Kadu pirkt?

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011

Sveicinati

Velejos uzzinat plusus un minusus par shiem auto, ir velme nopirkt sev auto lidz - 4 000 euro... Bet isti nezinu kuru , jo visi shie liekas labi, varbut ari varat ieteikt kadus citus - par sho pashu summu , kur samera ir labs komforts par sho cenu?

Tatad - mani izveletie auto :

Audi A6 - (1998-1999 gads - 2,4 vai 2.8 benzins).

Audi A8 - (1997-1998 gads - 2,5D vai 2,8 benzins).

Bmw , (1997 -1999 gads - 725 D , 728 , 730D, 735).

Mercedes CLK 200 - CLK 320 - ( 1997 - 2000)

Volvo S60 vai S80 - ( 1999 - 2002 gads).

Varbut kads var pateikt ari kads paterins, vai ir darga apkope, ka ir braukashanu pa ziemu - piemeram ar CLK jo celji ziema mums nav diezko tiriti

Paldies.

 
1 2 3 4
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Domenixss19 rakstīja: OK var izdarit piemeram ta... blablabla

Šādu sviestu te neatceros....

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

Vienmer ir kads komentetajs kursh saboja visu topiku

palasot komentarus izskatas , ka tu esi istakajs komentetajs , kursh sez pie PC , ir apvainojies uz visu pasauli un lidz ar to meigina pie kada piesieties

Kas tad ir , tavu Opeli aizvainoja ?

Vai skauzh , ka citi nebrauka ar sabiedrisko transportu , bet gan ar saviem auto?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Domenixss19 rakstīja: Jap man 4 gadinji

max 19...

nedomāju ka niks Domenixss te ir tik izplatīts, lai piešķirtu numerāciju...

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

19? - ja tevi tas tik ljoti interise - es sho niku lietoju jau apmeram 10 gadus un man samera erti ir visur registreties ar to niku , jo vnk esmu pieradis - un automatiski visur to rakstu. Diezgan divaina tev logika , jadoma ka pie nika cipari komentetajiem nozime vecumu

Tavu dzives nostaju jau var redzet pec profila bildes

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

Pusi vai vispar zini , ko nozime tavs niks ?

Yeti ir sniega cilveks vai tad sniega cilvekus interise auto? vinji tak ASV mezhos dzivo

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

v *izdu, eju gulēt, apnika...

bet tas, ka I japānis ir labāks nekā II, jo ražo kuģus, tas ir, nē tā ir "pērle"...

Dūles cīņa par latvju jaunatnes intelektu ir "tirsā darbs un materiāls", te vairs nav par ko cīnīties....

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

Neidzomaju to pats, bija raidijums pa DIscovery kur salidzinaja SUbaru ar Mitsubishi, un tadelj ari saku ko zinu ja , jo piemeram stradat pie kugiem , lidmashinam u.t.t ir daudz grutak ... lidz ar to raidijuma vaditaji teica , ka to ljoti var just braucot ar jauno Lancer Evo , ka ideali turas uz asvalta bla bla bla u.t.t

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

1 reizi piedalos foruma , nezinu ,kas kuram ko ka.... Kas nepatik vai ka... Es par auto uzzinaju normalu cilveku viedokli... izdomaju pats kko uzrakstit, jo tik un ta darit nav ko

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

A jums cienitaijs skatos , kaut tik pie kka piesieties

To pie vienas lietas, tad pie otras lietas... Ok sniega cilvek ar labu nakti.

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

A jums cienitaijs skatos , kaut tik pie kka piesieties

To pie vienas lietas, tad pie otras lietas... Ok sniega cilvek ar labu nakti.

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

Skatos ne tikai te tu blato, bet ari citos topikos... jauzraksta administracijai , lai izverte tavu atrasshanos shaja foruma Tagad gan ar labu nakti , ari ieshu gulet.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Domenixss19

Evo pienemu labaks par Imprezu Wrx Sti... Jo Mitsubishi inzinieri ne tikai rada auto , bet ari lidmashinas , jahtas u.t.t

==================

Nuuuu... Fuji Heavy Industries nemaz nav slimāks

par Mitsubishi - tāpat būvē lidmašīnas, ražo to detaļas,

piemēram spārnus Boeing 787, ir vienīgais kaujas

helikopteru ražotājs Japānā. Principā šīs abas ir dziļi

integrētas kompānijas, kurām autoražošana ir tikai

viens no darbības profiliem

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

Domenixss19 rakstīja: Pusi vai vispar zini , ko nozime tavs niks ?

Yeti ir sniega cilveks vai tad sniega cilvekus interise auto? vinji tak ASV mezhos dzivo

ASēVē?????

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Domenixss19 rakstīja: Saabs kkads parak prasts liekas ;( ne elektronikas - ne ari kaut ka cita

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

Nav īpaši skaidrs kāpēc šāda modeļu rinda, ja taisies pats sevi vizināt ar "komfortu?" ņem CLK320, A6 2,4, ja svarīgi kundzi ar "glanci" izsēdinat pie jauno adītaju pulciņa ņem 740Li, vai S klasi (tie laikam nebija sarakstā). Mans personīgais viedoklis es stipri piedomātu par tēmu: "A vajag" ja runa iet par auto kura iegādes vērtība ir salīdzināma ar tā gada nodokļu maksu+standarta apkopi+normālu riepu komplektu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Domenixss19 rakstīja: bija raidijums pa DIscovery ...

Nu jā, šis bija ļoti pieredzējuša un nobrieduša cilvēka arguments.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

tofiks dedzina

P.S. ja A6q ar 2,8 ira gana lapss , kakova mārutka pēc , amulīnija A8 , būs 'tramvwajs'?? cita lieta , ka A8 , detālas būs 'skarbākos' ciparos .

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Domenixss19 rakstīja:

Evo pienemu labaks par Imprezu Wrx Sti... Jo Mitsubishi inzinieri ne tikai rada auto , bet ari lidmashinas , jahtas u.t.t

un tu domā, ka Fuji koncerns tikai fotofilmas un subārus taisa?

kaut kāds lohs.

Pie tam elektronikas problēmas vari nopirkt biezos slāņos kā reiz ar visiem jaunajiem bmw un meršiem.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Nav tik traki ar to VW Passat B5 piekari.

Ja nelauž pa grants ceļiem, tad pie Tevis minētajiem nobraukumiem neko daudz neremontēsi.

Redzu, ka arī Tevī iesakņojies mīts par dīzeļdzinēja apkopju dārdzību - nu nav tur nekā dārga, ja auto nav galīgi nojāts.

Kolēģi ar benzīnniekiem ir vairāk čakarējušies ar svecēm, svečvadiem, sadalītāju nekā es ar savu TDI

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Domenixss19 rakstīja: bija raidijums pa DIscovery ...

Nu jā, šis bija ļoti pieredzējuša un nobrieduša cilvēka arguments.

Nēenu, ir ok, labi, ka vēl neargumentēja ar publikāciju Vakara Ziņās kā man viena kursabiedrene savulaik sarunā ar fizikas profesoru...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Raacens rakstīja: ja runa iet par auto kura iegādes vērtība ir salīdzināma ar tā gada nodokļu maksu+standarta apkopi+normālu riepu komplektu.

Nedomāju, ka cilvēks, kas gatavojas iegādāties luksus auto par 4keur, domā tajā ko ieguldīt vairāk par eļļas maiņu...

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Šitas topics ir viena gara anekdote.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Tādi visbiežāk tusējas šādos topikos - www.bmwpower.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Domenixss19 rakstīja: nopirkshu sev tourega 4 riepas ar diskiem plus sturi par touregiem - ne es teicu , ka piemeru par motoriem - tu ieprieksh mienji , lai nosaucot kadu labaku dizelj dzineju par veco mersha dzineju... Luk ari bija manas domas , vai man ir taisniba vai nav.. Nu to mes redzesim pec ilgaka laika... Un vispar jaunakas automashinas un komfortakas plist mazak un apkope ir letakas neka vecas... =) protams ja neieberzisies Man chomam ir 80 Audis ,,,, tak vinjsh tere gada par remontu vairak neka parejie ar saviem Vw passatiem, CLK, S klases u.t.t auto... Vinjam pa gadu jau sanak maksat par remontu tuvu tai mashinas vertibai. Bet pats doma , ka ir otradak un citiem netic. pats vainigs

pa to čomu ar 80 auģiku tu konkrēti dris.... man ir b4 2.8 quattro.... es jamajam taisu tikai to, ko nolaužu vai sasitu braucot visur kur kājām gruti aiziet....

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Domenixss19 rakstīja: Kadu pirkt?

Pērc sarkanu!

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti