kādu ekonomisku universāli?

zhuks Reģ.: 01.12.2005

Sveiki,

Nepieciešams vidējās klases ekonomisks dīzeļuniversālis.

Šobrīd izskatās, ka viens no labākajiem ir fabia, meriva, arī roomsters, golfs.

Varbūt varat ieteikt kādus citus, kurus esmu piemirsis, kurus būtu vērts pamēģināt.

Budžets 5000,- LVL, paredzamais gada nobraukums virs 50 000 km, braukšana galvenokārt pa maģistrālēm.

 
1 2 3 4 5
suze Reģ.: 02.05.2011
0 0 Atbildēt

mjā. ienācu šeit ar domu,ka te taču džeki noteikti kautko saprot un varēs kautko gudru ieteikt, bet izrādās te iet vēl trakāk kā sieviešu forumos.

ja nu tomēr te kāds runā arī par lietu -

man interesētu kādā virzienā skatīties,ja gribu mašīnu,kas nav dārga ekspluatācijā, ēd maz, braucu pārsvarā pa Rīgu - galvenais aspekts, lai ir bagāžnieks ,kur ielikt lielu suni, pie vajadzības- divus. šobrīd šaubos, vai universāli vai hečbeku, jo man šobrīd ir miniatūrs lūznis,kas ļoti labi manevrējas un ar tādu baigi labi noparkoties visšaurākajās vietiņās, ar universāli es nevarēšu vairs braukt uz darbu 9os ,jo tas neielīdīs nevienā spraugā. budžeta limits- 7 LVL. es saprotu, ka tādas mašīnas,kas nelūzt, mūsdienās vairs neražo, bet noteikti ir veidokļi,kas lūzt mazāk.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

suze rakstīja: mjā. ienācu šeit ar domu,ka te taču džeki noteikti kautko saprot un varēs kautko gudru ieteikt, bet izrādās te iet vēl trakāk kā sieviešu forumos.

ja nu tomēr te kāds runā arī par lietu -

man interesētu kādā virzienā skatīties,ja gribu mašīnu,kas nav dārga ekspluatācijā, ēd maz, braucu pārsvarā pa Rīgu - galvenais aspekts, lai ir bagāžnieks ,kur ielikt lielu suni, pie vajadzības- divus. šobrīd šaubos, vai universāli vai hečbeku, jo man šobrīd ir miniatūrs lūznis,kas ļoti labi manevrējas un ar tādu baigi labi noparkoties visšaurākajās vietiņās, ar universāli es nevarēšu vairs braukt uz darbu 9os ,jo tas neielīdīs nevienā spraugā. budžeta limits- 7 LVL. es saprotu, ka tādas mašīnas,kas nelūzt, mūsdienās vairs neražo, bet noteikti ir veidokļi,kas lūzt mazāk.

Ienāk, nod... un vēl gaida, ka kāds tērēs laiku, lai dotu padomu...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

nu, ja tev vaig tikai sevi un suni vest, tad aizmugures sēdekli upurē sunim, un ņem mazu franču dīzeli, piemēram, Peugeot 206, pie maza nobraukuma lūzumu būs maz, piekare ērta, utt

ja pakaļas sēdekļus vaig, ņem - atkal franču - berlingo vai partner dīzeli, tikai šos salīdzinoši vieglāk iegrābties nojātus.

;seit katrs, kas ienāks, iepriekšējos komentārus nodrisīs, tas ir 'labais tonis'

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

sunim vieta pie ķēdes un būdā

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Lai nu kā, es ieteiktu Volvo V70 vai Škoda Octavia Combi.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Lai nu kā, es ieteiktu Volvo V70 vai Škoda Octavia Combi.

Nu, ja šie neapmierina, varu piedāvāt Audi A4 Avant 1.9 TDi (115 ZS).

2007. gads, nesen no Beļģijas, nobraukums - 194 tūkst. (oriģināls). Mašīna perfektā stāvoklī, salons kā jauns.

No ekstrām - ādas stūre, dubultā klima, kruīzs, parkošanās sensori aizmugurē, lietie diski, ASR pretbuksēšanas un pretizslīdēšanas sistēma, signalizācija, Cena - 10 700 EUR (7500 LVL) ar PVN.

Ja ir interese, zvani 26426897

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Pa to cenu var paņemt jaunu dacia duster, suņiem patiks. Jauns ir jauns. Daži pazīstamie braukā ar lētā gala jaunajiem, neviens nesūdzas un pat ziemā pārvietojās siltā transportlīdzeklī.

Man sunim V70 labi patīk, bet runājot, ka neesot pilsētas auto

Nav slikti zināt vairāk kritērijus auto izvēlei, piemēram, degvielas tips, kārba, svara kategorija.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nu tagadējos francūžus gan labāk neņemt pat par velti! Jebkuras pārdegušās lampiņas nomaiņa ir tik piņķerīga lieta, ka bez servisa neiztikt, pat ja pats vecos auto remontē. Francūžiem paši dīzeļi gan ir ļoti labi, bet ar to saraksts par auto lietām un Franciju beidzas.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

iedgar, tev pilns ar stereotipiem

esu ar 2000. gadu franču pežo un citroneniem nobraucis kādus 500 000 km kopā ņemot... un nekas, i lampiņas pats spēju nomainīt, un piemēram 2.0 HDI motoram ar 330 000 paša nobrauktiem km nekas nav noticis, un eļļu arī neēd,

man par fordiem arī atrastos kaut ksa nodiršams...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: ....Jebkuras pārdegušās lampiņas nomaiņa ir tik piņķerīga lieta, ka bez servisa neiztikt,....

patiesība ir vēl skarbāka

serviss tev nepalīdzēs...

latvijā vispār ir tikai kādi 2 vai 3 speciālisti, kas spēj nomainīt to lampiņu

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ņem Smārtu, suni sēdini sev blakus un parkojies pie velosipēdiem.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Ņem Smārtu, suni sēdini sev blakus un parkojies pie velosipēdiem.

+1

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sveetdien Inchcape lielaa testa dienaas izbaudiiju jauno Ford Mondeo universaalu. Labpraat par 17444 latiem iegaadaatos shaadu auto ar 1,6 litru 115 zirgspeeku diizeljmotoru.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Bet ko tu vēl gaidi? Ej un iegādājies!

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Lietoju pašlaik 530D 2001g, automātc, tirgus cena 7000e . principa mašinā nav slikta, ērta, patēºiņš šoseja 7 , pilsētā 9-11. Bānis 7,5-8,00 pie 150km/h.

Aizvest var daudz, komforta līmenis Ok, it seviški ja brauc lielus gabalus. Dzinējs ir jaudīgsa vienmēr ir jaudas rezerve, ļoti maza turbobedre, pat pie atruma 200km/h patēriņš ir 11-13l/100km

Taču pamazām sāku skatīties uz citu auto, jo tomēr spēkratam ir 250 000km, līdz ar to ik pa laikam parādās noguruma pazīmes. Pa 40k ir mainīta priekšējā hadene 9drīz atkal vajadzes labot) , kapitalka tomātam 600ls, šad un tad parādas maznozīmīgi sīkumiņi.

Patš šobrīd apsveru passatu ,MB E, octaviu vai jauno moņdjiku cenā ap 14 000e. trantei teica ka MB e klasse ar 3.2 CDI ir ļoti ekonomiska un jaudīga. Vēl interesējos par jauno INSIGNIA, vai 508 Pežu, arī liekās tīri simpātiski, jauns auto tomēr ir jauns. lai arī cik kruts būtu lietotais, it sevišķi ja nezini kas un ka ir lietojis.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Es skatītos uz kādu Opel Vectra, Honda Accord vai Toyota Avensis, kas sanāk par atvēlēto budžetu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja: Lietoju pašlaik 530D 2001g, automātc, tirgus cena 7000e . principa mašinā nav slikta, ērta, patēºiņš šoseja 7 , pilsētā 9-11. Bānis 7,5-8,00 pie 150km/h.

Aizvest var daudz, komforta līmenis Ok, it seviški ja brauc lielus gabalus. Dzinējs ir jaudīgsa vienmēr ir jaudas rezerve, ļoti maza turbobedre, pat pie atruma 200km/h patēriņš ir 11-13l/100km

Taču pamazām sāku skatīties uz citu auto, jo tomēr spēkratam ir 250 000km, līdz ar to ik pa laikam parādās noguruma pazīmes. Pa 40k ir mainīta priekšējā hadene 9drīz atkal vajadzes labot) , kapitalka tomātam 600ls, šad un tad parādas maznozīmīgi sīkumiņi.

Patš šobrīd apsveru passatu ,MB E, octaviu vai jauno moņdjiku cenā ap 14 000e. trantei teica ka MB e klasse ar 3.2 CDI ir ļoti ekonomiska un jaudīga. Vēl interesējos par jauno INSIGNIA, vai 508 Pežu, arī liekās tīri simpātiski, jauns auto tomēr ir jauns. lai arī cik kruts būtu lietotais, it sevišķi ja nezini kas un ka ir lietojis.

nu, 250 000 tādam auto knapi pusmūžs ir. Gan jau ka, pērkot būsi noticējis Vācijas mācītājam ar 107 tūkst. "oriģinālo" nobraukumu

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sandi_UR, ja domaa par jaunu Insignia, tad jaateic, ka jaunaa Astra universaals nemaz daudz izmeeros no Insignijas neatpaliek. Bagaazhnieks Astrai pat esot mazliet lielaaks. Iesaku iegaadaaties ieksh Adam Auto!

suze Reģ.: 02.05.2011
0 0 Atbildēt

jā, komentārs par smartu man patika vislabāk, taču diemžēl reizēm nākas pārvadāt ne tikai suņus, bet pēc rekša salonā paliek vilnas kaudzes, nemaz nerunājot par to,ka kādreiz arī vairāk cilvēkus iekšā jāiestūķē. tomēr labāk gribētos tās 5 sēdvietas un bagāžnieku.

par frančiem - nobraukāju 4 gadus ar citronu c4 - mēsls. un veho *&^*.

līdz ar to neredzu jēgu pirkt jaunu lēto, labāk tad tomēr lietotu kautko nedaudz sakarīgāku.

Volvo man liekas,ka ir baigi dārga uzturēšana, vismaz cik nācies dzirdēt.

par škodu neko neesmu dzirdējusi - ir kādam kas sakāms?

man nevajag nekādas ekstras - parkoties māku pati, kruīzs ir forši, bet pilsētā priekš kam?

degvielu - vai nu dīzeli vai domāju par gāzi - ja neskaita mašīnas nopirkšanu, ikdienā gana sanāk ar kapeiku ***.

kārbu manuālu.

ā, un ar suni treniņi mežā - vēlams, lai neatdauzās apakša, braucu ātri un neuzmanīgi.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

suze rakstīja: jā, komentārs par smartu man patika vislabāk, taču diemžēl reizēm nākas pārvadāt ne tikai suņus, bet pēc rekša salonā paliek vilnas kaudzes, nemaz nerunājot par to,ka kādreiz arī vairāk cilvēkus iekšā jāiestūķē. tomēr labāk gribētos tās 5 sēdvietas un bagāžnieku.

par frančiem - nobraukāju 4 gadus ar citronu c4 - mēsls. un veho *&^*.

līdz ar to neredzu jēgu pirkt jaunu lēto, labāk tad tomēr lietotu kautko nedaudz sakarīgāku.

Volvo man liekas,ka ir baigi dārga uzturēšana, vismaz cik nācies dzirdēt.

par škodu neko neesmu dzirdējusi - ir kādam kas sakāms?

man nevajag nekādas ekstras - parkoties māku pati, kruīzs ir forši, bet pilsētā priekš kam?

degvielu - vai nu dīzeli vai domāju par gāzi - ja neskaita mašīnas nopirkšanu, ikdienā gana sanāk ar kapeiku ***.

kārbu manuālu.

ā, un ar suni treniņi mežā - vēlams, lai neatdauzās apakša, braucu ātri un neuzmanīgi.

HONDA CR-V 2005-2007 , bij man tādas Tevis aprakstītajam 'dzīves stilam' būs dikti ok + bagažnieka grīdā ir 'zapaskas' niša -tur ideāli ierakstās LPG balons/pankūka . LPG patēriņš(nedrāžot sani)būs ap 10-11l/100 , dzinējs ar ķēdi ( resurss ap o,5mio km) , hadene prasta un bez problēmām utt.utpr +'bagažniekā 'Kaukāzietim vietas ir atlikulikām un tad vēl pak.beņķus var pabīdīt uz priekšu ,atstājot iespēju vēl pasažieru sēdēšanai .

ļoti praktsiks un uzticams autosss .

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Drusku izskatās pēc varianta, kā dāmām ar kurpītēm - no ārpuses jāizskatās pēc 36., bet iekšā jālien 40. izmēram... Tas par tiem 5 cilvēkiem, suņiem un parkošanos pēc 9.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Bet, ja tā loģiski padomā- ja vajag ietilpīgu, bet ne garu (lai vieglāk atrast stāvvietu), tad jāskatās, kam citas dimensijas lielākas - uz ko augstāku, kaut ko tipa opel meriva. Nu vai tādus kā tie japāņu mazie busiņi.

Bet, varbūt, var dabūt uz jumta liekamu suņubūdu?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

NU es teiktu ka te kādam vajadzētu skatities uz kādu no Toyotām Verso, Honda FR-V, vai kadu no tiem tipa kablukveidīgajiem., vēl moš uz kādu parketnieku tipa Skoda Yeti. Un tad jāiet jāiestumj pēcpuse un jāškatās - tīk vai ne.

Es personīgi balsotu par Avensis, vai Skoda Superb, bet tas ir mans "ērtais" izmērs. JO piemēram FR-V esmu mazliet vīlies sniega caurgājamībā - mans Avensis iet labāk.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: NU es teiktu ka te kādam vajadzētu skatities uz kādu no Toyotām Verso, Honda FR-V, vai kadu no tiem tipa kablukveidīgajiem., vēl moš uz kādu parketnieku tipa Skoda Yeti. Un tad jāiet jāiestumj pēcpuse un jāškatās - tīk vai ne.

Es personīgi balsotu par Avensis, vai Skoda Superb, bet tas ir mans "ērtais" izmērs. JO piemēram FR-V esmu mazliet vīlies sniega caurgājamībā - mans Avensis iet labāk.

rūna bij-.....iebraukt mežā......maucu pa dangām.......

bet Škodjets vēl nau saprotamu $$$ līmenī iegūstams

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

rūna bij-.....iebraukt mežā......maucu pa dangām.......

bet Škodjets vēl nau saprotamu $$$ līmenī iegūstams

NO ko lai saka - vis atkarīgs no dangu lieluma, es te savulaik ar savu dampi izdomāju no Silakroga uz Upesciemu pa taisno pa mežu izbraukt - izbraucu - i neko pat neapskrāpēju.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti