Pārdod zemi pie Salacgrīvas

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Pārdodu zemes gabalu Salacgrīvas lauku teritorijā, Vecsalacas ciematā 2,5 km no Salacgrīvas centra, 3 km no jūras, 400 metrus no gleznainās Salacas upes. Zemes gabala platība 2500 kvadrātmetri, cena 5500 lati jeb Ls 2,20 par kvadrātmetru. Tuvumā plaši, skaisti meži un Salaca - paradīze medniekiem, makšķerniekiem, ogotājiem, sēņotājiem. Līdz Rīgai 105 km - tuvāk nekā agrāk, pateicoties lieliskajam Saulkrastu apvedceļam. Līdz Pērnavai 75 km. Zvanīt Pēterim pa tālruni 29536031.

 
1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

oooo, nākotnes vērtējums ir vispār superlieta

nu tad tev tajos kursos mācīja, ka ja 1000 latjus vērtā īpašumā iegulda 1000, tad vērtībai ir jābūt vismaz 2000

tā ir??? vai kā tev mācīja?

Pirmais, nu neesi tu normāls, es taču to zinu.

Normāls cilvēks nepirks uz līzi tādu šroturnu, tas jau vien ir pierādījums tavām prāta spējām.

Beidz šķidri dirst ar savu samaitāto ,vienvirziena uztveri. Visi nav samaitāti,kā tavs paziņu loks.

atkal tu , āzi, sāc demagoģiju

es tev uzdevu jautājumu kāds būs nākotnes vēr`tejums 1000 latu īpašumam pēc 1000 latu ieguldīšanas, nu kā tev kursos mācīja....

a tu interesējies, ko Pirmais ir paņēmis uz līzi

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

eu, beidziet, spamot, paskiet vai man zeme ir vai nav vajadzīga..

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Protams, NĪ cenu pīķa augšējā punkta eiforijas iespaidā daudz kas aizgāja pīslī. Ne viens vien nolohojās, arī tu pats, pirmais, nolohojies un konkrēti, pats atzini

Bet tas ir saprotams, tā bija ārkārtas situācija, forsmažors tā teikt. Tagad cilvēki būs iemācījušies saprast, ka pasakas eksistē tikai sapņos.

Protams, vērtēja pēc fakta- cik vajag. Bet kas vērtēja?? Kur tie kantori ir tagad ?? Ja pie vērtētāja atnāks Pirmais 2 gadus iepriekš un palūgs izsniegt vērtējumu viņa 2 istabu dzīvoklim panelenē...nav grūti to izdarīt, palūkojoties kaut tajā pašā ZG. Un tas vērtējums būs PATIESS, jo to dzīvokli tajā laikā par tādu ciparu pārdot varēja. Kāpēc gan tas vērtējums ir nepatiess ?? Ja var pārdot par 1000 ls m2, tad tā ir tā objekta tā laika patiesā cena. Un pamēģini pierādīt pretējo

ja var pārdot par 1000 latiem, tad bez šaubām tā ir patiesā cena

BET ((c) godmanis)

bija jau tā, ka pārdevējs grib 100000, pircējam nav ne kapeikas, jamais iet uz banku, bankā "speciālists" saka - atnesiet novērtējumu un mēs iedosim jums 80%, jamais saka novērtējam šito infu un saka, ka vēl vaidzēšot pīķi noformēšani un remontam

rezultātā īpašums tiek novērtēts uz 200000 (ņemot vērā tendenci, ka cenas augs bezgalīgi), banka iedod krītā 160000, no tām ~4000 tiek iztērēta papīriem un bankas komisijām, 100000 pirkums, par atlikušajām 5 tiek parauts x5

a pēc gada tas pats pampars veirs nevar pavilkt līzi, pārdod x5 pa lēto.... vēl pēc gada nevar pavilkt kredītmaksājumu..... un brīnās, kāpēc viņa dzīvokli neviens negrib pirkt par 50000

tā vot bija....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: eu, beidziet, spamot, paskiet vai man zeme ir vai nav vajadzīga..

fana zeme

nee, nauhj nav vajadziiga....

kameer kaads par to saaks intereseeties, gadi 10 vai 15 paies...(ja vien nav Riigaa vai kaadaa citaa pilseetaa kur kaut minimaali funkcionee kaadi ienaakumu guušanas avoti.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: eu, beidziet, spamot, paskiet vai man zeme ir vai nav vajadzīga..

tev VAJAG !

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ne jau Fana zemi, bet ta kur iepriekš rakstīju, ka 4 gadus atpakaļ iesaku pirkt

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

turbopiile rakstīja: eu, beidziet, spamot, paskiet vai man zeme ir vai nav vajadzīga..

tev VAJAG !

nu ja vajag ta vajag a kur naudu dabūt - iet uz banku vai mēģināt sagrabināt?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Vadoni, eu Vadoni

pastāsti kāpēc zemes novērtējums (neatkarīga vērtētāja) ir 45000latu, ja turpat blakus tajā brīdī varēja nopirkt līdzīga izmēra gabalu par 30000???

nu kautkas tur nebija kārtībā (maigi izsakoties)

p.n.

da kautvai tā pati tava bauskas zeme.... formāli tie 11 lati par kvadrātu nav daudz, ņemot vērā, ka tur ir visas komunikācijas (kā tu saki)

bet tu taču jamo nopirki jau ar visām komunikācijām.... un nopirki ne jau pa 11, pat ne par 10latiem?

kāpēc tu uzskati, ka nekādu vērtību nepievienojot, tas gabals pēkšņi maksā vairākas reizes dārgāk?

visprecīzāk tava gabala patreizējo cenu varētu noteikt mēģinot viņu pārdot atklātā izsolē....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

Pirmais rakstīja:

turbopiile rakstīja: eu, beidziet, spamot, paskiet vai man zeme ir vai nav vajadzīga..

tev VAJAG !

nu ja vajag ta vajag a kur naudu dabūt - iet uz banku vai mēģināt sagrabināt?

davaj razkladu.... kāda zeme, cik vajag?

ja tā zeme ir ārpus rīgas vēsturiskā centra, tad bankā vari nemaz nerādīties

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

turbopiile rakstīja:

Pirmais rakstīja:

turbopiile rakstīja: eu, beidziet, spamot, paskiet vai man zeme ir vai nav vajadzīga..

tev VAJAG !

nu ja vajag ta vajag a kur naudu dabūt - iet uz banku vai mēģināt sagrabināt?

davaj razkladu.... kāda zeme, cik vajag?

ja tā zeme ir ārpus rīgas vēsturiskā centra, tad bankā vari nemaz nerādīties

nu tad tā.. kādreiz strādaju darbā, kur bija daudz jābraukā pa laukiem apkārt.. tad nu vienā Latgales miestā uzgāju nejauši vienu pārdodamu īpašumu - Rēzeknes - Daugavpils šoseja ap Maltu apdzīvotā vietā zeme 5ha un ēkas, tai skaitā veca fazenda ap 300 m2 kopējā platība..

vecim (kaut kāds podnieks praiders) tā zeme nonāca mantojumā un plus vēl caur maiņu no cita pagasta.. toreiz pieredzes nebija nekādas un plus vēl jaunības naivums un uzticība cilvkiem un noslēdzu rokasnaudas līgumu bez termiņa..

zeme bija ar domu, ka pazīstami uzņemeji tur varētu kaut ko pasākt caur ES fondu naudām.. pēc gada diviem pirkšanas aktualitāte sen bija zuduse.. a man tik jāčakrē prāts ar senilu mākslinieku talpajopu.. iesūdzēju šo tiesa un tiesa piesprieda 2 mēnesu visa nokārtošanai..

vieta laba.. pašā tranzītceļa malā.. visādas pisnesa idejas daudziem bija un izbija, jo tā arī netiku pie tā zemes.. kādus pāris gadus par to vispār biju piemirsis.. a cena tam visam ir vēl palicis ko iemaksāt 4000 latu (plus jau samaksāta roķene)..

pat ja neņemam vērā mājas vērtību, tad 1000 par hektāru arī Latgalē apdzīvota vieta (15km no Rēzeknes) nebūtu nekas kosmisks..

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

ja turbopiilei interesē mans viedoklis, tad tas ir - jāņem.

Ja nepaņemsi, pastāv risks, ka pazaudē iemaksāto rokasnaudu. Pats rakstīji, ka rokasnaudas līgumā nav norādīts termiņš pirkuma līguma noslēgšanai.

Ja tā parēķina, tad tu par LVL 4000 iegūsi zemi 5ha platībā + dzīvojamo ēku. Reāla sviestmaize! Lētāk kā tu to šobrīd vari iegādāties, tā noteikti nebūs nekad.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

šādā virzienā es arī domāju.. jāpaņem un nevis jāmarinē gaidot labākus laikus, bet reali jāmeklē cilvēki, kas tur gribētu kaut ko darīt.. tik milzīga mājā (pirmās brīvvalsts laikā kaut kāds žīds dzīvojis, pēc tam skola un vēl pēc tam pagastmāja) dizvai kāds gribēs dzīvot.. bet biznesam būtu pašā laikā.

cena gan nav šī brīža, bet 5 gadus veca, tas ir vēl labu brīdi pirms burbuļa.. katrā ziņā kāda tā cena bija pīķa brīdī es nemaz negribu zināt

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: šādā virzienā es arī domāju.. jāpaņem un nevis jāmarinē gaidot labākus laikus, bet reali jāmeklē cilvēki, kas tur gribētu kaut ko darīt.. tik milzīga mājā (pirmās brīvvalsts laikā kaut kāds žīds dzīvojis, pēc tam skola un vēl pēc tam pagastmāja) dizvai kāds gribēs dzīvot.. bet biznesam būtu pašā laikā.

cena gan nav šī brīža, bet 5 gadus veca, tas ir vēl labu brīdi pirms burbuļa.. katrā ziņā kāda tā cena bija pīķa brīdī es nemaz negribu zināt

vispār es domāju, ka tas saimnieks treknajos gados vilka laiku un meklēja labākus pircējus.... a tagad, kad to būtu nevienam nakui nevajag, ir atcerējies, ka var tak iesmērēt tev

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

visticamāk, ka ta arī bija.. bet viņš galīgi safisās tos doķus kārtojot.. tagad pirms tiesas pavācu informāciju par to situāciju, viņu tur pagastā, zemesdienestā un Metrumā kā raibu suni pazina.. visiem apnicis jau.. bet nu vai paspēs sagatavot zemesgrāmatu līdz noteiktajam termiņam neviens neņemās pateikt, drīzāk, ka nē.. tad man būs izvēl vai piedzīt rokasnaudu vai pagarināt termiņu..

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: visticamāk, ka ta arī bija.. bet viņš galīgi safisās tos doķus kārtojot.. tagad pirms tiesas pavācu informāciju par to situāciju, viņu tur pagastā, zemesdienestā un Metrumā kā raibu suni pazina.. visiem apnicis jau.. bet nu vai paspēs sagatavot zemesgrāmatu līdz noteiktajam termiņam neviens neņemās pateikt, drīzāk, ka nē.. tad man būs izvēl vai piedzīt rokasnaudu vai pagarināt termiņu..

piedzem roķeni

vispār kui tu viņu dabūsi.... pat tas, ko tu iemaksāji jau ir sen apēsts....

lai varētu atdot tev piķi, tam degunam nāksies to īpašumu pārdot par krīzes speccenu....

un tava sievasmāte pa sviestmaizi tiks pie īpašuma

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: eu, beidziet, spamot, paskiet vai man zeme ir vai nav vajadzīga..

Vispirms tev jāpasaka šis:

Kur Tev darbs? kur tā zeme atrodas, cik liela, cik tālu no valsts a/c, cik tālu līdz el. līnijai (zemsprieguma un vai ir jaudas rezerve vēl vienam jaunam pieslēgumam, cik Latvenergo prasa par elektrības kasti uz zemesgabala), kādi grunts ģeoloģiskie apstākļi (kādas gruntis ir zemē (resp, cik maksās pamatu būve ēkai), kāds gruntsūdens līmenis), kurā rajonā atrodas -resp.cik dziļi zemes dzīlēs ieguļ dzeramā ūdens horizonts., cik tālu līdz tuvākajam sabiedriskajam transportam (kas kursē vismaz 2x dienā), cik tālu līdz skolai, bērnudārzam, cik līdz veikalam, cik tālu līdz poliklīnikai, cik tālu līdz tyuvākajm ugunsdzēsēju depo, cik tālu līdz neatliekamajai med.palīdzībai.

Cik maksā tā zeme.

Tad arī pateiksim vai Tev to vajag

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

turbopiile rakstīja: visticamāk, ka ta arī bija.. bet viņš galīgi safisās tos doķus kārtojot.. tagad pirms tiesas pavācu informāciju par to situāciju, viņu tur pagastā, zemesdienestā un Metrumā kā raibu suni pazina.. visiem apnicis jau.. bet nu vai paspēs sagatavot zemesgrāmatu līdz noteiktajam termiņam neviens neņemās pateikt, drīzāk, ka nē.. tad man būs izvēl vai piedzīt rokasnaudu vai pagarināt termiņu..

piedzem roķeni

vispār kui tu viņu dabūsi.... pat tas, ko tu iemaksāji jau ir sen apēsts....

lai varētu atdot tev piķi, tam degunam nāksies to īpašumu pārdot par krīzes speccenu....

un tava sievasmāte pa sviestmaizi tiks pie īpašuma

par to jau tiesa arī bija.. bet lika saprast, ka lems par sliktu man.. tipa viņs neko nav pārkāpis, līdz ar to tie divi mēneši man doti, lai es tiesai pierādītu, ka viņs nepilda rokasnaudas līguma nosacījumus (nule uzliktos termiņus) un es esmu tiesīgs saņemt roķeni x2

nez ko sievasmate ar to īapšumu iesaktu

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

turbopiile rakstīja: eu, beidziet, spamot, paskiet vai man zeme ir vai nav vajadzīga..

Vispirms tev jāpasaka šis:

Kur Tev darbs? kur tā zeme atrodas, cik liela, cik tālu no valsts a/c, cik tālu līdz el. līnijai (zemsprieguma un vai ir jaudas rezerve vēl vienam jaunam pieslēgumam, cik Latvenergo prasa par elektrības kasti uz zemesgabala), kādi grunts ģeoloģiskie apstākļi (kādas gruntis ir zemē (resp, cik maksās pamatu būve ēkai), kāds gruntsūdens līmenis), kurā rajonā atrodas -resp.cik dziļi zemes dzīlēs ieguļ dzeramā ūdens horizonts., cik tālu līdz tuvākajam sabiedriskajam transportam (kas kursē vismaz 2x dienā), cik tālu līdz skolai, bērnudārzam, cik līdz veikalam, cik tālu līdz poliklīnikai, cik tālu līdz tyuvākajm ugunsdzēsēju depo, cik tālu līdz neatliekamajai med.palīdzībai.

Cik maksā tā zeme.

Tad arī pateiksim vai Tev to vajag

par offtopika zemi.. darbs Rīgas rajonā.. zeme Rēzeknes dzīvot es tur negribētu.. un dizvai kāds cits aºī gribētu - tikai kādai nebūt uzņēmējdarbībai.. a māja un komunikācijas tur jau ir..

runājot par šī topika, tas ir, fana zemi, tad atbildes uz minētajiem jautajumiem visticamāk nebūtu pārak optimistiskas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

Pirmais rakstīja:

turbopiile rakstīja: visticamāk, ka ta arī bija.. bet viņš galīgi safisās tos doķus kārtojot.. tagad pirms tiesas pavācu informāciju par to situāciju, viņu tur pagastā, zemesdienestā un Metrumā kā raibu suni pazina.. visiem apnicis jau.. bet nu vai paspēs sagatavot zemesgrāmatu līdz noteiktajam termiņam neviens neņemās pateikt, drīzāk, ka nē.. tad man būs izvēl vai piedzīt rokasnaudu vai pagarināt termiņu..

piedzem roķeni

vispār kui tu viņu dabūsi.... pat tas, ko tu iemaksāji jau ir sen apēsts....

lai varētu atdot tev piķi, tam degunam nāksies to īpašumu pārdot par krīzes speccenu....

un tava sievasmāte pa sviestmaizi tiks pie īpašuma

par to jau tiesa arī bija.. bet lika saprast, ka lems par sliktu man.. tipa viņs neko nav pārkāpis, līdz ar to tie divi mēneši man doti, lai es tiesai pierādītu, ka viņs nepilda rokasnaudas līguma nosacījumus (nule uzliktos termiņus) un es esmu tiesīgs saņemt roķeni x2

nez ko sievasmate ar to īapšumu iesaktu

viņš arī neko nav pārkāpis..... tikai pilnīgie lohi slēdz līgumus bez termiņiem....

tak paprasi tam pašam nekustamo īpašu māklerim deksteram

tiesa jau tā īsti nemaz nevar mainīt jūsu līguma noteikumus, tikai tāpēc, ka tev tā gribās

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

ValdisM rakstīja:

turbopiile rakstīja: eu, beidziet, spamot, paskiet vai man zeme ir vai nav vajadzīga..

Vispirms tev jāpasaka šis:

Kur Tev darbs? kur tā zeme atrodas, cik liela, cik tālu no valsts a/c, cik tālu līdz el. līnijai (zemsprieguma un vai ir jaudas rezerve vēl vienam jaunam pieslēgumam, cik Latvenergo prasa par elektrības kasti uz zemesgabala), kādi grunts ģeoloģiskie apstākļi (kādas gruntis ir zemē (resp, cik maksās pamatu būve ēkai), kāds gruntsūdens līmenis), kurā rajonā atrodas -resp.cik dziļi zemes dzīlēs ieguļ dzeramā ūdens horizonts., cik tālu līdz tuvākajam sabiedriskajam transportam (kas kursē vismaz 2x dienā), cik tālu līdz skolai, bērnudārzam, cik līdz veikalam, cik tālu līdz poliklīnikai, cik tālu līdz tyuvākajm ugunsdzēsēju depo, cik tālu līdz neatliekamajai med.palīdzībai.

Cik maksā tā zeme.

Tad arī pateiksim vai Tev to vajag

par offtopika zemi.. darbs Rīgas rajonā.. zeme Rēzeknes dzīvot es tur negribētu.. un dizvai kāds cits aºī gribētu - tikai kādai nebūt uzņēmējdarbībai.. a māja un komunikācijas tur jau ir..

runājot par šī topika, tas ir, fana zemi, tad atbildes uz minētajiem jautajumiem visticamāk nebūtu pārak optimistiskas

tas, ka fana zeme nevienam par tādu naudu nav un tuvākos 200 gadus nebūs vajadzīga, tas ir acīmredzams visiem, izņemot pašu fanu.....

saderam, ka pat deksters tā domā

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

turbopiile rakstīja:

Pirmais rakstīja:

turbopiile rakstīja: visticamāk, ka ta arī bija.. bet viņš galīgi safisās tos doķus kārtojot.. tagad pirms tiesas pavācu informāciju par to situāciju, viņu tur pagastā, zemesdienestā un Metrumā kā raibu suni pazina.. visiem apnicis jau.. bet nu vai paspēs sagatavot zemesgrāmatu līdz noteiktajam termiņam neviens neņemās pateikt, drīzāk, ka nē.. tad man būs izvēl vai piedzīt rokasnaudu vai pagarināt termiņu..

piedzem roķeni

vispār kui tu viņu dabūsi.... pat tas, ko tu iemaksāji jau ir sen apēsts....

lai varētu atdot tev piķi, tam degunam nāksies to īpašumu pārdot par krīzes speccenu....

un tava sievasmāte pa sviestmaizi tiks pie īpašuma

par to jau tiesa arī bija.. bet lika saprast, ka lems par sliktu man.. tipa viņs neko nav pārkāpis, līdz ar to tie divi mēneši man doti, lai es tiesai pierādītu, ka viņs nepilda rokasnaudas līguma nosacījumus (nule uzliktos termiņus) un es esmu tiesīgs saņemt roķeni x2

nez ko sievasmate ar to īapšumu iesaktu

viņš arī neko nav pārkāpis..... tikai pilnīgie lohi slēdz līgumus bez termiņiem....

tak paprasi tam pašam nekustamo īpašu māklerim deksteram

tiesa jau tā īsti nemaz nevar mainīt jūsu līguma noteikumus, tikai tāpēc, ka tev tā gribās

formāli viņš patiešām neko nav pārkāpis.. bet nu termiņš ir noteikts vienalga..

to, ka slēdzot šādu līgumu biju lohs es jau atzinu un nožēloju dažus pēdejos gadus..

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

strādā jamais pārsvarā ar objektiem jūrmalā, bet būtu arī tev uzzīmējis kautko, (ja vien tu spētu samaksāt)

tas nenoliedzami jau ir kruta kur nu es, man tak nav līzē parauts renis, es nevaru to atļauties

man tak pohui ko tu vari atļauties....

p.n.

nu pļā, ne jau es toreiz ņaudēju, ka mans arhitekts nevar uzzīmēt labu sapņu māju

tā nu ir sanācis, pats viņš jūrmalā dzīvo un tur arī strādā....

es tev tikai pateicu, ka mans klasesbiedrs ir arhitekts, kurš reāli maizi pelna arī ar pietiekami krutu jūrmalas guļambūdu zīmēšanu..... un ka viņam visticamāk sanāktu uzzimēt tavu sapņu celtni....

bet manuprāt jau tava visa tā toreizējā ņemšanās bija tikai pliks teijāteris.... ne tev vajadzēja to arhitektu nekā....

es tev paprasīju parādīt to tava arhitekta sazīmēto projektu.... nekā tu parādīt nevarēji....

visticamāk, ka jums ar tavu arhitektu bija pāris tikšanās, kuru laikā labākajā gadījumā varētu būt uzzimētas pāris skices stāvu plāniem un varbūt kādām fasādes daļām, ķipa "gribu lielas stikla vitrīnas"

bet man tak pokui, ņemies vien tālāk

jā un kuļi tev mans renis neliek mieru????

ta tev interesē ir man jumts vai nav, ta renis, ta mans krāna garums...

tev kāds ir prasījis kaut reizi samaksāt kādu līzinga maksājumu par reni vai uznaglot jumtu

nu labi, krānu es tev prasīju paturēt mutē.... atzīstos....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja: Protams, NĪ cenu pīķa augšējā punkta eiforijas iespaidā daudz kas aizgāja pīslī. Ne viens vien nolohojās, arī tu pats, pirmais, nolohojies un konkrēti, pats atzini

Bet tas ir saprotams, tā bija ārkārtas situācija, forsmažors tā teikt. Tagad cilvēki būs iemācījušies saprast, ka pasakas eksistē tikai sapņos.

Protams, vērtēja pēc fakta- cik vajag. Bet kas vērtēja?? Kur tie kantori ir tagad ?? Ja pie vērtētāja atnāks Pirmais 2 gadus iepriekš un palūgs izsniegt vērtējumu viņa 2 istabu dzīvoklim panelenē...nav grūti to izdarīt, palūkojoties kaut tajā pašā ZG. Un tas vērtējums būs PATIESS, jo to dzīvokli tajā laikā par tādu ciparu pārdot varēja. Kāpēc gan tas vērtējums ir nepatiess ?? Ja var pārdot par 1000 ls m2, tad tā ir tā objekta tā laika patiesā cena. Un pamēģini pierādīt pretējo

ja var pārdot par 1000 latiem, tad bez šaubām tā ir patiesā cena

BET ((c) godmanis)

bija jau tā, ka pārdevējs grib 100000, pircējam nav ne kapeikas, jamais iet uz banku, bankā "speciālists" saka - atnesiet novērtējumu un mēs iedosim jums 80%, jamais saka novērtējam šito infu un saka, ka vēl vaidzēšot pīķi noformēšani un remontam

rezultātā īpašums tiek novērtēts uz 200000 (ņemot vērā tendenci, ka cenas augs bezgalīgi), banka iedod krītā 160000, no tām ~4000 tiek iztērēta papīriem un bankas komisijām, 100000 pirkums, par atlikušajām 5 tiek parauts x5

a pēc gada tas pats pampars veirs nevar pavilkt līzi, pārdod x5 pa lēto.... vēl pēc gada nevar pavilkt kredītmaksājumu..... un brīnās, kāpēc viņa dzīvokli neviens negrib pirkt par 50000

tā vot bija....

tā bija, jo to pateica pirmais ??? Bija, bet ne tā, bija dažādi. Ja arī kāds tāds gadījums bija, tad jāsaka- 'dažreiz tā bija' .

davaj "sertificētrais mākleri"

1) atbildi uz manu jautājumu par nākotnes īpašuma vērtību

2) pamēģini man izskaidrot kāpēc cenas tik traku saleca debesīs... pie tam REĀLĀS darijumu cenas, nevis mistisks vērtējums....

tu teici (pareizi teici), ka parasts pilsonis NAV nī eksperts, bet vērtētājs ir (par šito gan es atļaušos tev nepiekrist vērtētājs ir pīsnesmenis, kurš ņem naudu par to, ka tev ir prieks lasīt viņa darbu )

un tad tas eksperts dod savu atzinumu par milzīgo cenu, kas pārsniedz pēc kvadrātmetrim līdzvērtīga objekta cenu vidusjūras krastā????

kāds pēc visa šitā sranijs eksperts ir vērtētājs....

p.n.

tādas vot bija vērtējumu TIRGUS TENDENCES, kā tu saki

p.p.n.

labi, es nesaku, ka visi vērtētāji tā darīja, bet tādu bija vairākums.... un lai vērtētāju mazākums nenomirtu badā (jo neviens viņiem nemaksāja par reāliem vērtējumiem)

p.p.p.n.

gribi es tev pastāstīšu kā notiek vērtēšana?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tas, ka fana zeme nevienam par tādu naudu nav un tuvākos 200 gadus nebūs vajadzīga, tas ir acīmredzams visiem, izņemot pašu fanu.....

saderam, ka pat deksters tā domā

Ja Latvijas tautsaimniecība neieies L veida ilgstošas stagnācijas fāzē, tad būs vajadzīga gan...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

ja šobrīd neceltu māju. nopirktu i to fana zemesgabalu, i turbopīles gabalu. Ja ne man, tad bērniem paliktu, kur vasaras pavadīt!

ats ir daudz drošāk nekā glabāt naudu bankā vai nedodievs zeķē, kā to dara mūsu 100 pārgudrās galvas

1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti