Palidziet ludzu tik skaidriba.......

osaka79 Reģ.: 27.03.2011

Labdien.

Man ir Ford Focus 1.6 1999 gada. jau vairakos servisos esmu veicis diagnostiku,bet neviens vainu nevar atklat- jo diagnostika pilna uzrada,ka viss kartiba............. Pati problema izpauzas,ka no ritiem masina negribigi pielec . It ka ne visi cilindri saktu stradat vienlaicigi. Vai ar noslapst uzreiz un ar otru reizi viss ir ok. bet uzsilstot paradas jaudas zudums un motora parlieku vibracija ka ari minimala apgriezienu lekasana. Pa divam mazajam iedalinam. Un pazud assums motoram Spied gazi,bet kustet uz prieksu ta isti negrib. Un visas sis kaites paradas uzsilusam motoram. Visi filtri apmainiti un bendzinu ar skiet,ka pa daudz need. varbut kadam kas lidzigs bijis vai varbut kads var ieteikt tiesam zinamu meitaru ar gudru galvu kurs man varetu palidzet. Jau ieprieks paldies un atvainojos, ja esmu uzcepis topiku kur nevajag...... nav parak liela pieredze forumos.....

 
1 2
taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

osaka79 rakstīja: Labdien.

Man ir Ford Focus 1.6 1999 gada. jau vairakos servisos esmu veicis diagnostiku,bet neviens vainu nevar atklat- jo diagnostika pilna uzrada,ka viss kartiba............. Pati problema izpauzas,ka no ritiem masina negribigi pielec . It ka ne visi cilindri saktu stradat vienlaicigi. Vai ar noslapst uzreiz un ar otru reizi viss ir ok. bet uzsilstot paradas jaudas zudums un motora parlieku vibracija ka ari minimala apgriezienu lekasana. Pa divam mazajam iedalinam. Un pazud assums motoram Spied gazi,bet kustet uz prieksu ta isti negrib. Un visas sis kaites paradas uzsilusam motoram. Visi filtri apmainiti un bendzinu ar skiet,ka pa daudz need. varbut kadam kas lidzigs bijis vai varbut kads var ieteikt tiesam zinamu meitaru ar gudru galvu kurs man varetu palidzet. Jau ieprieks paldies un atvainojos, ja esmu uzcepis topiku kur nevajag...... nav parak liela pieredze forumos.....

Varbūt zobsiksna pārlekusi pa zobu, varbūt aizdedzes momenta devējs jauc gaisu. labi jau būtu, ja uzzinātu kas par motoru...

osaka79 Reģ.: 27.03.2011
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja:

osaka79 rakstīja: Labdien.

Man ir Ford Focus 1.6 1999 gada. jau vairakos servisos esmu veicis diagnostiku,bet neviens vainu nevar atklat- jo diagnostika pilna uzrada,ka viss kartiba............. Pati problema izpauzas,ka no ritiem masina negribigi pielec . It ka ne visi cilindri saktu stradat vienlaicigi. Vai ar noslapst uzreiz un ar otru reizi viss ir ok. bet uzsilstot paradas jaudas zudums un motora parlieku vibracija ka ari minimala apgriezienu lekasana. Pa divam mazajam iedalinam. Un pazud assums motoram Spied gazi,bet kustet uz prieksu ta isti negrib. Un visas sis kaites paradas uzsilusam motoram. Visi filtri apmainiti un bendzinu ar skiet,ka pa daudz need. varbut kadam kas lidzigs bijis vai varbut kads var ieteikt tiesam zinamu meitaru ar gudru galvu kurs man varetu palidzet. Jau ieprieks paldies un atvainojos, ja esmu uzcepis topiku kur nevajag...... nav parak liela pieredze forumos.....

Varbūt zobsiksna pārlekusi pa zobu, varbūt aizdedzes momenta devējs jauc gaisu. labi jau būtu, ja uzzinātu kas par motoru...

Motors ir 1.6 bendzins........ Zobsiksna ir mainita un kads butu viss vienkarsakais varjants.........? ka parbaudit vai zobsiksna ir pareizi uzlikta?

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Šaubos vai forumā kāds Tev

varēs precīzi noteikt diagnozi.

Pareizāk sakot tam fordam.

Varu ieteikt Labu Spečoku kurš

plosās Ķengaragā.

Sadarbojos ar Šamu jau patsmit gadus un zinu

ka ja Šams ņemsies,tad raks kamēr

sadakterēs.

29-49-17-29 Jura.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

osaka79 rakstīja:

Motors ir 1.6 bendzins........ Zobsiksna ir mainita un kads butu viss vienkarsakais varjants.........? ka parbaudit vai zobsiksna ir pareizi uzlikta?

slikti nospriegojot zobsiksna var pārlekt, tādā gadijumā motors mierigi var palikt gurds, taisnību sakot jāpieaug arī degvielas pateriņam. Stāvokli nosaka pēc atzīmēm uz sadales varpstas, aizdedzes sadalitaja un kloķvarpstas. Atzimēm jāsakrit. Visprātīgāk būtu pameklēt kādu ford focus forumu krievijā- pieredzes un info daudz vairāk. Bet atkartošos - jāzin motora marka. To gan arī var uzzināt tajā pašā forumā.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

ņemot vērā ka gurds paliek uzsilstot -es izteiktu minējumu ka tomēr kāds sensors taisa gļukus. Man uz "koyota" tāds gļuks bija dēļ sadales vārpstas apgriezienu sensora. Tā kā tiešām vajag normālu kvalificētu vīreli ar diagnostikas verķi - un uz priekšu kamēr gļuks parādas. Es gan nvaru iedomāties ka vadības blokam kļūda nepaliktu atmiņā par tādu "joku" gadījumā ja apgriezienu sensoram būtu gļuks, bet nu mazums.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Arī domāju, ka kadu no elektronikas defektiem, sevišķi, ja tas defekts notiek tieši tajā brīdī, kad veic diagnostiku, vajadzētu uzrādīt. Tīri mehāniskus defektus tagad daudzi datoriķi nemāk vairs noteikt. Vajag atrast vienkārši labu speciālistu.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ne gluži 100% tā, bet ar līdzīgiem simptomiem hrenaultam izpaudās degvielas sūknis, deva pazeminātu spiedienu, ko datortomogrāfija neuzrāda.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Par fordiem nezinu, jāprasa ipedgaram, bet audi drotiem līdzīgus prikolus taisa aizaugusi kartera ventilācija un plaisas gofrās.

osaka79 Reģ.: 27.03.2011
0 0 Atbildēt

Nu es ar pa to sukni biju iedomajies vai indukcijas spoli.............. Bet ta jau domajot var visas detalas nomainit Varbut tomer man kads ieteiktu labu meistaru,kurs varetu man atrast un noverst to vainu

osaka79 Reģ.: 27.03.2011
0 0 Atbildēt

Nu es ar pa to sukni biju iedomajies vai indukcijas spoli.............. Bet ta jau domajot var visas detalas nomainit Varbut tomer man kads ieteiktu labu meistaru,kurs varetu man atrast un noverst to vainu

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

meklē ipedgaru

tikai rēķinies ar to, ka viņam ir puscietais, eļļaini darba cimdi (caur tiem viņš filtrē atrabotku) un martens (detaļu atjaunošanai)

osaka79 Reģ.: 27.03.2011
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: meklē ipedgaru

tikai rēķinies ar to, ka viņam ir puscietais, eļļaini darba cimdi (caur tiem viņš filtrē atrabotku) un martens (detaļu atjaunošanai)

Kur man to MONSTRU meklet?

osaka79 Reģ.: 27.03.2011
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Par fordiem nezinu, jāprasa ipedgaram, bet audi drotiem līdzīgus prikolus taisa aizaugusi kartera ventilācija un plaisas gofrās.

Ja butu plaisa gofra vai kartera ventelacija-tad tak diagnostika paraditu to-jo degmaisijums butu pa liesu.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

osaka79 rakstīja:

Gauss rakstīja: meklē ipedgaru

tikai rēķinies ar to, ka viņam ir puscietais, eļļaini darba cimdi (caur tiem viņš filtrē atrabotku) un martens (detaļu atjaunošanai)

Kur man to MONSTRU meklet?

pac uzradīsies paurbinās wikipēdiju un būs klāt

osaka79 Reģ.: 27.03.2011
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

osaka79 rakstīja:

Gauss rakstīja: meklē ipedgaru

tikai rēķinies ar to, ka viņam ir puscietais, eļļaini darba cimdi (caur tiem viņš filtrē atrabotku) un martens (detaļu atjaunošanai)

Kur man to MONSTRU meklet?

pac uzradīsies paurbinās wikipēdiju un būs klāt

Bet ja nopietni............... man nevajag wikipedijas urbinatajus man realu zinosu meistaru vajag

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

P.S. pazvani tam Sviescta piesauktajam Juram , mošš šass zinās ko līdzēt .

P.S.S. tas 1,6DURA , tik no malas liekās 'nekasīpašs' , īstenībā viņš ir gana cimperlīgs kukainis ar stingri reglamentētām apkopēm -pretīgā gadījienā 'zaļots' pa riktīgo var izveidoties .

P.S.S.S. sveču ligzdās slapjums nau ???

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

osaka79 rakstīja: vai indukcijas spoli..............

Šitam ir viena spole vai četras

osaka79 Reģ.: 27.03.2011
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

osaka79 rakstīja: vai indukcijas spoli..............

Šitam ir viena spole vai četras

Man ir tikai viena spole.

osaka79 Reģ.: 27.03.2011
0 0 Atbildēt

Vienam manam darba kolegim ir bmw kur taisa tadus pasus pigorus. vinam diagnostika uzradija,ka klokvarpstas devejs ir vainigs............ Vai var but iespejamiba,ka man ar vins visus tos sudus taisa?????

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

osaka79 rakstīja: Vienam manam darba kolegim ir bmw kur taisa tadus pasus pigorus. vinam diagnostika uzradija,ka klokvarpstas devejs ir vainigs............ Vai var but iespejamiba,ka man ar vins visus tos sudus taisa?????

Mierīgi var būt, kautkur sākumā minēju ka vai nu siksna vai aizdedzes devējs- nu lūk tie uz auto ir kādi 3- viens no viņiem kloķvārpstas stāvokļa devējs. Rezultātā aizdedze nesakrīt ar pareizo virzuļu stāvokli.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Kloķvārpstas stāvokļa devēja problēmu datoriķiem uzrāda

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Ja pirms tam mainiita zobsiksna, tad noteikti vaina tur.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

ak rakstīja: Kloķvārpstas stāvokļa devēja problēmu datoriķiem uzrāda

Dažādi datoriķi, dažādi datori, dažāda programmatūra... nestrādājošu uzrādīs, melojošu var arī ne. Piedevām dotais auto ar doto motoru un jautājums forumā liecina ka saimnieks nemētājas ar naudu un meklē sev pieņemamāko variantu, un nez vai brauks uz baltic motors lai atstātu tur 40 Ls

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Nu skaidra lieta ka vaig iesipt sani un nebraukt pie spečokiem, bet gan salasīties gudrības i-netā un tad līst tur pašam iekšā , ar līku, sarūsējušu skrūvgriezi...

Tad toč būs lētāk..

P.S.

Moš siksnu arī mainīja "pa lēto"

kaut kādi šķibroči.....

tad jau naf brīnums ka pēc tam izlien visādi pigori.

osaka79 Reģ.: 27.03.2011
0 0 Atbildēt

Siksnu man tiesam mainija maza pasmaju servisa,bet pec draugu ieteikumies onkuli bija zinami un jau ilgus gadus tur braucot. uz Baltic motors principa nebrauksu,jo vairakas reizes esmu bijis un ir savi iemesli kapec vair negribu. Tagad visus remantus,diagnostikas Dorman servisa veicu un saubos ,ka to varetu pa kakta servisu uzskatit.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti