Range Rover

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003

Ir doma par svētdienas auto nomaiņu. Pagaidām šīs funkcijas pildīja Honda CR-V, taču gribās ko mazliet inčīgāku un dizeli. Līdz ar to tiek apsvērta ideja par RR 2.5 iegādi no 97-2001 gadam.

Kāda ir pieredze šī autiņa ekspluatācijā, plānotais km 10-20k gadā, izmatos pārsvarā mana mīlotā sieviete.

Vai tešām viņi tik briesmīgi lūzt? Cik sapratu motors ir no BMW, kā ir ar kārbu unn razdatkām? Kā šiem aparātiem ar rūsu? Vai tādas lietas kā klima un citas salona extras bieži kaujās nost?

Kā ir ar ziemu, vai var droši braukt cauri visām kupenām un pļanckām? Vai var izmantot kā ultimate pārvietošanās aparātu bezceļos?

Kur iesakiet labot un pasūtīt daļas.

Kam butu japievērš uzmanība tādu aparātu skatties?

 
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Es gan neteiktu, ka visi ir tikai skata pēc...

www.pietiek.com/...

www.pietiek.com/...

www.pietiek.com/...

Protams, nav tik daudz kā par vienotību. Laikam tas tevi kremt. Bet tajā portālā rakstus var iesūtīt arī lasītāji. Ja jau tev ir kas pret SC, neturi sveci zem pūra un sūti iekšā.

Es gan domāju, ka pienāks arī SC laiks. Starp citu, pirms laika viņš bija izsludinājis konkursā, lai sūta ziņas par SC. Ja jau šamie ir tik slikti, ka būtu jāraksta kā minimums tikpat, cik par V, kāpēc neaizsūtīji kādu materiāliņu?

Bet jāsaka, ka tavā gadījumā jebkurš, kurš kaut kādā veidā parādīs, ka vienotība divkosībā sit pušu visus iepriekšējos, būs sliktais, pērkamais utt... Tāpēc, kā jau rakstīju, mani nepārsteidz tavs viedoklis.

Kā jau minēju, es neesmu LL fans, bet ir redzams, ka viņš vismaz kaut ko dara. Un ir arī šo to panācis.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Un tāpēc,ka viņš nav baltais eņģelītis, par kādu iztaisās, man viņš riebj.

Kurā vietā viņš uztaisās par baltu eņģelīti?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Un tāpēc,ka viņš nav baltais eņģelītis, par kādu iztaisās, man viņš riebj.

Kā jau minēju, tev viņš neriebtu, ja vairāk rakstītu par Šleseru, Šķēli, Urbanoviču... dajebko, tikai ne Vienotību...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Dekster, tu man tā arī neatbildēji - kā interesēs strādā Lapsa?

Esmu dzirdējis kādas 4 versijas, bet dekša izvirzītā, bij visnegaidītākā....

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

GB12 rakstīja: Dekster, tu man tā arī neatbildēji - kā interesēs strādā Lapsa?

Esmu dzirdējis kādas 4 versijas, bet dekša izvirzītā, bij visnegaidītākā....

Es gan par šo versiju biju dzirdējis, tikai tā mani īsti nepārliecina, tāpēc arī bija tāds jautājums.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Jabkurā gadījumā, ja cilvēks sarunā pasaka, ka rūpniecība sagrauta un nav nekā laba, tad tā jau ir diagnoze.

Kas Tu akls esi vai?? Vai piedzimi 3 gadus atpakaļ?? Kāda rūpniecība?? Iespējam pierīgā ir vēl kaut kādas paliekas redzamas, bet šajā pusē tikai pāris gaterīši kolhoza pamestās fermas tālākajā paksī, un kaut kas tamlīdzīgs, vai arī piparbodes. Pie kam gandrīz visās īpašnieki nezina kur laiku likt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Jabkurā gadījumā, ja cilvēks sarunā pasaka, ka rūpniecība sagrauta un nav nekā laba, tad tā jau ir diagnoze.

Kas Tu akls esi vai?? Vai piedzimi 3 gadus atpakaļ?? Kāda rūpniecība?? Iespējam pierīgā ir vēl kaut kādas paliekas redzamas, bet šajā pusē tikai pāris gaterīši kolhoza pamestās fermas tālākajā paksī, un kaut kas tamlīdzīgs, vai arī piparbodes. Pie kam gandrīz visās īpašnieki nezina kur laiku likt.

Nu bet es tak tev teicu, ka tev ir bedre smadzenēs. Ja tu neredzi, neviens tev nepalīdzēs.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Jau vien tas fakts, ka SC ir par divvalodību, liek pret tiem spēkiem nostāties ar vislielāko nicinājumu.

Plus tas,ka viņi ir izsaimniekojuši Rīgas kasi, būvē soc mājas un izpļeperē naudu tamlīdzīgās lietās, krājot balsis vēlēšanām.

Par V. Tur ir gana daudz noderīgu pārmaiņu un lietu, kuras atceltas, izmainītas,pārveidotas no iepriekšējiem gadiem. Neko labāku es patlaban neredzu Latvijas politikā.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Ei, viņu vajag atkačāt, pilnīgu sviestu dzen...

A mošk, nevajag?

Lai maita mirst...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Nu bet es tak tev teicu, ka tev ir bedre smadzenēs. Ja tu neredzi, neviens tev nepalīdzēs.

A Tu kur redzēji??? Pa spundes caurumu!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Nu bet es tak tev teicu, ka tev ir bedre smadzenēs. Ja tu neredzi, neviens tev nepalīdzēs.

A Tu kur redzēji??? Pa spundes caurumu!

ja tu neredzi vienkārši redzamas lietas, tad neko nevaru tev līdzēt.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

ja tu neredzi vienkārši redzamas lietas, tad neko nevaru tev līdzēt.

Nu tad nobildē kaut vienu vērā ņemamu rūpnīcu, kur nestāv tukši cehi un vismaz 500 strādājošo reāli strādā!! A vēl labāk tādu kur ir tauksķis strādājošo. Jenotības uzstellētās rozā brillītes gan noņem pirms fotosesijas!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Tikai nesāc uzskaitīt tos pārpalikumus, kas ir vērtspapīru tirgū - tur tā pat tikai 35 vien ir, pie kam ne jau visos ir vismaz 500 strādājošo!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Edgar, kāpēc tu domā, ka rūpnīca ir tikai milzīga teritorija ar tūkstošiem strādājošo?

Bet, ja gribi... pretī apskatēm Rīgā ir Orions Siltums - manas bijušās darba vietas klients. Savā laikā, kad strādāju CSDD, bieži bija jābrauc uz Mono Katlakalna ielā.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Edgar, kāpēc tu domā, ka rūpnīca ir tikai milzīga teritorija ar tūkstošiem strādājošo?

Es prasu par rūpnīcām, kas kaut ko ražo, nevis kupi - prodaj vai apkalpotājiem! Ja neviens neko neražos, neiegūs, tad tādi ko apkalpos, un ko pārdos??

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

GB12 rakstīja: Edgar, kāpēc tu domā, ka rūpnīca ir tikai milzīga teritorija ar tūkstošiem strādājošo?

Es prasu par rūpnīcām, kas kaut ko ražo, nevis kupi - prodaj vai apkalpotājiem! Ja neviens neko neražos, neiegūs, tad tādi ko apkalpos, un ko pārdos??

Ej dirst,pamuļķi.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

GB12 rakstīja: Edgar, kāpēc tu domā, ka rūpnīca ir tikai milzīga teritorija ar tūkstošiem strādājošo?

Es prasu par rūpnīcām, kas kaut ko ražo, nevis kupi - prodaj vai apkalpotājiem! Ja neviens neko neražos, neiegūs, tad tādi ko apkalpos, un ko pārdos??

tu vari droshi saakt kautko razhot. vai vismaz kupi un prodai, tie arii labi vaaraas, ja atrod preci, kura ir pieprasiita. ko tu chiiksti? nejeedz neko vai kas ar tevi?

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja: Dekster, tu man tā arī neatbildēji - kā interesēs strādā Lapsa?

Sava maka.

Tu esi kādreiz redzējis, ka LL kritizē SC ? Tā pa nopietnam, nevis skata pēc.

www.pietiek.com/...

Nila pulkstenis ..... Rīgas satiksme ......labais latvietis nils

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Jāatzīst,ka nelasu to portāleli.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Jau vien tas fakts, ka SC ir par divvalodību, liek pret tiem spēkiem nostāties ar vislielāko nicinājumu.

Plus tas,ka viņi ir izsaimniekojuši Rīgas kasi, būvē soc mājas un izpļeperē naudu tamlīdzīgās lietās, krājot balsis vēlēšanām.

Par V. Tur ir gana daudz noderīgu pārmaiņu un lietu, kuras atceltas, izmainītas,pārveidotas no iepriekšējiem gadiem. Neko labāku es patlaban neredzu Latvijas politikā.

uzvelc brillles

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

i_edgars rakstīja:

GB12 rakstīja: Edgar, kāpēc tu domā, ka rūpnīca ir tikai milzīga teritorija ar tūkstošiem strādājošo?

Es prasu par rūpnīcām, kas kaut ko ražo, nevis kupi - prodaj vai apkalpotājiem! Ja neviens neko neražos, neiegūs, tad tādi ko apkalpos, un ko pārdos??

Ej dirst,pamuļķi.

šitas parāda tavu bezspēcību

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

neņem pa dusmu, vienkārši izklaidējos

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

cilvēks jautā par auto, bet te jau tiek risinātas globālas valstslietas, vai nav jautri?....

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

ka tik otram uz galvas uzkrāmēt lielāku čupu. Man jau ar tas patīk, bet vai ir vērts!?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja: ka tik otram uz galvas uzkrāmēt lielāku čupu. Man jau ar tas patīk, bet vai ir vērts!?

fļerrrrrrrrkt

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti