VW TOURAN dīzeļi

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002

Ahoj,

izstudēju forumu, bet neko prātīgu par TOURAN neatradu, viens vienīgs spams un personīgi apvainojumi.

Whatcar.lv kaut kas jau ir, bet nu tomēr - aiz cieņas pret iauto pazondēsim arī šeit

Lielā cerībā, ka iauto tauta jau izaugusi un tagad varam PAR TĒMU, jautāšu par TOURAN dīzeļiem 1,9TDi un 2,0TDi

Pienācis laiks, kad ģimenei vajadzēs auto. Noteikti ne jaunu, bet mazlietotu (Vācijas tirgus kā mājas tirgus man pašam).

Respektīvi, noteikti dīzeli (jautājums nav apspriežams), DSG automātu utt. Reālas atsauksmes, pieredze utt., ļoti welcome Visu, kas patīk un kas nepatīk.

Pieļauju, ka gadiem ritot, arī reālo VW TOURAN lietotāju tagad krietni vairāk. Paldies, kolēgas, jau iepriekš.

 
1 2
VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Es njemtu 1,9 TDI ar manuaalo kaarbu, jo taada buutu mazaak kapriiza...

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Mani šis modelis arī interesē. Bet, skatoties uz ielas uz viņiem, ļoti nepatīk katastrofāli mazais klīrenss. Pat Cross'am pakaļa pa zemi velkas. Bet patīk, savukārt, izmērs, vienkārši super, nav tik liels kā Sharan, bet baigi ietilpīgs

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirms kādiem gadiem pieciem Auto Bildā bija 100 000 tests tieši Touran 2.0 TDI ar DSG. Tā galvenā doma bija - tik sūdīgu auto mēs vēl nebijām testējuši. Pieļauju, ka līdz ar feisliftu kaut kas šajā visā ir mainījies.

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

DSG gan neņem-kā jau te teica-kaprīzs,dārgs un smags.Esmu ar darba auto 1.9TDI (105zs)nobraucis ~195Kkm.Motors uzticams,nesen tikai divas kvēlsveces nomainīju.Barots gan tiek tikai ar to labāko.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Es njemtu 1,9 TDI ar manuaalo kaarbu, jo taada buutu mazaak kapriiza...

1.9 TDI ir novecojis, otršķirīgs motors, kura vietā kā pirmrindnieks jau vairakus gadus ir pieejams tas tur 2.0 TDI...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tieši tāpēc es drīzāk ticētu jau gadus ražotam 1.9, nekā nupat iznākušam 2.0

ak Reģ.: 13.01.2003
0 1 Atbildēt

msh rakstīja:

VWfans rakstīja: Es njemtu 1,9 TDI ar manuaalo kaarbu, jo taada buutu mazaak kapriiza...

1.9 TDI ir novecojis, otršķirīgs motors, kura vietā kā pirmrindnieks jau vairakus gadus ir pieejams tas tur 2.0 TDI...

Ka 1.9 novecojis, to es vēl varētu saprast. Bet kāpēc otršķirīgs Ar ko sliktāks par 2.0, ja nav nobraukts ?:

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

ak rakstīja:

msh rakstīja:

VWfans rakstīja: Es njemtu 1,9 TDI ar manuaalo kaarbu, jo taada buutu mazaak kapriiza...

1.9 TDI ir novecojis, otršķirīgs motors, kura vietā kā pirmrindnieks jau vairakus gadus ir pieejams tas tur 2.0 TDI...

Ka 1.9 novecojis, to es vēl varētu saprast. Bet kāpēc otršķirīgs Ar ko sliktāks par 2.0, ja nav nobraukts ?:

jo nekas , joprojām , nau labāks par šo : A80 B3 - šķībs, līks, sapuvis šrots ar klaipēdas numuriem, kurā esošais 3A motoriņš griežas arvien labāk...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Ahoj,

izstudēju forumu, bet neko prātīgu par TOURAN neatradu, viens vienīgs spams un personīgi apvainojumi.

Whatcar.lv kaut kas jau ir, bet nu tomēr - aiz cieņas pret iauto pazondēsim arī šeit

Lielā cerībā, ka iauto tauta jau izaugusi un tagad varam PAR TĒMU, jautāšu par TOURAN dīzeļiem 1,9TDi un 2,0TDi

Pienācis laiks, kad ģimenei vajadzēs auto. Noteikti ne jaunu, bet mazlietotu (Vācijas tirgus kā mājas tirgus man pašam).

Respektīvi, noteikti dīzeli (jautājums nav apspriežams), DSG automātu utt. Reālas atsauksmes, pieredze utt., ļoti welcome Visu, kas patīk un kas nepatīk.

Pieļauju, ka gadiem ritot, arī reālo VW TOURAN lietotāju tagad krietni vairāk. Paldies, kolēgas, jau iepriekš.

Rāla 24h pieredze bij ar 1.9TDI( 105zs+čipoc ) DSG , patika , laps , ekAnomisks , dinamĪtisks ar bij gana

Citādi - Tu pērc seu tačku esi pat izdomājis kādu saroc neizjātu exemplāru un ,vuala ,iegūsti to

Kakowa chrena jautāt citiem

Ja es šeitan pajautātu pirkt/nepirkt savas pēdīgās iepirktās tačkas , tad uzzinātu gan kādas viņas ira kakas utt utpr a tā , neko 'nezinu' , vienkārši braucu un baudu braukšanu a kad vajag ko činīt plēšu matus histērijā , sačiniju un aKKal 'BAUDU' nevis baudu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

ak rakstīja:

Ka 1.9 novecojis, to es vēl varētu saprast. Bet kāpēc otršķirīgs Ar ko sliktāks par 2.0, ja nav nobraukts ?:

Jauda, konstrukcija.

Slinkums pētīt bet vai tikai tie 1.9 vēl pat nav ar PD palikuši... Bet lai vai kā tur būtu - motors, kuram ir mazāk ņūtonmetru nav sliktāks par tādu, kuram to ir vairāk?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

ak rakstīja:

Ka 1.9 novecojis, to es vēl varētu saprast. Bet kāpēc otršķirīgs Ar ko sliktāks par 2.0, ja nav nobraukts ?:

Jauda, konstrukcija.

Slinkums pētīt bet vai tikai tie 1.9 vēl pat nav ar PD palikuši... Bet lai vai kā tur būtu - motors, kuram ir mazāk ņūtonmetru nav sliktāks par tādu, kuram to ir vairāk?

Slikts motors, jo tev slinkums pētīt un mazāki ņūtonmetri,ja?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nu manā uztverē nav labāka dīzeļa par VW/AUDI 1,9TDi.

Nav starpības, ar cik zs Vienkārī uzticams un pavisam nenokaujams.

Taisnība, pēc ilgāka laika vajag SAVU auto. Un tāpēc doma ar vienu šāvienu nobliezt vairākus zaķus (ekonomisks, dinamisks, ietilpīgs, moderns, aprīkots u.tml.)

Kāpēc te uzdodu jautājumu? Bija cerība, ka atsauksies kāds Touran lietotājs šobrīd. Vai vismaz kāds, kurš ar tādu saskāries iepriekš.

Taisnība, viss ir taisāms, ja nu kāda šaize gadās, nu tas nav vakars uz ezera, tas taču tikai uto

M1A1 Reģ.: 01.09.2003
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: nav labāka dīzeļa par VW/AUDI 1,9TDi.

Un tāpēc doma ar vienu šāvienu nobliezt vairākus zaķus (ekonomisks, dinamisks, ietilpīgs, moderns, aprīkots u.tml.)

Kāpēc te uzdodu jautājumu? Bija cerība, ka atsauksies kāds Touran lietotājs šobrīd. Vai vismaz kāds, kurš ar tādu saskāries iepriekš.

Man līdzīga situācija. Skatiens arī apstājies pie šī modeļa. Varbūt ka tomēr vēl kāds jūzeris vai testētājs padalīsies iespaidos, lai tā bilde pilnāka veidotos

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt
superb Reģ.: 26.04.2003
1 0 Atbildēt

Dīzeļi kā dīzeļi - 1,9TDI noteikti būs ar mazāk iespējamām vainām (viena no vājām 2,0TDI vietām motora galva), otrkārt 2.0TDI motoram ir lielāks griezes moments, ko īsti netur sajūgs (ar parasto kārbu). DSG ir laba lieta, taču ja iepriekšējais bijis sportists, remonts iesitīs pa kabatu. Arī pie degvielas patēriņa jāpluso 1-1,5 l/100 km. TUV (vācu TA) Touran ir diezgan nopelts un līdz 2006.g. ar daudz vainām.

Es ieteiktu paskatīties uz Golf Plus ar 1,9 TDI un 5 pakāpju ātrumkārbu. Turklāt Golf Plus pēdējos trīs gadus TUV pārskatos ir pirmajā desmitniekā ar vismazāko atteikumu skaitu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Zafiru nevēlies pamēģināt?

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Zafiru nevēlies pamēģināt?

Tas taču ir opelis!!! Kautkas vēl sliktāks par reni.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Tieši tāpēc es drīzāk ticētu jau gadus ražotam 1.9, nekā nupat iznākušam 2.0

Ja gribi ticēt 1.9 TDI, tad tam jābūt ražotam pagājušajā gadsimtā PD, vismaz agrākiem eksemplāriem bija problēmas ar sadalenes dilšanu, gan par laimi tā tajā motorā ir tikai viena...

Un vēl PD motoriem ir tāds latviešiem aktuālāks mīnuss - ja gribas vairāk jaudas, parasti tālāk par čipšķūningu neviens neiet dārgo sprauslu dēļ...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 1 Atbildēt

GB12 rakstīja: Zafiru nevēlies pamēģināt?

Nekas pret jau nebūtu

Ja kādam ir reāli argumenti, lai iet šajā pašā topikā.

Tātad, OPEL ZAFIRA 1,9CDTi un VW TOURAN dīzelis.

Visi par un pret. Tikai dīzeļi un tikai automāts.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja:

GB12 rakstīja: Zafiru nevēlies pamēģināt?

Nekas pret jau nebūtu

Ja kādam ir reāli argumenti, lai iet šajā pašā topikā.

Tātad, OPEL ZAFIRA 1,9CDTi un VW TOURAN dīzelis.

Visi par un pret. Tikai dīzeļi un tikai automāts.

Te nekādi argumenti nelidzēs. Vienkārši sameklē kādu konkrētu eksemplāru un izbrauc. Skaties, kas labāk patīk.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja:

Tātad, OPEL ZAFIRA 1,9CDTi un VW TOURAN dīzelis.

Visi par un pret. Tikai dīzeļi un tikai automāts.

Pieliec klāt vēl Ford Galaxy nu sameklē 3 atšķirības to visu starpā!! Protams bļambas uz priekšējās restes neņem vērā.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja:

Kāpēc te uzdodu jautājumu? Bija cerība, ka atsauksies kāds Touran lietotājs šobrīd. Vai vismaz kāds, kurš ar tādu saskāries iepriekš.

Taisnība, viss ir taisāms, ja nu kāda šaize gadās, nu tas nav vakars uz ezera, tas taču tikai uto

Nu tad ko mocies, nahren Tev tā čupa ar negācijām? Ja esi izpētījis, ka tas auto atbilst Tavām vēlmēm, vari iegūt daudzmaz normālu eksemplāru (ja pareizi saprotu, par jaunu nav runa) pērc nost...

Kaimiņš jau 2 vai 3 tādu ir nomainījis un neizskatās, ka grib ko citu... Tiesa visi viņam jauni bijuši, vienu norakstīja pēc sadursmes ar lopu, paņēma nākošo....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. Un pat jaunām, vienāda gada, markas, modeļa, pat komplektācijas a/m - viens brauks bēdu nezinādams, otrs dzīvos servisā uz garantijas remontiem....

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

kasinsh79 rakstīja:

Tātad, OPEL ZAFIRA 1,9CDTi un VW TOURAN dīzelis.

Visi par un pret. Tikai dīzeļi un tikai automāts.

Pieliec klāt vēl Ford Galaxy nu sameklē 3 atšķirības to visu starpā!! Protams bļambas uz priekšējās restes neņem vērā.

Nejaucies! Galaxy = Sharan = Alhambra. Tam ir mazs sakars ar Touran.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Nu manā uztverē nav labāka dīzeļa par VW/AUDI 1,9TDi.

Nav starpības, ar cik zs Vienkārī uzticams un pavisam nenokaujams.

Taisnība, pēc ilgāka laika vajag SAVU auto. Un tāpēc doma ar vienu šāvienu nobliezt vairākus zaķus (ekonomisks, dinamisks, ietilpīgs, moderns, aprīkots u.tml.)

Kāpēc te uzdodu jautājumu? Bija cerība, ka atsauksies kāds Touran lietotājs šobrīd. Vai vismaz kāds, kurš ar tādu saskāries iepriekš.

Taisnība, viss ir taisāms, ja nu kāda šaize gadās, nu tas nav vakars uz ezera, tas taču tikai uto

Protams tā tikai mana problēma ,bet man 1,9 tdi iekš VW sagādāja pamatīgas finansiālas problēmas . Punktu pielika plīsis virzulis , un kā viens otrs viedais i auto forumietis toreiz minēja , tad tā samērā izplatīta kaite . Toreiz pirku 10 gadīgu . Protams man nav statistikas , iespējams ,ka procentuāli šāda motora ķibele VW dzinējiem ir daudz mazāka kā citu marku auto , tikai es uzrāvos .

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti