Pārdod zemi pie Salacgrīvas

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Pārdodu zemes gabalu Salacgrīvas lauku teritorijā, Vecsalacas ciematā 2,5 km no Salacgrīvas centra, 3 km no jūras, 400 metrus no gleznainās Salacas upes. Zemes gabala platība 2500 kvadrātmetri, cena 5500 lati jeb Ls 2,20 par kvadrātmetru. Tuvumā plaši, skaisti meži un Salaca - paradīze medniekiem, makšķerniekiem, ogotājiem, sēņotājiem. Līdz Rīgai 105 km - tuvāk nekā agrāk, pateicoties lieliskajam Saulkrastu apvedceļam. Līdz Pērnavai 75 km. Zvanīt Pēterim pa tālruni 29536031.

 
1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Vēl par agru tā pasludināt. Tādu cenu varbūt sagaidīsiet nākamgad ap ābeļu ziedēšanas laiku.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Ozz rakstīja: pašlaik fana zemi banka vareetu noveerteet par max 2 eur m2

respektiivi- neveertee nekaa, jo bankaam nav piķa ko kaisiit virs rajona

un bankas veerteejums ir atkariigs no situaacijas- kad viņiem tas ir izdeviigi

Tad jau sanāk, ka manu zemi varētu novērtēt par 2 EUR * 2500 m2 = 5000 EUR = 3500 lati. Tas mani priecē !

ideaalajaa variantaa

papiiru čubinaašana nostaasies uz mineetajiem 500 ls (pat ja tos uz puseem ar pirceeju maksaasiet), tad veel laikam IIN buuus jaamaksaa, 25%apmeeraa ja vien tas mazdaarziņš nav Tavaa iipašumaa vairaak par 3 gadiem...

nuu...finaalaa max 2000 ls dabuuusi

kaut kaa taa...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Vēl par agru tā pasludināt. Tādu cenu varbūt sagaidīsiet nākamgad ap ābeļu ziedēšanas laiku.

tur ābeles ar zied?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: karoče skaidrs.. nepirkšu es fana zemi

patiesībā doma bija cita, 4 gadi atpakaļ sāku pirkt vienu īpašumu laukos, noslēdzu rokasnaudas līgumu, tad tur pārdevējam sākās visādas problēmas ar zemes statusu utt.. tad man tā zemes nepieciešamība sen izzuda, tagad tas pārdevējs mani aplaimo ar faktu, ka nu varu skaitīt kāpostu, zemesgrāmata tūliņ būs gatava

vot tagad domāju, pirkt, nepirkt.. ja pirkt, tad mēģināt kaut kā sagrabināt naudu vai ņemt kredītu..

a taj liigumaa nebija kaut kaadi dedlaina datumi mineeti es jau nu neparakstiitos gaidiit 5 gadus kameer iepriekšējais iipašnieks izdaraas

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

turbopiile rakstīja: karoče skaidrs.. nepirkšu es fana zemi

patiesībā doma bija cita, 4 gadi atpakaļ sāku pirkt vienu īpašumu laukos, noslēdzu rokasnaudas līgumu, tad tur pārdevējam sākās visādas problēmas ar zemes statusu utt.. tad man tā zemes nepieciešamība sen izzuda, tagad tas pārdevējs mani aplaimo ar faktu, ka nu varu skaitīt kāpostu, zemesgrāmata tūliņ būs gatava

vot tagad domāju, pirkt, nepirkt.. ja pirkt, tad mēģināt kaut kā sagrabināt naudu vai ņemt kredītu..

a taj liigumaa nebija kaut kaadi dedlaina datumi mineeti es jau nu neparakstiitos gaidiit 5 gadus kameer iepriekšējais iipašnieks izdaraas

nebija.. duraciņš biju un paļāvos uz cilvēku.. tagad iesūdzēju šamo tiesā, piesprieda termiņu 2 mēnešus, lai visu sakārtotu.. tagad domāju vai man to zemi vairs vajag..

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

Pirmais rakstīja:

turbopiile rakstīja: vispār jau es pērkot zemi, tomēr nepažēlotu tos 200 latus, lai nojaustu cik daudz tad "reāli" iegūstu pa iztērēto naudu..

padomā bišķi par šo jautājumu šajā aspektā

----90% dzīvokļu pircēju bija pārliecināti, ka tieši viņa kredītā nopirktais dzīvoklis maksā vismaz 1000 latus kvadrātmetrā. nu ķipa tā kā vērtējumā bija ierakstīts

ja tu saproti to biznesu, tad aizdomāsies par jautājumu, ka tas vērtējums vērtētājam neuzliek nekādas saistības

pirkšanas brīdī, visticamāk arī tas maksāja to 1000.. tas ir, otra dienā viņī pa to 1k arī spētu tālāk pārdot..

man jau arī, piemēram, fana zemes cena interesētu tikai uz konrēto brīdi.. tas ir, eksperta noteiktā, nevis perdevēja izsapņotā vērtība..

mūs banānijā "eksperts" cenu nosaka saliek kopā šādus parametrus

1) to cik pircējam vajag dabūt piķa no bankas

2) to cik reklama.lv citi pārdevēji ir izsapņojuši dabūt par savu 'ūdu

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

es biju savai mājai pasūtījis vērtējumu.. Latio.. likās ļoti sakarīgi un argumentēti..

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: pašlaik fana zemi banka vareetu noveerteet par max 2 eur m2

respektiivi- neveertee nekaa, jo bankaam nav piķa ko kaisiit virs rajona

un bankas veerteejums ir atkariigs no situaacijas- kad viņiem tas ir izdeviigi

banka NEVĒRTĒ īpašumus, jamie tikai aizšauj piķi....

jamiem ir plans, cik piķa ir jāizkaisa virs rajona....

ja jamiem aizšaujamā piķa ir dauhjā, bet gribētāju nav daudz, tad jamie akceptē visādu kreiso tirliņu novērtējumus....

bet ja tirgū piķa nav (kā tagad) tad bankas ir stipri piesardzīgākas....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: es biju savai mājai pasūtījis vērtējumu.. Latio.. likās ļoti sakarīgi un argumentēti..

subjektiivi jaa....

bet objektiivi

manaa skatiijumaa NĪ veertiiba mainaas atkariibaa no vides, atrašanaas vietas, komunikaacijaam, ja taa ir maaja, tad no kaa buuveeta utt...

un tikai pašās beigaas naak cena par kuru to var paardot kaut kaadaa paarskataamaa laika nogrieznii...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tur bija perša uz pārdesmit lapām.. protams lielākā daļa tipveida no līdzīgām mājām..

piedevam, tur bija teikts, ka šis vērtējums ir aktuāls VIENU GADU..

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Ozz rakstīja: pašlaik fana zemi banka vareetu noveerteet par max 2 eur m2

respektiivi- neveertee nekaa, jo bankaam nav piķa ko kaisiit virs rajona

un bankas veerteejums ir atkariigs no situaacijas- kad viņiem tas ir izdeviigi

Tad jau sanāk, ka manu zemi varētu novērtēt par 2 EUR * 2500 m2 = 5000 EUR = 3500 lati. Tas mani priecē !

nekustamo īpašumu eksperti ir dažādi

Eksperts Ozz tavu īpašumu vērtē uz 3500lati

bet ekspertelis Pirmais ir pieticigāks savā vērtējumā.... jamais uzskata, ka īpašuma ātrā(3mēnešu) pārdošanas vērtība ir 250lati, bet 6 mēnešu pārdošanas vērtība ir 500lati

ja es būtu banka, tad es par šo īpašumu dotu maksimums 250latus

pie nosacījuma, ka īpašnieks iesniedz būvatļauju gada laikā

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Ozz rakstīja: pašlaik fana zemi banka vareetu noveerteet par max 2 eur m2

respektiivi- neveertee nekaa, jo bankaam nav piķa ko kaisiit virs rajona

un bankas veerteejums ir atkariigs no situaacijas- kad viņiem tas ir izdeviigi

banka NEVĒRTĒ īpašumus, jamie tikai aizšauj piķi....

jamiem ir plans, cik piķa ir jāizkaisa virs rajona....

ja jamiem aizšaujamā piķa ir dauhjā, bet gribētāju nav daudz, tad jamie akceptē visādu kreiso tirliņu novērtējumus....

bet ja tirgū piķa nav (kā tagad) tad bankas ir stipri piesardzīgākas....

beļģ, a ko es saku

bet vispaar var iereekt:

es to savu klapovņiku mainu...

cilveekiem pamatveertiibas- skola, beernudaarzs, gastranoms...tas viss esot blakus...un taapeec esot zaebis....

paneļmaaja, blakus ostai, liela ceļa malaa kuru tas interesee

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: karoče skaidrs.. nepirkšu es fana zemi

patiesībā doma bija cita, 4 gadi atpakaļ sāku pirkt vienu īpašumu laukos, noslēdzu rokasnaudas līgumu, tad tur pārdevējam sākās visādas problēmas ar zemes statusu utt.. tad man tā zemes nepieciešamība sen izzuda, tagad tas pārdevējs mani aplaimo ar faktu, ka nu varu skaitīt kāpostu, zemesgrāmata tūliņ būs gatava

vot tagad domāju, pirkt, nepirkt.. ja pirkt, tad mēģināt kaut kā sagrabināt naudu vai ņemt kredītu..

tad jau sanāk, ka jamais tev to rokasnaudu vau sen 2kāršā apmērā ir atskaitījis atpakaļ?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: es biju savai mājai pasūtījis vērtējumu.. Latio.. likās ļoti sakarīgi un argumentēti..

uzsvars uz vārda "likās"

par to, ka tev liekas, tu arī maksā tos 200lašus

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

vispār jau arī ja tu gribi pirkt kredītā, tev vērtējumu nevajag....

Viena no vērtēšanas jēgām arī ir tāda, ka pircējs, kurš nav speciālists NĪ lietās, uzzin tā patieso vērtību. Un nebūt nav tā,ka pircējam nevajag vērtējumu.

Man ir NĪ māklera sertifikāts, bet tu jau,protams, zini labāk

tieši tā! domāju, ja jau ir sertificēts eksperts, tad es arī iegūst no viņa eksperta padomu..

līdzīgi kā jebkurā citā jomā, ko pats nepārzinu

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

turbopiile rakstīja: karoče skaidrs.. nepirkšu es fana zemi

patiesībā doma bija cita, 4 gadi atpakaļ sāku pirkt vienu īpašumu laukos, noslēdzu rokasnaudas līgumu, tad tur pārdevējam sākās visādas problēmas ar zemes statusu utt.. tad man tā zemes nepieciešamība sen izzuda, tagad tas pārdevējs mani aplaimo ar faktu, ka nu varu skaitīt kāpostu, zemesgrāmata tūliņ būs gatava

vot tagad domāju, pirkt, nepirkt.. ja pirkt, tad mēģināt kaut kā sagrabināt naudu vai ņemt kredītu..

tad jau sanāk, ka jamais tev to rokasnaudu vau sen 2kāršā apmērā ir atskaitījis atpakaļ?

nē, jo faktiski līguma nosacījumi vēl nav pārkapti.. viņš visu tipa dara (gatavo doķus).. a es visu daru - gaidu savu zemesgrāmatu

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kaut gan plika zeme manaa skatiijumaa ir lielaaka veertiiba nekaa taada kas sadirsta ar kartona Sķībbūdu, viss pleķis ar siltumsuukņa trubaam sačakareets un taapeec pat ābeli nevar iestaadiit...

peec idejas zemei buutu jaabuut daargaakai par būvi kas uz taas atrodas (standarta izpildijumaa, protams)

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

vispār jau arī ja tu gribi pirkt kredītā, tev vērtējumu nevajag....

Viena no vērtēšanas jēgām arī ir tāda, ka pircējs, kurš nav speciālists NĪ lietās, uzzin tā patieso vērtību. Un nebūt nav tā,ka pircējam nevajag vērtējumu.

Man ir NĪ māklera sertifikāts, bet tu jau,protams, zini labāk

tu to savu sertifikātu vari iespraus tirzā un pagrozīt

cik tu samaksāji par to sertifikātu kantorim, kura bizness ir pusmuļķu aplaimošana ar šādiem sertifikātiem

tikai nemeģini mani tagad pārliecināt, ka no vērtējuma var uzzināt PATIESO vērtību

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

Pirmais rakstīja:

turbopiile rakstīja: karoče skaidrs.. nepirkšu es fana zemi

patiesībā doma bija cita, 4 gadi atpakaļ sāku pirkt vienu īpašumu laukos, noslēdzu rokasnaudas līgumu, tad tur pārdevējam sākās visādas problēmas ar zemes statusu utt.. tad man tā zemes nepieciešamība sen izzuda, tagad tas pārdevējs mani aplaimo ar faktu, ka nu varu skaitīt kāpostu, zemesgrāmata tūliņ būs gatava

vot tagad domāju, pirkt, nepirkt.. ja pirkt, tad mēģināt kaut kā sagrabināt naudu vai ņemt kredītu..

tad jau sanāk, ka jamais tev to rokasnaudu vau sen 2kāršā apmērā ir atskaitījis atpakaļ?

nē, jo faktiski līguma nosacījumi vēl nav pārkapti.. viņš visu tipa dara (gatavo doķus).. a es visu daru - gaidu savu zemesgrāmatu

rokasnaudas līgums pēc būtības iekļauj termiņus līdz kuram ir jāizpilda noteiktās darbības....

tu esi ielidojis, ja tā nav

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

mūs banānijā "eksperts" cenu nosaka saliek kopā šādus parametrus

1) to cik pircējam vajag dabūt piķa no bankas

2) to cik reklama.lv citi pārdevēji ir izsapņojuši dabūt par savu 'ūdu

Pilnīgi absurds apgalvojums. Ar ko gan tu esi bijis sapinies....

vienkārši man ir pazīstams vērtētājs (man neko nav vērtējis) kurš stāstīja par šitā pīsnesa aizkulisēm

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pīzdness

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

vispār jau arī ja tu gribi pirkt kredītā, tev vērtējumu nevajag....

Viena no vērtēšanas jēgām arī ir tāda, ka pircējs, kurš nav speciālists NĪ lietās, uzzin tā patieso vērtību. Un nebūt nav tā,ka pircējam nevajag vērtējumu.

Man ir NĪ māklera sertifikāts, bet tu jau,protams, zini labāk

nu jaa, uz gadu (ja neiestaajas dizāsters kaa kars, devalvaacija vai Treknie gadi) ...

naak jauns gads, utt...

reaalaa veertiiba panelenes dziivoklim (veertiiba par kuru var paardot uz sitiena) aizpagaajušgad bija 60 štukas eiro a šogad reaalaa veertiiba ir... nu kurš vairaak dos...

jau teicu, ka pie mums valsts regulee NĪ veertiibu , jo vairaak iemočīs visaadus stulbus nodokļus, jo leetaaka visa taa veertiiba buus, jo nevarees atļauties...

reaalaa veertiiba Tavam purvam ir cik kūdras vari nosuukt, nevis par cik un kaadaas naudas vieniibaas vari to kuudru noandeleet

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

turbopiile rakstīja:

Pirmais rakstīja:

turbopiile rakstīja: karoče skaidrs.. nepirkšu es fana zemi

patiesībā doma bija cita, 4 gadi atpakaļ sāku pirkt vienu īpašumu laukos, noslēdzu rokasnaudas līgumu, tad tur pārdevējam sākās visādas problēmas ar zemes statusu utt.. tad man tā zemes nepieciešamība sen izzuda, tagad tas pārdevējs mani aplaimo ar faktu, ka nu varu skaitīt kāpostu, zemesgrāmata tūliņ būs gatava

vot tagad domāju, pirkt, nepirkt.. ja pirkt, tad mēģināt kaut kā sagrabināt naudu vai ņemt kredītu..

tad jau sanāk, ka jamais tev to rokasnaudu vau sen 2kāršā apmērā ir atskaitījis atpakaļ?

nē, jo faktiski līguma nosacījumi vēl nav pārkapti.. viņš visu tipa dara (gatavo doķus).. a es visu daru - gaidu savu zemesgrāmatu

rokasnaudas līgums pēc būtības iekļauj termiņus līdz kuram ir jāizpilda noteiktās darbības....

tu esi ielidojis, ja tā nav

es jau rakstīju, ka nolohojos.. tādēļ iesūdzēju šamo tiesā un tā piesprieda 2 mēnešus, lai šis visu sakārtotu.. līdz tam brīdim man jāizdomā vai es pērku vai laužu līgumu.. vai arī vienkārsi ceru, ka viņs pa 2 meneši ne ko neizdarīs un es saņemšu savu kāpostu x2

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

vispār jau arī ja tu gribi pirkt kredītā, tev vērtējumu nevajag....

Viena no vērtēšanas jēgām arī ir tāda, ka pircējs, kurš nav speciālists NĪ lietās, uzzin tā patieso vērtību. Un nebūt nav tā,ka pircējam nevajag vērtējumu.

Man ir NĪ māklera sertifikāts, bet tu jau,protams, zini labāk

tu to savu sertifikātu vari iespraus tirzā un pagrozīt

cik tu samaksāji par to sertifikātu kantorim, kura bizness ir pusmuļķu aplaimošana ar šādiem sertifikātiem

tikai nemeģini mani tagad pārliecināt, ka no vērtējuma var uzzināt PATIESO vērtību

es to ieguvu normālās mācībās 5 mēnešu garumā. No vērtējuma VAR uzzināt patieso gan tā mirkļa vērtību, gan nākotnes vērtību.

Pirmais, nemēri visu ar savu samaitāto uztveri

oooo, nākotnes vērtējums ir vispār superlieta

nu tad tev tajos kursos mācīja, ka ja 1000 latjus vērtā īpašumā iegulda 1000, tad vērtībai ir jābūt vismaz 2000

tā ir??? vai kā tev mācīja?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

mūs banānijā \"eksperts\" cenu nosaka saliek kopā šādus parametrus

1) to cik pircējam vajag dabūt piķa no bankas

2) to cik reklama.lv citi pārdevēji ir izsapņojuši dabūt par savu \'ūdu

Pilnīgi absurds apgalvojums. Ar ko gan tu esi bijis sapinies....

vienkārši man ir pazīstams vērtētājs (man neko nav vērtējis) kurš stāstīja par šitā pīsnesa aizkulisēm

Nē, nu protams, tev ir pazīstam Vērtētājs Droši vien varens zellis, tāpat kā tas arhitekts

Klausi visādus jefiņus, tāpēc tev ir samaitāta domāšana. Ja tas tavs paziņa ir šmuguļmahers, tas nenozīmē, ka VISUR tā tas notiek.

Pirmais, ir tāda lieta kā tirgus tendences esi dzirdējis ??

tu tak tam manam klasesbiedram arhitektam pat nepiezvanīji

209.85.129.132/... fRTQzDErmwJ:raim2s.id.lv/mavisko/%3Fpage_id%3D125+aigars+viln%C4%ABtis&cd=6&hl=lv&ct=clnk&gl=lv

13.izlaidums

sauc viņu Aigars, arhitekta sertifikāta numurs 10-0746

un jamo sertifikātu viņs nedabūja 5 mēnešu kursos

strādā jamais pārsvarā ar objektiem jūrmalā, bet būtu arī tev uzzīmējis kautko, (ja vien tu spētu samaksāt)

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti