Palidziet ludzu tik skaidriba.......

osaka79 Reģ.: 27.03.2011

Labdien.

Man ir Ford Focus 1.6 1999 gada. jau vairakos servisos esmu veicis diagnostiku,bet neviens vainu nevar atklat- jo diagnostika pilna uzrada,ka viss kartiba............. Pati problema izpauzas,ka no ritiem masina negribigi pielec . It ka ne visi cilindri saktu stradat vienlaicigi. Vai ar noslapst uzreiz un ar otru reizi viss ir ok. bet uzsilstot paradas jaudas zudums un motora parlieku vibracija ka ari minimala apgriezienu lekasana. Pa divam mazajam iedalinam. Un pazud assums motoram Spied gazi,bet kustet uz prieksu ta isti negrib. Un visas sis kaites paradas uzsilusam motoram. Visi filtri apmainiti un bendzinu ar skiet,ka pa daudz need. varbut kadam kas lidzigs bijis vai varbut kads var ieteikt tiesam zinamu meitaru ar gudru galvu kurs man varetu palidzet. Jau ieprieks paldies un atvainojos, ja esmu uzcepis topiku kur nevajag...... nav parak liela pieredze forumos.....

 
1 2
osaka79 Reģ.: 27.03.2011
0 0 Atbildēt

ak rakstīja: Kloķvārpstas stāvokļa devēja problēmu datoriķiem uzrāda

Protams,ka uzrada,bet ja tas devejs glukaini strada........ Tad tak ir iespejamiba,ka tiesi tani momenta neuzrada...............????

osaka79 Reģ.: 27.03.2011
1 0 Atbildēt

Un vai ludzu kads varetu pateikt............ Ir kadi prieksnosacijumi ta deveja nomainisanai??? Vai vienkarsi nonemt un uzlikt jauno?

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

osaka79 rakstīja: Un vai ludzu kads varetu pateikt............ Ir kadi prieksnosacijumi ta deveja nomainisanai??? Vai vienkarsi nonemt un uzlikt jauno?

Devēju nomainīt nav problēma - jāzin tikai kuru , jo uz dzinēja to ir vesela kaudze, eļlai dzeses šķidrumam, gāzēm, vakumam, jāzin kuru skrūvēt.

A tā jau vienkārši. atštepselē, izskrūvē, ieskrūvē. pieštepselē un viss.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

osaka79 rakstīja:

ak rakstīja: Kloķvārpstas stāvokļa devēja problēmu datoriķiem uzrāda

Protams,ka uzrada,bet ja tas devejs glukaini strada........ Tad tak ir iespejamiba,ka tiesi tani momenta neuzrada...............????

Vajadzētu kompim atmiņā saglabāties datiem par gļukiem.

Vai ta tik grūti noņemt vāku un paskatīties zobenes metkas

newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

Manam auto(VW, 1.6l, benzins, 98.g) ar ir līdzīga problēma: kad galīgi auksts tad nav problēmu, bet pēc pāris km brīžiem mirst nost(spied gāzes pedāli, bet apgriezieni nekāpj un auto sāk raustīties), tad atkal itkā normāli aiziet. Aizbraucu uz servisu pieslēdza pie kompja un uzrādīja, ka sadales vārpstas devējs nepareizu signālu dod. Pagaidām vēl nav nomainīts, bet kad tiks nomainīts tad padošu ziņu vai auto atkal ir normāli darbotiesspējīgs.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti