Iskras rezultātu apstrīdēšana

Liepajniex Reģ.: 10.08.2007

Sveiki, mani te nesen noķēra ar +27km/h pārsniegumu vienvirziena ielā.

Poliči izrādijas braši puikas un bija nerunīgi. Nācās rakstī paskaidrojumu, kā braucu intensivajā satiksmē, starp daudz citiem automašīnām, protams kā ar ātrumu 50km/h.

Protams, kā jā es rakstīšu sūdzību un gribēšu apstrīdēt šo lietu pie CP priekšnieka man nekas nesanāks. Kāds bija tas lietas numurs, kur Chrusler 300C vadītājs vinnēja līdzīgo lietu?

P.S. Vienam nebija atstarojošā veste, stāvēja aiz mājas, kur viņus nevarēja redzēt (slepjas), kur (likums, MK noteikumi?) bija teikts, kā nedrīkst slēpties? Vai šādā nelikumīgajā veidā iegūtie pierādijumi skaitās nelikumīgi?

Un kur varēja paskatīties to ISKRu numurus? Man liekas viņi tur kaut ko sajauca (vajag pārbaudīt).

Visi kas apstrīdēja ātrumus, lūdzu palīdzēt ar padomu

 
1 2
Liepajniex Reģ.: 10.08.2007
0 0 Atbildēt

Par atstarojošo vesti atradu:

Ceļu satiksmes likuma 41. panta 2. daļa: "Personām, kuras pilnvarotas aktīvi regulēt satiksmi uz ceļiem, kā arī personām, kuras uzrauga satiksmi, jābūt jebkurā diennakts laikā labi saredzamā attiecīgā formas tērpā ar gaismu atstarojoša materiāla elementiem un ar atšķirības zīmi, kā arī tām jābūt klāt dienesta apliecībai."

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Palasies te vēl: www.motozurnals.lv/... jo: www.vp.gov.lv/...

Uzrakstījis: Igors

Jautājums: kur var atrast ceļu policijas darba organizēšanas instrukcijutiesibas un ierobežojumi.

Atbilde: LR IEKŠLIETU MINISTRIJAS 30.12.2003 izdotā instrukcija Nr. 22 \"Ceļu policijas darba organizēšanas instrukcija\"

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Liepajniex rakstīja: Par atstarojošo vesti atradu:

Ceļu satiksmes likuma 41. panta 2. daļa: "Personām, kuras pilnvarotas aktīvi regulēt satiksmi uz ceļiem, kā arī personām, kuras uzrauga satiksmi, jābūt jebkurā diennakts laikā labi saredzamā attiecīgā formas tērpā ar gaismu atstarojoša materiāla elementiem un ar atšķirības zīmi, kā arī tām jābūt klāt dienesta apliecībai."

Bij arī kaut kur minēta gaisa temperatūra(toļi +20, toļi +25), pie kuras veste varēja nebūt.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Tātad ja nav vestes,tad tas ir pasīvais?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

dzheks itka parkapa aatrumu, bet nepaarkaapa, jo ments nedrikst veikt meerijumus nepienaaciigi apgjeerbies. arguments - mentam nebija vestes, tatad ments un radars noteikti neuzraada pareizo aatrumu. nu kur tad taa var.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nevajadzēja stāties

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

kuj kas sanāks....

Menti uz tavu apstrīdēšanu sataisis lietu - kur divi menti liecinas pret tevi.... pierakstīs ka tu pats atzini ka tipo pārkāpi ātrumu... un viss... divi pret vienu... tālāk tikai tiesa....

Par radariem jāiet pie mentiem - no galvena biroja kuj ko saņemsi... iesniegums jau mēness pie šiem - atbilde joprojām nav saņemta...

Ja tu procesu neuzfilmēji uzreiz- vari uzskatīt ka šie paši lietā sarakstīs visus apstākļus... ja nerakstīji uzreiz paskaidrojumu - arī maz iespēju...

PS. Par to apstrīdētu - apstrīdēja it ka uz pamata ka mērot ar radaru, no braucoša auto, radaram vajadzēja būt nofiksētām...

PPS. Uz iekšējo nodaļu nav jēgas rakstīt - šie mierīgi noignore pusi no iesnieguma un ka ierasti iesaka kustēties uz tiesu...

Liepajniex Reģ.: 10.08.2007
0 0 Atbildēt

NU es īstenībā gribēju rakstīt priekšniekam, lai uzliec tur jauno mobilo fotoradaru, kuru izdalija uz liepāju jo šitie brašuļi, var arī kļūdīties

Liepajniex Reģ.: 10.08.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: kuj kas sanāks....

Menti uz tavu apstrīdēšanu sataisis lietu - kur divi menti liecinas pret tevi.... pierakstīs ka tu pats atzini ka tipo pārkāpi ātrumu... un viss... divi pret vienu... tālāk tikai tiesa....

otrs sēdēja mašīnā, ko es arī nofotografēju.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Liepajniex rakstīja: Sveiki, mani te nesen noķēra ar +27km/h pārsniegumu vienvirziena ielā.

Poliči izrādijas braši puikas un bija nerunīgi. Nācās rakstī paskaidrojumu, kā braucu intensivajā satiksmē, starp daudz citiem automašīnām, protams kā ar ātrumu 50km/h.

Neesi tomēr padomājis, ka savu vainu kādreiz varetu arī atzīt? Esi pārkāpis - saņem sodu un aizmirsti.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

+27 apdzīvotā vietā..

saņemies vecais un netirsies..

Liepajniex Reģ.: 10.08.2007
0 0 Atbildēt

Labi, es mainīšos!

Bet pamēģinat jau var

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

a bet protams, ka jāpamēģina, ja nav ko darīt

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

protams.. par to nestrīdos.. to, ka es nestrīdos apliecina mani 9 sodapunkti.. a pēc feisa i nepateiktu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Liepajniex rakstīja: Sveiki, mani te nesen noķēra ar +27km/h pārsniegumu vienvirziena ielā.

Tu brauci pretējā virzienā ?

tad viņu būtu noķēruši ar mīnus 27

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

atpakaļgaitā

Liepajniex Reģ.: 10.08.2007
0 0 Atbildēt

vienreiz jau atrāvos 5 SP, sodu un liegumu, tapē tagad pat 1 SP negribas:/

Cukurins Reģ.: 27.07.2002
0 0 Atbildēt

Šie 5 SP liecina, ka Tu esi bīstams apkārtējai sabiedrībai, regulārs noteikumu pārkāpējs, patīk vilkt pa mazām ieliņām, kur 2-virzienu kustība var būt bīstama, ar +27 (neaizmirsīsim par radara kļūdu). Kas notiktu, ja būtu mazs bērns vai kāmītis izskrējis uz ceļa pakaļ bumbai?

Tad būtu teksts: kurš te bija notriecis kāmīti un notinies no notikuma vietas, un viņam par to nekas nebija?

Ja negribas administratīvos sodus, nevajag noteikumus pārkāpt!

Pārkāpi - maksā, saņem SP.

TG/AM

P.S. Visi saka - menti dolbojobi, a tad, kad noķer pārkāpēju, tad sliktie redz, jo grib beidzot hronisko pārkāpēju sodīt...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Slēpties viņi drīkst, bet tur ir tāda nianse, ka ja ir slēpnis, tad jāaptur ir pie mašīnas un tavu ātrumiņu nodiktē pa rāciju. Izlasi CP instrukciju.

Par iskru, kura tā ir jaunā vai vecā? Ar jauno sūdi ir tādi, ka tā noteiktos apstākļos var dot nepareizu rezultātu(izzīstu no pirksta), jo pārāk īss impulss, bet no tava apraksta izklausās, ka tiešam vilki ar lielāku ātrumu nekā atļauts, tā kā \"rij vien nost to krupīti\".

Jaunajai Iskrai kļūda ir +/- 2km/h, bet tas nenozīmē, ka policists nekļūdās nosakot kam pieder ātrums(citai mašīnai, koku lapām utt.)

Iskra instrukcija:www.simicon.com/...

Sertificētie radari:www.mava.gov.lv/...

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

afftars gandoša, kauna vēl nav rakstīt sūdzību!

mani te pirms pāris mēnešiem arī nocēla no trases ar +25kmh. braucu jau arī tik cik radars rādija, bet savas 2 kapeikas gribējās iebāzt, teicu, ka tas nav mans, ka tas jau no rīta nolasīts ātrums un tagad man bāž sejā, a viņam tajā radarā rādījās sekundes no fiksācijas brīža, kuras protams man par labu neliecināja tik nepiezīmēju, kas par ražotāju tam radaram..

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

starpcitu kā ir viņiem iekš autosiem radari - viens vai divi katrā virzienā?

vnk gadījums bija tāds, ka vilku no mežaparka puses pa tiltu lejā uz 90 naktī, a pie kultūras nama man pretīm brauca salātzaļie, kad pamanīju šos, nometu bik, bet šie jau paspēja nofiksēt un grieza riņķī. pie luksafora apstājāmies, sākām runāt, tā un tā, šie sauc ātrumu, kas attiecīgi bija manējais (ap 90, tur kur atļauts 70), es atkal pretī - nu, ka nav mans, jo tur baigā diagonāle sanāca starp manu un viņu mašīnu + es biju uz tilta vēl, kad šie fiksēja, nu tad šis paaicināja palūrēt video - skatamies video - es tur viņu monitorā kreisajā pusē parādos, bet ātrums mans neparādās - tjip videoierakstā nav ātruma pārkāpuma fiksācijas nevienā brīdī. šis tur mocīja to savu monitoru, tina šurpu turpu, bet tā arī nekas nebija.

beigās gan noštrāfēja par citu, ar ātrumu nesaistītu, pārkāpumu

Sheps Reģ.: 05.09.2002
0 0 Atbildēt

Ja iesi liidz tiesai, tad tev ir jaasvaac max daudz faktori, kas liecina par sliktu konkreetaas CP patrulas darbiibas metodeem un pretlikumiibaam, lai tiesai buutu iemesls kaapeec ticeet tev nevis zalajiem viiriniem , kuri nespeej pildiit korekti savus tiesos darba pienaakumus..

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Sac stastiit ka tev bij radardeektors un vinsh nepiksteeja

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

mazliet savādāk bija jaraksta viņu protokolā - mani arī noķērā ar šādu Iskru uz Jelgavas šoseju pašā sākumā ,kur vel 50 ar ātrumu 74 km/h.

Pajautāju ar kādu fēnu viņš noteicis manu ātrumu un piekodināju ,ka protokolā ierakstīšu ka nepiekrītu šādai ātruma noteikšanas metodei !!

Inspektors atgriezas ar protkolu ,kurā bija ierakstīts ka esmu rakstiiski brīdināts par šādu pārkāpumu ,uz ko es tomer parakstiju bez iebildumiem !

tt Reģ.: 02.01.2003
0 0 Atbildēt

UncleSEM rakstīja:

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti