Rūsa

lidvaavere Reģ.: 23.11.2009

Kāds vabūt zina, kā tikt galā ar rūsu? Man fokusam rūsē aizmugurējais vāks. Vasarā es rūsu ar fleksi notīrīju, nogruntēju, nokrāsoju un nolakoju (visu trīs kārtās), bet tagad skatos, ka atkal rūsē :@ Tajā pasākumā ieguldīju daudz laika un naudas, bet viss pa velti :@

 
1 2 3 4 5
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked, tādu vietu kur var nopirkt vairākas reizes lētāk nekā piedāvā FordCentrs ir: jebkura vieta!! ņem telefongrāmatu nu zavni, vai brauc un ar 500% garantiju būs pilnīgi viss lētāk!

Vecajam Skorpim Forcentrā fara maksā 180 Ls + PVN, Čiekurkalna Ford veikalā 24 Ls!!

Pieminētā reikas blīvgumija Fordcentrā 14 Ls ar lielajām atlaidēm, Čiekurnalnā 20 santīmi!!! Vai viss reikas remkomplekts 12 Ls ar kapeikām!

Protams - par īpašu slinkumu ir jāmaksā. Slinkums pabraukt 4 - 5 kvartāli tālāk - maksā!

Te neiet runa par Čiekurkakalna tirgu, bet par specializētu Ford rez daļu veikalu, gan jaunu, gan lietotu. Ar līdzīgām cenās kā šis ir pilna Latvija, izņemot vienu = Fordcentru!

Tā ka nestāsi ka ir šausmīgi dārgas detaļas. Muļķības!

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Nu, nez, man pasen reiz bija eskorts, šķiet 92 gada izlaidums, pilnīgi bez navarotiem, 1,3 motors, paņēmu pa 1200 Ls, nobraucu 70 t.km, pa visu laiku tajā mašīnā ieliku labi ja 100Ls, bendžu arī tērēja maz, vēl beigās pa 600Ls pārdevu.

Ā, pēc gada ekspluatācijas parādījās rūsas burbulīši pie bākas, pa 40Ls vietējais meistars salaboja smukāk par jaunu.

Vispār cena/nobraukums attiecībā mans visu laiku izdevīgākais auto.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Dāmas un kungi, beidzam apspriest fordeļu detaļu ceņņikus un plīsanu, šī tofika tēma ir rūsa , a tā visām mašīnām ir vienāda, pat vienādā krāsā - brūnā - , vienīgi atšķiras ātrums.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

msh, Par krāsu toni un ātrumu pilnīga taisnība.

Nesaprotu ko te meklē cilvēki kas auto pērk lai kādu 1 - 2 gadus pabrauktu un nopārdotu?? Tiem tā pat rūsa neinteresē.

Par rūsu interesēsies visi tie kas nevēlas pārdot auto pie pirmā defekta, bet ir nolēmuši braukt ilgi un dikti, kamēr vien ir kaut cik vērts taisīt to, pie kam meklējot iespēju kā izvairīties no pašas rūsas, vai vismaz tikt vaļā no tās ar lētām un pietiekami efektīvām metorēm!

Teiksim restavratori arī.

Viens vāc markas, cits "fantikus", bet cits atjauno kādu vecu tehniku.

Es pats personīgi necienu, tādus kas nejēdz pieskatīt tehniku, un lielās ka man arī reiz bija... Bet man vēl joprojām ir!!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nu tak pie tā arī paliec! Vienīgi es daudzkārt esmu redzējis kā jaunas mašīnas 2. vai 3. gadā padara par lūžņiem un to stāvoklis ir vēl sliktāks kā manējai ar 18 gadu stāžu.

Redzi es esmu spājigs pa lētu naudu, ļoti ilgi uzturēt pietiekami labā stāvoklī jebkuru tehniku, kura visu laiku ir braucamā stāvoklī un nekas tur nenokritīs vai nenoplīsīs 100 m braucienā aiz garāžas vārtiem. Pie kam ja savlaicīgi visu dara, tad nav nekāda liela čakarēšanās un nav lieli izdevumi. Bet ja gaida kamēr kas galīgi noplīsīs, vai izpūs tā ka galva lien cauri, tad protams izdevumi būs vismaz 5 reizes lielāki un laika patēriņš attiecīgi ar 5 reizes.

Negribi čakarēties - maksā! Pērkot jaunu vāģi un nopārdodot to kad garantija beidzas... lai nevajadzētu čakarēties, izdevumi gadā (pareizāk sakot zaudējumi) ir tūkstošos mērāmi, pagaidām es vidēji gadā tērēju biki vairāk par 100 Ls (ieskaitot eļļas un filtrus, bet TA, apdrošinātāju un degvielas izdevumiem.

Tev jaunai mašīnai dīleru servisā apkope maksā vairāk!!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

... bez TA, ...

Pie kam tikai ikgadējā KASKO cena jaunam vāģim ir tik pat liela cik manējam dzinēja kapitālais remonts, kuru katru gadu nu nekādi nevajag veikt!

Tā ka kas maksā vairāk??? Es redzu ka tie augstprātīgie jauno vāģu īpašnieki!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked, Tu pats palasi ko es rakstīju!! Ja nevari saprast pa vienu reizi izlasīto, tad lasi kaut vai 3 reizes!! Tas ir par bāku. nekur es neesmu rakstījis raks'tijis ka ar tīru otrabotku ir jāziež mašīna, ne apakšā ne iekšā, ne augšā!

Iemācies lasīt!

Pats personīgi esmu redzējis Ford Ka, kuram pa 2 ziemām (jaunam auto) sliekšņi izpuva tā ka ar pirkstu varēja izbadīt caurumu! UN tas nav vienīgais.

Esmu redzējis Vācijas turku nohaltūrētās mašīnas, kuras pēc avārijas ir sataisītas na otjebisj, lai tikai nogrūstu austrumu "laimīgajam pircējam"... vēl sūdīgāk kā savenie lietuvieši.

Un Vācijā ar esmu pabijis daudz, pie kam runājis ar auto pazinējiem par "turku kvalitāti"!

Tavs slinkums kā īlens lien ārā - pat slinkums izlasīt tekstus, kur nu vēl kaut ko auto darīt!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Turki Vacijā mašīnas neremontē pārdošanai uz Latviju, beidz dzīt muļķības. Tās remontē šeit. Turki pārdod sasistas, nodzītas...tas ar viss.

Jā, kā tad. Muteres golfmašīnai noteikti pa ceļam uz prāmja 1.6 no motortelpas izlēca ārā un tā vietā iekrita 1.4 un atkruķījās odometrs.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

2 gadi pietika tam nabaga Ford Ka, lai nevīžīgs cilvēks to sapūdētu! tas ir dzīvs piemērs.

manu mašīnu ar laikam pa ceļam no beļģijas "sataisīja" nevarēja locījuma vietu prātīgi iztaisnot, jo nevar piekļūt pie bleķa no otras puses, paņēma izgrieza ārā, iemetināja, nenokrāsojot ne ar ko no iekšpuses iepūta kaut ko līdzīgu celtniecības putām un no ārpuses pārkrāsoja! Pa 2 gadi izkrita ar robu ārā tas ielīmētajs gabals!!

mans bijušais klasesbiedrs un labs draugs nodarbojas ar vāģu dzīšanu no Vācijas, bet tieši pēc pasūtījuma. Kad 2 reizes iegrābās "turku" rokdarbos, tā uzreiz pārstāja meklēt kur lētāk, bet meklē kur var pierādīt visu mašīnas vēsturi un pat neiebrauc tādās pilsētās kā Kasele, kur turku ir ļoti liels īpatsvars..

Par turku rokdarbiem varu paturpināt!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked, es vēlreiz pārliecinājos ka pajolis esi tieši Tu!! lasīt iemācies. Jau vairākas reizes teicu - ja nevari par vienu reizi saprast kas ir uzrakstīts, tad lasi 3 reizes!!

Es nekur neesmu rakstījis ka no Ford rūpnīcas ir bijuši kaut kur pliki bleķi uz auto!!

Kā arī nav pieminēts radinieks pie auto iepirkšanas.

Aizej pie okulista!!! Ja nepalīdz tad pie psihiatra - ar galviņu droši ka Tev nav kaut kas kārtībā!!

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: 2 gadi pietika tam nabaga Ford Ka, lai nevīžīgs cilvēks to sapūdētu! tas ir dzīvs piemērs.

manu mašīnu ar laikam pa ceļam no beļģijas "sataisīja" nevarēja locījuma vietu prātīgi iztaisnot, jo nevar piekļūt pie bleķa no otras puses, paņēma izgrieza ārā, iemetināja, nenokrāsojot ne ar ko no iekšpuses iepūta kaut ko līdzīgu celtniecības putām un no ārpuses pārkrāsoja! Pa 2 gadi izkrita ar robu ārā tas ielīmētajs gabals!!

mans bijušais klasesbiedrs un labs draugs nodarbojas ar vāģu dzīšanu no Vācijas, bet tieši pēc pasūtījuma. Kad 2 reizes iegrābās "turku" rokdarbos, tā uzreiz pārstāja meklēt kur lētāk, bet meklē kur var pierādīt visu mašīnas vēsturi un pat neiebrauc tādās pilsētās kā Kasele, kur turku ir ļoti liels īpatsvars..

Par turku rokdarbiem varu paturpināt!

Paturpini gan, ļoti interesanti!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nu tak palasi pats savus tekstus- teici, JAUNAM auto. Losi.

izlasi pēc komata un vēlams vismaz 3 reizes, pajokli!! Tad varbūt sapratīsi kāpēc, pie noteikuma ka plakana bāka ir pievilkta pie bagažnieka apakšas!

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Jāsmērē nav, bet veicot profilaksi var izbēgt no problēmām nākotnē. Protams jaunam auto neviens nezin, kam pievērst uzmanību, bet parasti jau viss ir klasiski - arkas, durvju malas, sliekšņi, apakša. Zobus jau arī sev var nebirstēt, līdz 30 gadiem varbūt kāds paliks un tad dārgs zobārsta apmeklējums. A tīrot zobus tie pietiks iespējams arī visam mūžam, ja vien nepārcentīsies un nenoslīpēs visu emalju

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Jāsmērē nav, bet veicot profilaksi var izbēgt no problēmām nākotnē. Protams jaunam auto neviens nezin, kam pievērst uzmanību, bet parasti jau viss ir klasiski - arkas, durvju malas, sliekšņi, apakša. Zobus jau arī sev var nebirstēt, līdz 30 gadiem varbūt kāds paliks un tad dārgs zobārsta apmeklējums. A tīrot zobus tie pietiks iespējams arī visam mūžam, ja vien nepārcentīsies un nenoslīpēs visu emalju

Muljkjiigs saliidzinaajums -daudzi melnaadainie braalji ne reizi muuzhaa nav zobus birsteejushi, un pat verdziibas laikaa linkolna atbalstiitajiem nabagiem bija 10reiz labaaki ilknji kaa tev

lidvaavere Reģ.: 23.11.2009
0 0 Atbildēt

Nesaprotu, kapēc pret Fordiem tāda naidīga attieksme. Cik man ir bijušas mašīnas, fordam ir labākā cenas un kvalitātes atiecība, ja nebūtu rūsa uz vāka, tad vispār nebūtu par ko piepi*ties. Sakarā ar to, ka pilna Latvija ar Fokusiem, daļas var dabūt no šķiltām mašīnām par lētu naudu, bendžu rij apm. 2 reizes mazāk kā mans iepriekšējais audi. Man jau šķiet, ka visa šī dirš*na te ir pilnīgi bez jebkādas sajēgas par fordiem, vnk čaļi visu dienu masturbē pie datora un gudrojās. Tas, ka mašīnai, kurai ir gandrīz 10 gadi, 200 000 km nobraukums pa latvijas dižceļiem, parādās neliela rūsa, nebūt nav slikts rādītājs par ford kvalitāti.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

lidvaavere, tieši tā!! bariņš nejēgu, kam nav nekādas saprašanas ne tikai no Fordiem, bet vispār no auto maisās pa kājām, pat īsti neizlasot jau uzrakstīto. Taču pašiem laikam šķiet ka zina visu un vairāk par visu. Sūdīgi ja cilvēks nezin ka pats ir glups!

Par zobu birstēšanu ir perfekts salīdzinājums! Ja esi tik slinks, ka negribi pabirstēt, tad maksā bargu naudu par caurumu lāpišanu. Un vēl āfrikā nekad nav ēduši cukuru, šokolādi vai konfektes kas kolosāli bojā zobus. Te ar auto šos saldumus var salīdzināt ar sāls vannām uz ceļiem un ielām.

Es savu Skorpi nekad nemainītu pret Audi dīzeli, jo remonti nemaz nav biežāki (pat ir retāki), bet detaļas ir gāzētā ūdens cenā pret Audi, MB, Volvo vai BMW. Vai savādāk - Skorpis bija un ir limuzīnklases auto par Golfa cenu!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

A kur jūs raujat "fordus"? "Fords" ir ford motor company ražota liela kaste ar lieliem burtiem F O R D aizmugurē, burbuļojošu V8 zem haubes, pakaļas bezpiedziņu utt. Kamēr jūs runājat par ford motors europe ražotajām kastītēm - fordeļiem Piedevām abi slavē, bet katrs savu - iedgars vecu skorpi - pēc idejas vecu, primitīvu lamatu, bet tāpēc tā lamata ir mūžīga tādu iedgaru rokās un ražota laikā, kad fordelis neražoja eiropas sūdīgākās mašīnas , a lidvāvere slavē kaut kādu fokusu - kas tajās caur pakaļu uztaisītajās urnās ir ko slavēt? Lētais ceņņiks - jo normāls cilvēks tādu urnu negrib, kur nu vēl iedgara tipa cilvēks? Nu tas vienīgi... Nekā cita tur nav, ne kvalitāte, ne aprīkojums, ne dizains, un motors parasti arī ir aiztaupīts priekš citu marku braucējiem Varu tikai pabrīnīties, kāpēc briti ar tām urnām masveidā brauc, bet nu, cik dzirdēts, desmitgadīgus par sviestmaizi var nopirkt, droši vien tāpēc, ka lai kaut ko samainītu, jānofišas kārtīgi, a tur tas reizinās ar 50-100 mārciņām stundā

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

msh, taisnība ka Ford Eiropas ir ārkārtīgi vienkāši + lēta tērauda skārds virsbūvei = maza cena sākot ar jaunu auto.

Bet es labi pazīstu vairākus cilvēkus, kas ir nomainījuši ne vienu vien Fordu, bet no šīs markas pat netaisās atteikties, pie kam ar katru Fordu nobraukuši ilgi un daudz.

Diemžēl par to pat Skorpi ir jāsaka ka daudz maz normāla kvalitāte bija tikai 86, 87, 90, 91, 92, 98 (ne dīzelim) un 99. (ne dīzelim) gados ražotajiem, pārējiem bija būžīgās un nebeidzamās problēmas ar elektrību.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

protams,protams...re kur cilvēks ar izpratni par auto

Fords pret audi,bmw,mercedes ir sūds. Vot tā.

Pat Forda centrā pārdevējs to atzina

Pats iepriekš rakstīji par vienu tēlu, kas izpildījās ar mersi un plikām riepām, nu lūk, viņš salasās Tavus autoritatīvos tekstus par citām markām un pēc savas izpratnes ievieš dzīvē.

Man gan šķiet, ka ne fordam, opelim u.c. nav nekādas vainas, normālās rokās tie ir normāli auto par savu cenu.

Neteikšu par BMW un mesedesiem, daļēji audi, bet pēc manas pieredzes VW gan ir stipri pārvērtēti, tur tāpat papilnam visādu problemātisku mezglu un risinājumu. Jā ir modeļi, kas rūsē mazāk, bet atkal- ja jāsalīdzina piem. Golf 3 ar Mondeo, kas ir apmēram vienā cenā, tad tieši Mondeo būs mazāk rūsējis.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Diemžēl par to pat Skorpi ir jāsaka ka daudz maz normāla kvalitāte bija tikai 86, 87, 90, 91, 92, 98 (ne dīzelim) un 99. (ne dīzelim) gados ražotajiem, pārējiem bija būžīgās un nebeidzamās problēmas ar elektrību.

Elektrību samaina vai novērš problēmas Protams, ja skorpim provodkas nav galīgi caur pakaļu sabāztas

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Bet es labi pazīstu vairākus cilvēkus, kas ir nomainījuši ne vienu vien Fordu, bet no šīs markas pat netaisās atteikties, pie kam ar katru Fordu nobraukuši ilgi un daudz.

A šitas man atgādina stāstu par opelistu, kurš arī nomainījis vairākus opeļus, kad laiks pārdot, pārkrāso, pārdod, a nākamais īpašnieks brīnās, kāpēc pēc gada sliekšņi krīt ārā.

lidvaavere Reģ.: 23.11.2009
0 0 Atbildēt

Man liekas, ka tik kolosāls čalis kā Sretsked vispār ir pārāk gudrs, lai niekotos ap mūsu necilo topiku, visu vislabāk zina un saprot gan no fordiem, gan no jebkuras citas mašīnas. Mēs pārējie pamuļķi varam viņam tikai pienest ūdeni un klausīties viņa viedajos spriedumos. Ierosinu turpmāk Mr Sretsked uzrunāt par "seru" vai "Jūsu majestāti"

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

i_edgars

msh, taisnība ka Ford Eiropas ir ārkārtīgi vienkāši + lēta tērauda skārds virsbūvei = maza cena sākot ar jaunu auto.

======================

Kaa gan tu to leeto skaardu iedomaajies? Dziljaas izvilkshanas skaards maksaa tik, cik maksaa, kaads tur leetais vai daargais Ja jau tik vienkaarshi buutu, tad pat RAFiem virsbuuves nerazhotu no Beljgjijaa, Luksemburgaa, Japaanaa razhotaa metaala Cita opera ir papildapstrade - cinkoshana skaarda izgatavotaajruupniicaa, virsbuuvju izgatavoshanas tehnologjijas un, galvenais, apkopes / apstraade ekspluataacijas laikaa. Normaali visiem auto ik pa laikam jaaiziet atkaartota pretkorozijas apstraade - tikai tad razhotaajs atbild par pretoshanos korozijai. Leetiemauto, un ne tikai, to , dabiski nemeedz dariit ...

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Vai tad ir vēl citi aoto bez FORD?

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Man tagad ir 2 fordi un abi pūst kā siers. Protams, ja laiza ar zobu birstīti, katru s†ūri un veic ahūnās apstrādes un glabā telpā ar programmējamu mitruma un temperatūras režīmul, tad jebko var uzturēt ideālā stāvoklī gandrīz bezgalīgi ilgi. Bet vienmēr nav par ļaunu padomāt, vai tu strādā un dzīvo priekš auto, vai arī auto ir domāts, lai atvieglotu dzīvi Tev.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti