! jau divi konjaki kurš liek pretī

Nu ja jau... No manis viens par to, ka būs.

P.S. ja jau šāds derību formāts, tad jādzer visiem dalībniekiem kopīgi zaudētaju pienesums

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

Pirmais rakstīja:

turbopiile rakstīja: saderam, ka Šlesers NEKAD nebūs Rīgas mērs..

uz cik (pret cik) esi gatavs derēt?

nu teiksim uz 20 latīgu konjaku

bet nu lai būtu korekti, tad "nekad" mainām uz pirmajā RD koalīcijā, citādi savu konjaku tikai pēc 4 gadiem vai arī kamēr Šlesers karoti cilāt spēs nedabūšu

es konjaku nedzeru - tātad, ja šlesers NAV, tad es tev dodu 20 latīgu konjaku,ja šlesers ir, tad tu man 80ls skaidrā naudā...

OK?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

es konjaku nedzeru - tātad, ja šlesers NAV, tad es tev dodu 20 latīgu konjaku,ja šlesers ir, tad tu man 80ls skaidrā naudā...

OK?

Nav ok - jau uzrakstīju pieņemamo formātu. Alternatīva varētu būt cits labs dzēriens, bet plika nauda ir garlaicīgi

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

20 latīgs konjaks ir tas ko esmu gatavs zaudēt.. iegūt arī vēlos ekvivalentu.. vai arī tie kas zaudē uzsauc tiem, kas vinnē..

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja:

es konjaku nedzeru - tātad, ja šlesers NAV, tad es tev dodu 20 latīgu konjaku,ja šlesers ir, tad tu man 80ls skaidrā naudā...

OK?

Nav ok - jau uzrakstīju pieņemamo formātu. Alternatīva varētu būt cits labs dzēriens, bet plika nauda ir garlaicīgi

davaj, ja šlesers nav mērs, tad es tev konjaku par 20latiem, ja šlesers ir mērs, tad tu man 100 pudeles piebalgas alus (ar ķenci uz šiltes)

OK?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: 20 latīgs konjaks ir tas ko esmu gatavs zaudēt.. iegūt arī vēlos ekvivalentu.. vai arī tie kas zaudē uzsauc tiem, kas vinnē..

tu piedāvā derības ar likmi 1 pret 1 ????

moš tomēr padomā vēlrez

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: 20 latīgs konjaks ir tas ko esmu gatavs zaudēt.. iegūt arī vēlos ekvivalentu.. vai arī tie kas zaudē uzsauc tiem, kas vinnē..

Es tomēr vēlreiz par savu piedāvājumu. Vienojamies par likmi, un izdzeram kopā to, ko atnes zaudētāji.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

turbopiile rakstīja: 20 latīgs konjaks ir tas ko esmu gatavs zaudēt.. iegūt arī vēlos ekvivalentu.. vai arī tie kas zaudē uzsauc tiem, kas vinnē..

tu piedāvā derības ar likmi 1 pret 1 ????

moš tomēr padomā vēlrez

pag, nesapratu - kurā virzienā tu to attiecību piedāvā mainīt?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja:

turbopiile rakstīja: 20 latīgs konjaks ir tas ko esmu gatavs zaudēt.. iegūt arī vēlos ekvivalentu.. vai arī tie kas zaudē uzsauc tiem, kas vinnē..

tu piedāvā derības ar likmi 1 pret 1 ????

moš tomēr padomā vēlrez

pag, nesapratu - kurā virzienā tu to attiecību piedāvā mainīt?

es tev dodu konjaku pa 20 latiem, ja šlesers nav - tu man 100 piebalgas alus ar ķenci, ja šlesers ir

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Es ar kaut kā nesaprotu...protams,ka derības ir 1:1... Pirmajam jau parasti vajag kaut ko citādi.

derības 1:1 ir tikai viens no derību veidiem

un nekad nav bijis savādāk jau kopš 18tā gadsimata, kā i-raimonds saka

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti