Auto ģimenei ar 3 bērniem.

mociks Reģ.: 28.10.2004

Tā kā šis jautājums ir kļuvis aktuāls, varbūt kāds varētu padalīties pieredzē. Interesē piemērots auto ģimenei ar 3 bērniem. Prasības - automāts, 'saprotams' patēriņš (max vidēji 10-12l/100km), pietiekoši vietas trīs bērniem (divi bērnu sēdeklīši un paliknītis otrajā rindā, lai lielie var paši piesprādzēties), vieta bagāžai tālākiem braucieniem, vismaz 150Zs (labāk vairāk). Ieteicama pilnpiedziņa.

Voyager un Co, S-max/Gakaxy notestēti, neinteresē...

Lūgums rakstīt tiem, kam ir reāla pieredze, nevis 'kaut kur lasīju' vai tml.... Paldies.

 
1 2 3 4 5 6 ..8
VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Manuprāt, ja var samierināties ar 140 zirgspēkiem, tad laba izvēle ir mazlietots Honda FR-V. Esmu ar tādu braucis apmēram 400 km un nospriedis, ka šis auto ir baudāms:

www.ss.lv/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Mazlietotu Honda-FR-V iesaku tāpēc, ka jaunus diemžēl vairs neražo...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Un man likās ka mašīnu uz priekšu kustina ņūtonmetri ne zirgspēki...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

noperc normalu voyageru 4X4 3.8 un uzliec gaazi, un vispar neko vairak nevajag. veelams garo baazi. vismaz kautkads komforts, nevis kaa tajaas eiropas lamataas.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Un man likās ka mašīnu uz priekšu kustina ņūtonmetri ne zirgspēki...

njuutonmetri x apgriezieni = zirgspeeki. marsh atpakalj uz skolu!

2 autors: a nafig tie zirgspeeki?

lai krutaak "atvilkt" vareetu? viens speeciigs personaazs dazus gadus atpakalj pie baltezera taa atvilka. ar labiem panaakumiem - pats, sieva, un abi beerni - kapseetaa taga dziivo...

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt
feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

mociks rakstīja: Tā kā šis jautājums ir kļuvis aktuāls, varbūt kāds varētu padalīties pieredzē. Interesē piemērots auto ģimenei ar 3 bērniem. Prasības - automāts, 'saprotams' patēriņš (max vidēji 10-12l/100km), pietiekoši vietas trīs bērniem (divi bērnu sēdeklīši un paliknītis otrajā rindā, lai lielie var paši piesprādzēties), vieta bagāžai tālākiem braucieniem, vismaz 150Zs (labāk vairāk). Ieteicama pilnpiedziņa.

Voyager un Co, S-max/Gakaxy notestēti, neinteresē...

Lūgums rakstīt tiem, kam ir reāla pieredze, nevis 'kaut kur lasīju' vai tml.... Paldies.

Stāsti kas nepatika tajos, kurus notestēji.

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Pēdējais Outlanders tīri ietilpīgs likās.

Vietas aizmugurē padaudz, par plautmu gan nemācēšu teikt vai trīs bērni ielien. Variators feins-brauc kā ar trolejbusu. Bagāžnieks arī visai iespaidīgs ja neizmanto trešo rindu. Man personīgi uz ceļa likās patizls(vispār visi šitie pseido džipi ne pārāk). 2,4 benzīns ar vieglu kāju varētu arī tamā patēriņa normā ierakstīties.

Vairāk neko baigi nevarēšu pateikt jo nobraucu ~500km.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

pesec. man garais Voyager veidigais liekas reizeem par mazu, bet te piedaavaa kautkaadas siikas lamatas... nekas shobriid un tuvakaa nakotnee nebuus labaaks par garo voyageri gimenei. visaa pasaulee pieradiita patiesiiba

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

draco rakstīja:

njuutonmetri x apgriezieni = zirgspeeki. marsh atpakalj uz skolu!

2 autors: a nafig tie zirgspeeki?

lai krutaak "atvilkt" vareetu? viens speeciigs personaazs dazus gadus atpakalj pie baltezera taa atvilka. ar labiem panaakumiem - pats, sieva, un abi beerni - kapseetaa taga dziivo...

Pokuj. Ja es meklētu kaut kādu mizu pēc kaut kādiem kritērijiem un man būtu dziļi pajāt, kādā misenē vadoties pēc kritērijiem beigās var sanākt iesēsties, tad motora veiktspējas kritērijs varētu būt, teiksim, "vismaz simtu piecdesmit ņūtonmetri uz tonnu ar saprātīgi lēzenu līkni"

P.N. Te, kur patlaban atrodos, apvienotajā karalistē, vidusmēra divu bērnu ģimene pārvietojas ar 1.2 opeļorsu, kaut kādu mazmotora golfu vai fordeļa fu c kusu/kakuci, nu varbūt merivu. Protams, ja nu cilvēks var atļauties, tad ir kkas lielāks - kāds 2.0 tdi A6, kijas sedona, fofāgena tūrāns, kaut kāds fordeļa busiņš, frv vai cirvis... Vismaz viens labums kosmiskām aptirsināšanām ir - labs līdzeklis pret lieluma māniju.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Pilniigi vajadzeetu pietikt ar videejo klasi, ja tikai veel sievasteevs ar sievasmaati un karpeljmaisi nav jaavadaa. Leerums taadu mashiinu! Un arii domaaju, ka voyager vajadzeetu buut ideaalam eertiibas zinjaa. Tik jaaizveelaas pareizais motors!

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt
draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

visadi voyageri ir maziemm kurmjiem

iists dzigits izveelas garo, augsto sprinteri. tur i 5 beerni satilps, i gulta ar baldahiinu, baars, tv, uttp....

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

draco rakstīja:

msh rakstīja: Un man likās ka mašīnu uz priekšu kustina ņūtonmetri ne zirgspēki...

njuutonmetri x apgriezieni = zirgspeeki. marsh atpakalj uz skolu!

Šī formula der tikai elektrodzinējiem! Paskaties reālos dzinēju grafikus benzīnniekam un dīzelim!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

mociks, iesaku paskatīties uz Volvo pusi, kamēr ķīnieši nav satirsuši šo marku.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

draco rakstīja:

msh rakstīja: Un man likās ka mašīnu uz priekšu kustina ņūtonmetri ne zirgspēki...

njuutonmetri x apgriezieni = zirgspeeki. marsh atpakalj uz skolu!

Šī formula der tikai elektrodzinējiem! Paskaties reālos dzinēju grafikus benzīnniekam un dīzelim!

shii formula der dajebkam, kas griezhas. raadaas, tu vispaar fiziku bastoji tik ciitiigi, ka pat pamatsajeegas par fizisko pasaului tev nav pie katriem dotajiem apgriezieniem jauda = apgriezieni x griezes moments.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: mociks, iesaku paskatīties uz Volvo pusi, kamēr ķīnieši nav satirsuši šo marku.

tad sanaaks vai nu uz "c" kategoriju, vai nu, visdriizaak, mazliet pamazs. vismaz man 850tais universaalis kljuvis par mazu. skatos tranziita virzienaa

PS man gan ir rupuciigs suns, kas volvii visu bagaazas nodaliijumu okupee

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

mociks rakstīja: Tā kā šis jautājums ir kļuvis aktuāls, varbūt kāds varētu padalīties pieredzē. Interesē piemērots auto ģimenei ar 3 bērniem. Prasības - automāts, \'\'saprotams\'\' patēriņš (max vidēji 10-12l/100km), pietiekoši vietas trīs bērniem (divi bērnu sēdeklīši un paliknītis otrajā rindā, lai lielie var paši piesprādzēties), vieta bagāžai tālākiem braucieniem, vismaz 150Zs (labāk vairāk). Ieteicama pilnpiedziņa.

Voyager un Co, S-max/Gakaxy notestēti, neinteresē...

Lūgums rakstīt tiem, kam ir reāla pieredze, nevis \'\'kaut kur lasīju\'\' vai tml.... Paldies.

Manuprāt, perfekti derētu Volvo XC90 dīzelis, sk. TopGear season 1 episode 9 part 2.avi - www.youtube.com/...

Neesi minējis, ka auto cena ir būtiska, tad noprotu, ka rocība ir plaša - ja nav žēl $$$, tad arī Audi Q7 dīzelis iekļausies dotajās prasībās.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

es ņemtu VW Multivan T4 ja vēl Generation komplektācijā sanāk... protams ar 2.5TDI

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

draco rakstīja:

Šī formula der tikai elektrodzinējiem! Paskaties reālos dzinēju grafikus benzīnniekam un dīzelim!

Kādi stulbeņi izrādās sēž tai BeMeWe konstruktoru birojā!!

www.e90post.com/...

Neviens nav mācījies fiziku!

Apskati kaut reizi dzīvē kādas ir iekšdedzes dzinēju jaudas - griezes momenta diagrammas!

www.google.lv/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Portālā ,,Cālis\'\' par šo tēmu ir vairākas izsmeļošas diskusijas, piemēram, šādas:

www.calis.lv/...

www.calis.lv/...

www.calis.lv/...

www.calis.lv/...

www.calis.lv/...

www.calis.lv/...

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

draco rakstīja:

Šī formula der tikai elektrodzinējiem! Paskaties reālos dzinēju grafikus benzīnniekam un dīzelim!

Kādi stulbeņi izrādās sēž tai BeMeWe konstruktoru birojā!!

www.e90post.com/...

Neviens nav mācījies fiziku!

Apskati kaut reizi dzīvē kādas ir iekšdedzes dzinēju jaudas - griezes momenta diagrammas!

www.google.lv/...

1. - nevajag redigeet reply taadaa veidaa, ka sanaak ka esmu teicis to marazmu, kas iisteniibaa naacis no tavas mutes.

2. pastaasti tad, kaa ieksdedzes dzineejiem reekina jaudu. piemeeram, kaada jauda pie 1100 apgriezuieniem ir audi 2.5 td?

no taam pat liikneem, uz kuraam tu taa atsaucies, tas elementaari reekinaas - vajag zinaat tik griezes momentu pie konkreetiem apgriezieniem, un jauda pie tiem pat apgriezieniem tiek izreekinaata 15 sekunzu laikaa.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Nav ko jātaisa tāds bars ar bērniem,tad pietiks arī ar Opel Corsa,nu piemēram.

Vai tad tiešām grūti aizsargāties?

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Kā jau te rakstīja - VW Multivan 2.5 TDi. Pa bāni redzēts T4 pārvietojoties plūsmā ar tuaregu un jaguaru drusku virs 225 (pēc gps, spidometrs rādīja vairāk).

Bet virs 150Zs liekas tāda kompleksu lāpīšana, nomas opel vivaro 1.9 DTI ar 100Zs, 06.g. garais ar ~400kg kravas un pieciem normālas miesasbūves pieaugušajiem tika izspīdzināts 174 km/h pēc gps (bija divi dažādi navigatori, tomtoms rādīja 177 un spidometrs 184) nu bet laikam jau ģimenei ar bērniem tas ir par maz Starp citu, tas vivaro ir samērā ērts, 1500km dienā bez sāpošām ķermeņa daļām.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Kā jau te rakstīja - VW Multivan 2.5 TDi. Pa bāni redzēts T4 pārvietojoties plūsmā ar tuaregu un jaguaru drusku virs 225 (pēc gps, spidometrs rādīja vairāk).

Bet virs 150Zs liekas tāda kompleksu lāpīšana, nomas opel vivaro 1.9 DTI ar 100Zs, 06.g. garais ar ~400kg kravas un pieciem normālas miesasbūves pieaugušajiem tika izspīdzināts 174 km/h pēc gps (bija divi dažādi navigatori, tomtoms rādīja 177 un spidometrs 184) nu bet laikam jau ģimenei ar bērniem tas ir par maz Starp citu, tas vivaro ir samērā ērts, 1500km dienā bez sāpošām ķermeņa daļām.

kopsh kura laika gimenes auto izveelas peec maksimalaa atruma??? vai jaudas??? taads mazgadiigo tiinju piegajiens. man liekas ka te vairaak vajadzeetu novereteet ietilpiibu, komfortu, dizainu, tehnisko pusi un uztureshanas izmaksas

1 2 3 4 5 6 ..8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti