Renault Scenic problēma ar iedarbināšanu

ilgonis Reģ.: 21.06.2009

Auto ir 2000. izlaiduma gada Renault Scenic ar 2.0l benzīna dzinēju. Problēma ir tāda - auto no rītiem iespējams piedarbināt tikai pēc ļoti ilgas "zāģēšanas" ... Dīvaini, ka laika posmā no rudens līdz pavasarim šī problēma nav aktuāla. Līdz ko laiks kļūst siltāks, viss sākas no gala.

Nelūdzu man to mašīnu te remontēt, bet konkrētu virzienu, kur meklēt vainu, gan būtu ļoti pateicīgs dzirdēt.

 
1 2 3
osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Tas ir modelis vēl ar aizdedzes atslēgu?

Pirmkārt pieslēgt pie datora un paskatīt vai nav kāda kļūda, tālāk degvielas padeves problēmas.... Aizsļūc uz www.renaultclub.lv/... un uzdod tur savu jautājumu, te labākajā gadījumā tev ieteiks to auto nomainīt pret kādu vecu vācu ražojumu...

p.s. dzinēja emblēma panelī neiedegas pēc iedarbināšanas?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

osiss rakstīja: Tas ir modelis vēl ar aizdedzes atslēgu?

Pirmkārt pieslēgt pie datora un paskatīt vai nav kāda kļūda, tālāk degvielas padeves problēmas.... Aizsļūc uz www.renaultclub.lv/... un uzdod tur savu jautājumu, te labākajā gadījumā tev ieteiks to auto nomainīt pret kādu vecu vācu ražojumu...

p.s. dzinēja emblēma panelī neiedegas pēc iedarbināšanas?

tajā renaultklubā nevienam nav pat datora pie kā varētu pieslēgt.... tur visi tikai umņičī un labi slēpj informāciju - gandrīz izskatās, ka varētu pelnīt baigo naudu pārdotot to

p.n.

es lieku uz degvielas filtru...

p.p.n.

kurš motors (2000 gadā viņi ir divi)

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Degvielas filtra dēļ varētu nevarēt piešķilt reni?

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Degvielas filtra dēļ varētu nevarēt piešķilt reni?

netikai, arī ja gaisa filtrs ciet, tas pats. man ir RM Scenic, 2001 gada

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Es lieku uz to, ka renaultkluba.lv speciālisti atradīs īsto vainu, un uz dīlera servisu nebūs jābrauc.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja:

msh rakstīja: Degvielas filtra dēļ varētu nevarēt piešķilt reni?

netikai, arī ja gaisa filtrs ciet, tas pats. man ir RM Scenic, 2001 gada

Kad audī aiztiršās degvielas filtrs, tad minot grīdā raustās un neiet, a reņiem, izrādās, nevar piešķilt, sanāk ka lai reņa bīdeli varētu piešķilt, tajā jāgāž iekšā maksimālais daudzums zupas

ilgonis Reģ.: 21.06.2009
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

p.p.n.

kurš motors (2000 gadā viņi ir divi)

diemžēl motora kodu nepateikšu, taču modelis ir Scenic RXi

parādījusies nākamā problēma, taču tā, acīmredzot, būs termostata vaina - ir reizes, kad dzeses šķidruma temperatūra sāk tuvoties maksimāli pieļaujamai atzīmei, bet pēc laiciņa viss nostājas normas robežās ... sākoties karšanai, caurules, kas iet uz/no radiatora ir mīkstas un izplešanās traukā šķidruma līmenis nokrītas zem minimālās atzīmes ... darbinot bez trauka vāciņa šķidrums sāk vārīties un ir iespējams novērot dzeses šķidruma strūklaku pa visu motortelpu

ilgonis Reģ.: 21.06.2009
0 0 Atbildēt

osiss rakstīja: Tas ir modelis vēl ar aizdedzes atslēgu?

Pirmkārt pieslēgt pie datora un paskatīt vai nav kāda kļūda, tālāk degvielas padeves problēmas.... Aizsļūc uz www.renaultclub.lv/... un uzdod tur savu jautājumu, te labākajā gadījumā tev ieteiks to auto nomainīt pret kādu vecu vācu ražojumu...

p.s. dzinēja emblēma panelī neiedegas pēc iedarbināšanas?

ar aizdedzes atslēgu

renaultclubā man ieteica spoles pārbaudīt un holla sensoru ... man tas kaut kā neloģiski likās - šaubos vai visas spoles vienlaicīgi nomirtu un pēc 10 min atdzīvotos; to hollu gan būtu vērts pārbaudīt

neviena lampa neiedegas

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

ilgonis...

Pirms vainot termostatu- atgaiso sistēmu un papildini līmeni.

Bet par el. problēmām - sajūta, ka dzīvojam Palestīnā un servisu jau Rīgā nav. Renaultkluba ieteikums nav problēmu atrisinošs. Pat zinu, kas tur ir, bet brauc vien uz servisu. Savādāk jūtu, ka būs vesela gūzma papildjautājumu par visādām citādām figņām

ilgonis Reģ.: 21.06.2009
0 0 Atbildēt

Arnijs manuprāt, šis forums ir paredzēts tam, lai cilvēks varētu palūgt padomu pirms brauc uz servisu, jo, kā zināms, tie tehnikumus pabeigušie puišeļi ir gatavi pusi mašīnas nomainīt (nedzīvoju Rīgā, tāpēc nav ko sapņot par kvalitatīviem servisiem) ... kā jau minēju pašā sākumā, man nevajag to mašīnu forumā salabot

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ak un rīgā ir tie kvalitatīvie servisi? Man drīzāk liekas ka galvenā starpība starp rīgas un nerīgas servisiem ir tāda, ka vidējā rīgas servisā lido kosmosā, atšķirībā no nerīgas, kur kosmosā lido tikai dīlerservisi

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

ilgonis rakstīja: Arnijs manuprāt, šis forums ir paredzēts tam, lai cilvēks varētu palūgt padomu pirms brauc uz servisu, jo, kā zināms, tie tehnikumus pabeigušie puišeļi ir gatavi pusi mašīnas nomainīt (nedzīvoju Rīgā, tāpēc nav ko sapņot par kvalitatīviem servisiem) ... kā jau minēju pašā sākumā, man nevajag to mašīnu forumā salabot

Nu un no 10 dažādiem padomiem... Kurus izvēlēsies? Man jau liekas, ka tikai tāda sevis mānīšana vien sanāk.

Par šķidrumu jau pateicu. Tas ir diezgan viennozīmīgi + meklē arī iespējamo noplūdi, ja tas atkārtojas.

Par nelekšanu no rītiem. Tur nav tik viennozīmīgi, bet pieņēmumi ir...

Cik ilgi jāzāģē? 5? 8? 10? sekundes? Vairāk? Kad ir palaists un pēc 5 sek noslāpē, vai pēc tam pielec normāli? Tukšgaita stabila, vai sākotnēji nevienmērīga? Filtri (gaisa un degvielas)mainīti? Sveces ir skatītas? Kas ar AKB spriegumu no rīta? Ja kādas 3x tikai "piesit"ar starteri, bet nezāģē - vai tad pielec normāli?

Kad izpildīsi šo "mājas darbu", tad iespējams arī pateikšu, kurā virzienā skatīties.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Sorry... Neizlasīju visu pārāk rūpīgi (par to, ka ziemā šo simptomu praktiski nav)

Ieteiktu pārbaudīt t devējus un viņu kontaktu štekeros.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ja Ilgonis būtu savā profilā ierakstījis rezidences koordinātes es varbūt varētu ieteikt sakarīgu un nedārgu servisu neRīgā.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ilgonis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

p.p.n.

kurš motors (2000 gadā viņi ir divi)

diemžēl motora kodu nepateikšu, taču modelis ir Scenic RXi

parādījusies nākamā problēma, taču tā, acīmredzot, būs termostata vaina - ir reizes, kad dzeses šķidruma temperatūra sāk tuvoties maksimāli pieļaujamai atzīmei, bet pēc laiciņa viss nostājas normas robežās ... sākoties karšanai, caurules, kas iet uz/no radiatora ir mīkstas un izplešanās traukā šķidruma līmenis nokrītas zem minimālās atzīmes ... darbinot bez trauka vāciņa šķidrums sāk vārīties un ir iespējams novērot dzeses šķidruma strūklaku pa visu motortelpu

vai tik tev nav automātiskā ātrumkārba

ilgonis Reģ.: 21.06.2009
0 0 Atbildēt

Par servisiem nedaudz nekonkrēti izteicos - tā kā dzīvoju tādā miestā kā Ventspils, vispār nevaru iedomāties uz kurieni lai to masīnu dzen. Pat dīlerservisā ir gari un ilgi jāstāsta "meistaram" no kā sastāv durvju roktura mehānisms, jo pats viņš tādu nav redzējis.

"Zāģēšana" vidēji ilgst 7 sekundes un pielaist izdodas ar kādu trešo līdz n-to piegājienu. Kad pielaists, sākotnēji nestrādā vienmērīgi, pēc 3-5 sec ir OK. Pēc noslāpēšanas pielec normāli

filtri mainīti pirms 7-9k km. Svecēm liekas nedaudz padiluši elektrodi, taču nekādi uzdegumi un eļļas paliekas nav.

Voltmetrs nav pie rokas, tāpēc nepateikšu ko tas aķis dod ārā. Ar starteri tikai piesitot, nelec.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

ilgonis rakstīja: tā kā dzīvoju tādā miestā kā Ventspils, vispār nevaru iedomāties uz kurieni lai to masīnu dzen.

Saldus, Pitstop. Uzzvani, izstāsti savu bēdu. 63822507.

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

Par cik pats dziivoju Salduu, zinu ka par pitstopu nu nav galiigi labaakaas atsauksmes.

Pasham saskare ar vinjiem ir bijusi tik vienu reizi - aizdzinu apskatiit suuci kas bij izveidojusies stuures pastiprinaataaja apkaimee. Izraadiijaas trubai valceejums kautkur piljiija garaam un man laipni pazinjoja ka jauna maksaas ls80 + nomainja. Jaa, tas veel bij pirms trekno gadu cenjnjikos. Jebatj kopatj, aizbraucu pie djadjas vasjas, kursh par vienas pumpas ar pusautomaatu uzlikshanu panjeema divus latus

Varbuut, ka pa sho laiku tur ir kas mainiijies, bet klientu saliidzinoshi tur ir ljoti maz, cik redz pie servisa autinjus staavam.

Skaties pats, es labaak tomeer apzvaniitu kaadus Riigas servisus, taapat tev liidz Saldum jaakapaa 100 km, gabals ir tomeer.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Biideklis rakstīja: Par cik pats dziivoju Salduu, zinu ka par pitstopu nu nav galiigi labaakaas atsauksmes.

Pasham saskare ar vinjiem ir bijusi tik vienu reizi - aizdzinu apskatiit suuci kas bij izveidojusies stuures pastiprinaataaja apkaimee. Izraadiijaas trubai valceejums kautkur piljiija garaam un man laipni pazinjoja ka jauna maksaas ls80 + nomainja. Jaa, tas veel bij pirms trekno gadu cenjnjikos. Jebatj kopatj, aizbraucu pie djadjas vasjas, kursh par vienas pumpas ar pusautomaatu uzlikshanu panjeema divus latus

Varbuut, ka pa sho laiku tur ir kas mainiijies, bet klientu saliidzinoshi tur ir ljoti maz, cik redz pie servisa autinjus staavam.

Skaties pats, es labaak tomeer apzvaniitu kaadus Riigas servisus, taapat tev liidz Saldum jaakapaa 100 km, gabals ir tomeer.

Sam kņigu ņečital, no mņeņije imeju.

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

Sam kņigu ņečital, no mņeņije imeju.

Kas tev par probleemu - jaanjos kurviiti dabuuji?

Izstaastiiju savu pieredzi un ja vajag varu nosaukt veel simts piemeerus. Prieksh tam shis forums te arii ir.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nu bļin....

parasti taas pastiprinaataaju šļaukas maina. jo serviss neveelas neapmierinaato klientu redzeet peec paaris stundaam veelreiz par to pašu naudu... jauna taa šļauka arii taa nevaaji maksaa.

izeja- pie hidrauliķiem lai taisa jaunu šļauku. tas maksaas apmeeram 5-10 ls...

a vasja ar pusautomaatu 2 ls ir akujenna daargi par 1 pumpu, da i garantijas nekaadas

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Biideklis rakstīja:

juha rakstīja:

Sam kņigu ņečital, no mņeņije imeju.

Kas tev par probleemu - jaanjos kurviiti dabuuji?

Izstaastiiju savu pieredzi un ja vajag varu nosaukt veel simts piemeerus. Prieksh tam shis forums te arii ir.

Kāda Tev tur pieredze - mašīnu taču neremontēji. A tās trubas tieši tā arī maksā, nekas pārspīlēts tas nav. Un kuri tad ir tie simts gadījumi, kad serviss slikti nostrādājis? Lūgtum tos studijā!

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Biideklis rakstīja: Par cik pats dziivoju Salduu, zinu ka par pitstopu nu nav galiigi labaakaas atsauksmes.

Pasham saskare ar vinjiem ir bijusi tik vienu reizi - aizdzinu apskatiit suuci kas bij izveidojusies stuures pastiprinaataaja apkaimee. Izraadiijaas trubai valceejums kautkur piljiija garaam un man laipni pazinjoja ka jauna maksaas ls80 + nomainja. Jaa, tas veel bij pirms trekno gadu cenjnjikos. Jebatj kopatj, aizbraucu pie djadjas vasjas, kursh par vienas pumpas ar pusautomaatu uzlikshanu panjeema divus latus

Varbuut, ka pa sho laiku tur ir kas mainiijies, bet klientu saliidzinoshi tur ir ljoti maz, cik redz pie servisa autinjus staavam.

Skaties pats, es labaak tomeer apzvaniitu kaadus Riigas servisus, taapat tev liidz Saldum jaakapaa 100 km, gabals ir tomeer.

Reņa diagnostikas softi viņiem ir, un kad atradīs bojātu degvielas redukcijas vārstu vai pusmirušu sūkni, tad saimnieks pats varēs izlemt - likt jaunu vai' sametināt pie Vasjas.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Mani tik izbriina tas antifriiza fontaans

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Mani tik izbriina tas antifriiza fontaans

Manuprāt tas velk uz galvas blīvi....Arnijs saka - atgaisot mei bī....

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti