Auto ģimenei ar 3 bērniem.

mociks Reģ.: 28.10.2004

Tā kā šis jautājums ir kļuvis aktuāls, varbūt kāds varētu padalīties pieredzē. Interesē piemērots auto ģimenei ar 3 bērniem. Prasības - automāts, 'saprotams' patēriņš (max vidēji 10-12l/100km), pietiekoši vietas trīs bērniem (divi bērnu sēdeklīši un paliknītis otrajā rindā, lai lielie var paši piesprādzēties), vieta bagāžai tālākiem braucieniem, vismaz 150Zs (labāk vairāk). Ieteicama pilnpiedziņa.

Voyager un Co, S-max/Gakaxy notestēti, neinteresē...

Lūgums rakstīt tiem, kam ir reāla pieredze, nevis 'kaut kur lasīju' vai tml.... Paldies.

 
1 2 3 4 5 6 7 8
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

kurmi, nu pastasti, kas ir labaks taja sharanaa, saliidzinot ar voyageru? tieshi kas? cena? nee. apriikojums? parasti nee. apdares kvalitaate? nee. tehniskie risinaajumi? tieshi kuri? luudzu izsakies. tu jau izklausies peec praatinjaa apdaliita pusmuuzha kriizes nomaakta fricha, kursh tikai kladzina Foljksvagenj, foljksvagenj das beste uber alles.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: Vojager atpaliek no Sharana

Ef,nu beidz pīpēt vecas zeķes...

Ar ko atpaliek

Ar 2,5 CRD jaudu no Sharana 1,9TDI

vai ar ko citu

Ar ietilpību

Ar komforta aprīkojumu

Ar ko tieši

Nu,es tā domāju,jo ir pieredze ar abiem un manas domas ir tādas.

pieredze viņam. Pieredze tāda, ka viņs siekalojas uz jamiem pepelaciem, braucot ar savu pontijaku, un tad , kad sadušojas tos apskatīt, pārģerbies par VWfanu, aizgāja uz veikalu, un tur ievēra p!mpi CV elektriskajās durvīs un dabūja pa pļešku ur muļķika aizm.durvīm vot i visa pieredze

robotbarbers Reģ.: 04.06.2009
0 0 Atbildēt

Tas viss ir pīsģjošs...

Vecs 1 MB ir 346,87 reizes labāks, nekā 452 vojādžeri un šarāni kopa paņemti.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

cap rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: Vojager atpaliek no Sharana

Ef,nu beidz pīpēt vecas zeķes...

Ar ko atpaliek

Ar 2,5 CRD jaudu no Sharana 1,9TDI

vai ar ko citu

Ar ietilpību

Ar komforta aprīkojumu

Ar ko tieši

Nu,es tā domāju,jo ir pieredze ar abiem un manas domas ir tādas.

pieredze viņam. Pieredze tāda, ka viņs siekalojas uz jamiem pepelaciem, braucot ar savu pontijaku, un tad , kad sadušojas tos apskatīt, pārģerbies par VWfanu, aizgāja uz veikalu, un tur ievēra p!mpi CV elektriskajās durvīs un dabūja pa pļešku ur muļķika aizm.durvīm vot i visa pieredze

Nosiekaloji monitoru no laimes,losīt ?

Un tagad viņš arī monitoru apsiekalojis un priecīgs mums to paziņo, parakstījies arī kā daunito kaut kāds , tas laikam sekas šitām te - www.iauto.lv/...

-skat 7.komentu

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Hrr hrr hrr, riktīgi ņirdzīgi,capiņ, esi pievienojies riktīgi smieklīgo izteicienu izteikt varētāju pulkam

Nu a par tēmu slabo?

Ar ko šarans pārāks par CV? Kāda ir tava pieredze ar šiem?

robotbarbers Reģ.: 04.06.2009
0 0 Atbildēt

Nu tak izbeidziet vienreiz!

Šie visi spriedelējumi ir buļļa un/vai suņa sūds, kā arī slima zirga murgi, jo viss, ~120 gadu ilgās autobūves vēstures powers, ir tikai un vienīgi 124 Mercedesā.

Pārējais ir atraugas.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

cap rakstīja:

Sretsked rakstīja: Hrr hrr hrr, riktīgi ņirdzīgi,capiņ, esi pievienojies riktīgi smieklīgo izteicienu izteikt varētāju pulkam

Nu a par tēmu slabo?

Ar ko šarans pārāks par CV? Kāda ir tava pieredze ar šiem?

kurmis brauc ar vecu pontiacu?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Kā tu zini,ka tam ML nebija naudas klučiem? Kāpēc diskus mainīt,ja tos var virpot ?? Tevi pis,ka kāds nopērk premium auto?

Losi,sēdi tranzīta pakaļējā sēdeklī un brauc uz savu vistu fermu vai mašīnu mazgātuvi tālajā Īrijā vai kurā tur nostūrī slauki puņķi, laimes meklētājiņ.

Nu, ja tu kaut ko vari atļauties, tev izdzirdot šīs lietas cenu nāk no tevis ārā "oi bļē" un tamlīdzīgi izteicieni? Ja tu teiksi "jā", tad tu esi kapeikpisējs, ja "nē", tad tu piekrīti man,ka tas cilvēks tos savus 12 klučus par trijiem sotakiem pacēla ar mokām

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

robotbarbers rakstīja: Nu tak izbeidziet vienreiz!

Šie visi spriedelējumi ir buļļa un/vai suņa sūds, kā arī slima zirga murgi, jo viss, ~120 gadu ilgās autobūves vēstures powers, ir tikai un vienīgi 124 Mercedesā.

Pārējais ir atraugas.

Ņifiga. Auto būves zieds ir Opel-Meriva.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

robotbarbers rakstīja: Nu tak izbeidziet vienreiz!

Šie visi spriedelējumi ir buļļa un/vai suņa sūds, kā arī slima zirga murgi, jo viss, ~120 gadu ilgās autobūves vēstures powers, ir tikai un vienīgi 124 Mercedesā.

Pārējais ir atraugas.

Ņifiga. Auto būves zieds ir Opel-Meriva.

Pilnīgs bulšitc!

Autobūves galvenā Krizantēma ir Saab 900 OG kombi-cupe turbo!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pāri visam ir renaults, protams

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: pāri visam ir renaults, protams

Bet tehniskais pārākums vienalga slēpjas iekš divdesmit trīs gadus veca audī deviņdesmit kvatrõ!

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: pāri visam ir renaults, protams

Nu manuprāt braukšana tajā renaultā no vecā čehu tramvaja atšķiras tikai ar to,ka tas neapstājas katrā pieturā un nav jāmaksā 70 santīmi.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

robotbarbers rakstīja: Nu tak izbeidziet vienreiz!

Šie visi spriedelējumi ir buļļa un/vai suņa sūds, kā arī slima zirga murgi, jo viss, ~120 gadu ilgās autobūves vēstures powers, ir tikai un vienīgi 124 Mercedesā.

Pārējais ir atraugas.

Ņifiga. Auto būves zieds ir Opel-Meriva.

biškiņ palēji eļļu ugunī... ?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

renaultam vismaz ir espeiss

25 gadīgs sābs un 23 gadīgs audī 90 tam ir konstruēti tikai topica autora suņa pārvadāšanai, pie nosacījuma, ka jamā persônīgajam šoferim ir ne vairāk par metrs sešdesmit

p.n.

nu merivas gadījumā drīkst būt metrs septiņdesmit

robotbarbers Reģ.: 04.06.2009
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: pāri visam ir renaults, protams

Jā, jā, jā... FU Renaults.

Ear Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

HREnaults

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

renaults tas ir kautkads ciemats latgalee?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: renaults tas ir kautkads ciemats latgalee?

stulbs tu esi un tāds arī nosprāgsi

renaults ir tāds tējas krāsas padzēriens fasēts stikla pudelēs...

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Sīkāk sk. te: neogeo.lv/...

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Shiirs rakstīja: renaults tas ir kautkads ciemats latgalee?

stulbs tu esi un tāds arī nosprāgsi

renaults ir tāds tējas krāsas padzēriens fasēts stikla pudelēs...

Tu labāk savai mājai iedod nausaukumu "Renaulti"!

Lielie Muļķi un Urlas jau ir aizisti!

/nekā personīga/

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Jautrs TG ,bet nez waj AM ir jau ko nopircis 3(trīs) bērnu pārvadāšanai ?? nu kādu Q(kū) waj G(gē)

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

draco rakstīja: da viss shai pasaulee ir subjektiivs. taa ka otmazka netiek ieskaitiita

a wot reekinu par to, kas ar lv kopsh padomijas laikiem noticis, tev dereetu piestaadit, ja jau, kaa tu saki, taa ir "tava valsts un tava zeme"....

nu un kas tad ir noticis ?? Noticis ir tas,kam loģiski ir jānotiek, neko tādu sevišķi greizu neredzu. Palasi vairāk dažādu valstu attīstības stadijas, paskaties, kas kur kā noticis, ņem vērā,ka tāda situācija,kādā bija Latvija, bija unikāla pasaulē, jo nebija komunistiskas sistēmas sabrukums tik lielā mērogā bijis un tad stum savu sūdu.

Jā, Latvija ir mana Dzimtene un mana zeme.

Ko nu es tev pastāstīšu, tev lielais dzīves sapnis ir garais tranzīts....

latvijas karodzinji, vadzi, ir piesobachiiti tavam ikdienas vaagjim, nee?

nu bet protams - ko nu man staastiisi - ja mans sapnis buutu melna beha un treninbuikses, vai kas tev pasham patlaban topaa, tad jau gan es tev buutu kaa radinieks, vaine?

bet tranziiti - tie jau nekoteejas...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

kungi, atkal metajam personigus apvainojumus, bet nekaa pa teemu. man domaat ka apgalvojums ka sharans ir voyagera konkurents ir galiigi aplams, jo konkurenti ir T4-5 un voyageris 3-4. un man, (kaa man liekas, tehniskam cilveekam) vairaak patiik tas chruslers, ko arii lietoju ikdienaa, pats laboju, un tt. ir pieredze arii ar T4, un varu saliidzinaat. ne tehnikie parametri, ne dizains, ne salona ertums, komforts, nekas nav fofagena pusee, pat iisti nezinu par ko tur naudu maksaat.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

es gan zinu, par ko tur naudu maksaa. "kaiminjam i fw, man ar taadu jaapeerk, tik krutaaku " elektoraata izveele, tas gan jau nosaukumaa ar redzams.

a runaajot pa visiem tiem kraisleriem - trakoti mazi jamie tak tomeer. kaa mazmaziit lielaaks par parastu universaali - jaa, ok, bet nu baigi pamazs tas izaugums sanaak. dazhiem gan i netik nevajag.

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti