Diski lo Lietuvas

artamonz Reģ.: 19.04.2010

Steidzami vajadzīgi komentāri un pieredze par diskiem (replikām) no Lietuvas (Šauļiem).

Vai kāds tieši ir iegādājies diskus no Šauļiem, ar piegādi vai pats braucis kopā ar pārdevēju no LV?

 
1 2
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kas tevi īsti interesē - diski, to piegāde vai iespēja braukt kopā ar pārdevēju no LV? Varbūt mēģini nedaudz sistematizēt un konkretizēt savus jautājumus?

Par kādiem diskiem ir tirgus? (sajūga, riteņu, CD)

Par kādas firmas diskiem ir runa?

Ja par auto, tad kādiem izmēriem?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

artamonz rakstīja: Steidzami vajadzīgi komentāri .....

a nafig?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nez kam tev diski no LT, tepat ir kantoris Melga kas principā ir leišu kantoris, un caurmērā piedāvā daudz labākas cenas nekā pārējie. Tikai par lietuvā ºzôtām disku replicām - tādu joku gan pirmoreiz dzirdu !!!

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Es pirku Tallinā. Dēļ mazākā PVN vien ir vērts tur iepirkties, nemaz nerunājot par tirgotāja piecenojumu.

artamonz Reģ.: 19.04.2010
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: Kas tevi īsti interesē - diski, to piegāde vai iespēja braukt kopā ar pārdevēju no LV? Varbūt mēģini nedaudz sistematizēt un konkretizēt savus jautājumus?

Par kādiem diskiem ir tirgus? (sajūga, riteņu, CD)

Par kādas firmas diskiem ir runa?

Ja par auto, tad kādiem izmēriem?

Auto lietie diski replikas, dažādu firmu, dažādu izmēru

artamonz Reģ.: 19.04.2010
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Nez kam tev diski no LT, tepat ir kantoris Melga kas principā ir leišu kantoris, un caurmērā piedāvā daudz labākas cenas nekā pārējie. Tikai par lietuvā ºzôtām disku replicām - tādu joku gan pirmoreiz dzirdu !!!

Pastāsti vairāk kur Melga LV tirgojas, kontati?

artamonz Reģ.: 19.04.2010
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Nez kam tev diski no LT, tepat ir kantoris Melga kas principā ir leišu kantoris, un caurmērā piedāvā daudz labākas cenas nekā pārējie. Tikai par lietuvā ºzôtām disku replicām - tādu joku gan pirmoreiz dzirdu !!!

Melga normāls disks R17 maksā 105Ls (bez PVN 89.95Ls) par vienību, bet LT (Šauļos) piedāvāja 200Ls par R18 komlektu ar riepām (lietotām) bez PVN !! Vai LV arī kāds tirgo par šādām cenām!?!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

artamonz rakstīja: ...

Auto lietie diski replikas, dažādu firmu, dažādu izmēru

replika nozīmē reprodukciju, kopiju, tā kā tādi būs viltojumi ar attiecīgu kvalitāti...

kas traucē ņemt citu ražotāju (AEZ, Enkei, Momo un tml) produkciju, vai lietotu oriģinālu?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

artamonz - redzi Melga dažiem dod arī labas atlaides, lai arī diski man ir AEZ ņemti pie PKP, riepas es gan tagad ņemu tikai pie Melgas

Bet citādi LT nav tā sliktākā vieta, tur daudz daļas pa tiešo no Japānas arī nāk ar mazāku uzcenojumu nekā LV. Ebay arī ir labs variants....

artamonz Reģ.: 19.04.2010
0 0 Atbildēt

Vispar jau interese R17 vai R18 diski ar riepam cena lidz 200Ls 5x100

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

artamonz rakstīja: Vispar jau interese R17 vai R18 diski ar riepam cena lidz 200Ls 5x100

Toyotai ??? Bet vispār par šādu summu tikai lietoti diski sanāks un riepas jaunas ar nespīd, bet pie šāda izmēra un ja tiešām toyotam - silti iesaku labas riepas ( nu lab tā kā platums būs kritni pāri orģinālam, tad gumija var nbūt pirmā svaiguma, bet nu protektoram ir jābūt dziļam, citāk būs dziļa pakaļa !!!)

artamonz Reģ.: 19.04.2010
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

artamonz rakstīja: Vispar jau interese R17 vai R18 diski ar riepam cena lidz 200Ls 5x100

Toyotai ??? Bet vispār par šādu summu tikai lietoti diski sanāks un riepas jaunas ar nespīd, bet pie šāda izmēra un ja tiešām toyotam - silti iesaku labas riepas ( nu lab tā kā platums būs kritni pāri orģinālam, tad gumija var nbūt pirmā svaiguma, bet nu protektoram ir jābūt dziļam, citāk būs dziļa pakaļa !!!)

Toyotai, lietoti, riepas lietotas. Kas tieši var būt pakaļā, ko tas ietekmēs? Protektors 5mm arī būs par maz?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ja vien tas nav 4x4 Celis, tad visiem citiem kaoyotiem kam nāk 5x100 - dibengals ir ļooooti viegls, mazs protektors un Siguldas šosejas tipa risas uz cela lietus laikā - un mašīna būs nevadāma. Celicaclub vien Celica ar automātu tā tika novākota !!! Pats arī esmu pa Jūrmaleni "jautrojies" gan ar 225/50 R16 kad lietus lija. Tipa likt nosacītus liselīnus protams var, bet kā lietus - tā jāuzmanas !!!

P.S. 5mm - būs OK, ja vien negrasies "spoooortot", bet caurmērā R17 jau būs grūti pa šo summu dabūt, un R18 es teiktu ka praktiski neiespējami ar braucamām riepām !!!

artamonz Reģ.: 19.04.2010
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Ja vien tas nav 4x4 Celis, tad visiem citiem kaoyotiem kam nāk 5x100 - dibengals ir ļooooti viegls, mazs protektors un Siguldas šosejas tipa risas uz cela lietus laikā - un mašīna būs nevadāma. Celicaclub vien Celica ar automātu tā tika novākota !!! Pats arī esmu pa Jūrmaleni "jautrojies" gan ar 225/50 R16 kad lietus lija. Tipa likt nosacītus liselīnus protams var, bet kā lietus - tā jāuzmanas !!!

P.S. 5mm - būs OK, ja vien negrasies "spoooortot", bet caurmērā R17 jau būs grūti pa šo summu dabūt, un R18 es teiktu ka praktiski neiespējami ar braucamām riepām !!!

Es par toyotu avensis 2003 (jaunā virsbuve). Par nestabilo aizmuguri noveroju uz grants ceļa, lietu pagaidām nav nācies izjust jo pastāvīgi stāv virsū R16.

Summa par lietotiem diskiem (replikas) R18 + 5mm lietotām riepam piedāvāta = 180Ls Šauļos. Pārdevējs no LV gatavs aizbraukt kopā (uz vietas balasnsēt uzstādīt) jo tur pats iepērk un pardod. Jautājums cik dorši, uz ko var iekrist?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

un ko tu gribi panākt uzliekot tādus diskus un attiecīgi plānas un platas riepas? Nestabilitāti risās, akvaplanēšanu, lielāku degvielas patēriņu? Lielākus rēķinus par riepām un to remontiem?

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: un ko tu gribi panākt uzliekot tādus diskus un attiecīgi plānas un platas riepas? Nestabilitāti risās, akvaplanēšanu, lielāku degvielas patēriņu? Lielākus rēķinus par riepām un to remontiem?

Nu kā tu nesaproti- tevis minētie faktori ir tikai sekundāri, galvenais, lai uz kādu laiku būtu m/m/ izskats. Uz 16" jau vienmēr varēs atgriezties.. ja vien nepagūs novākot.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

artamonz rakstīja:

Es par toyotu avensis 2003 (jaunā virsbuve). Par nestabilo aizmuguri noveroju uz grants ceļa, lietu pagaidām nav nācies izjust jo pastāvīgi stāv virsū R16.

Summa par lietotiem diskiem (replikas) R18 + 5mm lietotām riepam piedāvāta = 180Ls Šauļos. Pārdevējs no LV gatavs aizbraukt kopā (uz vietas balasnsēt uzstādīt) jo tur pats iepērk un pardod. Jautājums cik dorši, uz ko var iekrist?

NU tas ka tur k-kādi lietoti diski varētu būt krietni lēti - tas būtu ticams. Bet vot par riepām - es neticu lētām riepām, pat zinot to ka LV jamām tiek uzlikc uzcenojums " ka tik turies" !!!

Caurmērā "nebrandu" diski(jauni) un atbilstošas riepas (jaunas) maksā līdzvērtīgi sākot ...

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: un ko tu gribi panākt uzliekot tādus diskus un attiecīgi plānas un platas riepas? Nestabilitāti risās, akvaplanēšanu, lielāku degvielas patēriņu? Lielākus rēķinus par riepām un to remontiem?

+1 "un uz tāda auto" LOL.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

paga, es neiebraucu bazarā...

kāda deputāta pēc uz lietuvu ir jābrauc ar pārdevēju no latvijas????

kas tas par pārdevēju un kāda ir viņa pārdotā vērtība?

ķipa "pārdevējs" tevi aizvedīs pie džekiem lietuvā, kuriem ir tādi diski un par to informāciju noslauks no tevis piķi?

artamonz Reģ.: 19.04.2010
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: un ko tu gribi panākt uzliekot tādus diskus un attiecīgi plānas un platas riepas? Nestabilitāti risās, akvaplanēšanu, lielāku degvielas patēriņu? Lielākus rēķinus par riepām un to remontiem?

Godigi sakot butu licis optimalos R17 tādam auto, bet radies tāds piedāvājums, grēks tādu neņemt!

artamonz Reģ.: 19.04.2010
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: paga, es neiebraucu bazarā...

kāda deputāta pēc uz lietuvu ir jābrauc ar pārdevēju no latvijas????

kas tas par pārdevēju un kāda ir viņa pārdotā vērtība?

ķipa "pārdevējs" tevi aizvedīs pie džekiem lietuvā, kuriem ir tādi diski un par to informāciju noslauks no tevis piķi?

Pārdevējs, cik sapratu pērk LT un pārod LV ar uzcenojumu (degviela un mazliet peļņai). Manā gadījumā ja braucam kopā (ar manu mašinu) viņam no 180Ls kaut kas atlec!

artamonz Reģ.: 19.04.2010
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

smaidiigais rakstīja: un ko tu gribi panākt uzliekot tādus diskus un attiecīgi plānas un platas riepas? Nestabilitāti risās, akvaplanēšanu, lielāku degvielas patēriņu? Lielākus rēķinus par riepām un to remontiem?

Nu kā tu nesaproti- tevis minētie faktori ir tikai sekundāri, galvenais, lai uz kādu laiku būtu m/m/ izskats. Uz 16" jau vienmēr varēs atgriezties.. ja vien nepagūs novākot.

tā kā es prātīgs braucējs, un mašīna arī nav nekāda jaudīgā, vienīgais piekrītu, ka lietus laikā jāzumanās

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

4 lietoti diski par 200Ls varētu izklausīties ticami! It īpaši lielie R, jo ķibelē neviens nevēlas atmakoties uz plānajām gumijām.

Bet 180Ls par disku un braucamu riepu komplektu... nu tur ir ļoti jāskatās.

Vai nu tavs "pārdevējs" atved un uzrāda komplektiņu vai arī jāpasē tas dīls. Kaut kā pārāk greizi viss izklausās.

artamonz Reģ.: 19.04.2010
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: 4 lietoti diski par 200Ls varētu izklausīties ticami! It īpaši lielie R, jo ķibelē neviens nevēlas atmakoties uz plānajām gumijām.

Bet 180Ls par disku un braucamu riepu komplektu... nu tur ir ļoti jāskatās.

Vai nu tavs "pārdevējs" atved un uzrāda komplektiņu vai arī jāpasē tas dīls. Kaut kā pārāk greizi viss izklausās.

Arī man ir bažas, bet ticamība rodas pēc vairākiem sludinājumiem ss.lv kur pārdevējs ievietotojis vairākus sludinājumus ar dažādu citu auto modeļu diksu un riepu komplektiem par līdzīgām (labām) cenām! Spriediet paši!

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Šitie vai? www.ss.lv/...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti