Range Rover

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003

Ir doma par svētdienas auto nomaiņu. Pagaidām šīs funkcijas pildīja Honda CR-V, taču gribās ko mazliet inčīgāku un dizeli. Līdz ar to tiek apsvērta ideja par RR 2.5 iegādi no 97-2001 gadam.

Kāda ir pieredze šī autiņa ekspluatācijā, plānotais km 10-20k gadā, izmatos pārsvarā mana mīlotā sieviete.

Vai tešām viņi tik briesmīgi lūzt? Cik sapratu motors ir no BMW, kā ir ar kārbu unn razdatkām? Kā šiem aparātiem ar rūsu? Vai tādas lietas kā klima un citas salona extras bieži kaujās nost?

Kā ir ar ziemu, vai var droši braukt cauri visām kupenām un pļanckām? Vai var izmantot kā ultimate pārvietošanās aparātu bezceļos?

Kur iesakiet labot un pasūtīt daļas.

Kam butu japievērš uzmanība tādu aparātu skatties?

 
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Trešā reize ar būs?

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja:

. Ja es pasaku ka 5cil motors nav nekas iipash, tad manai coupei vins bija nojaats. Motors bija vislabakaja kaartiibaa.

opredjelisj daragoi, a!?

Pareizi viņš pateica, ko tur apreģelitsa?? msh uskata,ka ja kādspasaka,ka 5 cil dzin neiet, tātad nojāts, jo viņējais ahujenna iet.

Man bija iespēja salīdzinātdivas Quattro mašīnas, Audi 90 2,3 Q 1990gadaun Audi 80 Q 2,0 16V 1992. gada B4.

Protams,ka 2,0 griezās labāk,uzņēma apgriezienus patīkamāk un braukšanai pa trasi būtu labāks, izņemot to,ka R5 tomēr kaut kā izstiepa dubļus labāk, tas ir nepārbūvētiem dzinējiem.

Un par cik tos abus es nopirku Vācijā vienlaicīgi, jo pats nesapratu,ko gribu un piedevām vēl B4 bija ļoti labā stāvoklī, izlēmu, ka manām iauto rallija gaitām labāks būs A90 .

To B4 nopirka šejienietis Krixx, var pajautāt, kā veicās ar to auto viņam pēčāk...

nopirku, nebija slikts tehniskais stāvoklis tam auto. tiesa atsevišķus mezglus gan apkopuši bija dažādi kuļibini, bet tas ir cits stāsts.

sapārlasīju un iesabāzu virpotas bukses, amortizatorus. vadījās Q labi, bet visu laiku jāzāģē ar 3500-4500apgr/min. Pratējā gadījumā tīiri penžuku braucamais, lai ziemā nav jāstumj...

tik ļoti nepatika jaudas trūkums pie mazajiem dzinēja apgriezieniem, ka pilsētā pārvietojos zemi lidojot.

sekas, dzelzs stabs bija izturīgāks par šo 2.0L16v brīnumu.

Uzreiz pēc tam tika iegādāts 2.8V6 Q B4 avants, kas maniem braukšanas apstākļiem bija krietni atbilstošāks un degvielu mazāk rijošs. Un dīvaini, ka no visiem 4riņķu modeļiem, kas bijuši manā lietošanā(kopskaitā kādi 6), šis man patika vislabāk, ja nesakaita A90 Q šķiet 1984.gada, bet tas nebija mans

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

msh negribi pacelt sava auto kolecijas vērtību?

man garažā vēl mētājas ātrumu kaste no tā B4 2.0L 16v, no pareizās piedziņas. Pie tam Tā ir nākusi no Auto, ko uz LV ir importējis pats Deksters...

Nu bez kārbas tur vēl kaut kādi sīkumi mētājas, bet tie nav no navarotu sērijas.

Jūti iespēju palielināt vēsturisko vērtību savam pepelacam?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Trešā reize ar būs?

iepatikās?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Trešā reize ar būs?

iepatikās?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

krix rakstīja: Pie tam Tā ir nākusi no Auto, ko uz LV ir importējis pats Deksters...

Jūti iespēju palielināt vēsturisko vērtību savam pepelacam?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Yetijam kaut kā švaki sanāk, tikai 2x

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

vins tur nemaz nevar ielikt ne to kaarbu, ne to motoru. jo 5cilindru modeljiem bija citadakas karbas, viss padramnjiks citadaks utt. karoch neder tur nekas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: rakstīja:

.... Pirmais,kurš ,noskatījies no manis, nopirka Quattro... tiesa gan, 2,6 ar V6 dzinēju ....

2.8

Pirms tam man bija vairājas eclipses... Tajā skaitā zilā bija pilnpiedziņas....

Eclipse iet un vadās daudz labāk par 2.8 b4....

Mīnuss - detaļu pieejamība un cenas - no parastās eclipses tur praktiski nekas neder.....

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: rakstīja:

.... Pirmais,kurš ,noskatījies no manis, nopirka Quattro... tiesa gan, 2,6 ar V6 dzinēju ....

2.8

Pirms tam man bija vairājas eclipses... Tajā skaitā zilā bija pilnpiedziņas....

Eclipse iet un vadās daudz labāk par 2.8 b4....

Mīnuss - detaļu pieejamība un cenas - no parastās eclipses tur praktiski nekas neder.....

Nu kaut 2,8 , bet fakts bija tāds, ka tu, protams, apdirsies ar to pirkumu.

Un zini ,kas ir smieklīgi? Tu taču braukt nejēdz, ne ar eklipsi ne ar to Audi, kā tu vari zināt, kura iet labāk?? Par vadamību nemaz nerunājot.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: vins tur nemaz nevar ielikt ne to kaarbu, ne to motoru. jo 5cilindru modeljiem bija citadakas karbas, viss padramnjiks citadaks utt. karoch neder tur nekas.

sīkā kuce pakonsultējās un uzzināja,ka Ventspils Kolkas ceļš pa lielam, nevienu neinteresē...

ko nu?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmajam dzelžaina loģika- jo lielāks motors, jo labāk. Tātad, jāpērk 2,8

Tu vēl varēji nopirkt 4,2 A8 .

Tas pats ar to Al pannu.

Karoče, Pirmais, losis tu biji, esi un tāds arī paliksi.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja: vins tur nemaz nevar ielikt ne to kaarbu, ne to motoru. jo 5cilindru modeljiem bija citadakas karbas, viss padramnjiks citadaks utt. karoch neder tur nekas.

sīkā kuce pakonsultējās un uzzināja,ka Ventspils Kolkas ceļš pa lielam, nevienu neinteresē...

ko nu?

Ko tu lieto?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

tu tak arii nejeedz. vispar peec kaa meera tadu klaunu ka piemeram Dekstera braukt prasmes? varbuut peec taa cik aktiivi tiek d.ir.sts internetaa?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja: vins tur nemaz nevar ielikt ne to kaarbu, ne to motoru. jo 5cilindru modeljiem bija citadakas karbas, viss padramnjiks citadaks utt. karoch neder tur nekas.

sīkā kuce pakonsultējās un uzzināja,ka Ventspils Kolkas ceļš pa lielam, nevienu neinteresē...

ko nu?

impotent, nu tu tagad sevi sac pa dauni pataisiit pilnigi bezsakarigi vaavuljojumi naak aaraa. tak aiz.pi.s muti vienreiz pamjolinj.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: tu tak arii nejeedz. vispar peec kaa meera tadu klaunu ka piemeram Dekstera braukt prasmes? varbuut peec taa cik aktiivi tiek d.ir.sts internetaa?

Aizej paosti ateju, pamuļķi. Gribi uzrīkot raundu braukšanā? Piemēram, kartingus.

Tu gan esi pussprāguša truša svarā, bet nu gan jau.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja: vins tur nemaz nevar ielikt ne to kaarbu, ne to motoru. jo 5cilindru modeljiem bija citadakas karbas, viss padramnjiks citadaks utt. karoch neder tur nekas.

sīkā kuce pakonsultējās un uzzināja,ka Ventspils Kolkas ceļš pa lielam, nevienu neinteresē...

ko nu?

Ko tu lieto?

šnabi, un?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Labi, noformulēsim citādi- Pirmais brauc krietni sūdīgāk par Deksteru.

Tā būs precīzāk.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja: vins tur nemaz nevar ielikt ne to kaarbu, ne to motoru. jo 5cilindru modeljiem bija citadakas karbas, viss padramnjiks citadaks utt. karoch neder tur nekas.

sīkā kuce pakonsultējās un uzzināja,ka Ventspils Kolkas ceļš pa lielam, nevienu neinteresē...

ko nu?

Ko tu lieto?

šnabi, un?

Neticu. No šnabja šitādi teksti nenāk

Jums tur nav kaut kas noplūdis no kāda rezervuāra? Piemēram kalošu līme vai kāda veca gāze?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja: vins tur nemaz nevar ielikt ne to kaarbu, ne to motoru. jo 5cilindru modeljiem bija citadakas karbas, viss padramnjiks citadaks utt. karoch neder tur nekas.

sīkā kuce pakonsultējās un uzzināja,ka Ventspils Kolkas ceļš pa lielam, nevienu neinteresē...

ko nu?

tas ka man uz tevi nestāvēja, piedod... bet tu biji/esi pretīgs...

impotent, nu tu tagad sevi sac pa dauni pataisiit pilnigi bezsakarigi vaavuljojumi naak aaraa. tak aiz.pi.s muti vienreiz pamjolinj.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja: tu tak arii nejeedz. vispar peec kaa meera tadu klaunu ka piemeram Dekstera braukt prasmes? varbuut peec taa cik aktiivi tiek d.ir.sts internetaa?

Aizej paosti ateju, pamuļķi. Gribi uzrīkot raundu braukšanā? Piemēram, kartingus.

Tu gan esi pussprāguša truša svarā, bet nu gan jau.

es jau neteicu ka es protu. es tocna neprotu, esmu ar kartingu braucis labi ja kadas 10X muuzaa, un tikai 2 no taam skaidraa betn nedomaju ka tu proti, jo tu tad tu piedalitos tados konkursos ka dejo ar zvaigzni utt. esi ka nu raams kuudras ieguves specialst un nespreegaa, dari to kas tev padodaas

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Yetti rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja: vins tur nemaz nevar ielikt ne to kaarbu, ne to motoru. jo 5cilindru modeljiem bija citadakas karbas, viss padramnjiks citadaks utt. karoch neder tur nekas.

sīkā kuce pakonsultējās un uzzināja,ka Ventspils Kolkas ceļš pa lielam, nevienu neinteresē...

ko nu?

Ko tu lieto?

šnabi, un?

Neticu. No šnabja šitādi teksti nenāk

Jums tur nav kaut kas noplūdis no kāda rezervuāra? Piemēram kalošu līme vai kāda veca gāze?

atfisies, a? tā jau draņķīgi...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: jo tu tad tu piedalitos tados konkursos ka dejo ar zvaigzni utt. esi ka nu raams kuudras ieguves specialst un nespreegaa, dari to kas tev padodaas

tu tak esi zilais, ja sapņo par tādiem konkursiem.

Jā, braukt man padodas.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

ei, feizdā mīzēj, bračkam uz pagoņiem spļauj...

man po, lecu nost...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja: jo tu tad tu piedalitos tados konkursos ka dejo ar zvaigzni utt. esi ka nu raams kuudras ieguves specialst un nespreegaa, dari to kas tev padodaas

tu tak esi zilais, ja sapņo par tādiem konkursiem.

Jā, braukt man padodas.

mačalkas...

gaiļi, bļē...

šīri, bračka tokš tevi noraks, kretīns pļē....

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti