Auto ģimenei ar 3 bērniem.

mociks Reģ.: 28.10.2004

Tā kā šis jautājums ir kļuvis aktuāls, varbūt kāds varētu padalīties pieredzē. Interesē piemērots auto ģimenei ar 3 bērniem. Prasības - automāts, 'saprotams' patēriņš (max vidēji 10-12l/100km), pietiekoši vietas trīs bērniem (divi bērnu sēdeklīši un paliknītis otrajā rindā, lai lielie var paši piesprādzēties), vieta bagāžai tālākiem braucieniem, vismaz 150Zs (labāk vairāk). Ieteicama pilnpiedziņa.

Voyager un Co, S-max/Gakaxy notestēti, neinteresē...

Lūgums rakstīt tiem, kam ir reāla pieredze, nevis 'kaut kur lasīju' vai tml.... Paldies.

 
1 2 3 4 5 6 7 8
Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

mazaaki par tranziitu buus gan bet ietilpiiba ir samerojama at transportieri. vecajam forshi njemas araa benkji, jaunajam ielokas gridaa, un ieguustam daudz telpas. lielaa regipsha loksne iet iekshaa, ir vests pa 20gb. braucu shogad shopaa uz vaciju, atbrauca veljas mashiina, veljas zhavetajs, bernu rati lielie, liela kaudze ar pajku un drebeem. tas protams bez sedekliem tika dariits.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Shiirs rakstīja: renaults tas ir kautkads ciemats latgalee?

stulbs tu esi un tāds arī nosprāgsi

renaults ir tāds tējas krāsas padzēriens fasēts stikla pudelēs...

Tu labāk savai mājai iedod nausaukumu "Renaulti"!

Lielie Muļķi un Urlas jau ir aizisti!

/nekā personīga/

Pirmais jau provēja diemžēl, ja nekustamajam īpašumam ir adresē piešķirts numurs uz ielas, tad pārsaukt to pa "renaultiem" ir pagrūti...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jā, un tas jau tikai vienā vietā nevar būt 2 vienādi māju nosaukumi

citā administratīvajā teritorijā takš var

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

nu hz, katram savs. es ar vareetu pastaastiit, kas tik nav vests un atvests ar 850 / v70 volvo, bet pat iisajaa / zemajaa vito lien iekshaa nesameerojami vairaak, a garajaa tranziitaa, nerunaajot par sprinteri -vispaar

var jau tajos mazajos daudz sagruust, bet nu lielaa tas pat daudzums ir daudz komfortablaak gan izvietojams, gan i pasham mieriigaaka braukshana.

vakar kaareiz briitinju aiz transportiera pabraucu - smiekliigi shaurs tomeer jams. praktiski peec skata - vieglaa shasijai mazmaz augstaaka buuda uzlikta.

es te taga kaareiz tranziitu testeeju - sabaazt vinjaa tomeer var pulka vairaak, kaa 850tajhaa universaalii. ja peedeejais ir piebaazts praktiski liidz jumtam ( nu bagaazas nodaliijumaa tradicionaali brauc rupuciigs njufs, taa ka tur anyway neko daudz neiebaaziisi), ta tranziits labi ja uz tresdalju pilns, un krancim vietas aizmuguree 2x vairaak, a augstumaa - i togo bolshe. vismaz volviii jams izstieptu galvu seedeet nevar - griesti centimetrus 15 - 20 pa zemu

ja sho pat visu meeginaat voyagerii iebaazt -uzpildiijuma procents buutu augstaaks. domaaju es vienlaik arii par voyageri. nu i kas veel -jamie pazemi saliidzinoshi. shai ziemaa vareeja ieveerteet augstaa kliirensa prieksrociibas no miniveniem, ko soziem redzeeju, pontiac trans sport bij paaugsts kliirenss - paareejie pazemi diezgan...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ko jūs te drišat...

ja kādam akurāt vaig, es varu izīrēt fofāgenu... eltešku... nu to, kas ar mērcēdesu ir analoga... augsto... gandrīz garo (kravas tepla bikuc virs 3 metriem) pakaļas durvis atverās pilnībā (270grādi) bīdāmās gan ir tikai labajā sānā...

ar to varētu atvest no fāterlandes paiku ilgākam laikam

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ko jūs te drišat...

ja kādam akurāt vaig, es varu izīrēt fofāgenu... eltešku... nu to, kas ar mērcēdesu ir analoga... augsto... gandrīz garo (kravas tepla bikuc virs 3 metriem) pakaļas durvis atverās pilnībā (270grādi) bīdāmās gan ir tikai labajā sānā...

ar to varētu atvest no fāterlandes paiku ilgākam laikam

i cik rij uz sotaku pilseetaa / trasee? pie kaada aatruma? a to var gadiities, ka visa paikas nauda degvielaa aizies, i neko atvest nesanaaks...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

draco rakstīja:

Pirmais rakstīja: ko jūs te drišat...

ja kādam akurāt vaig, es varu izīrēt fofāgenu... eltešku... nu to, kas ar mērcēdesu ir analoga... augsto... gandrīz garo (kravas tepla bikuc virs 3 metriem) pakaļas durvis atverās pilnībā (270grādi) bīdāmās gan ir tikai labajā sānā...

ar to varētu atvest no fāterlandes paiku ilgākam laikam

i cik rij uz sotaku pilseetaa / trasee? pie kaada aatruma? a to var gadiities, ka visa paikas nauda degvielaa aizies, i neko atvest nesanaaks...

2.5 tdi

ja nebrauc virs sotaka, tad ierakstās 10 litros.... ja mauc ātrāk, tad jams arī rij kā gos.... baigā bura tomēr

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Šis Ford-Galaxy šķiet baudāms:

www.ss.lv/...

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Šis Ford-Galaxy šķiet baudāms:

www.ss.lv/...

Taa pasha iipashnieka citrona minivens buutu daudz labaaks!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Tas Citroen-C8 mani kaut kā neuzrunā. Labāk patīk Grand C4 Picasso 1,6 HDi.

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Tas Citroen-C8 mani kaut kā neuzrunā. Labāk patīk Grand C4 Picasso 1,6 HDi.

Nu diez vai tas ir labs risinājums, dizains skaists un šarmants kā jau frančiem, bet tehnika izpaliek, tādi šikumi kā plastmasas ātruma pārslēgs, pneimatiska piekare un citi sīkumi. Patestēju, neuzrunāja...

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Reti kuru uzrunaa citroen, jo reti kursh vinjus ir baudiijis. Bet tur daudz kaa baudaama nezinu gan tieshi par C8, bet C5 2002. gada bija prieks baudiit turpat 3 gadus, tagad to jau otro gadu bauda mans deels - izcili eerta, ekonomiska, uzticama mashiina tieshi ar to 2.2 diizeli. Un pneimatiskaa piekare vispaar shiks - kurai mashiinai veel iespeeja, mezhaa no celja nobraucot, pacelties par 10cm augstaak!

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Chankaishi

Es gribēju citroen mājaslapā par c5 klirensu palasīt , neatradu . Vispār kautkur dzirdēju ka ceļas 13 cm .

Cik max cm no zemes ?

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

kaada jeega no klirensa ar 1 ritenja piedzinju?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: kaada jeega no klirensa ar 1 ritenja piedzinju?

Tu saki ???

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

aga. jams nau braukaajis pa meza celjiem, kur vests mezs aaraa - tur neko vairaak pa 1 ritenja piedzinju i nevaig, kad viss sakaltis, a vot kliirenss gan pa ljaunu nenaak, lai uz veedera neuzseestos...

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt
Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Chankaishi

Es gribēju citroen mājaslapā par c5 klirensu palasīt , neatradu . Vispār kautkur dzirdēju ka ceļas 13 cm .

Cik max cm no zemes ?

Neesmu meeriijis cik tieshi zemaakaa mashiinas vieta no zemes, aatraak par 30-40km /st nedriikst braukt ar to paceelumu, gluzhi pa kokvedeeju grambaam braukt nevar, bet taa - brauc kur gribi. Pagaajushajaa ziemaa deels bija ticis pa piesnigushu mezhu taalaak nekaa papraavs dzhips, nu padulls , protams. Toties braukt maak

mociks Reģ.: 28.10.2004
0 0 Atbildēt

Paldies protams visiem par 'padomiem', drusku pasmējos... Paņēmu 6 (7) vietīgu 2 gadus vecu (jaunu) MB R320CDI L 4M ar ļoti mazu nobraukumu un ļoti labi aprīkotu (TV sīkajiem, Airmatic, ventilējamie beņķi u.t.t. u.t.jpr.). Jāsaka esmu ļoti apmierināts.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Bagāžas nodalījums nav par mazu?

mociks Reģ.: 28.10.2004
0 0 Atbildēt

Nav tik traki. Reāli izmantojam tikai vienu krēslu trešajā rindā (otrs paliek grīdā un tur var likt bagāžu)+ garā versija. Ratiņi un mantas ietilpst diezgan brīvi. Tālākiem braucieniem esmu jau noskatījis MB jumta kasti ar somu komplektu...

mociks Reģ.: 28.10.2004
0 0 Atbildēt

Pie dizaina tiešām jāpierod... Bet ja smuka krāsa (tipa zelta met.), tad ir OK

Ar naudu viss kārtībā (pie kam tie Airmatic tā nemaz neplīst, ja nu vienīgi veciem autiņiem ar lieliem nobraukumiem - esmu saskāries), un atpakaļskatam aprīkojumā ir kamera...

mociks Reģ.: 28.10.2004
0 0 Atbildēt

Šaubos, vai tie amerikāņu nēģeri, kas liek kopā visus ML, GL un R meršus (dzinējs, ātrumkārba un lielākā daļa detaļu no Eiropas atnāk ar kuģiem) Eiropai, vispār zin, uz kuru valsti kurš ies, tā ka laikam tomēr bulšits. Tas pats attiecas uz pārējiem modeļiem, ko turki saliek Štutgartē... Bet nu tādi mīti jau ir miljoniem, un kam patīk, tas var ticēt un stāstīt tālāk...

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

jugasvilli rakstīja: , viens čoms - autotirgotājs teica, lai uzmanās no meršiem, kas pirkti jauni tepat Latvijā, tiem kvalitāte daudz švakāka kā priekš civilizētās REiropas domātajiem. Tiesa gan, tas apgalvojums varētu būt tāds kņigu ņečital, no mņeņija imeju līmenis.

Tas ir pilnīgākais bulšits un vari pateikt tam savam čomam,ka neko viņš nerubī no tā.

Ja viņš domājis,ka Latvijā LIETOTI ir sliktākā kvalitātē,kā Vācijā LIETOTI, tad jā...te būs varbūt vairāk noļurināts pa dubļiem,sāli un putekļiem, visa atšķirība.

nu nez, nez, vai bulšits, man kaimiņos ir viens kantoris, kura vadība pārvietojas tikai un vienīgi ar jaunākiem AMG un Brabusiem, un var jau būt, ka saklausījušies Jugašvili čomu , bet tie savu autoparku pirka no Vācijas, nevis Dominiksā... Un tādi ļaudis to nedara "aiz ņefik ģelaķ" vai arī pēc "kņigu ņe čital".

mociks Reģ.: 28.10.2004
0 0 Atbildēt

cap rakstīja:

Sretsked rakstīja:

jugasvilli rakstīja: , viens čoms - autotirgotājs teica, lai uzmanās no meršiem, kas pirkti jauni tepat Latvijā, tiem kvalitāte daudz švakāka kā priekš civilizētās REiropas domātajiem. Tiesa gan, tas apgalvojums varētu būt tāds kņigu ņečital, no mņeņija imeju līmenis.

Tas ir pilnīgākais bulšits un vari pateikt tam savam čomam,ka neko viņš nerubī no tā.

Ja viņš domājis,ka Latvijā LIETOTI ir sliktākā kvalitātē,kā Vācijā LIETOTI, tad jā...te būs varbūt vairāk noļurināts pa dubļiem,sāli un putekļiem, visa atšķirība.

nu nez, nez, vai bulšits, man kaimiņos ir viens kantoris, kura vadība pārvietojas tikai un vienīgi ar jaunākiem AMG un Brabusiem, un var jau būt, ka saklausījušies Jugašvili čomu , bet tie savu autoparku pirka no Vācijas, nevis Dominiksā... Un tādi ļaudis to nedara "aiz ņefik ģelaķ" vai arī pēc "kņigu ņe čital".

Tas drīzāk būs dēļ PVN vai vienkārši Vācijā dabūja labāku cenu. Vācieši dod lielākas atlaides, kā tas pats Domeniks. A varbūt abi kopā. Nu nav MB rūpnīcā atsevišķu konveijeru piem. Vācijas un Latvijas tirgum domātām mašīnām...

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti