Gāzes iekārta

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003

man ir Renault 9. 1.3 vai 1.1 karburators. Vai šādam jokam gāzi var uzlikt? ja jā kur un cik maksā?

 
Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

karburatoram var uzlikt gan gāzi, gan nikolaju.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: karburatoram var uzlikt gan gāzi, gan nikolaju.

kur un cik bleķo?

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: karburatoram var uzlikt gan gāzi, gan nikolaju.

kur un cik bleķo?

pašu vienkāršāko un lētāko

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kur tu izrāvi 9to renaultu ar 1.3 motoru

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: kur tu izrāvi 9to renaultu ar 1.3 motoru

nu a kāds tad?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Pirmais rakstīja: kur tu izrāvi 9to renaultu ar 1.3 motoru

nu a kāds tad?

a kā es varu zināt kāds tev renaults?

un nafig tam bezmotoram gāze?

man bija 1.4 volvo/renault antīkais karburators (ar mehānisko čoku vēl, un ķēdi - kā sābam )

nu jamais vairāk par 8 litriem neapēda

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: kur tu izrāvi 9to renaultu ar 1.3 motoru

tev arī gribas?

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Pirmais rakstīja: kur tu izrāvi 9to renaultu ar 1.3 motoru

nu a kāds tad?

a kā es varu zināt kāds tev renaults?

un nafig tam bezmotoram gāze?

man bija 1.4 volvo/renault antīkais karburators (ar mehānisko čoku vēl, un ķēdi - kā sābam )

nu jamais vairāk par 8 litriem neapēda

nu labi - laikam 1.1. Ēd apmēram 7 Ls. ielikšu gāzi un ēdīs 4... SKAISTI! luk ku ekonomiskums

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

staigā kājām, vairāk naudas paliks sāba ķēdes maiņām...

Uzliksi gāzi pa 300 latiem, varēsi ekonomēt latu uz 100 kāmē. Tu toč plāno ar to mizu maukt vēl 30000?

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: staigā kājām, vairāk naudas paliks sāba ķēdes maiņām...

Uzliksi gāzi pa 300 latiem, varēsi ekonomēt latu uz 100 kāmē. Tu toč plāno ar to mizu maukt vēl 30000?

tāpēc jautājums 2 bija kur var dabūt lētu lietotu gāzes iekārtu. jo protams 300 ls es nelikšu. tur tiešām lai tikai atsistu naudu ir jāmizo 40 000...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Pats liksi? Ko ar tehnisko? Vispār jau jauna primitīvā iekārta ar visu uzlikšanu bija 120Ls bez balona. Balonus toč var lietotus atrast, bet reduktoru labāk tomēr ņemt jaunu.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

reku www.propan.ru/... ir diezgan pamatīgs krievu forums par gāzes iekārtām.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Izskatās ka tā krīzi vēl nav pa olām iesitusi... Interesanti, kad parādīsies topiki par mopēdiem un gāzes iekārtām vai par pļaujmašīnām, krūmgriežiem ar gāzes iekārtām

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: reku www.propan.ru/... ir diezgan pamatīgs krievu forums par gāzes iekārtām.

afigenna pamatīgs tad jau iauto ir oligarhs!

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Izskatās ka tā krīzi vēl nav pa olām iesitusi... Interesanti, kad parādīsies topiki par mopēdiem un gāzes iekārtām vai par pļaujmašīnām, krūmgriežiem ar gāzes iekārtām

tici man parādīsies... drīz pats postosi, ka meklē minibaloniņu, lai uz gāzīti savu xtehniku uzsēdinātu

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Gauss rakstīja: Izskatās ka tā krīzi vēl nav pa olām iesitusi... Interesanti, kad parādīsies topiki par mopēdiem un gāzes iekārtām vai par pļaujmašīnām, krūmgriežiem ar gāzes iekārtām

tici man parādīsies... drīz pats postosi, ka meklē minibaloniņu, lai uz gāzīti savu xtehniku uzsēdinātu

Interesanti, kādēļ gan?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Izskatās ka tā krīzi vēl nav pa olām iesitusi... Interesanti, kad parādīsies topiki par mopēdiem un gāzes iekārtām vai par pļaujmašīnām, krūmgriežiem ar gāzes iekārtām

A ko tad vajadzēja - "gribu gūt kapeikfišanas ilūziju, kā lai savam hreno ielieku 1.0 kuļmašīnu?"

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Pirmais rakstīja: staigā kājām, vairāk naudas paliks sāba ķēdes maiņām...

Uzliksi gāzi pa 300 latiem, varēsi ekonomēt latu uz 100 kāmē. Tu toč plāno ar to mizu maukt vēl 30000?

tāpēc jautājums 2 bija kur var dabūt lētu lietotu gāzes iekārtu. jo protams 300 ls es nelikšu. tur tiešām lai tikai atsistu naudu ir jāmizo 40 000...

Bija man kādreiz audi 80 1.8 ar karburatoru. Uzliku gāzi un ar to nobraucu 100 000 km. Pie toreizējām cenām sarēķināju, ka iekārta man atmaksājās jau pie 18000 km. Tas gan tādēļ, ka aizšāvu divas reizes ceļojumos pa Eiropu. Polijā gāze toreiz maksāja padsmit santīmus.

Nedomāju, ka vajag klausīties tos, kas saka, ka nevajag gāzi. Ja esi paredzējis ar auto nobraukt kaut vai 30k km, tad ir vērts. Kāpēc neietaupīt, ja var ietaupīt. Vienīgi ir pāris priekšnosacījumi, lai ar gāzi varētu braukt normāli to neostot. Izplūdes sistēmai ir jābūt bez caurumiem un visam lietām ar elektrību arī ir jābūt labā stāvoklī.

Es tomēr domāju, ka labāk uzzvanīt Henrikam (googlē atradīsi) un aprunāties, kādi lētākie varianti ir iespējami. Pašam tomēr nevajadzētu uzstādīt, jo tas beigās var sanākt dārgāk. Es nedomāju, ka lētākā gāzes sistēma maksā vairāk par 250Ls.

Ir gan forumos dzirdētas briesmu lietas par renault motoriem ar gāzi. tipa vārstu sēžas izdegot. Pats neesmu braucis ar renault, tāpēc nevaru komentēt. Tiesa, neticās, ka tas notiek ātrāk par 100k km.

GazesIekartas Reģ.: 28.06.2012
0 0 Atbildēt

Labprāt palīdzēsim ar gāzes iekārtu uzstādīšanu vai vienkārši labu informāciju ko likt vai ko nelikt Jūsu autiņam, tamdēļ droši rakstat uz epastu vai ienākat mūsu mājas lapā latvijasautogaze.lv/...

Aprīkojam arī sporta autiņus ar gāzes iekārtām ar iespēju BEZ jaudas zuduma un ar iespēju samazināts degvielas patēriņš

Ja gribat pastrīdēties, pierādīt savu taisnību - droši, bet labāk to darīt pie mums un mēs labprāt liksim priekšā visus acīmredzamos faktus - Nerunājam, bet daram

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Kādus SPORTA autiņus? Rallija? Drifta?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Kādus SPORTA autiņus? Rallija? Drifta?

pirmā formula

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Ā, nu skaidrs, augsts līmenis.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

GazesIekartas rakstīja:

Aprīkojam arī sporta autiņus ar gāzes iekārtām ar iespēju BEZ jaudas zuduma un ar iespēju samazināts degvielas patēriņš

Nesavienojamas lietas, lielāka jauda un mazāks patēriņš. Gāzei siltumspēja ir mazāka nekā benzīnam un tur nu neko nepadarīt, tā ir jāpūš vairāk, bet motora tilpums ta ierobežots un maksimāla jauda rezultātā mazāka. Vienīgais variants palielināt kompresijas pakāpi, bet tad atkal uz benzīna neies.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti