kādu ekonomisku universāli?

zhuks Reģ.: 01.12.2005

Sveiki,

Nepieciešams vidējās klases ekonomisks dīzeļuniversālis.

Šobrīd izskatās, ka viens no labākajiem ir fabia, meriva, arī roomsters, golfs.

Varbūt varat ieteikt kādus citus, kurus esmu piemirsis, kurus būtu vērts pamēģināt.

Budžets 5000,- LVL, paredzamais gada nobraukums virs 50 000 km, braukšana galvenokārt pa maģistrālēm.

 
1 2 3 4 5
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Uhu, un pats lielākais tukšpļūts - aizvēsturiska Forda īpašnieks, te tak autors prasīja kādu normalu auto pa ~ 5kLs, nevis vēsturisku spēkratu.

Pats esi visīstākais tukšpļūtis! Kurā vietā es rakstīju par vēsturiska spēkrata piedāvājumu??

Lasīt iemācies - pokemon.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI, bez šās tukšās pļūtīšanas tu vēl kaut ko māki??

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

...

Lasīt iemācies - pokemon.

prieks skatīties kā dažam laba inteliģence pāri malām spiežas

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Ejiet taču tirst loši!

pic2.fotki.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

joptvaimaķ

kas tas īedgars ir tāds par srano ekspertu

vienīgo lietu, ko jamais reāli ir pa tēmu ielicis, tas ir lūkasa sūkņa shēmu

pārējais ir tukša pļūtīšana par aizvēsturisku fordu rulzīgumu un pārējo īauto reģistrēto lietotāju mentālās veselības stāvokli

incanti ar ko jamā piedāvājums nopirkt fordu ir pārāks par piedāvājumu iegādāties sābu???????

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Tādi laiki!

Tukšpļūtis tukšpļūtim tukšpļūtis!

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: CRDI, bez šās tukšās pļūtīšanas tu vēl kaut ko māki??

Māku, a kas?

Nu un lielākais tukšpļūtis jau esi tu pats..... 2 x izvizināties ar auto un paziņot ka Japānas autobūve var klapēties ciet... tā nav tukšpļūtīšana....

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Uj, atkal vesels bars tukšpļūšu uzradās. Nu tagat tik sāks lielīt savas konservu bundžas.

Saki ko gribi vienmēr atpakaļ būs: nē - melns!!

i_edgars rakstīja:

Savu veco Fordu pret jaunu Avensis pat bez nekādām piemaksām netaisos mainīt!!

Pirmais sāki lielīt savu flinstonlaiku braucamrīku- konstruktoru.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

WALA, parādi kurā vietā es rakstīju par vēsturiska spēkrata piedāvājumu?? Vienīgais ko tavos komentos var atrast ir tikai citu aptiršana par jebkuru tēmu!

Nu ta kurā vietā...??

CRDI, izlasīji pāris teikumus no rakstītā un jau spried ka visu zini?!

Pirmais, tas ir vienīgais topiks par visu šī foruma pastāvēšanas vēsturi, kur neviens neko nav ietirsis.

Visos pārējos gadījumos vari kaut vai pakārties sakot ka balts ir balts, bet atradīsies vesels bars tukšpļūšu kas brēks "nē melns" un viss.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: bla, bla

CRDI, izlasīji pāris teikumus no rakstītā un jau spried ka visu zini?!

atkal bla, bla.

Nē atšķirība no tevis pāris reižu pavizinoties ar kādu braucam rīku, man atšķirībā no tevis nav viedokļa par visu konkrētā ražotāja produkciju, vai visas ražotāj valsts autobūves bezcerīgumu.....

Attiecībā par balts -melns.... tu jau esi tas kurš cenšas pierādīt pretējo.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Visos pārējos gadījumos vari kaut vai pakārties sakot ka balts ir balts, bet atradīsies vesels bars tukšpļūšu kas brēks "nē melns" un viss.

Nespēj pārdzīvot ka vairākuma viedoklis nesakrīt ar tavējo?

Nu neraudi, apēd Snickers.....paliks labāk.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Kā tur bija, ja kāda viedoklis nesakrīt ar vairākuma, tad tas kāds ir MINORITĀTE!

Nu karoče, parasts pederasts tas ipedgars ir...

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Neliels offtop : i_edgar, ieskaties, ja nav grūti, topikā ar nosaukumu "beigas", es Tev, kā pieredzējušam dīzelistam gribeju ko jautāt, bet laikam paslīdēja garām ...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: WALA, parādi kurā vietā es rakstīju par vēsturiska spēkrata piedāvājumu?? Vienīgais ko tavos komentos var atrast ir tikai citu aptiršana par jebkuru tēmu!

Es te apgrozos jau kādus 5 vai vairāk gadus - un nevaru piekrist šim apgalvojumam, jāsaka tieši otrādi - tas esi tu, kas te kā vērsis uz sarkanu lupatu...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: WALA, parādi kurā vietā es rakstīju par vēsturiska spēkrata piedāvājumu?? Vienīgais ko tavos komentos var atrast ir tikai citu aptiršana par jebkuru tēmu!

Nu ta kurā vietā...??

...

Tev kaut kādas klapes uz acīm, tu izteici viedokli ka Avensis ir pēdējais mēsls, un ka Fords ir pārāks. No tā loģiski var secināt ka tu iesaki Ford markas auto, un tā kā tavs pieminētais auto kurā jūties labāk kā Avensī ir jau autobūves vēsture, tātad tu faktiski jautātājam labāk iesaki izvēlēties vecu lūzni ar rūsēšanas problēmām nevis Avensi. Tieši tas ir atrodams tavā daiļajā tekstā šī "SPAMa" 2. lappusē.

P.S. man personīgi Avensis ļoti labi kalpo, esmu nesteidzoties norullējis 1800 Km apmēram 20 stundās + gulējis tajā pašā Avensī - nenosauktu to par neērtu. Skaļu - varbūt, bet tad atkal man tas nerada diskomfortu - esmu pieradis "uz ausi" dzirdēt ja kaut kas autiņam nav tā kā vajag (bija te piemēram, gadījums ar servisu, ka riteni nepieskrūvēja kārtīgi utml.).

P.P.S. nezinu kur tu manos komentos atrodi aptiršanu par jebkuru tēmu.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

es vokor dabuuju 2 stundas pabraukt ar pord tranzītbusu (pasažieru versiju) ... nodzimumakteets bija, tas ph, bet nu vispār krāms peedeejais...dinamika zero, ļurcīgs uz ceļa, lietotaaja interfeiss arii sux...

no kaa izdaram talejošus secinājumus (drīzāk apstiprinājumu manām aizdomām) ka visi pordi ir mēsli!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ak rakstīja: Neliels offtop : i_edgar, ieskaties, ja nav grūti, topikā ar nosaukumu "beigas", es Tev, kā pieredzējušam dīzelistam gribeju ko jautāt, bet laikam paslīdēja garām ...

topiku tu izvēlējies pareizo priekš sava opeļa

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Pareizo. Biju domājis, ka opeļam beigas

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Tas ir - šeit offtop, bet beigu topikā-beigas

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI, atšķirībā no Tevis es topiku izlasu visu!! Nevis kā Tu dažus teikumus un jau kaut ko pretēju raksti!

Tieši šitajā forumā ir ka biezss tādu kas nobraucot pasažiera krēslā veselus 30 km (labākajā gadījumā) izdara secinājumus. Man tie 3 000 km bija līdz kaklam - vairāk tādā vāģi negribu pat iesēsties (Avensis).

Centis_Nuudele, nē riebjas ka pokomenu paaudzej, kurai ir pilnīgs tukšums smadzenēs, negrib neko ne lasīt, ne saprast, toties vienmēr visus aprej. Pie kam pat paši nezina vai rakstīja taisnību vai nē bet vienmēr teiks pretējo.

sarashkins, izlasi vēl reizi! Atgādināšu, ka autors prasīja kaut ko no vidējās klases tipa, bet pēc mana komentāra uzreiz tiek apriets viss un pieminēts Fokuss vai Tranzīts!! Tak pakomentē vēl Getsu, Ford Ka, MIni, Fiatu 500!! Vismaz sajēdz par ko iet runa??

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: - vairāk tādā vāģi negribu pat iesēsties (Avensis).

bļa, bļa bļa

Nu nesēdies, ja tev nepatīk tas nenozīmē ka japāņu autobūve ir bezcerīga un ka vecā fordā spēks un daile....

Tikai nez kāpēc auto lietotāji labāk novērtē japāņu u.c. valstu autobūves izstrādājumus nekā tavus apbrīnotos un dievinātos fordus.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

sarashkins, izlasi vēl reizi! Atgādināšu, ka autors prasīja kaut ko no vidējās klases tipa, bet pēc mana komentāra uzreiz tiek apriets viss un pieminēts Fokuss vai Tranzīts!! Tak pakomentē vēl Getsu, Ford Ka, MIni, Fiatu 500!! Vismaz sajēdz par ko iet runa??

Mēdz teikt, ka vispārināšana liecina par aprobežotību.

i_edgars rakstīja: WALA, parādi kurā vietā es rakstīju par vēsturiska spēkrata piedāvājumu?? Vienīgais ko tavos komentos var atrast ir tikai citu aptiršana par jebkuru tēmu!

Jā, nu patīk cilvēkam "sabiezināt krāsas".

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Jā nu patīk cilvēkiem nelasīt!

rgcwtxkmt9729w9 Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Vai tu nepieļauj, ka tā varētu būt sava veida pretreakcija uz taviem tekstiem, kas ir ar izteiktu "vienīgās patiesības" nokrāsu?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

rgcwtxkmt9729w9, diemžēl te lielākā daļa vispār neko nelasa - izrauj no konteksta vienu vai divus vārdus un kaut ko raksta, bet tā lai obligāti būtu pretēji! Ja prasi lai parāda kur tos vārdus ir rāvuši, tik vien zina kā tirst vienā tiršanā.

Te šak mālēt, ka Fokuss ir sūds tieši man atbildot, bet nepamana ka vispār par Fokusu nav gājis runa. Te sāk mālēt ka man būtu j';azin ka ir elektriskās stūres reikas, bet neredz, ka iet runa par mehāniskajā eļļas nomaiņu! Utt

Saprati, vai arī jālūdz lai vēl reizi izlasi?

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti