Par motora eļļu!

cezars2 Reģ.: 22.09.2004

Kā tur īsti ir. Šobrīd fordiņā ielieta LIQUI MOLY 5W30. Laiks tākā būtu mainīt. Vai es varu liet vietā vienkārši nolejot veco eļlu jebkura ražotāja 5w30 eļļu vai tomēr labāk būtu ši ražotāja.

Paldies

 
1 2 3 4
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: metāns izdalās tundrā. tur uz ledus sēž sniega cilvēki. sēž ilgi, kamēr aukstums no tirsas līdz smadzenēm aiziet.

tuvu tam

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: ...

Tas notiek, ja auto ir pildiits ar TIIRU biodiizeli! Liidz 10% nevienam nekaadu pretenziju nav - Eiropaa visur ir vismaz 5% bioDD piedevas. Pashlaik jau praato par 10% obligaato piedevu, jo liidz shaadam %% un pat augstaakam probleemu ar diizeljiem nav. Bet ar tiiru bioDD oficiaalas atestaacijas ir tikai virknei kravas auto un traktoriem / celtnieciibas tehnikai .

kā tad, kurš kontrolē, ko tur ielej...

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Tas notiek, ja auto ir pildiits ar TIIRU biodiizeli! Liidz 10% nevienam nekaadu pretenziju nav - Eiropaa visur ir vismaz 5% bioDD piedevas. Pashlaik jau praato par 10% obligaato piedevu, jo liidz shaadam %% un pat augstaakam probleemu ar diizeljiem nav. Bet ar tiiru bioDD oficiaalas atestaacijas ir tikai virknei kravas auto un traktoriem / celtnieciibas tehnikai .

................................

Yetti

kā tad, kurš kontrolē, ko tur ielej...

=================

Kaa tas ir domaats? Pashi auto / traktoru utt. lietotaaji ,

ja ir normaalaa praataa, kontrolee. No servisu utt. puses - ir iespeeja kontroleet, pats savulaik esmu liidzeejis shai frontee dazhus zakjiishus izdraazt Par pashu zakjiishu naudinju, protams

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja:

Pirmais rakstīja:

p.n.

renaults rekomendē ELF, bet neticu, ka kāds latvijas renaults to ir maiņas reizē redzējis

tā vēl trūka, lai varžēdāji ko citu kā savējos rekomendētu.

starp citu - šo mums no viņiem vajadzētu mācīties.

lielas firmas vadītājs (šoferis) dalījās iespaidos par sava dienesta auto apkopi... brauc viņš ar benzīna biturbo, vīrs gados, vēl padomju skola, pirms kārtējās apkopes bija iezīmējis eļļas filtrus.... kad auto, ar it kā veiktu apkopi atdeva atpakaļ filtri pat nebija kustināti...

tā kā ticu Pirmajam...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: ...

Starp citu, kaads te sakars ar metaanu?

Krievijā tik pāris kantoru nosaka degvielas politiku....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

kalfonso rakstīja:

Pirmais rakstīja:

p.n.

renaults rekomendē ELF, bet neticu, ka kāds latvijas renaults to ir maiņas reizē redzējis

tā vēl trūka, lai varžēdāji ko citu kā savējos rekomendētu.

starp citu - šo mums no viņiem vajadzētu mācīties.

lielas firmas vadītājs (šoferis) dalījās iespaidos par sava dienesta auto apkopi... brauc viņš ar benzīna biturbo, vīrs gados, vēl padomju skola, pirms kārtējās apkopes bija iezīmējis eļļas filtrus.... kad auto, ar it kā veiktu apkopi atdeva atpakaļ filtri pat nebija kustināti...

tā kā ticu Pirmajam...

P.S. tas nav Renault

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: lielas firmas vadītājs (šoferis) dalījās iespaidos par sava dienesta auto apkopi... brauc viņš ar benzīna biturbo, vīrs gados, vēl padomju skola, pirms kārtējās apkopes bija iezīmējis eļļas filtrus.... kad auto, ar it kā veiktu apkopi atdeva atpakaļ filtri pat nebija kustināti...

tā kā ticu Pirmajam...

Arī pie dīleriem gadās, ka strādā(vai servisu vada) apčakarētāji un tas ne tikai LV vai RU.

Tāds pats stāsts par eļļas filtra nenomainīšanu pie eļļas maiņas "no pirmajām rokām" dzirdēts arī par AS un V.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

scope rakstīja:

Yetti rakstīja: lielas firmas vadītājs (šoferis) dalījās iespaidos par sava dienesta auto apkopi... brauc viņš ar benzīna biturbo, vīrs gados, vēl padomju skola, pirms kārtējās apkopes bija iezīmējis eļļas filtrus.... kad auto, ar it kā veiktu apkopi atdeva atpakaļ filtri pat nebija kustināti...

tā kā ticu Pirmajam...

Arī pie dīleriem gadās, ka strādā(vai servisu vada) apčakarētāji un tas ne tikai LV vai RU.

Tāds pats stāsts par eļļas filtra nenomainīšanu pie eļļas maiņas "no pirmajām rokām" dzirdēts arī par AS un V.

bet jamie riskē visai smagi "ieberzties"... manis pieminētais tirgus bija par gredzenu pavēlniekiem (blakus Gaiļezeram), tur tas auto tika iegādāts un kopts (tjipa)....

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: bet jamie riskē visai smagi "ieberzties"... manis pieminētais tirgus bija par gredzenu pavēlniekiem (blakus Gaiļezeram), tur tas auto tika iegādāts un kopts (tjipa)....

Tas gan.

Nav jau arī skaidrs, kādēļ, pie esošajiem dīleru izcenojumiem, vēl šmugulēties, ja tas var rezultēties ar dīlera statusa zaudēšanu...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

scope rakstīja: tas var rezultēties ar dīlera statusa zaudēšanu...

par šito lūdzu sīkāk

piezvani vakarā Rupertam (nu Štadleram ) un pasaki, ka tev nenomainīja filtru un tu vēlies lai dīlerim atņem statusu

p.n.

vēl jau bazars varētu būt par to, ka tas šoferīc varēja arī nezināt, ka viņa tačkai maina nevis filtra korpusu, bet tikai iekšas, bet šito sadaļu es izlaidīšu

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

scope rakstīja: tas var rezultēties ar dīlera statusa zaudēšanu...

par šito lūdzu sīkāk

piezvani vakarā Rupertam (nu Štadleram ) un pasaki, ka tev nenomainīja filtru un tu vēlies lai dīlerim atņem statusu

p.n.

vēl jau bazars varētu būt par to, ka tas šoferīc varēja arī nezināt, ka viņa tačkai maina nevis filtra korpusu, bet tikai iekšas, bet šito sadaļu es izlaidīšu

pēdējo gadu braucu uz Klaipēdu... tur ir tāds esti kantoris... silberauto saucas... griež ārā pogas visiem LV pieejamiem "dīleriem"...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

man īsti nebija skaidrības, vai viņi nomainīja salona filtru.... iznāca kungs uzvalkā ārā un vienkārši mani pazemoja.... parādot kur ir filtrs, pastāstot kad un kāpēc tas ir jāmaina...

kopš tā laika nemeklēju šeit lietpratējus...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

par to, ka filtrs ir jāmaina sestdienas vakarā +- skaidrs, bet kāpēc jamais ir jāmaina.... nu to arī `meģināsim noskaidrot.... prozīt

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: par šito lūdzu sīkāk

piezvani vakarā Rupertam (nu Štadleram ) un pasaki, ka tev nenomainīja filtru un tu vēlies lai dīlerim atņem statusu

p.n.

vēl jau bazars varētu būt par to, ka tas šoferīc varēja arī nezināt, ka viņa tačkai maina nevis filtra korpusu, bet tikai iekšas, bet šito sadaļu es izlaidīšu

Tu nesmejies.

Viena sūdzība varbūt neko nedos, bet, ja katrs apjātais klients eskalēs problēmu līdz rūpnīcai, tad šitās izdarības ilgtermiņā nepaliks nepamanītas.

Ar attieksmi "ko tad es varu ietekmēt..." nekas nemainīsies uz labo pusi.

cezars2 Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Eļļu šodien nomainīju ar visu filtru ieleju Liqui Moly LEICHTLAUF SPECIAL 5W-30 iegadājos par 5LVL litra nu atkal nakamos 15000 km var rullēt tā kā tēmu var slēgt - paldies par atbildēm viedokļiem! )

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Yetti

Crankshaft rakstīja: ...

Starp citu, kaads te sakars ar metaanu?

.....................................

Krievijā tik pāris kantoru nosaka degvielas politiku....

===================

Jaa? Un tie tavupraat buutu? )))))))

Naftas koncernu, starp citu, to viduu nav ... ))))

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: par to, ka filtrs ir jāmaina sestdienas vakarā +- skaidrs, bet kāpēc jamais ir jāmaina.... nu to arī `meģināsim noskaidrot.... prozīt

labi, priekā

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

p.n.

vēl jau bazars varētu būt par to, ka tas šoferīc varēja arī nezināt, ka viņa tačkai maina nevis filtra korpusu, bet tikai iekšas, bet šito sadaļu es izlaidīšu

en.wikipedia.org/... il_filter_beneath_engine.JPG

nu nevar šādam nomainīt \"iekšas\"... kaut arī tas ir SAAB....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Yetti rakstīja: man īsti nebija skaidrības, vai viņi nomainīja salona filtru.... iznāca kungs uzvalkā ārā un vienkārši mani pazemoja.... parādot kur ir filtrs, pastāstot kad un kāpēc tas ir jāmaina...

kopš tā laika nemeklēju šeit lietpratējus...

Kā tad viņš pazemoja ? Parādot,ka ir nomainīts filtrs un kur tas atrodas ? Nu gan mums jūtīgi tautas pārstāvji...

nu bez riebeklībām, nu nekādi...

ar pazemošanu bija domāta mana nezināšana un manis minētais kungs bija ļoti korekts (un ja tev tā labpatīk) maigs...

un joprojām braucu uz to kantori un nekad vēl neesmu saskāries ar kaut kādām negācijām...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tā, filtrus vakar nomainījām... tā īsti neiebraucām kāpēc, bet nomainījām.....

ko darīsim šovakar?

es piedāvāju iziet ielās, noķert kādu deputāta kandidātu, piedzirdīt jamo un tad klausīties kā jamais stumj batonus un karina makaronus

pagājušajā reizē bija vienotības kandidāts, šodien varētu spiest uz saskaņas centru

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Tātad Tu ar mieru, lai Tev par tavu naudu "dzen bieti"... man būtu naudas žēl, tad labāk personai bez noteiktas dzīvesvietas "uzsaukt"...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: Tātad Tu ar mieru, lai Tev par tavu naudu "dzen bieti"... man būtu naudas žēl, tad labāk personai bez noteiktas dzīvesvietas "uzsaukt"...

vienotības kandidāts maksāja par sevi pats

laikam tāpēc vien par šamo jābalso būtu.... bet ja nu pēc vēlēšanām jamam uznāk vēlme "atsist" iztērēto? ko tad?

zbjau Reģ.: 29.09.2010
0 0 Atbildēt

razjotaajfirmai nau iipasas noziimes, kura liekas labaaka pec nosaukuma to arii pilini ieksskaa

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked

zbjau rakstīja: razjotaajfirmai nau iipasas noziimes, kura liekas labaaka pec nosaukuma to arii pilini ieksskaa

............................

Tā nu gluži nebūs taisnība.

=================

Te nu man jaapievienojas Sret...Dex...kaa tur iisti bija? Lielos vilcienos zbjaws raksta pareizi, bet Dex-Cool

juut nianses! Kaut kur smarzho ananaasssss ...

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti