Pārsistās riepas uz Satiksmes Ministriju

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004

Neoficiāli aicinu pārsistās riepas izmest pie Satiksmes Ministrijas parādes durvīm!

 
1 2 3 4
nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Tipo tā... Gauss nopērc to komplektu -> Es tev atdodu iztērēto piķi x 2

Dīl?!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Sviestc rakstīja:

Gauss rakstīja: virtualhouse.lv/...

varu piemest tev tos saņķikus, ja nesanāk...

Pirmām kārtām tas naf ne Depo ne Maxima,

otrām kārtam tās riepas nav jaunas, bet gan atjaunotas,

un trešām kārtam šitajos i-neta veikalos 80% no tas preces kura tiek piedāvāta, patiesībā piedāvājumos nemaz nav.

To tu no sava kantora pieredzes?

Nē.

Es te nesen meklēju pāris telefonus, kurus tjipa piedāvā kādi pārdesmit i-neta veikali, pa sviestmaizi pie tam..

beigas izradījās ka neviena nemaz to telefonu nav, ka var dabūt tikai uz pasūtījumu un pavisam pa citu cenu, neka rakstīts mājas lapā.

un tā nebija vienīga reize.

Dapiga ir tādu preču pa tiem i-neta veikaliem.

P.S.

es tak nesaku ka konkrēti šitie, Tevis norādītie dzen fufeli..

moš arī šamiem ir tās riepas , paši moš lej tās "navarkas"

bet vienalga tās nebūs Jaunas riepas, bet gan restavrētas.

Bet Tu jau laikam nesaproti atškirību

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Riepas darba laikā atvest uz Kr.Br. stīt! Šodien!

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja:

Gauss rakstīja:

Sviestc rakstīja:

Gauss rakstīja: virtualhouse.lv/...

varu piemest tev tos saņķikus, ja nesanāk...

Pirmām kārtām tas naf ne Depo ne Maxima,

otrām kārtam tās riepas nav jaunas, bet gan atjaunotas,

un trešām kārtam šitajos i-neta veikalos 80% no tas preces kura tiek piedāvāta, patiesībā piedāvājumos nemaz nav.

To tu no sava kantora pieredzes? Kā tur ar tām DEPO lampām beidzās? Joprojām šķībās tirgo?

Ja tās riepas vēl ņem uz firmu, tad sanāk vēl lētāk. Tur jau no atlikuma var par trīgraudnieku sākt domāt.

Deram uz to riepu vērtību naudā, ka tās riepas tur nemaz nav iespējams nopirkt...

pokui kāpēc... beidzās, nav piedāvājumā, palikušas tikai 3 utt... bet nevar.

No sākuma saderi ar pirmo, tad nāc pie manis. Es pat derēšu uz 99 Ls. Ietaupīsi latu. Kurā depo veikalā viņas gribi pirkt? Ja šodien pieteiksies, svētdien dabūsi...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Riepas darba laikā atvest uz Kr.Br. stīt! Šodien!

Piedod, neesmu m-a-u-k-a, pie klientiem neizbraucu....

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Riepas darba laikā atvest uz Kr.Br. stīt! Šodien!

Piedod, neesmu *******, pie klientiem neizbraucu....

Tevi pi.š uz vietas?

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

nazurbajev rakstīja:

Gauss rakstīja:

Sviestc rakstīja:

Gauss rakstīja: virtualhouse.lv/...

varu piemest tev tos saņķikus, ja nesanāk...

Pirmām kārtām tas naf ne Depo ne Maxima,

otrām kārtam tās riepas nav jaunas, bet gan atjaunotas,

un trešām kārtam šitajos i-neta veikalos 80% no tas preces kura tiek piedāvāta, patiesībā piedāvājumos nemaz nav.

To tu no sava kantora pieredzes? Kā tur ar tām DEPO lampām beidzās? Joprojām šķībās tirgo?

Ja tās riepas vēl ņem uz firmu, tad sanāk vēl lētāk. Tur jau no atlikuma var par trīgraudnieku sākt domāt.

Deram uz to riepu vērtību naudā, ka tās riepas tur nemaz nav iespējams nopirkt...

pokui kāpēc... beidzās, nav piedāvājumā, palikušas tikai 3 utt... bet nevar.

No sākuma saderi ar pirmo, tad nāc pie manis. Es pat derēšu uz 99 Ls. Ietaupīsi latu. Kurā depo veikalā viņas gribi pirkt? Ja šodien pieteiksies, svētdien dabūsi...

Nejauc te vēl Pirmo...

Tu saki, ka tās kedas tur var nopirkt... es saku, ka nevar... šodien.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja:

Gauss rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Riepas darba laikā atvest uz Kr.Br. stīt! Šodien!

Piedod, neesmu *******, pie klientiem neizbraucu....

Tevi pi.š uz vietas?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Nu pat psaktījos, sābam standartā nāk 15 collu riepas, kuras depo maksā 80Ls komplekts (ar klienta atlaidi). Takšto sanāk pat vairāki garie ali + mega čipšu paka + vēl arī montāža.

16-tnieces tajā točkā uz vietas nebija. Bet sotakā varēti iekļauties, ar klienta karti.

Slikti skatījies. Manam auto standartā nāk 215/55R16 un 15" diskus nav iespējams uzlikt.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Nupat pazvanījām tam kantorim.

Naf to riepu...

Esot beigušās.

Un nesola ka vispār vēl būss.

Nu

parādi nākošo vietu, kur "ir" riepas R16 pa 25Ls ..

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Gausa metode...

m/ m/ bling bling

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

akujiķeļnijs R16

pagāšziem ,iekš R!.com.lv uz Kalnciemielas, iexavoju nešipojamas 'master' nokijas atraugas, kopā ar montāžu/balansēšanu , ~ls134

un jāska godīgi-ir pilnīgs zaibis gan ziemā gan vasarā

moš tamdēļ ka OOOO ar kūūū ,nevis opeļsabs

pac brīnos , bet tiktiešām nau neko sūnainākas par iepriekšējām megaDunlop par ls134,-

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: akujiķeļnijs R16

pagāšziem ,iekš R!.com.lv uz Kalnciemielas, iexavoju nešipojamas 'master' nokijas atraugas, kopā ar montāžu/balansēšanu , ~ls134

un jāska godīgi-ir pilnīgs zaibis gan ziemā gan vasarā

moš tamdēļ ka OOOO ar kūūū ,nevis opeļsabs

pac brīnos , bet tiktiešām nau neko sūnainākas par iepriekšējām megaDunlop par ls134,-

Nejauc fimpi ar baznīcu! Te gāja runa par R16 x 4 līdz 100Ls

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: akujiķeļnijs R16

pagāšziem ,iekš R!.com.lv uz Kalnciemielas, iexavoju nešipojamas 'master' nokijas atraugas, kopā ar montāžu/balansēšanu , ~ls134

un jāska godīgi-ir pilnīgs zaibis gan ziemā gan vasarā

moš tamdēļ ka OOOO ar kūūū ,nevis opeļsabs

pac brīnos , bet tiktiešām nau neko sūnainākas par iepriekšējām megaDunlop par ls134,-

Nu ja brauc tikai uz 90 pa sausu šoseju un ne vairāk par 50 tiklīdz parādās pirmās sniega pazīmes, tad jau tiešām nav starpības

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

TDIOTS rakstīja: akujiķeļnijs R16

pagāšziem ,iekš R!.com.lv uz Kalnciemielas, iexavoju nešipojamas \'\'master\'\' nokijas atraugas, kopā ar montāžu/balansēšanu , ~ls134

un jāska godīgi-ir pilnīgs zaibis gan ziemā gan vasarā

moš tamdēļ ka OOOO ar kūūū ,nevis opeļsabs

pac brīnos , bet tiktiešām nau neko sūnainākas par iepriekšējām megaDunlop par ls134,-

Nu ja brauc tikai uz 90 pa sausu šoseju un ne vairāk par 50 tiklīdz parādās pirmās sniega pazīmes, tad jau tiešām nav starpības

mūāhāhāhāhā

ej ,dēls ,izguli reibumu

ja jau es saku , ka to galašu \'\'baudīgums\'\' mani izbrīnija , tad ne jau nu tevis pieminētajos režīmos .

r1.com.lv/...

ok.nau jau gluži ls100,-par komplektu , bet nau arī pierastie ~ls100,-par.gb. un uz kvatras ir oxujennijs zantīmiepisiens un brauktprieka nezudums protams viņas ir bikiņ smagākas un skaļākas salīdzinot ar Dunlopu .......

P.S.bij pirmais pagāspavasara gāziens , Liepājas šoseja ,rises, 1/2 tumsa , Vvid.visapkārt 66,99 līdz 77,77km/h ..... \'\'i tut viježžaju ja\'\' - 140-160km/h un pinīgs pouxjssssss ( nelielos ,bij traki steidzīgi jātiek galamērķī )

un sniegputenī/atkalā ar kautkā nau iespringts

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Jauna šipene uz R16

netirz.....

tai mizai nevar būt nekas vairāk par 13 collu navarkām

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja:

tak paķer 100ls nopērc jaunu riepu komplektu....

Es pērku! Kur tiekamies un vai pārdosi divus komplektus? Visi riepu kantori nez kādēļ no manis šādu summu grib par vienu riepu

sens latviešu sakāmvārds vēsta - ir Aitas, ir Cirpēji

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja:

tak paķer 100ls nopērc jaunu riepu komplektu....

Es pērku! Kur tiekamies un vai pārdosi divus komplektus? Visi riepu kantori nez kādēļ no manis šādu summu grib par vienu riepu

sens latviešu sakāmvārds vēsta - ir Aitas, ir Cirpēji

Nu par to jau nav jāšaubās... Tikai necērp jau nu viņi tik daudz, lai vajadzīgo komplektu varētu dabūt par 100Ls.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

To ka sēne ir ambālis es jau nojautu, bet kad viņš piedāvāja kontrolēt riepu spiedienu ar ABS, tad viņš kļuva par totālu ambāli.

p.s. huliš neviens svētdien neatbrauca pēc tām riepām? Viņas tur vēl šorīt bija, pēdējais komplekts (5 gab.).

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Nefiš vairāk (arī mazāk ne) nekādas lētās gausa navarkas...

Tika iegādāta 1 jauna miza.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Fcuk off!

Log on, Log off!!!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: To ka sēne ir ambālis es jau nojautu, bet kad viņš piedāvāja kontrolēt riepu spiedienu ar ABS, tad viņš kļuva par totālu ambāli.

p.s. huliš neviens svētdien neatbrauca pēc tām riepām? Viņas tur vēl šorīt bija, pēdējais komplekts (5 gab.).

kāpēc riepu spiediens jākontrolē ar abs????

p.n.

man renaultam riteņos (ventīļa galā, kas iekšā riepā) ir tādas melnas kastītes, ķipa riepu spiediena monitorings....

vienīgais mīnuss - riepu servīzēs jāsaka, ka tur tas ir, citādi gadās, ka nolauž

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja:

tak paķer 100ls nopērc jaunu riepu komplektu....

Es pērku! Kur tiekamies un vai pārdosi divus komplektus? Visi riepu kantori nez kādēļ no manis šādu summu grib par vienu riepu

sens latviešu sakāmvārds vēsta - ir Aitas, ir Cirpēji

Nu par to jau nav jāšaubās... Tikai necērp jau nu viņi tik daudz, lai vajadzīgo komplektu varētu dabūt par 100Ls.

vēl jau visādi latvju bāleliņi ir izmetuši pirkstus vēdeklītī un ziņo, ka nespēj pārvietoties pa latvijas ceļiem, ja jamajiem nav maksimālais ātruma indekss un, ka jamie braucot spēj atšķirt uz kura riteņa ir uzmontēts gudjērs un uz kura fulda

visvairāk pārsteidz tie, kas pēr 3gadus nodzītas megafirmas ziemenes un vēl ar putām uz lūpām apgalvo, ka tās ceļu turot labāk kā jaunas lētā gala kalašas

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Arī lētajam galam ir savi kritēriji...

MaxiDepo ir zem katras kritikas.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Kas ir DM?

Tu padomaji Depeche Mode? Uj Tev!

Dm = DepoMahima

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti