Par TomTom

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
 
1 2 3 4 5
Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

e-bay pirki, ja ?

Es tagad pasērčoju tur točna cenas ir bik nesalīdzināmas ar Latvijas veikaliem. Vairs neredzu jēgu Latvijā pirkt.

RHINO, Ja nav žēl pa 30 Ls atdot, tad paņemšu lietotu no tevis.

Ja nē sūtīšu no ebaja.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Mefistofels rakstīja: e-bay pirki, ja ?

Es tagad pasērčoju tur točna cenas ir bik nesalīdzināmas ar Latvijas veikaliem. Vairs neredzu jēgu Latvijā pirkt.

RHINO, Ja nav žēl pa 30 Ls atdot, tad paņemšu lietotu no tevis.

Ja nē sūtīšu no ebaja.

OK sūti no ībeja un 20Ls no tevis par konsultācijām noplēsīšu lai IGO8 ieinstalētu un 20$ tu Ozim nomaxāsi lai ik pa 10 min neslēdzas ārā

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:

Mefistofels rakstīja: e-bay pirki, ja ?

Es tagad pasērčoju tur točna cenas ir bik nesalīdzināmas ar Latvijas veikaliem. Vairs neredzu jēgu Latvijā pirkt.

RHINO, Ja nav žēl pa 30 Ls atdot, tad paņemšu lietotu no tevis.

Ja nē sūtīšu no ebaja.

OK sūti no ībeja un 20Ls no tevis par konsultācijām noplēsīšu lai IGO8 ieinstalētu un 20$ tu Ozim nomaxāsi lai ik pa 10 min neslēdzas ārā

Ja es maximā cīsiņus iegādāšos, arī vajadzēs tev par vārīšanas konsultācijām maksāt?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tos var ēst tāpat aukstus vai pasildīt padusē

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

RHINO rakstīja:

Mefistofels rakstīja: e-bay pirki, ja ?

Es tagad pasērčoju tur točna cenas ir bik nesalīdzināmas ar Latvijas veikaliem. Vairs neredzu jēgu Latvijā pirkt.

RHINO, Ja nav žēl pa 30 Ls atdot, tad paņemšu lietotu no tevis.

Ja nē sūtīšu no ebaja.

OK sūti no ībeja un 20Ls no tevis par konsultācijām noplēsīšu lai IGO8 ieinstalētu un 20$ tu Ozim nomaxāsi lai ik pa 10 min neslēdzas ārā

Ja es maximā cīsiņus iegādāšos, arī vajadzēs tev par vārīšanas konsultācijām maksāt?

Ja tu kaut reizi būtu pircis cīsiņus tu zinātu kā tie jāgatavo, žel gan ka tu nēesi pircis cīsiņus

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

DimanC rakstīja: paldies no manis par viedokļiem.

btw, vīkendā bišķi paceļojām pa norvēģiju. navigācija k-kāds Garmin, laikam Norgē arī pirkta (ķip, vajadzētu būt jaunām kartēm).

tā jau te tie ceļi nav nekādi Vācijas bāņi, bet navigācija mūs pamanījās izvest vairākas reizes pa grantsceļiem, kas iet paralēli lielajiem ceļiem. rezultātā - 40km asfalta vietā (pieņemsim, 70km/h vidējais) nobraucām 45km pa vietejās nozīmes zemesceļu, kur grūti izmainīties, ja kāds gadās pretī (ar vidējo ap 45km/h). un tā vairākas reizes mūs mēģināja apčakarēt tas aparāts. gribēja apkārt dažiem tuneļiem pa veco ceļu (caur ieleju vai šauru celiņu pa klints ārmalu) vest. beigās pačekojām set-up - uzlikts, lai izvairītos no traffic. protams, stulbi, bet vai tādēļ jāsūta pa neceļiem?

Laikam neesi redzējis, kas ir "traffic", ja vari kaut ko tādu uzrakstīt. Stulbi ir vienīgi brīnīties par to, ka tehnika izpilda to, ko pats esi prasījis (vispār jau gan izvairīšanās no traffic ir reāli izmantojama tikai komplektā ar on-line sastrēgumu datu abonēšanu). Bet par vidējiem ātrumiem - gribētu gan redzēt, kā tu "Norgē" dabūsi vidējo 75km/h. Tas nozīmē diezgan pastāvīgu ātrumu 110-120km/h - ir ok braucot uz dienvidu pusi, bet neticu, ka esi tik bagāts, lai varētu to atļauties skandināvijā. Bet uz jau minētajiem vācu bāņiem ir nācies pieredzēt, kā ir, kad 100km ir jābrauc 12h. Cik sanāk vidējais ātrums? Nebūs nedaudz mazāk par taviem zemesceļa 45km/h?

nemurkšķi, "traffic" esmu redzējis, un korķos esmu sēdējis ne ne vienu dienu vien. gan vācijā, gan Norvēģijā.

es tikai nesaprotu, kāpēc tas dumjais aparāts iedomājās, ka tunelī ir traffic, ja nekādi "sastrēgumu datu info" nav abonēti. un ja nav abonēti, kāpēc viņš pieņem, ka tur by default ir?

par vidējo - es rakstīju par konkrētā ezera apbraukšanu, ne jau pa valsti kopumā. pats labi zinu, kādi te ir sodi un kādi braukšanas apstākļi, nevajag mācīt mani

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

RHINO rakstīja:

Mefistofels rakstīja: e-bay pirki, ja ?

Es tagad pasērčoju tur točna cenas ir bik nesalīdzināmas ar Latvijas veikaliem. Vairs neredzu jēgu Latvijā pirkt.

RHINO, Ja nav žēl pa 30 Ls atdot, tad paņemšu lietotu no tevis.

Ja nē sūtīšu no ebaja.

OK sūti no ībeja un 20Ls no tevis par konsultācijām noplēsīšu lai IGO8 ieinstalētu un 20$ tu Ozim nomaxāsi lai ik pa 10 min neslēdzas ārā

Ja es maximā cīsiņus iegādāšos, arī vajadzēs tev par vārīšanas konsultācijām maksāt?

Ja jau tik slikti ir, tad te būs bezmaksas recepte:

cīsiņu sasaldē, sarīvē uz rīves, uzsmērē uz maizes majonēzi un uzber rīvētu cīsiņu. garšīgi un praktiski, un galvenais - daudz: ar vienu cīsiņu pietiek 5-10 sviestmaizēm

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

Seene rakstīja:

RHINO rakstīja:

Mefistofels rakstīja: e-bay pirki, ja ?

Es tagad pasērčoju tur točna cenas ir bik nesalīdzināmas ar Latvijas veikaliem. Vairs neredzu jēgu Latvijā pirkt.

RHINO, Ja nav žēl pa 30 Ls atdot, tad paņemšu lietotu no tevis.

Ja nē sūtīšu no ebaja.

OK sūti no ībeja un 20Ls no tevis par konsultācijām noplēsīšu lai IGO8 ieinstalētu un 20$ tu Ozim nomaxāsi lai ik pa 10 min neslēdzas ārā

Ja es maximā cīsiņus iegādāšos, arī vajadzēs tev par vārīšanas konsultācijām maksāt?

Ja jau tik slikti ir, tad te būs bezmaksas recepte:

cīsiņu sasaldē, sarīvē uz rīves, uzsmērē uz maizes majonēzi un uzber rīvētu cīsiņu. garšīgi un praktiski, un galvenais - daudz: ar vienu cīsiņu pietiek 5-10 sviestmaizēm

uz cik rupjas rīves?

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja:

Seene rakstīja:

RHINO rakstīja:

Mefistofels rakstīja: e-bay pirki, ja ?

Es tagad pasērčoju tur točna cenas ir bik nesalīdzināmas ar Latvijas veikaliem. Vairs neredzu jēgu Latvijā pirkt.

RHINO, Ja nav žēl pa 30 Ls atdot, tad paņemšu lietotu no tevis.

Ja nē sūtīšu no ebaja.

OK sūti no ībeja un 20Ls no tevis par konsultācijām noplēsīšu lai IGO8 ieinstalētu un 20$ tu Ozim nomaxāsi lai ik pa 10 min neslēdzas ārā

Ja es maximā cīsiņus iegādāšos, arī vajadzēs tev par vārīšanas konsultācijām maksāt?

Ja jau tik slikti ir, tad te būs bezmaksas recepte:

cīsiņu sasaldē, sarīvē uz rīves, uzsmērē uz maizes majonēzi un uzber rīvētu cīsiņu. garšīgi un praktiski, un galvenais - daudz: ar vienu cīsiņu pietiek 5-10 sviestmaizēm

uz cik rupjas rīves?

Paskaties atbilstošu maizes šķēles izmēriem.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

DimanC rakstīja:

Seene rakstīja:

DimanC rakstīja: paldies no manis par viedokļiem.

btw, vīkendā bišķi paceļojām pa norvēģiju. navigācija k-kāds Garmin, laikam Norgē arī pirkta (ķip, vajadzētu būt jaunām kartēm).

tā jau te tie ceļi nav nekādi Vācijas bāņi, bet navigācija mūs pamanījās izvest vairākas reizes pa grantsceļiem, kas iet paralēli lielajiem ceļiem. rezultātā - 40km asfalta vietā (pieņemsim, 70km/h vidējais) nobraucām 45km pa vietejās nozīmes zemesceļu, kur grūti izmainīties, ja kāds gadās pretī (ar vidējo ap 45km/h). un tā vairākas reizes mūs mēģināja apčakarēt tas aparāts. gribēja apkārt dažiem tuneļiem pa veco ceļu (caur ieleju vai šauru celiņu pa klints ārmalu) vest. beigās pačekojām set-up - uzlikts, lai izvairītos no traffic. protams, stulbi, bet vai tādēļ jāsūta pa neceļiem?

Laikam neesi redzējis, kas ir "traffic", ja vari kaut ko tādu uzrakstīt. Stulbi ir vienīgi brīnīties par to, ka tehnika izpilda to, ko pats esi prasījis (vispār jau gan izvairīšanās no traffic ir reāli izmantojama tikai komplektā ar on-line sastrēgumu datu abonēšanu). Bet par vidējiem ātrumiem - gribētu gan redzēt, kā tu "Norgē" dabūsi vidējo 75km/h. Tas nozīmē diezgan pastāvīgu ātrumu 110-120km/h - ir ok braucot uz dienvidu pusi, bet neticu, ka esi tik bagāts, lai varētu to atļauties skandināvijā. Bet uz jau minētajiem vācu bāņiem ir nācies pieredzēt, kā ir, kad 100km ir jābrauc 12h. Cik sanāk vidējais ātrums? Nebūs nedaudz mazāk par taviem zemesceļa 45km/h?

nemurkšķi, "traffic" esmu redzējis, un korķos esmu sēdējis ne ne vienu dienu vien. gan vācijā, gan Norvēģijā.

es tikai nesaprotu, kāpēc tas dumjais aparāts iedomājās, ka tunelī ir traffic, ja nekādi "sastrēgumu datu info" nav abonēti. un ja nav abonēti, kāpēc viņš pieņem, ka tur by default ir?

par vidējo - es rakstīju par konkrētā ezera apbraukšanu, ne jau pa valsti kopumā. pats labi zinu, kādi te ir sodi un kādi braukšanas apstākļi, nevajag mācīt mani

kas, es nesaprotu, cilveki tizli paliek? jau briinaas pashi par savu riciibu. traffic ir tas pats kas tomtom - izvairiities no lielceliem, tad arii marshruts tiek veidots pa mazaiem skaistaiem celiem, nevis pa lielaiem, kur brauc visi.. celjojumos vienmeer braucu ar sho opciju, jo maucot pa shoseju-baani, neko no taas zemes neredz. ja kavee uz kaadu vietu-viesniicu, tad gan, jaizveelas atrakais marshruts

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

domā kāds lasa to softu instrukcijas (ja tādas vispār ir)

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

nu nez, es kad dabuunu kaadu jaunu rotaljlietu, izspaidu visu iespejamo, un izmeginu visaadi, lai saprastu kas un kaa. vel jo vairaak tik nozimigu lietu kaa navi. tad aarzemees nav japi..as, bet brauc ar m,ieriigu sirdi.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

kas, es nesaprotu, cilveki tizli paliek? jau briinaas pashi par savu riciibu. traffic ir tas pats kas tomtom - izvairiities no lielceliem, tad arii marshruts tiek veidots pa mazaiem skaistaiem celiem, nevis pa lielaiem, kur brauc visi.. celjojumos vienmeer braucu ar sho opciju, jo maucot pa shoseju-baani, neko no taas zemes neredz. ja kavee uz kaadu vietu-viesniicu, tad gan, jaizveelas atrakais marshruts

Es ar šadu domu iebraucu Itālijā, bet izturēju nepilnu dienu. Tālāk tikai pa bāņiem, neskatoties arī uz visai augsto maksu.

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

kas, es nesaprotu, cilveki tizli paliek? jau briinaas pashi par savu riciibu. traffic ir tas pats kas tomtom - izvairiities no lielceliem, tad arii marshruts tiek veidots pa mazaiem skaistaiem celiem, nevis pa lielaiem, kur brauc visi.. celjojumos vienmeer braucu ar sho opciju, jo maucot pa shoseju-baani, neko no taas zemes neredz. ja kavee uz kaadu vietu-viesniicu, tad gan, jaizveelas atrakais marshruts

nu var jau būt, ka tizli

tūļos, ko biju izmantojis līdz šim, man šī fīča bija šifrējusies zem nosaukuma "Sightseeing" vai "Avoid motorways". manā "tizlajā" domāšanā nebij ienācis prātā, ka tas ir tas pats kas "Traffic". vainīgs.

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Paneemu nomaa TomTom one xl, diezgan normaali izbraukaaju Cehiju, nobraucu ap 4000 km.

Nezinu, kad pedejo reizi bija atjaunotas kartes, bet kasjaku bija diezgan daudz. Briiziem raadija, ka braucu pa pljavu vai upi

Kadaa no pilseetaam paaris reizes sanaaca, ka ieveda tupikaa.

Kopumaa nemot verkis loti, loti labs, ar karti nekad taa nebuutu izbraucis. Kad biju gala uzliku, lai ved pa mazajiem celiniem, daudz ko forsu apskatiiju

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Cik % pārklāta Baltkrievija? Vajadzētu tikt līdz Brestai.

labais99 Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja: Cik % pārklāta Baltkrievija? Vajadzētu tikt līdz Brestai.

Ir nomā arī ar Baltkrieviju.

www.GPScentrs.lv

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

sorry, ka akal paceļu šito topiku. Vai visiem ir iespēja "ierakstīt maršrutu" un pēc tam pārnest kompī uz google maps/earth?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DimanC rakstīja: sorry, ka akal paceļu šito topiku. Vai visiem ir iespēja "ierakstīt maršrutu" un pēc tam pārnest kompī uz google maps/earth?

Nezinu par TomTom, bet jebkuram PDA vari izvēlēties un uzinstalēt kaudzi ar bezmaksas sfotiem, kas to dara.

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

DimanC rakstīja: sorry, ka akal paceļu šito topiku. Vai visiem ir iespēja "ierakstīt maršrutu" un pēc tam pārnest kompī uz google maps/earth?

Nezinu par TomTom, bet jebkuram PDA vari izvēlēties un uzinstalēt kaudzi ar bezmaksas sfotiem, kas to dara.

paldies, Seene

tikmēr paralēli noskaidroju, ka varot arī tomtomu uzhakerēt un iemānīt viņam šādu programmeli, kas log'o atrašanās vietu un pēc tam piedāvā eksportēt

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

lasot infu, rodas mānīga sajūta, ka Latvijā vārds "TomTom" ir vienīgais sinonīms vārdam "Auto GPS". Citur pasaulē izplatīti ir arī citu zolīdu firmu ražojumi.

šajā sakarā - vai kādam ir kādas sliktas atsauces par Garmin? k-kur lasīju, ka TomToms "biezajā galā" ar Garminu nevar sacensties. Es gan skatos uz lēto galu - 255w.

ar ko tāds Garmin's būtiski sliktāks par TomTom?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DimanC rakstīja: lasot infu, rodas mānīga sajūta, ka Latvijā vārds "TomTom" ir vienīgais sinonīms vārdam "Auto GPS". Citur pasaulē izplatīti ir arī citu zolīdu firmu ražojumi.

šajā sakarā - vai kādam ir kādas sliktas atsauces par Garmin? k-kur lasīju, ka TomToms "biezajā galā" ar Garminu nevar sacensties. Es gan skatos uz lēto galu - 255w.

ar ko tāds Garmin's būtiski sliktāks par TomTom?

Ne ar ko. Galvenais pie kā viss atgriežas - ir kartes. Pasaulē ir divi karšu sastādītāji - TeleAtlas un Navteq. Tas, kādu softu un dzelzi izmanto šo karšu apskatīšanai un maršrutu rēķināšanai jau ir sekundārs jautājums. TomToms piedāvā ļoti labu cenas un funkcionalitātes attiecību un ir populārs ne tikai Latvijā - tas aºi viss.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Garmins ir populārs Krievijā...

tas nenozīmē, ka viš i' sliktāks vai labāks...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: Garmins ir populārs Krievijā...

tas nenozīmē, ka viš i' sliktāks vai labāks...

Vakar nedaudz patesteju Garmin Mobile XT ar Navteq kartēm. Divos pirvātmāju rajonos neatrada adreses, kas bija TotmTomam ar vecākām TeleAtlas kartēm. Pati programma arī daudz punktos pēc mana skatījuma zaudē TT. Bet nu tas tā ļoti subjektīvi.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

nupat atgrizos no fāterlandes (LV-LT-PL-DE-PL-LT-LV), kopsummā 3.8K km... vienu reizi TT ieveda "auzās"... apmēram par 100km...

bračkam bija lidzi GPS (neatceros nosaukumu), uzlādēts ar Mio un Igo...

Igo - dikti labs... Mio - sūc...

ja ļauj rocība, "āmuram", ieteiktu TT...

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti