Range Rover

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003

Ir doma par svētdienas auto nomaiņu. Pagaidām šīs funkcijas pildīja Honda CR-V, taču gribās ko mazliet inčīgāku un dizeli. Līdz ar to tiek apsvērta ideja par RR 2.5 iegādi no 97-2001 gadam.

Kāda ir pieredze šī autiņa ekspluatācijā, plānotais km 10-20k gadā, izmatos pārsvarā mana mīlotā sieviete.

Vai tešām viņi tik briesmīgi lūzt? Cik sapratu motors ir no BMW, kā ir ar kārbu unn razdatkām? Kā šiem aparātiem ar rūsu? Vai tādas lietas kā klima un citas salona extras bieži kaujās nost?

Kā ir ar ziemu, vai var droši braukt cauri visām kupenām un pļanckām? Vai var izmantot kā ultimate pārvietošanās aparātu bezceļos?

Kur iesakiet labot un pasūtīt daļas.

Kam butu japievērš uzmanība tādu aparātu skatties?

 
Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Palasīju šo saturīgo diskusiju un sasmējos vairāk kā lasot Dienas anekdotes.

Radās viens jautājums:

Vai 20 gados izveidota nestabila ģimene ir salīdzināšanas vērts etalons?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Palasīju šo saturīgo diskusiju un sasmējos vairāk kā lasot Dienas anekdotes.

Radās viens jautājums:

Vai 20 gados izveidota nestabila ģimene ir salīdzināšanas vērts etalons?

Vai ģimene vispār ir kaut kāds etalons? Kas ir 'stabila' ģimene?

Ja reiz sāki, spļauj ārā- kādai jābūt 'stabilai' ģimenei.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Vai 20 gados izveidota nestabila ģimene ir salīdzināšanas vērts etalons?

20 gados ir tikai: Ņe hoču učitsa, hoču žeņitsa! Un tad sākas.... bērni traucē, ..., ...

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Vai 20 gados izveidota nestabila ģimene ir salīdzināšanas vērts etalons?

msh rakstīja: ... bez dzīves stabilitātes es tādus negribētu atļauties, pat ja būtu iespēja tādus uzcirst? ...

Tāpēc dažiem ir gredzenu vergs, kas tiek celts etalona kārtā, kuru pielūgt un uzskatīt par vienīgo, neatkārtojamo un visu pārējo nolikt, jo nav pat iespējas iegūt ko citu, un nebūt vairs ne 20 gados.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Nortel rakstīja: Palasīju šo saturīgo diskusiju un sasmējos vairāk kā lasot Dienas anekdotes.

Radās viens jautājums:

Vai 20 gados izveidota nestabila ģimene ir salīdzināšanas vērts etalons?

Vai ģimene vispār ir kaut kāds etalons? Kas ir 'stabila' ģimene?

Ja reiz sāki, spļauj ārā- kādai jābūt 'stabilai' ģimenei.

Manuprāt, jā, ģimene ir etalons. Jo, ja tu nevari būt uzticams savā ģimenē, kādu uzticamību no tevis var sagaidīt darbā, biznesā utt.? Bet piekrītu, 20 gados točno nevar pateikt, vai tā būs stabila. Tāpēc es personīgi neatbalstu tik ātru ģimenes veidošanu. 20 gados cilvēki visbiežāk ir nenobrieduši un nespējīgi uzņemties atbildību, ar retiem izņēmumiem protams. Jāsaka gan, ja Dekstera gadījumā meita pieteicās pirms precēšanās, tad tikai apsveicama ir viņa darbība to sievieti apprecot, jo tādējādi viņš uzņemas atbildību par savu rīcību.

Bet, manuprāt, par stabilu ģimeni var saukt to, kurā katrs tā loceklis uzņemas atbildību par saviem solījumiem, arī par mīlēšanu un būšanu kopā, līdz nāve šķirs.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Nortel rakstīja: Palasīju šo saturīgo diskusiju un sasmējos vairāk kā lasot Dienas anekdotes.

Radās viens jautājums:

Vai 20 gados izveidota nestabila ģimene ir salīdzināšanas vērts etalons?

Vai ģimene vispār ir kaut kāds etalons? Kas ir 'stabila' ģimene?

Ja reiz sāki, spļauj ārā- kādai jābūt 'stabilai' ģimenei.

Manuprāt, jā, ģimene ir etalons. Jo, ja tu nevari būt uzticams savā ģimenē, kādu uzticamību no tevis var sagaidīt darbā, biznesā utt.? Bet piekrītu, 20 gados točno nevar pateikt, vai tā būs stabila. Tāpēc es personīgi neatbalstu tik ātru ģimenes veidošanu. 20 gados cilvēki visbiežāk ir nenobrieduši un nespējīgi uzņemties atbildību, ar retiem izņēmumiem protams. Jāsaka gan, ja Dekstera gadījumā meita pieteicās pirms precēšanās, tad tikai apsveicama ir viņa darbība to sievieti apprecot, jo tādējādi viņš uzņemas atbildību par savu rīcību.

Bet, manuprāt, par stabilu ģimeni var saukt to, kurā katrs tā loceklis uzņemas atbildību par saviem solījumiem, arī par mīlēšanu un būšanu kopā, līdz nāve šķirs.

Dekstera gadījumā meita pieteicās pēc laulībām. Un ,kad meita pabeidza skolu, 12. klasi, viņas mamma man pateicās par meitas kopīgu audzināšanu.

Manuprāt tas ir daudz vairāk nekā par katru cenu pacensties dzīvot kopā un beigās nomirt no neirozes.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Ja kāds ar stabilu ģimeni domājis skaistajos angļu seriālos novērotās idilles, tad nu neko.

Es zinu vairākus gadījumus paziņu lokā, kad vilkuši līdz beigām ar cēlu mērķi par stabilu ģimeni, beigās ir sapista dzīve abiem un vēl bērniem un visiem apkārtējiem.

Plus vēl pisās apkārt uz nebēdu un vēl ar to lepojas... 'stabilā' ģimene ibio.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Protams, ir daudz gadījumu, kad cilvēki nodzīvo kopā un tā ģimene ir, bet nu uzlikt to par etalonu visiem ir bulšits.

Man te kaimiņos onkulis, 93 gadi, sievai mazliet mazāk, abi joprojām kopā un bērni,mazbērni. Grūti esot bijis bet nu vecumdienas kopā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nezinu, ko tu esi angļu seriālos redzējis, bet laimīga laulība mūža garumā ir ļoti reāla. Pašam ir daudz pazīstamas tādas ģimenes. Bet ir jāsaprot vairākas lietas:

1. Iniciatīvai ir jānāk no ABIEM;

2. Laulība ir DARBS un, lai to saglabātu laimīgu, pie tā abiem ir jāstrādā. Nekas pats no sevis nenotiks;

3. Laulība nav rozā brilles, skudras vēderā, forša figūra vai lieli pupi, tā ir IZVĒLE mīlēt to cilvēku, pieņemot viņu tādu, kāds viņš ir;

4. Ir jāprot risināt konfliktus;

5. Ir jāizvēlas PIEDOT...

Un pišanos apkārt uz nebēdu gan par stabilu ģimeni nosaukt nevar...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

laulība mūža garumā ir reāla, bet vai laimīga, kuj viņu zin'...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

laulība mūža garumā ir reāla, bet vai laimīga, kuj viņu zin'...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ups, wifi un 3g boksējas...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: laulība mūža garumā ir reāla, bet vai laimīga, kuj viņu zin'...

Būs tik laimīga, cik tu pats pie tās piestrādāsi.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

a pa lielam jāpiekrīt šīrim, tādu prostatas nomāktu penšu klubiņš...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Yetti rakstīja: laulība mūža garumā ir reāla, bet vai laimīga, kuj viņu zin'...

Būs tik laimīga, cik tu pats pie tās piestrādāsi.

cik antropologi stāsta, pa lielam, jauni parasti precas valstīs ar sūdīgu ekonomiku, iemesls, vieglāk izdzīvot... tā kā stāsts par laulību kā laimes institūciju ir visai absurds... kā partnerība, jā...

p.s. ļoti patika piemērs "no kurienes radusies paraža sievieti laist pa priekšu"

no akmens laikmeta - ārā ta lācis varēja gaidīt

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

pa lielam shaibam ir apmeram taa:

deksters 20 gados uzdragajaa siiko. tad sho sieva pameta. pa vidam vins draateeja Pirmaa zelteni. vienkarshi xuyeyu, kas par gjimenes ETALONU tad jau tocna labak garazha audi skruuveet. Dekster tu varbut driz saksi stumt demagogjiju ka niecigs un ljumigs metamais ir baigaa shtelle?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

šīri, bet tu tokš esi vienkārši pretīgs ...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

gudri te iršu, njedapjorlo...

šīri, tāpēc tu tāc zlobnijs uz visu pasauli, bračka bērnībā tevi togo?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: šīri, bet tu tokš esi vienkārši pretīgs ...

tev nav vienalga? nejau tu mani preceesi

JankaV Reģ.: 02.06.2012
0 0 Atbildēt

kur strādā Yetti? tur pat kur puišels?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vadonim tak esot pulka bērnu.... Kā to saprast kontekstā ar zilumu vai mīkstumu????

Piselīgi kaimiņi??? Man vienam pazīstamam meita piedzima, kad šis bija slovākijā un pēc tam puika, kamēr jams strādāja zviedrijā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Yetti rakstīja: šīri, bet tu tokš esi vienkārši pretīgs ...

tev nav vienalga? nejau tu mani preceesi

Es varētu... Te tak es visus precu

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Yetti rakstīja: šīri, bet tu tokš esi vienkārši pretīgs ...

tev nav vienalga? nejau tu mani preceesi

Es varētu... Te tak es visus precu

Vai tad? Cik dzirdētas leģendas, tikai izmanto, kamēr kāds ir pieliecies dušā...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

JankaV rakstīja: kur strādā Yetti? tur pat kur puišels?

tev nav pie vienas vietas?

psihologs hrenova....

striptīzu uz sitiena, pljad, pasniedz...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Yetti rakstīja: šīri, bet tu tokš esi vienkārši pretīgs ...

tev nav vienalga? nejau tu mani preceesi

pa lielam , nav vienalga...

it kā gudrs vecis, tik sūdu iekšā daudz.... tāpēc arī esam tādā atverē, ka nespējam komandā strādāt...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti