Pārdod zemi pie Salacgrīvas

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Pārdodu zemes gabalu Salacgrīvas lauku teritorijā, Vecsalacas ciematā 2,5 km no Salacgrīvas centra, 3 km no jūras, 400 metrus no gleznainās Salacas upes. Zemes gabala platība 2500 kvadrātmetri, cena 5500 lati jeb Ls 2,20 par kvadrātmetru. Tuvumā plaši, skaisti meži un Salaca - paradīze medniekiem, makšķerniekiem, ogotājiem, sēņotājiem. Līdz Rīgai 105 km - tuvāk nekā agrāk, pateicoties lieliskajam Saulkrastu apvedceļam. Līdz Pērnavai 75 km. Zvanīt Pēterim pa tālruni 29536031.

 
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

protams, ja būtu brīva nauda.. tādas ta nav.. un tagad doma vai plēst irsu dēļ tā īpašuma un cerēt, ka atpelnīsies kaut kad..

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ja piile var meegjinaat piedziit rokasnaudu-

nu tad lai piedzen,varu sadereet ka tam keramiķim naudas vairs nav...

nuuuuu un taatad:

paardošanas cena iet reaali lejaa, kameer juus abi vienojaties taa lai tas keramists veel piilei nepaliek paraadaa kaut kaa taa...

PN-

a cik veel ir palicis samaksaat un vai juus liigumaa piemineejaat pilnu summu summu

vari meeģinaat IMHO spiest uz to, ka jamais ir papisis laiku un Tu esi papisis domaato peļņu, ka Tev bija plaans utt

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

samaksāt vēl 4k latu

pēc tāda plāna es tiesātos vēl 5 gadus..

reku tas briedis

www.google.lv/... īns&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=leontīns+cīrulis

moš sviestam radinieks

kādu laiku es ar to praideri nebiju kontaktējies, tagad sapratu, ka gribu izdarīt visu pa maksimumu īasakajā scenārijā, lai nebūtu vairs nekāda sakara ar keramiku

katrā ziņā līdz noteiktajam datumam visam ir jāatrisinās - ideālā gadījumā būtu tā.. viņš neuztaisa zemesgrāmatu, nevar atdot roķeni, tāpēc dabūju zemi pa parāda apjomu

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

saite www.google.lv/... īns&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=leontīns+cīrulis

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: ja šobrīd neceltu māju. nopirktu i to fana zemesgabalu, i turbopīles gabalu. Ja ne man, tad bērniem paliktu, kur vasaras pavadīt!

ats ir daudz drošāk nekā glabāt naudu bankā vai nedodievs zeķē, kā to dara mūsu 100 pārgudrās galvas

fana gabalam kaimiņos var dabūt zemi lētāk, kuļi tev fana gabals jāpērk?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

man domāt, ka ja jau rokasnaudas līgumā pat pirkuma līguma noslēgšanas termiņš nebija paredzēts, tad jautājums par iespējamiem netiešajiem zaudējumiem visdrīzāk vispār netika ietverts.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

nomiks rakstīja: ja šobrīd neceltu māju. nopirktu i to fana zemesgabalu, i turbopīles gabalu. Ja ne man, tad bērniem paliktu, kur vasaras pavadīt!

ats ir daudz drošāk nekā glabāt naudu bankā vai nedodievs zeķē, kā to dara mūsu 100 pārgudrās galvas

fana gabalam kaimiņos var dabūt zemi lētāk, kuļi tev fana gabals jāpērk?

čomu būšana

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: ja piile var meegjinaat piedziit rokasnaudu-

nu tad lai piedzen,varu sadereet ka tam keramiķim naudas vairs nav...

nuuuuu un taatad:

paardošanas cena iet reaali lejaa, kameer juus abi vienojaties taa lai tas keramists veel piilei nepaliek paraadaa kaut kaa taa...

PN-

a cik veel ir palicis samaksaat un vai juus liigumaa piemineejaat pilnu summu summu

vari meeģinaat IMHO spiest uz to, ka jamais ir papisis laiku un Tu esi papisis domaato peļņu, ka Tev bija plaans utt

pile ir losis.... noslēdzi līgumu bez termiņa.... keramiķis teiks, ka viņs kārto dokumentus, lai pile gaida

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu losis, losis!!!!

bija tiesa - tagad IR TERMIŅŠ!!!!!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: nu losis, losis!!!!

bija tiesa - tagad IR TERMIŅŠ!!!!!

kā izskatās tas termiņš?

un kāpēc bija vaidzīga tiesa? vai tad tas praiders nebija sarunājams tāpat?

ķipa noslēgt papildinājumu līgumam, vai pat pārslēgt to vispār?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tobiš ja bija tiesa par termiņu, tad tas praiders tev kuju atdos roķeni apakaļ, būs vēl viena tiesa (vai vairākas), kas nolems, ka tas praiders tev ir parādā, piesaistīsi tiesu izpildītājus.... bet piedzīt īsti nav ko... pa to laiku īpašums tiks pārdots/uzdāvināts

un tu saņemsi 20 latus mēnesī

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tiesa bija, jo viņš tik solīja "būs būs".. sarunājams viņš nebija ne uz ko.. pēdējo laiku es līdz tiesai ar viņu vispār vairs nesarunājos

pēdējo pusgadu komunicēju, tikai ar ierakstītām vēstulēm un tikai ar notariāli apstiprinātiem dokumentiem tā ir.. par stulbumu jāmaksā

nu jā, papildināt esošo rokasnaudas līgumu ar vairākiem precizējošiem un viņam saistošiem punktiem..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tobiš ja bija tiesa par termiņu, tad tas praiders tev kuju atdos roķeni apakaļ, būs vēl viena tiesa (vai vairākas), kas nolems, ka tas praiders tev ir parādā, piesaistīsi tiesu izpildītājus.... bet piedzīt īsti nav ko... pa to laiku īpašums tiks pārdots/uzdāvināts

un tu saņemsi 20 latus mēnesī

nē.. bija tiesa par rokasnaudas piedziņu.. ar papildus prasību par termiņu..

tas ir, ja viņs 2 mēnešu laikā neizpilda jaunā rokasnaudas līguma prasības, tad iestājas attiecīgas sekas.. un par to pārliecinās jau noteiktā tiesas sēde pēc 2,5 menešiem..

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Pirmais rakstīja: tas, ka fana zeme nevienam par tādu naudu nav un tuvākos 200 gadus nebūs vajadzīga, tas ir acīmredzams visiem, izņemot pašu fanu.....

saderam, ka pat deksters tā domā

Ja Latvijas tautsaimniecība neieies L veida ilgstošas stagnācijas fāzē, tad būs vajadzīga gan...

kaut visi ierēdņi būtu tik "advancēti" un spētu aprast L fāzi

ka ir latvijas tautaimniecība?

vien deksters, kurš sūkā purvu un divi ražotāji, kas ražo birkas ko līmēt ķīnas precēm virsū?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja: Protams, NĪ cenu pīķa augšējā punkta eiforijas iespaidā daudz kas aizgāja pīslī. Ne viens vien nolohojās, arī tu pats, pirmais, nolohojies un konkrēti, pats atzini

Bet tas ir saprotams, tā bija ārkārtas situācija, forsmažors tā teikt. Tagad cilvēki būs iemācījušies saprast, ka pasakas eksistē tikai sapņos.

Protams, vērtēja pēc fakta- cik vajag. Bet kas vērtēja?? Kur tie kantori ir tagad ?? Ja pie vērtētāja atnāks Pirmais 2 gadus iepriekš un palūgs izsniegt vērtējumu viņa 2 istabu dzīvoklim panelenē...nav grūti to izdarīt, palūkojoties kaut tajā pašā ZG. Un tas vērtējums būs PATIESS, jo to dzīvokli tajā laikā par tādu ciparu pārdot varēja. Kāpēc gan tas vērtējums ir nepatiess ?? Ja var pārdot par 1000 ls m2, tad tā ir tā objekta tā laika patiesā cena. Un pamēģini pierādīt pretējo

ja var pārdot par 1000 latiem, tad bez šaubām tā ir patiesā cena

BET ((c) godmanis)

bija jau tā, ka pārdevējs grib 100000, pircējam nav ne kapeikas, jamais iet uz banku, bankā "speciālists" saka - atnesiet novērtējumu un mēs iedosim jums 80%, jamais saka novērtējam šito infu un saka, ka vēl vaidzēšot pīķi noformēšani un remontam

rezultātā īpašums tiek novērtēts uz 200000 (ņemot vērā tendenci, ka cenas augs bezgalīgi), banka iedod krītā 160000, no tām ~4000 tiek iztērēta papīriem un bankas komisijām, 100000 pirkums, par atlikušajām 5 tiek parauts x5

a pēc gada tas pats pampars veirs nevar pavilkt līzi, pārdod x5 pa lēto.... vēl pēc gada nevar pavilkt kredītmaksājumu..... un brīnās, kāpēc viņa dzīvokli neviens negrib pirkt par 50000

tā vot bija....

tā bija, jo to pateica pirmais ??? Bija, bet ne tā, bija dažādi. Ja arī kāds tāds gadījums bija, tad jāsaka- 'dažreiz tā bija' .

davaj "sertificētrais mākleri"

1) atbildi uz manu jautājumu par nākotnes īpašuma vērtību

2) pamēģini man izskaidrot kāpēc cenas tik traku saleca debesīs... pie tam REĀLĀS darijumu cenas, nevis mistisks vērtējums....

tu teici (pareizi teici), ka parasts pilsonis NAV nī eksperts, bet vērtētājs ir (par šito gan es atļaušos tev nepiekrist vērtētājs ir pīsnesmenis, kurš ņem naudu par to, ka tev ir prieks lasīt viņa darbu )

un tad tas eksperts dod savu atzinumu par milzīgo cenu, kas pārsniedz pēc kvadrātmetrim līdzvērtīga objekta cenu vidusjūras krastā????

kāds pēc visa šitā sranijs eksperts ir vērtētājs....

p.n.

tādas vot bija vērtējumu TIRGUS TENDENCES, kā tu saki

p.p.n.

labi, es nesaku, ka visi vērtētāji tā darīja, bet tādu bija vairākums.... un lai vērtētāju mazākums nenomirtu badā (jo neviens viņiem nemaksāja par reāliem vērtējumiem)

p.p.p.n.

gribi es tev pastāstīšu kā notiek vērtēšana?

Pirmais, tu esi smieklīgs, ar tevi nav iespējama diskusija, jo tu uzskati,ka ir tikai ta,kā uzskati tu un tavi pareizie draugi arhitekti un vērtētāji. Pārējie nekad neko nav sapratuši un nav mācējuši.

PN.

es taču visu laiku tev prasu konkrētus jautājumus un kuriem tu kuj atbildi.... kāda diskusija nav iespējama.... tu tak nedikutē, kur ir tavi argumenti un fakti?

vai apgalvojums par manu jumtu un renaultu ir diskusija????

es apgalvoju, ka nekustamā īpašuma vērtētāju pīsness ir nepareizā virzienā plaucis pēdējos 5 gadus točno

un es varu to pamatot

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

vispār jau atgādinu, ka fana zeme maksā 3500 LVL.. tikai kaut kā tās ābeles jāuzziedina

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

es taču visu laiku tev prasu konkrētus jautājumus un kuriem tu kuj atbildi.... kāda diskusija nav iespējama.... tu tak nedikutē, kur ir tavi argumenti un fakti?

Nu kas tu tāds esi, lai man prasītu ??

es tak neesmu nekas... tev tak māklera sertifikāts man nav, veselus 5 mēnešus reizi nedēļa gāji uz kursiem, samaksāji kopumā drošvien kādu štuku latu.... un pretī dabūji skaistu papīrīti

nu tad es tev kā mācītam māklerim prasu kā tev kursos mācīja par nākotnes vērtību..

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

reku fans domā, ka viņa zeme tagad maksā 5000, bet klusībā pieļauj, ka kaut kad nākotnē, nu tad, kad ziedēs ābeles, tad tā zeme maksās 3500

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: vispār jau atgādinu, ka fana zeme maksā 3500 LVL.. tikai kaut kā tās ābeles jāuzziedina

Vēl jau nemaksā, bet maksās nākamgad maijā, ja vispār gribēšu tad pārdot.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

labāk audzē kartpeļus tur un pārdot, kad atkal būs NĪ burbulis..

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

turbopiile rakstīja: vispār jau atgādinu, ka fana zeme maksā 3500 LVL.. tikai kaut kā tās ābeles jāuzziedina

Vēl jau nemaksā, bet maksās nākamgad maijā, ja vispār gribēšu tad pārdot.

tev ir kautkas zināms par latvijas likteni, ja jau nākotnē tava zeme maksās mazāk kā tagad?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

VWfans rakstīja:

turbopiile rakstīja: vispār jau atgādinu, ka fana zeme maksā 3500 LVL.. tikai kaut kā tās ābeles jāuzziedina

Vēl jau nemaksā, bet maksās nākamgad maijā, ja vispār gribēšu tad pārdot.

tev ir kautkas zināms par latvijas likteni, ja jau nākotnē tava zeme maksās mazāk kā tagad?

ko piesējies, cik grib tik maksā..

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

Pirmais rakstīja:

VWfans rakstīja:

turbopiile rakstīja: vispār jau atgādinu, ka fana zeme maksā 3500 LVL.. tikai kaut kā tās ābeles jāuzziedina

Vēl jau nemaksā, bet maksās nākamgad maijā, ja vispār gribēšu tad pārdot.

tev ir kautkas zināms par latvijas likteni, ja jau nākotnē tava zeme maksās mazāk kā tagad?

ko piesējies, cik grib tik maksā..

ja jau fans ir deklarējis, ka pavasarī zemi varēs dabūt par 3500, kurš viņu pirks tagad par 5000???

p.n.

es esmu gatavs par to zemi maksāt 315latus, jo šodien man ir labs noskaņojums

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

315 vienlatnieka fotogrāfijas..

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

turbopiile rakstīja:

Pirmais rakstīja:

VWfans rakstīja:

turbopiile rakstīja: vispār jau atgādinu, ka fana zeme maksā 3500 LVL.. tikai kaut kā tās ābeles jāuzziedina

Vēl jau nemaksā, bet maksās nākamgad maijā, ja vispār gribēšu tad pārdot.

tev ir kautkas zināms par latvijas likteni, ja jau nākotnē tava zeme maksās mazāk kā tagad?

ko piesējies, cik grib tik maksā..

ja jau fans ir deklarējis, ka pavasarī zemi varēs dabūt par 3500, kurš viņu pirks tagad par 5000???

p.n.

es esmu gatavs par to zemi maksāt 315latus, jo šodien man ir labs noskaņojums

Nofotografē un parādi,ka tev tie lati ir.

nevaru.... nav man naudas fotoaparātam

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti