Toyota Camry 2,0 XLI 1987 gads

Gatins Reģ.: 17.07.2007

Vai kāds ir izbaudījis šī auto niķus un labumus? Jautājums par to, pec cik liela km intervāla maināma zobsiksna? varbūt ir kāda kataloga saite netā kur var redzēt skriemeļus, metkas un siksnas izmēri?

 
1 2 3
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: +1

P.N. WALA, nejauc "labs" ar "kvalitatīvs", neredzu īpašu labumu no tādas kakumei lāpstas

Te neredzi, bet es personīgi ļoti labi redzu - Celicām ( da i vispār priekšpiedziņas Toyotām) ir nejēgā viegla aizmugure ja autosā sēž tikai vadītājs, tipa uz lauku ceļa es jau kaut kur pie 60 km/h ar savu Avensi esmu "šķērē" gājis pat speciāli neizraisot sānslīdi ( protams savu lomu spēlēja arī platākas kā standartā lietus riepas)

Kakumei ir gan labs gan ļoti kvalitatīvs produkts, tajā skaitā uz izplūdes sitēmām !!!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: +1

P.N. WALA, nejauc "labs" ar "kvalitatīvs", neredzu īpašu labumu no tādas kakumei lāpstas

da visa tā tačka ir tikai un vienīgi tāpēc, ka "cilvēkam gribās"

jams tajā ir sagrūdis iekšā tāpat kā citi iegrūž jaunos vizuļos uz līdakām vai vienkārši nodzer šņabī

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

msh rakstīja: +1

P.N. WALA, nejauc "labs" ar "kvalitatīvs", neredzu īpašu labumu no tādas kakumei lāpstas

Te neredzi, bet es personīgi ļoti labi redzu - Celicām ( da i vispār priekšpiedziņas Toyotām) ir nejēgā viegla aizmugure ja autosā sēž tikai vadītājs, tipa uz lauku ceļa es jau kaut kur pie 60 km/h ar savu Avensi esmu "šķērē" gājis pat speciāli neizraisot sānslīdi ( protams savu lomu spēlēja arī platākas kā standartā lietus riepas)

Kakumei ir gan labs gan ļoti kvalitatīvs produkts, tajā skaitā uz izplūdes sitēmām !!!

ko konkrētai celkai reāli dod tas kakumei grāmatplaukts?????

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

ko konkrētai celkai reāli dod tas kakumei grāmatplaukts?????

Uz šī auto un tam kam viņš to auto izmanto - pārsvarā tikai "skaisti izskatās"(atkarībā no gaumes), kaut gan šis aparāc mēdz piedzīvot arī 200+ km/h ātrumus un tad tam arī ir praktiska jēga.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Te neredzi, bet es personīgi ļoti labi redzu - Celicām ( da i vispār priekšpiedziņas Toyotām) ir nejēgā viegla aizmugure ja autosā sēž tikai vadītājs, tipa uz lauku ceļa es jau kaut kur pie 60 km/h ar savu Avensi esmu "šķērē" gājis pat speciāli neizraisot sānslīdi ( protams savu lomu spēlēja arī platākas kā standartā lietus riepas)

Kakumei ir gan labs gan ļoti kvalitatīvs produkts, tajā skaitā uz izplūdes sitēmām !!!

Tātad - kas tajās mašīnās ir tik labs lai par to fanotu, ja ir reti sūdīgs svara sadalījums un priekšas bezpiedziņa? Motors? Ar to ir mazliet par maz...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Tātad - kas tajās mašīnās ir tik labs lai par to fanotu, ja ir reti sūdīgs svara sadalījums un priekšas bezpiedziņa? Motors? Ar to ir mazliet par maz...

AWD Celicām šīs "sliktās" iezīmes nav - un tie arī ir īstenie kulta auto. Tas kas daudziem patīk šajos vecajos auto - tie ir ļooooti ilgspēlējoši, ar visu to ka auto reizēm tik izmantots "spoortam", bet protams tikai tad ja tiek līmenī uzturēts. Motori ir labi uzlabojami utt.

Daudziem patīk arī kupejas dizains ar atvāžamām lampām utt. Tas auto ir labs kompromiss utt.

P.S. Bet nu pārsvarā jau tam nav loģiska pamatojuma - kam patīk tam patīk, kam nē - tam nē. Man personīgi patīk vairāki karstie AWD hatchi sākot ar Audi Urkām, bet pārsvarā tie visi būs 2 durvju auto. Un ir tikai viens 4 durvju auto ko es sev gribētu - Caldina GT-T, bet nu pašreizējā ekonomiskā situācija šķiet atliks šo iegribu uz labākiem laikiem.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti