Range Rover

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003

Ir doma par svētdienas auto nomaiņu. Pagaidām šīs funkcijas pildīja Honda CR-V, taču gribās ko mazliet inčīgāku un dizeli. Līdz ar to tiek apsvērta ideja par RR 2.5 iegādi no 97-2001 gadam.

Kāda ir pieredze šī autiņa ekspluatācijā, plānotais km 10-20k gadā, izmatos pārsvarā mana mīlotā sieviete.

Vai tešām viņi tik briesmīgi lūzt? Cik sapratu motors ir no BMW, kā ir ar kārbu unn razdatkām? Kā šiem aparātiem ar rūsu? Vai tādas lietas kā klima un citas salona extras bieži kaujās nost?

Kā ir ar ziemu, vai var droši braukt cauri visām kupenām un pļanckām? Vai var izmantot kā ultimate pārvietošanās aparātu bezceļos?

Kur iesakiet labot un pasūtīt daļas.

Kam butu japievērš uzmanība tādu aparātu skatties?

 
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Yetti rakstīja: šīri, bet tu tokš esi vienkārši pretīgs ...

tev nav vienalga? nejau tu mani preceesi

pa lielam , nav vienalga...

it kā gudrs vecis, tik sūdu iekšā daudz.... tāpēc arī esam tādā atverē, ka nespējam komandā strādāt...

Šīris vismaz neīd kā veca bāba,ka viss slikti. Toties tu īdi un tādu īdētāju dēļ tā bedre ir, kuriem viss visu laiku slikti. Negācijas pa visiem galiem nāk no tādiem un neko labu nav ko sagaidīt..

Tieši tava mūždien īdēšana bija par pamatu tam, ka vairs nebija vēlme vienā džipu pasākumā atrasties, jo apriebās klausīties to 'viss slikti'.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: pa lielam shaibam ir apmeram taa:

deksters 20 gados uzdragajaa siiko. tad sho sieva pameta. pa vidam vins draateeja Pirmaa zelteni. vienkarshi xuyeyu, kas par gjimenes ETALONU tad jau tocna labak garazha audi skruuveet. Dekster tu varbut driz saksi stumt demagogjiju ka niecigs un ljumigs metamais ir baigaa shtelle?

PA lielām šaibām tas tā ir tikai tavā tripergalvā, utubunga.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Yetti rakstīja: šīri, bet tu tokš esi vienkārši pretīgs ...

tev nav vienalga? nejau tu mani preceesi

Es varētu... Te tak es visus precu

Nu, visus gan ne, bet Habim riktējies klāt (viņa man vēl teica-nu kā es tādu varu savam tēvam atrādīt, jo viņš tak man prasīs 'vai šis normāls' , ko lai es saku?) , Jlo aicināji uz randiņiem. Viss nāk atpakaļ un izskatījies riktīgi pēc pamuļķa.

'Precinieks atradies'

(c) Limuzīns Jāņu nakts krāsā.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Toties tu īdi un tādu īdētāju dēļ tā bedre ir, kuriem viss visu laiku slikti. Negācijas pa visiem galiem nāk no tādiem un neko labu nav ko sagaidīt..

Pilnīgi pretēji! No tiem kam viss ir OK (narkomānus ieskaitot) pat cerēt nevar, ka šie kaut ko gribēs mainīt vai mainīs!

Līdz šim tikai slinkums un neapmierinātība ir bijusi par progresa bīdītāju.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Yetti rakstīja: šīri, bet tu tokš esi vienkārši pretīgs ...

tev nav vienalga? nejau tu mani preceesi

Es varētu... Te tak es visus precu

Nu, visus gan ne, bet Habim riktējies klāt (viņa man vēl teica-nu kā es tādu varu savam tēvam atrādīt, jo viņš tak man prasīs 'vai šis normāls' , ko lai es saku?) , Jlo aicināji uz randiņiem. Viss nāk atpakaļ un izskatījies riktīgi pēc pamuļķa.

'Precinieks atradies'

(c) Limuzīns Jāņu nakts krāsā.

Ahaaaa.... Un neaizmirsti pieminēt vēl neziniiti un mieli

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

hei vadon, davaj labāk braucam uz āfriku nirt.... Izbraukšana 31 augustā no varšavas.....

P.N. Ar bērniem....

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Nezinu, ko tu esi angļu seriālos redzējis, bet laimīga laulība mūža garumā ir ļoti reāla. Pašam ir daudz pazīstamas tādas ģimenes. Bet ir jāsaprot vairākas lietas:

1. Iniciatīvai ir jānāk no ABIEM;

2. Laulība ir DARBS un, lai to saglabātu laimīgu, pie tā abiem ir jāstrādā. Nekas pats no sevis nenotiks;

3. Laulība nav rozā brilles, skudras vēderā, forša figūra vai lieli pupi, tā ir IZVĒLE mīlēt to cilvēku, pieņemot viņu tādu, kāds viņš ir;

4. Ir jāprot risināt konfliktus;

5. Ir jāizvēlas PIEDOT...

Un pišanos apkārt uz nebēdu gan par stabilu ģimeni nosaukt nevar...

3. ir pretrunā ar 1. un 2.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Toties tu īdi un tādu īdētāju dēļ tā bedre ir, kuriem viss visu laiku slikti. Negācijas pa visiem galiem nāk no tādiem un neko labu nav ko sagaidīt..

Pilnīgi pretēji! No tiem kam viss ir OK (narkomānus ieskaitot) pat cerēt nevar, ka šie kaut ko gribēs mainīt vai mainīs!

Līdz šim tikai slinkums un neapmierinātība ir bijusi par progresa bīdītāju.

kur tad ir tavs progress? kautkaa nejuutaas

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Yetti rakstīja: šīri, bet tu tokš esi vienkārši pretīgs ...

tev nav vienalga? nejau tu mani preceesi

pa lielam , nav vienalga...

it kā gudrs vecis, tik sūdu iekšā daudz.... tāpēc arī esam tādā atverē, ka nespējam komandā strādāt...

kaadaa atveree? tu esi atveree, man viss ir kaartiibaa. pashol uz h.y.j.y

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

kur tad ir tavs progress? kautkaa nejuutaas

Narkomāniem paprasi to pašu!!

Tu jau tā pat neko nezini par to progresu - i manu i citu.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

un kaads šai dveeeles caurejai sakars ar reindžroveru?

veči ar plikām pļeškām, bet nav sapratuši ka savu dzīvi pa internetu vazāt nau Štelle.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Toties tu īdi un tādu īdētāju dēļ tā bedre ir, kuriem viss visu laiku slikti. Negācijas pa visiem galiem nāk no tādiem un neko labu nav ko sagaidīt..

Pilnīgi pretēji! No tiem kam viss ir OK (narkomānus ieskaitot) pat cerēt nevar, ka šie kaut ko gribēs mainīt vai mainīs!

Līdz šim tikai slinkums un neapmierinātība ir bijusi par progresa bīdītāju.

kur tad ir tavs progress? kautkaa nejuutaas

Iņčirers tak nav slinks....

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Toties tu īdi un tādu īdētāju dēļ tā bedre ir, kuriem viss visu laiku slikti. Negācijas pa visiem galiem nāk no tādiem un neko labu nav ko sagaidīt..

Pilnīgi pretēji! No tiem kam viss ir OK (narkomānus ieskaitot) pat cerēt nevar, ka šie kaut ko gribēs mainīt vai mainīs!

Līdz šim tikai slinkums un neapmierinātība ir bijusi par progresa bīdītāju.

kā tad, paīd šeit vairak un pēkšņi,skat, viss kārtībā.

Nevajag sapņot ar atvērtām acīm, biedri padomju laiku inčeņer.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

GB12 rakstīja: Nezinu, ko tu esi angļu seriālos redzējis, bet laimīga laulība mūža garumā ir ļoti reāla. Pašam ir daudz pazīstamas tādas ģimenes. Bet ir jāsaprot vairākas lietas:

1. Iniciatīvai ir jānāk no ABIEM;

2. Laulība ir DARBS un, lai to saglabātu laimīgu, pie tā abiem ir jāstrādā. Nekas pats no sevis nenotiks;

3. Laulība nav rozā brilles, skudras vēderā, forša figūra vai lieli pupi, tā ir IZVĒLE mīlēt to cilvēku, pieņemot viņu tādu, kāds viņš ir;

4. Ir jāprot risināt konfliktus;

5. Ir jāizvēlas PIEDOT...

Un pišanos apkārt uz nebēdu gan par stabilu ģimeni nosaukt nevar...

3. ir pretrunā ar 1. un 2.

Paskaidrosi savu domu? Es nekādas pretrunas te neredzu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Dekster, tu man tā arī neatbildēji - kā interesēs strādā Lapsa?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

kā tad, paīd šeit vairak un pēkšņi,skat, viss kārtībā.

Nevajag sapņot ar atvērtām acīm, biedri padomju laiku inčeņer.

Pats Tu sapņo ar atvērtām acīm!!

Nesen satiku bijušo klasesbiedru, kuru vismaz 25 gadi nebiju redzējis. Šim viss ir vispilnīgākajā kārtība, un pilnīgi ar visu ir apmierināts = neko uzlabot vai mainīt nevajag!

Sieva izdzina, dzīvo GARĀŽĀ!!! Strādā pa minimumu, gadās, ka arī savlaicīgi samaksā. Viena škrobe esot - pilsētā aizvēra vienīgo pirti.... nu nāksies boileru pirkt ar duškabīni.... bet tā negribās!! Pārējais ir pilnīgi OK.

Tu arī esi tāds pats?? Ar visu apmierinātais!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Edgar, kāpēc tu piesauc tādu piemēru?

Es varu piesaukt tādu:

Man pa lielam viss ir kārtībā, ar dzīvi esmu apmierināts. Es dzīvoju dzīvoklī, ar sievu, pie tam, visai laimīgi. Dzīvoklis tiek īrēts un ir it kā OK, bet paralēli taustos un lēnām meklēju vai nu lielāku dzīvokli jaunā mājā vai arī māju īrei. Strādāju normālu darbu un atalgojums ir krietni virs vidējā latvieša, maksā man regulāri un laikā. Braucu ar deviņgadīgu auto (savā laikā pirku, kad bija t.s. mazlietoto kategorijā - 4 gadi, 100 tūkstoši), kuru šobrīd mēģinu notirgot un, kad pārdošu, plānoju ņemt pilnīgi jaunu, un neba jau korejiešu mazauto. Ļoti iespējams, paņemšu vēl otru mašīnu, lai nav jāgaida vakaros, kad sieva beigs fitnesot vai arī lai nav jāsēž darbā līdz vēlam vakaram, kamēr šamā atbrauks pakaļ. Tad jau redzēs. Un jā, esmu arī apdedzinājies, ne vienmēr man ir gājis baigi labi, esmu pieļāvis kļūdas dzīvē, jā, arī juties apčakarēts no sistēmas, bet tāpēc nesaku, ka tikai sistēma pie visa ir vainīga.

Un tu laikam nesaprati elementāru jautājumu. Ja jau viss ir tik čābīgi, ko tu pats esi darījis, lai kaut kas būtu labāk?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: un kaads šai dveeeles caurejai sakars ar reindžroveru?

veči ar plikām pļeškām, bet nav sapratuši ka savu dzīvi pa internetu vazāt nau Štelle.

reindžrovers tik pat uzticams kā pirmais.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

kā tad, paīd šeit vairak un pēkšņi,skat, viss kārtībā.

Nevajag sapņot ar atvērtām acīm, biedri padomju laiku inčeņer.

Pats Tu sapņo ar atvērtām acīm!!

Nesen satiku bijušo klasesbiedru, kuru vismaz 25 gadi nebiju redzējis. Šim viss ir vispilnīgākajā kārtība, un pilnīgi ar visu ir apmierināts = neko uzlabot vai mainīt nevajag!

Sieva izdzina, dzīvo GARĀŽĀ!!! Strādā pa minimumu, gadās, ka arī savlaicīgi samaksā. Viena škrobe esot - pilsētā aizvēra vienīgo pirti.... nu nāksies boileru pirkt ar duškabīni.... bet tā negribās!! Pārējais ir pilnīgi OK.

Tu arī esi tāds pats?? Ar visu apmierinātais!

nu un? ja viņam ir labi un ar savu dzīvi viņš nevienam netraucē, neko nediedelē, tad pilnīgi pajāt kur un kā dzīvo.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Dekster, tu man tā arī neatbildēji - kā interesēs strādā Lapsa?

Sava maka.

Tu esi kādreiz redzējis, ka LL kritizē SC ? Tā pa nopietnam, nevis skata pēc.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Baigi slikti.

Kamēr ar sadarbības partneri runājām par dzīvi, atdzisa pusdienas.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Jabkurā gadījumā, ja cilvēks sarunā pasaka, ka rūpniecība sagrauta un nav nekā laba, tad tā jau ir diagnoze.

Novēlu iEdgaram izrāpties no tās bedres, kuru viņš sev savās smadzenēs izracis, viss tev galvā, latgali.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja: Dekster, tu man tā arī neatbildēji - kā interesēs strādā Lapsa?

Sava maka.

Tu esi kādreiz redzējis, ka LL kritizē SC ? Tā pa nopietnam, nevis skata pēc.

Tātad, viņš strādā SC interesēs, pareizi sapratu?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja: Dekster, tu man tā arī neatbildēji - kā interesēs strādā Lapsa?

Sava maka.

Tu esi kādreiz redzējis, ka LL kritizē SC ? Tā pa nopietnam, nevis skata pēc.

Tātad, viņš strādā SC interesēs, pareizi sapratu?

To es neapgalvoju, man nav pieeja LL smadzenēm, bet tīri taisnības pēc viņš nestrādā.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Un tāpēc,ka viņš nav baltais eņģelītis, par kādu iztaisās, man viņš riebj.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti