skate un bojāts vējstikls

kanna Reģ.: 29.12.2005

Rīt beidzas apskate manam auto, bet pirms nedēļas ieplaisāja (pa diagonāli no viena stūra līdz otram) priekšējais vējstikls. Apdrošinātājs apstiprināja stikla nomaiņu, bet servisā tāda loga nebija un sola atgādāt to tikai uz nākamās nedēļas sākumu. Bet auto ta vajag..... jautājums - skaidrs, ka ar to bojājumu skati iziet nevar, bet vai tā skāde nav par lielu lai saņemtu slimības lapu?

 
drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

Slimības lapa un miers.....

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

www.csdd.lv/...

noteikumi par tehnisko apskati.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Vai tehnisko var ieziet ja deg oranža ABS lampa panelī (nevar izslēgt, gļuks elektronikā), bet ABS it kā strādā, un ir izsists apmēram 2x3 cm caurums aizmugurējā bremžu lukturī?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

par lampu panelī varētu būt po, par caurumu lukturī dabūsi 2

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

braucu nesen ar taksi un šim bija uzlīmēts uz paneļa melnas izolenes gabaliņš tajā vietā kur ir tā abs "lampiņa"

ķipa lai nespīd acīs

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: par lampu panelī varētu būt po, par caurumu lukturī dabūsi 2

Gluži manas domas. Bet var jau arī to ABS spuldzīti izņemt, lai nekrīt uz nerviem.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: par lampu panelī varētu būt po, par caurumu lukturī dabūsi 2

vot man ar tā liekas... a ja to salīmēju un aizlīmēju? pamatfunkciju jau tā pilda...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

anonimikis rakstīja: par lampu panelī varētu būt po, par caurumu lukturī dabūsi 2

vot man ar tā liekas... a ja to salīmēju un aizlīmēju? pamatfunkciju jau tā pilda...

ja spīdēs balts, dabūsi ciparu, ja būs sarkans un lukturī nebūs ūdens, būs ok

p.n.

mūsdienās abs "spuldzīte" parasti ir ielodēta diode

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

anonimikis rakstīja: par lampu panelī varētu būt po, par caurumu lukturī dabūsi 2

vot man ar tā liekas... a ja to salīmēju un aizlīmēju? pamatfunkciju jau tā pilda...

Slinkums pašķirstīt to csdd dokumentu?

208.3. Bremzēšanas signāllukturiem jābūt atbilstoši nostiprinātiem. Izkliedētājam jābūt bez plaisām, izlūzumiem u.tml. bojājumiem. Tonējums nedrīkst būt izbalējis

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

anonimikis rakstīja: par lampu panelī varētu būt po, par caurumu lukturī dabūsi 2

vot man ar tā liekas... a ja to salīmēju un aizlīmēju? pamatfunkciju jau tā pilda...

ja spīdēs balts, dabūsi ciparu, ja būs sarkans un lukturī nebūs ūdens, būs ok

p.n.

mūsdienās abs "spuldzīte" parasti ir ielodēta diode

audi 100 1990 gads... diode? diez vai...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

anonimikis rakstīja: par lampu panelī varētu būt po, par caurumu lukturī dabūsi 2

vot man ar tā liekas... a ja to salīmēju un aizlīmēju? pamatfunkciju jau tā pilda...

Slinkums pašķirstīt to csdd dokumentu?

208.3. Bremzēšanas signāllukturiem jābūt atbilstoši nostiprinātiem. Izkliedētājam jābūt bez plaisām, izlūzumiem u.tml. bojājumiem. Tonējums nedrīkst būt izbalējis

jau pašķirstīju - jā redzēju šo - bet jautājums vai pie tā tiešām piesipjās, ja es uztaisu tā, ka balts cauri nespīd... superlīme + sarkanā līmlenta

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nagu.... protams

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

habu laka dara brīnumus

p.n.

man audī ir salīmēts lukturis

reāli ir tā, ka ja ir iekšā ūdens tad tev dod ciparu

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

anonimikis rakstīja: par lampu panelī varētu būt po, par caurumu lukturī dabūsi 2

vot man ar tā liekas... a ja to salīmēju un aizlīmēju? pamatfunkciju jau tā pilda...

Slinkums pašķirstīt to csdd dokumentu?

208.3. Bremzēšanas signāllukturiem jābūt atbilstoši nostiprinātiem. Izkliedētājam jābūt bez plaisām, izlūzumiem u.tml. bojājumiem. Tonējums nedrīkst būt izbalējis

jau pašķirstīju - jā redzēju šo - bet jautājums vai pie tā tiešām piesipjās, ja es uztaisu tā, ka balts cauri nespīd... superlīme + sarkanā līmlenta

Viss atkarīgs no konkrētā inspektora noskaņojuma. Ja ieliks divnieku, nevienam nepierādīsi, ka viņam nav taisnība.

kanna Reģ.: 29.12.2005
0 0 Atbildēt

man ar pakaļējā pagrieziena lukturī bija caurums. To ar tādas pat krāsas reflektora gabalu aizlīmēju un neviens neko sliktu neteica

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

kanna rakstīja: man ar pakaļējā pagrieziena lukturī bija caurums. To ar tādas pat krāsas reflektora gabalu aizlīmēju un neviens neko sliktu neteica

Galvenais, lai līmējuma vietas neduras acīs no tāda attāluma, kā inspektors skatīsies. Taču vienalga man joprojām ir pārliecība, ka, ja tomēr šādu meistardarbu pamanīs un izrakstīs lapu, tad nevienam nepierādīsi, ka tas ir nepamatoti.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man audī lukturim līmējuma vieta ir ļoti skaidri redzama, un neviens inspektors vēl neko nav teicis....

piesējās tad, kad vēl nebija aizlīmēts jo kad kratītājs šūpoja mašīnu, tad lukturī skalojās ūdens...

tāpat par priekšas lukturi busam piesējās par ūdeni iekšā

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: man audī lukturim līmējuma vieta ir ļoti skaidri redzama, un neviens inspektors vēl neko nav teicis....

piesējās tad, kad vēl nebija aizlīmēts jo kad kratītājs šūpoja mašīnu, tad lukturī skalojās ūdens...

tāpat par priekšas lukturi busam piesējās par ūdeni iekšā

nē, ūdens nav, ir tikai caurums 2x3 cm un 2 lielas detaļas kas jāpielīmē ar superlīmi

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Man uz TA braucot priekšējā pagrieziena lukturī ar akmentiņu izsita 2 X 2 mm caurumu apm 5 gadi atpakaļ. Es fiksi ar mazu skoča gabaliņu aizlīmēju. Apskates laikā jau pašās beigās inspektors tomēr ieraudzīja skoču un gandrīz vai nesāka pa zemi vārtīties no smiekliem. Uzlīmi iedeva, iedeva 1, bet piebilda, ka nākamreiz lai ar tādu brīnumu nerādoties - neiet krastā.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

A man gan skatē neparko nepiesienas

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: A man gan skatē neparko nepiesienas

un skolā tuitnkeoneesi iemacijies, ja tā raksti

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

p.n.

mūsdienās abs "spuldzīte" parasti ir ielodēta diode

Tā mūsdienās tikai ir širpotrebiem vai plikām mizām, normālām tačkām vēl ir tāds jauks ekrāniņš, kurā mirgo liels simbols

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 0 Atbildēt

sābiem tur kaut kas mirgo tikai tad, ja iemauc ar kulaku.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti