Iskras rezultātu apstrīdēšana

Liepajniex Reģ.: 10.08.2007

Sveiki, mani te nesen noķēra ar +27km/h pārsniegumu vienvirziena ielā.

Poliči izrādijas braši puikas un bija nerunīgi. Nācās rakstī paskaidrojumu, kā braucu intensivajā satiksmē, starp daudz citiem automašīnām, protams kā ar ātrumu 50km/h.

Protams, kā jā es rakstīšu sūdzību un gribēšu apstrīdēt šo lietu pie CP priekšnieka man nekas nesanāks. Kāds bija tas lietas numurs, kur Chrusler 300C vadītājs vinnēja līdzīgo lietu?

P.S. Vienam nebija atstarojošā veste, stāvēja aiz mājas, kur viņus nevarēja redzēt (slepjas), kur (likums, MK noteikumi?) bija teikts, kā nedrīkst slēpties? Vai šādā nelikumīgajā veidā iegūtie pierādijumi skaitās nelikumīgi?

Un kur varēja paskatīties to ISKRu numurus? Man liekas viņi tur kaut ko sajauca (vajag pārbaudīt).

Visi kas apstrīdēja ātrumus, lūdzu palīdzēt ar padomu

 
1 2
tt Reģ.: 02.01.2003
0 0 Atbildēt

UncleSEM rakstīja:

tt Reģ.: 02.01.2003
0 0 Atbildēt

bļa, kas te par stulbu sistēmu citēšanai?

es gribēju jautāt - uz kāda pamata tu varēji nepiekrist šai metodei, onkuli Sem?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Brīdinājums arī ir apstiprinājums sodam. Tā kā tava uzvara nav uzvara.

Nav...

Brīdinājumu var viegli apstrīdēt - pamatojoties ka tas nav sods... ir bijusi prakse kolēģim..

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Soda mērs brīdinājums kopā ar soda punktu sistēmu ir diezgan dīvains soda veids, ments pakrata ar pirkstu un patēlo labo iedodot brīdinājumu vēl piekodinot, ka nebūs sods jāmaksā. A punkti...a par punktiem viņš neko nezinot un tos tur kaut kāda sistēma skaitot. Bet punkti vienalga skaitās Tad sanāk pēc CP loģikas, ka soda punkti nav sods tas tik tāds nosaukums, vot muldoņas.

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

oi,kā var uzināt par saviem punktiem?

nepiekrītu tāda fēna uzrādijumam ,jo nezinu kur viņš ir mērķējis ,otrā pusē šosejai ir atļauts 70km/h

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

UncleSEM rakstīja: oi,kā var uzināt par saviem punktiem?

nepiekrītu tāda fēna uzrādijumam ,jo nezinu kur viņš ir mērķējis ,otrā pusē šosejai ir atļauts 70km/h

Ej uz CSDD mājaslapu un reģistrējies e-pakalpojumiem, redzēsi savus punktus, dok. derīgumu, autiņus.

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Slēpties viņi drīkst, bet tur ir tāda nianse, ka ja ir slēpnis, tad jāaptur ir pie mašīnas un tavu ātrumiņu nodiktē pa rāciju. Izlasi CP instrukciju.

CP instrukcija ir saistoša CP, nevis autovadītājiem. ja viņi viņu neievēro, ir viņu iekšējā lieta.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

ekšējais normatīvais akts ir saistošs tā izdevējam. , bet tiesā tā viņu iekšējā lieta kļūst par ārējo. Tad kā sanāk, kad ir izdevīgi viņi atsaucas uz instrukciju un kad nav tad redz vairs nav saistoši. Tā neies cauri Nelaime gan tāda, ka CP pārkāpums paratsi nepadara personas pārkāpumu par nebijušu,

Konkrēti tiesā ir izskatīts jautājums par bremžu lukturu gaismas caurlaides pārbaudes kārtību un tiesiskumu, kur tiesiskais regulējums ir analoģisks attiecībā uz izplūdes gāzu pārbaudēm vai trokšņu pārbaudēm.

Lēmums, pieteikums noraidīts: www.tiesas.lv/...

Lietas kurās figurē slavenā cp instrukcija - 52gab.

www.google.lv/...

Intruder Reģ.: 26.02.2002
0 0 Atbildēt

Man bij līdzīgi tikai ar vienu izņēmumu - man radaru pat neparādīa - sarakstīja visu ko gribēja ( sākuma piesējās ka it kā nepārtraukto līnju esmu šķērsojis pirms zebras), visādi centās tikt pie 5čuka vai ceinera....kad atnesa protkolu uz parakstu ar 77 km/h apsmējos, biju kādus 50 - 70 metrus iepriekš izgriezies no stāvietas ... pateicu ka lai parāda radaru un man nu notieki nevar būt bijis tāds ātrums..Mudaks knapā latv. valodā pateica ka viņam na nekas nesot jārāda (!)... pēc tam atdeva tiesības un viss, domāju ka vpasākums beidzies.. bet nekā pa pastu saņēmu lēmumu... Uzrakstīju sūdzību un apstrīdējumu pat ar kartēm no google maps un darba kolēģu liecībām ka tiko un tikos izraucu no darb. vietas teritorijas un tīri teorētiski nevarēju ieskriteties līdz "vajdzīgajam" ātrumam... viss kaķim zem astes atbilde - policstu teiktajam nav pamata neticēt... jāātzīmē ka man bija 0 soda punkti, bet tas jau nevienu neinteresē uz tiesu negāju negribējās čakarēties, noriju krupi un viss... DOmāju ka r laba jurista palīdzību varētu vinnēt, bet vai tas ir to vērts nezinu...

Tagad cenšos pafilmēt katru apturēšanas gadījumu - poličiem nepatīk, bet ko darīt, negribu ka patiasa par lohu...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Tavs ir Tavs...

es nebūtu atdevies...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. nau viņiem radars jārāda...

bet ja Tu zini, ka neesi pārkāpis, tad vajag neatdoties... bet ja patīk, gaumes lieta...

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

scope rakstīja:

UncleSEM rakstīja: oi,kā var uzināt par saviem punktiem?

nepiekrītu tāda fēna uzrādijumam ,jo nezinu kur viņš ir mērķējis ,otrā pusē šosejai ir atļauts 70km/h

Ej uz CSDD mājaslapu un reģistrējies e-pakalpojumiem, redzēsi savus punktus, dok. derīgumu, autiņus.

paldies labs saits ,kur paskatīt savus labumus

man par to rakstisko brīdinājumu nav soda punkti !

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

www.tvnet.lv/...

Tā vajag apstrīdēt!!!

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: www.tvnet.lv/...

Tā vajag apstrīdēt!!!

idejas nākotnei....

www.speedcam.co.uk/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

principā mūsdienu materiāli ļauj uzbūvēt pietiekami drošu aparātu, lai jamajam nebūtu pa dārgo jādežūrē klāt pietuvināta kantora 2 vāji apmaksātiem lošiem mašīnā (kā tas ir pie mums)

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: www.tvnet.lv/...

Tā vajag apstrīdēt!!!

izskatās pēc mentiem... kuriem šie maizes vietu nocēla...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti