Range Rover

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003

Ir doma par svētdienas auto nomaiņu. Pagaidām šīs funkcijas pildīja Honda CR-V, taču gribās ko mazliet inčīgāku un dizeli. Līdz ar to tiek apsvērta ideja par RR 2.5 iegādi no 97-2001 gadam.

Kāda ir pieredze šī autiņa ekspluatācijā, plānotais km 10-20k gadā, izmatos pārsvarā mana mīlotā sieviete.

Vai tešām viņi tik briesmīgi lūzt? Cik sapratu motors ir no BMW, kā ir ar kārbu unn razdatkām? Kā šiem aparātiem ar rūsu? Vai tādas lietas kā klima un citas salona extras bieži kaujās nost?

Kā ir ar ziemu, vai var droši braukt cauri visām kupenām un pļanckām? Vai var izmantot kā ultimate pārvietošanās aparātu bezceļos?

Kur iesakiet labot un pasūtīt daļas.

Kam butu japievērš uzmanība tādu aparātu skatties?

 
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja: jo tu tad tu piedalitos tados konkursos ka dejo ar zvaigzni utt. esi ka nu raams kuudras ieguves specialst un nespreegaa, dari to kas tev padodaas

tu tak esi zilais, ja sapņo par tādiem konkursiem.

Jā, braukt man padodas.

mačalkas...

gaiļi, bļē...

šīri, bračka tokš tevi noraks, kretīns pļē....

aizej izgulies pajolinj, ritdien citadi tev pasham kauns buus...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: aizej izgulies pajolinj, ritdien citadi tev pasham kauns buus...

ko tu zini par kaunu, kuce tāc....

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Aizej uz jūru un iemērc kuli uz kādu stundu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

krix rakstīja: msh negribi pacelt sava auto kolecijas vērtību?

man garažā vēl mētājas ātrumu kaste no tā B4 2.0L 16v, no pareizās piedziņas. Pie tam Tā ir nākusi no Auto, ko uz LV ir importējis pats Deksters...

Nu bez kārbas tur vēl kaut kādi sīkumi mētājas, bet tie nav no navarotu sērijas.

Jūti iespēju palielināt vēsturisko vērtību savam pepelacam?

Nebūs - pat ja būtu vajadzība pēc kārbas, četriem katliem bija kārbas ar mazo muti

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Redzi, ja salīdzinam mani un tevi, tad-

1. Patlaban salīdzinājums ir nekorekts un netaisnīgs, esam dažādos līmeņos dzīvojoši cilvēki.

2. Salīdzināsim mani un tevi 23 gados. Es 20 gados jau stabili stāvēju uz kājām un nodrošināju savu ģimeni- sievu un meitu un pats sevi, man jau bija SAVS dzīvoklis JAUNĀ mājā, 10 gadīgs Audi 100 un 50% firmā, kurai bija PAŠU izveidots veikals Bauskā. Es varēju atļauties gan iedzert, gan ieliet degvielu, gan daudz ko citu.

Kas ir tev tavos 23 gados?? Tu vari žēli smirdēt,ka tev nav dzīves stabilitātes. Kas tev, bļin, to iedos?? Gaidi joprojām no mammas un opja??

Vecīt, es tavā vecumā stabili stāvēju uz kājām un sāku dot darbu citiem. Tāda tā starpība starp tevi un mani tajā vecumā. Tu, sīkais memļak. Un tu vēl atļaujies dirst, cik esi varens vīrs..sūds tu esi, saņemies un sāc par sevi pastāvēt. Un ja nevari, kas ir pats tizlākais,ko tu te dari-nemētā no sevis baigo viszini un visvari.

Sapņi ar tev tādi idiotiski-ielikt šrotvāgenā klimatu....

Es tevi apsveicu - tu kādreiz kaut kas biji Un šī iemesla dēļ tev ir tā lieliskā iespēja pļūtīt iauto un pirms tam iestiprināties ar kaut ko dārgu - jo tādēļ, ka tu kādreiz kaut kas biji, tev ir maza firmele, un tu tādēļ atšķiries no sevis līdziniekiem, kas cilā gumijas liķierus pie veikala

Bet, diemžēl, tu nez kādēļ gaidi lai cilvēki tevi cienītu, jo tu kādreiz kaut kas biji, bet šitāds joks īsti cauri neiet... Bet kas tu tagad esi - prātu nodzēris tukšpļūtis, kas kaut ko pļūtot, pat nespēj dadomāt kaut ko mazliet tālāk uz priekšu par trīs vārdiem un bonusā stāsta visiem kaut kādu no pirksta izzīstu sviestu par tēmu "pieredze no kūdras purva". Žēl tikai ka tie tavi suņa murgi neatbilst realitātei - zato tev pietiek nekaunības lai censtos kompensēt realitāti, nu hoķ tas pats manis aizrādījums par nofistajiem pieciem katliem - es saprotu, esot galvu kūdras purvā iebāzušam jau grūti pamanīt ka ar tām špricēm reāli galā spēj tikt varbūt ducis cilvēku latvijā Vai arī manis nosaukšana par "parastu lauķi" - žēl ka tev nav nojausmas, ko šis vārdu savienojums nozīmē, bet ja akurāt tas jāpieliek vienam no mums diviem, tas visvairāk piestāv tev pašam. Tāpat kā citi tavi spēcīgie, ar visādiem lamuvārdiem pastiprinātie apgalvojumi, no kuriem vismaz puse ir bez seguma

Bet par mani - neuztraucies. Jā, tiešām, man pietrūkst uzņēmības, kādēļ es nevēlos dibināt kaut kādu firmu. Un te arī tas stāsts beidzas, jo man tā vietā ir bariņš labu īpašību, kādas vajadzīgas labam strādniekam, no kurām vismaz pārītis tev nav. Diemžēl tev kā jau prātiņu nodzērušam idiotam nesaprast ka ja visi būtu kā tavi sapņu tēli, tad tu joprojām savā purvā kūdru šķipelētu pats ar lāpstu un brauktu ar audī simts, kuram nu jau būtu vismaz 30 gadi, jo neviens pie tevis neietu strādāt - visiem būtu savas firmas...

Ā, un jā, ja jau reiz ar q, tavuprāt, mācās braukt to aptinot ap koku, tad es tiešām nemācēšu braukt, nu pēc taviem standartiem, jo man nav plāna manu audī aptīt ap kādu koku - pietrūkst man tās "es esmu viszinis gonščegs deksters" bravūras lai pokujā kaut kur testos... Tā vietā tas process tiks apgūts pamazām, normāli.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

muhahāāā, vadons braucējs auhennais... Jāskatās kuru vietu jamais dabūs nākamajā posmā...

F1

Vienīgi ar mutīti tas šim padodas....

P.P.N.

Hei, āzi... Tak šamajā portālē tevi visi sen pazīst... Man pat liekas, ka es šeit neesmu vienīgais, kuram tu esi provējis līst biksēs pa pjaņi... Ņekui korčīt no sevis supermenu...

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: vins tur nemaz nevar ielikt ne to kaarbu, ne to motoru. jo 5cilindru modeljiem bija citadakas karbas, viss padramnjiks citadaks utt. karoch neder tur nekas.

motora nav jau sen

un kārbu es piedāvāju tikai mūža projekta papildināšanai ar īpašas karmas detaļām... tā teikt projekta nozīmīguma paaugstināšanai

JankaV Reģ.: 02.06.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Redzi, ja salīdzinam mani un tevi, tad-

1. Patlaban salīdzinājums ir nekorekts un netaisnīgs, esam dažādos līmeņos dzīvojoši cilvēki.

2. Salīdzināsim mani un tevi 23 gados. Es 20 gados jau stabili stāvēju uz kājām un nodrošināju savu ģimeni- sievu un meitu un pats sevi, man jau bija SAVS dzīvoklis JAUNĀ mājā, 10 gadīgs Audi 100 un 50% firmā, kurai bija PAŠU izveidots veikals Bauskā. Es varēju atļauties gan iedzert, gan ieliet degvielu, gan daudz ko citu.

Kas ir tev tavos 23 gados?? Tu vari žēli smirdēt,ka tev nav dzīves stabilitātes. Kas tev, bļin, to iedos?? Gaidi joprojām no mammas un opja??

Vecīt, es tavā vecumā stabili stāvēju uz kājām un sāku dot darbu citiem. Tāda tā starpība starp tevi un mani tajā vecumā. Tu, sīkais memļak. Un tu vēl atļaujies dirst, cik esi varens vīrs..sūds tu esi, saņemies un sāc par sevi pastāvēt. Un ja nevari, kas ir pats tizlākais,ko tu te dari-nemētā no sevis baigo viszini un visvari.

Sapņi ar tev tādi idiotiski-ielikt šrotvāgenā klimatu....

apmēram no tēmas-"es dzīvoju tālu no jums un diez vai kadreiz prasīs atbildēt par bazaru"

Es tevi apsveicu - tu kādreiz kaut kas biji Un šī iemesla dēļ tev ir tā lieliskā iespēja pļūtīt iauto un pirms tam iestiprināties ar kaut ko dārgu - jo tādēļ, ka tu kādreiz kaut kas biji, tev ir maza firmele, un tu tādēļ atšķiries no sevis līdziniekiem, kas cilā gumijas liķierus pie veikala

Bet, diemžēl, tu nez kādēļ gaidi lai cilvēki tevi cienītu, jo tu kādreiz kaut kas biji, bet šitāds joks īsti cauri neiet... Bet kas tu tagad esi - prātu nodzēris tukšpļūtis, kas kaut ko pļūtot, pat nespēj dadomāt kaut ko mazliet tālāk uz priekšu par trīs vārdiem un bonusā stāsta visiem kaut kādu no pirksta izzīstu sviestu par tēmu "pieredze no kūdras purva". Žēl tikai ka tie tavi suņa murgi neatbilst realitātei - zato tev pietiek nekaunības lai censtos kompensēt realitāti, nu hoķ tas pats manis aizrādījums par nofistajiem pieciem katliem - es saprotu, esot galvu kūdras purvā iebāzušam jau grūti pamanīt ka ar tām špricēm reāli galā spēj tikt varbūt ducis cilvēku latvijā Vai arī manis nosaukšana par "parastu lauķi" - žēl ka tev nav nojausmas, ko šis vārdu savienojums nozīmē, bet ja akurāt tas jāpieliek vienam no mums diviem, tas visvairāk piestāv tev pašam. Tāpat kā citi tavi spēcīgie, ar visādiem lamuvārdiem pastiprinātie apgalvojumi, no kuriem vismaz puse ir bez seguma

Bet par mani - neuztraucies. Jā, tiešām, man pietrūkst uzņēmības, kādēļ es nevēlos dibināt kaut kādu firmu. Un te arī tas stāsts beidzas, jo man tā vietā ir bariņš labu īpašību, kādas vajadzīgas labam strādniekam, no kurām vismaz pārītis tev nav. Diemžēl tev kā jau prātiņu nodzērušam idiotam nesaprast ka ja visi būtu kā tavi sapņu tēli, tad tu joprojām savā purvā kūdru šķipelētu pats ar lāpstu un brauktu ar audī simts, kuram nu jau būtu vismaz 30 gadi, jo neviens pie tevis neietu strādāt - visiem būtu savas firmas...

Ā, un jā, ja jau reiz ar q, tavuprāt, mācās braukt to aptinot ap koku, tad es tiešām nemācēšu braukt, nu pēc taviem standartiem, jo man nav plāna manu audī aptīt ap kādu koku - pietrūkst man tās "es esmu viszinis gonščegs deksters" bravūras lai pokujā kaut kur testos... Tā vietā tas process tiks apgūts pamazām, normāli.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh- man pajāt, es tikai pasmaidu par tevi un dzīvoju tālāk. Pasmaidu tāpat kā par tev līdzīgajiem puņķiem, jaunās paaudzes visgudrajiem, kuri attīstījušies nepieskatīti un izauguši par pajoļiem.

Turpini vien izkopt savas 'labās īpašības'

Par manu braukt prasmi liecina ne jau mani teksti, memmīt.

Un sevi tajos gados ar tevi šajos es salīdzināju, lai tev pamēģinātu kaut nedaudz parādīt tevi no malas- lauķi, kurš ir bez izglītības un bez kādām nebūt spējām, bet ,kad atver pāksti, tad izklausās bezmaz vai pēc Visuma Viedā.

Ļoļik tu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: muhahāāā, vadons braucējs auhennais... Jāskatās kuru vietu jamais dabūs nākamajā posmā...

F1

Vienīgi ar mutīti tas šim padodas....

P.P.N.

Hei, āzi... Tak šamajā portālē tevi visi sen pazīst... Man pat liekas, ka es šeit neesmu vienīgais, kuram tu esi provējis līst biksēs pa pjaņi... Ņekui korčīt no sevis supermenu...

Tas ir fakts, ka es braucu labāk par tevi, samierinies,ākst.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: ...

2. Salīdzināsim mani un tevi 23 gados. Es 20 gados ...

Man nav, kas jums reiz bija, bet ir kas jums vairs nav.

Tagad saprotu kāpēc man tā neiet, vajadzēja firmeli un piecu katlu gredzenu vergu, tad nevajadzētu ar veciem volvo braukāt un par saab domāt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja: muhahāāā, vadons braucējs auhennais... Jāskatās kuru vietu jamais dabūs nākamajā posmā...

F1

Vienīgi ar mutīti tas šim padodas....

P.P.N.

Hei, āzi... Tak šamajā portālē tevi visi sen pazīst... Man pat liekas, ka es šeit neesmu vienīgais, kuram tu esi provējis līst biksēs pa pjaņi... Ņekui korčīt no sevis supermenu...

Tas ir fakts, ka es braucu labāk par tevi, samierinies,ākst.

Tak sūkā tu arī labāk

Vopļā arī "vadoņa paša veikals" izrādās piederēja firmai, kur vadons bija doļā....

Direktoriņš.... Rīkotājs...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Drukā vēl, programmist !

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Bet patiesībā te jau,kā Pirmais pats saka, visi zin, kāpēc Pirmajam tik ļoti Deksters netīk- Deksters izdrāza Pirmā līgavu, lai gan D nezināja, ka tā ir P līgava tajā mirklī.

Nu kaut kā šitā, un kopš tā laika P uz D ir gana niknis un sarkanu seju.

Un tagad pie RR

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

DekstersFF rakstīja: ...

2. Salīdzināsim mani un tevi 23 gados. Es 20 gados ...

Man nav, kas jums reiz bija, bet ir kas jums vairs nav.

Tagad saprotu kāpēc man tā neiet, vajadzēja firmeli un piecu katlu gredzenu vergu, tad nevajadzētu ar veciem volvo braukāt un par saab domāt.

Nav jau runa par to visu, bet gan par to, ka mazgadīgs puišels uzskata sevi un savu šrotvāgenu par Visuma centru.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Man pa lielam ir pofig, cik kuram pieder, kāda kuram mašīna un cik kurš bagāts.

MAn neskauž kāda lielākais maks,mani neinteresē, cik un vai kādam ir firmas daļas vai nez kas vēl, kā te dažiem.

Bet es ieņirdzu par Visgudrajiem.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Un, ja nu kādam tas nav aizgājis, tad man piebesījis msh Visziņa un Visgudrā pašpasludinātais statuss un tikai tāpēc esmu viņam centies parādīt, ka es,kuru viņš uzskata par nejēgu, viņa gados spēju pats par sevi parūpēties, bet viņš ir ņerga un to nevar, bet iztaisās par nez kādu lordu.

Tikai un vienīgi.

Lūk kā.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

priekā, vadoni...

ilgi gan dzemdēji...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Man pat liekas, ka es šeit neesmu vienīgais, kuram tu esi provējis līst biksēs pa pjaņi... Ņekui korčīt no sevis supermenu...

koļījies, ir viņš gailis vai nē... un domā ko runā.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

šodien National Geographic bija reklāma, žēl ka neatceros vārds vārdā, bet:

starp labo un ļauno noris mūžīgā cīņa, Viņš ir ideāli piemērots šai cīņai, tikai nav izlēmis kā pusē nostāties - labā vai ļaunā...

Kāds zin kurš ir Viņš?

PS Kādu auto izvēlējies topika atklājējs?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

krix rakstīja: šodien National Geographic bija reklāma, žēl ka neatceros vārds vārdā, bet:

starp labo un ļauno noris mūžīgā cīņa, Viņš ir ideāli piemērots šai cīņai, tikai nav izlēmis kā pusē nostāties - labā vai ļaunā...

Kāds zin kurš ir Viņš?

PS Kādu auto izvēlējies topika atklājējs?

Da deksis ar šīri cīnās par tiesībām "kurš saldāks"...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Bet patiesībā te jau,kā Pirmais pats saka, visi zin, kāpēc Pirmajam tik ļoti Deksters netīk- Deksters izdrāza Pirmā līgavu, lai gan D nezināja, ka tā ir P līgava tajā mirklī.

Nu kaut kā šitā, un kopš tā laika P uz D ir gana niknis un sarkanu seju.

Un tagad pie RR

Par kādām ligavām tu vislaik murgo? Es tak tev jau sen prasīju paskaidrot... Savādāk izklausās, ka esmu ko palaidis garām.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Yetti, tu taka tads plukata te pa vidu maisies. nu nefis nevienam tavas atzinjas, ej ludzu uz locekli

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Bet patiesībā te jau,kā Pirmais pats saka, visi zin, kāpēc Pirmajam tik ļoti Deksters netīk- Deksters izdrāza Pirmā līgavu, lai gan D nezināja, ka tā ir P līgava tajā mirklī.

Nu kaut kā šitā, un kopš tā laika P uz D ir gana niknis un sarkanu seju.

Un tagad pie RR

Par kādām ligavām tu vislaik murgo? Es tak tev jau sen prasīju paskaidrot... Savādāk izklausās, ka esmu ko palaidis garām.

Tu ļoti labi zini, Ieva K. , pamuļķais.

Un,zini, bija tik tiešām žēl tevis, kā tu tur puņķojies ar savu gredzenu, pajoliņ.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: Katram saus, kam ļuļķis, kam miskaste, kam sīkie...

P.S. Nenoniecinu tavu rocību, bet tu ar xyiņu nodarbojies... gribi izpauzsties - vai nu cel no 0 šrotu, vai nefis prātu, mērauklu, pļe, atradis, gredzenu pavēlnieks...

P.P.S. burtiski vakar redzēju 412 moskābeli (izskatījās labāk kā no rūpnīcas) un pie stūres jauns gurķis... Tas bija skats.

Man te blakus darbam moikā regulāri sāk parādīties zils 968. zapis. Arī jauns čalis pie stūres.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti