Range Rover

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003

Ir doma par svētdienas auto nomaiņu. Pagaidām šīs funkcijas pildīja Honda CR-V, taču gribās ko mazliet inčīgāku un dizeli. Līdz ar to tiek apsvērta ideja par RR 2.5 iegādi no 97-2001 gadam.

Kāda ir pieredze šī autiņa ekspluatācijā, plānotais km 10-20k gadā, izmatos pārsvarā mana mīlotā sieviete.

Vai tešām viņi tik briesmīgi lūzt? Cik sapratu motors ir no BMW, kā ir ar kārbu unn razdatkām? Kā šiem aparātiem ar rūsu? Vai tādas lietas kā klima un citas salona extras bieži kaujās nost?

Kā ir ar ziemu, vai var droši braukt cauri visām kupenām un pļanckām? Vai var izmantot kā ultimate pārvietošanās aparātu bezceļos?

Kur iesakiet labot un pasūtīt daļas.

Kam butu japievērš uzmanība tādu aparātu skatties?

 
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja:

UGG01. UZŅĒMUMU GRUPAS SADALĪJUMĀ PA GALVENAJIEM DARBĪBAS VEIDIEM

Dati no csb.gov.lv

Pirms kaut ko skribelē vismaz pats paskaties kas tajos datos ir iekšā!!

Kopējais strādājošo skaits pa visiem taviem uzņēmumiem, kur strādā vairāk par 250 darbinieku ir 34 000!! Kur strādā pārējie?? Piparbodēs, gaterīšos ar daži darbinieki - alkāni, kupi prodaj, un sēž pie mišpilts spīdīgajām pogām! Respektīvi visi pārējie plūc augļus, ko šie ir saražojuši (+ zemnieku izaudzētais, un zvejnieku nozvejotais... bet tur ar nav diez ko spīdošāki cipari). Par kādām algām, par kādu labklājību var runāt!??

Desmitiem tūkstošu liekēžu ir uz katru kaut cik konkurētspējīgu ražošanas uzņēmuma darbinieku!

Tādi daži simti vai vēl labāk desmiti darbinieki nekad nebūs ilgstoši konkurētspējīgi Eiropas tirgū, bet Latvijas tirgus faktiski nav vai ir totāli izkropļots.

Atkal strādājošo skaits. nenoliedzu, daudz no ražošanas procesiem nesaprotu, esmu kupi-prodai, bet kaut kā pat man - ražošanas analfabētam ir skaidrs, ka ne jau strādājošo skaits nosaka ražošanu, bet saražotā apjomi.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Shiirs rakstīja:

logjiski ka stradnieks. man neviena uznemuma nav akciju vai kapitaldalju.

Tādu kaudzi papīru katru dienu pārcilā, ka prieks skatīties! Ļoti liels pienesums "tausaimniecībai".

No tavas īdēšanas tas pienesums, protams, ir lielāks...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja:

UGG01. UZŅĒMUMU GRUPAS SADALĪJUMĀ PA GALVENAJIEM DARBĪBAS VEIDIEM

Dati no csb.gov.lv

Pirms kaut ko skribelē vismaz pats paskaties kas tajos datos ir iekšā!!

Kopējais strādājošo skaits pa visiem taviem uzņēmumiem, kur strādā vairāk par 250 darbinieku ir 34 000!! Kur strādā pārējie?? Piparbodēs, gaterīšos ar daži darbinieki - alkāni, kupi prodaj, un sēž pie mišpilts spīdīgajām pogām! Respektīvi visi pārējie plūc augļus, ko šie ir saražojuši (+ zemnieku izaudzētais, un zvejnieku nozvejotais... bet tur ar nav diez ko spīdošāki cipari). Par kādām algām, par kādu labklājību var runāt!??

Desmitiem tūkstošu liekēžu ir uz katru kaut cik konkurētspējīgu ražošanas uzņēmuma darbinieku!

Tādi daži simti vai vēl labāk desmiti darbinieki nekad nebūs ilgstoši konkurētspējīgi Eiropas tirgū, bet Latvijas tirgus faktiski nav vai ir totāli izkropļots.

Atkal strādājošo skaits. nenoliedzu, daudz no ražošanas procesiem nesaprotu, esmu kupi-prodai, bet kaut kā pat man - ražošanas analfabētam ir skaidrs, ka ne jau strādājošo skaits nosaka ražošanu, bet saražotā apjomi.

Nevis saražotā apjomi, bet apgrozāmie līdzekļi un peļņa. Zinu vienu palielas durvju ražotnes šefu, kurš uzskata, ka labāk ir izgatavot un pārdot vienas durvis par 1000 Ls, nekā 10 par 100Ls. Un dzīvo, maita, dzīvo cepuri kuldams...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: impotent

Kā tu to zini???

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Taisnība ir Sprūdžam par Latgales iedzīvotāju lielo slinkumu, atkarību no pabalstiem un nespēju iemācīties strādāt.

Viens piemērs mums ir

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Taisnība ir Sprūdžam par Latgales iedzīvotāju lielo slinkumu, atkarību no pabalstiem un nespēju iemācīties strādāt.

Šitam var piekrist par 100%... Un atkal prātā nāk nesen redzētais "Kolka Cool"...

Starp citu, vakar runāju par šo tēmu ar vienu draugu, kurš tālajos deviņdesmitajos dīdžejoja disenēs lauku miestos un arī šobrīd amata pildīšanas sakarā (tiesa gan, ne tādā vairs) bieži uzturas dažādās Kurzemes mazpilsētās un ciematos. paklausoties to, ko viņš stāsta, kā cilvēki degradējas, secinājums ir, ka "Kolka Cool" atspoguļo tikai daļu no tā, kas notiek īstenībā.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Taisnība ir Sprūdžam par Latgales iedzīvotāju lielo slinkumu, atkarību no pabalstiem un nespēju iemācīties strādāt.

Šitam var piekrist par 100%... Un atkal prātā nāk nesen redzētais "Kolka Cool"...

Starp citu, vakar runāju par šo tēmu ar vienu draugu, kurš tālajos deviņdesmitajos dīdžejoja disenēs lauku miestos un arī šobrīd amata pildīšanas sakarā (tiesa gan, ne tādā vairs) bieži uzturas dažādās Kurzemes mazpilsētās un ciematos. paklausoties to, ko viņš stāsta, kā cilvēki degradējas, secinājums ir, ka "Kolka Cool" atspoguļo tikai daļu no tā, kas notiek īstenībā.

Kolka Cool varoņi jau nebija tie radikālākie piemēri, dzīvē ir vēl radikālāki satiekami, līdz kuriem filmas tēliem vēl tālu, tālu.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Inženierim nepatīk tirgotāji.

Bet, ja tiks saražotas preces, kur tad tās liks, ja nebūs mārketings un pārdošanas procesi, kur to preci likt??

Sadalīt saskaņā ar plānu brālīgajām republikām?

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Cik zināms forumā ir mazda B ipašnieks ,ko var bilst par

www.tvnet.lv/...

Mani pārsteidz isuzu d max apjomi . Kur ta navara ,hilux , micuks ?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Cik zināms forumā ir mazda B ipašnieks ,ko var bilst par

www.tvnet.lv/...

Mani pārsteidz isuzu d max apjomi . Kur ta navara ,hilux , micuks ?

Mans auto ir vecs, 9 gadus vecs. Tā kā par jauniem nevarēšu spriest objektīvi.

Bet, ja nu viss būs kā vēlos, tad nepirkšu nedz Toyota, nedz Mitsu, bet gan vai nu tas pats Isuzu vai Ford.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

rudens68 rakstīja: Cik zināms forumā ir mazda B ipašnieks ,ko var bilst par

www.tvnet.lv/...

Mani pārsteidz isuzu d max apjomi . Kur ta navara ,hilux , micuks ?

Mans auto ir vecs, 9 gadus vecs. Tā kā par jauniem nevarēšu spriest objektīvi.

Bet, ja nu viss būs kā vēlos, tad nepirkšu nedz Toyota, nedz Mitsu, bet gan vai nu tas pats Isuzu vai Ford.

Njem Raptoru SRT

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Taisnība ir Sprūdžam par Latgales iedzīvotāju lielo slinkumu, atkarību no pabalstiem un nespēju iemācīties strādāt.

Šitam var piekrist par 100%... Un atkal prātā nāk nesen redzētais "Kolka Cool"...

Starp citu, vakar runāju par šo tēmu ar vienu draugu, kurš tālajos deviņdesmitajos dīdžejoja disenēs lauku miestos un arī šobrīd amata pildīšanas sakarā (tiesa gan, ne tādā vairs) bieži uzturas dažādās Kurzemes mazpilsētās un ciematos. paklausoties to, ko viņš stāsta, kā cilvēki degradējas, secinājums ir, ka "Kolka Cool" atspoguļo tikai daļu no tā, kas notiek īstenībā.

Kolka Cool varoņi jau nebija tie radikālākie piemēri, dzīvē ir vēl radikālāki satiekami, līdz kuriem filmas tēliem vēl tālu, tālu.

Tieši to jau es saku.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Cik zināms forumā ir mazda B ipašnieks ,ko var bilst par

www.tvnet.lv/...

Mani pārsteidz isuzu d max apjomi . Kur ta navara ,hilux , micuks ?

Es teiktu, ka Isuzu kādu konkursu novinnējis būs... Varbūt... Navara ir vecs modelis, pēc gada-diviem būs jauns, domāju, līdzīgi būs ar hilux un L200, jo tie ari nāk no 2005. - 2006. gada, tāpat kā nissans...

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

rudens68 rakstīja: Cik zināms forumā ir mazda B ipašnieks ,ko var bilst par

www.tvnet.lv/...

Mani pārsteidz isuzu d max apjomi . Kur ta navara ,hilux , micuks ?

Es teiktu, ka Isuzu kādu konkursu novinnējis būs... Varbūt... Navara ir vecs modelis, pēc gada-diviem būs jauns, domāju, līdzīgi būs ar hilux un L200, jo tie ari nāk no 2005. - 2006. gada, tāpat kā nissans...

Šonedēļ redzēju kaut kāda autosalonā pie Mežciema - Isuzu lielā vairumā sagatavoti ar Latvijas Valsts mežu uzlīmēm. Tur jau tas apjoms rodas.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Taisnība ir Sprūdžam par Latgales iedzīvotāju lielo slinkumu, atkarību no pabalstiem un nespēju iemācīties strādāt.

Šitam var piekrist par 100%... Un atkal prātā nāk nesen redzētais "Kolka Cool"...

Starp citu, vakar runāju par šo tēmu ar vienu draugu, kurš tālajos deviņdesmitajos dīdžejoja disenēs lauku miestos un arī šobrīd amata pildīšanas sakarā (tiesa gan, ne tādā vairs) bieži uzturas dažādās Kurzemes mazpilsētās un ciematos. paklausoties to, ko viņš stāsta, kā cilvēki degradējas, secinājums ir, ka "Kolka Cool" atspoguļo tikai daļu no tā, kas notiek īstenībā.

Kolka Cool varoņi jau nebija tie radikālākie piemēri, dzīvē ir vēl radikālāki satiekami, līdz kuriem filmas tēliem vēl tālu, tālu.

Diemžēl tā ir globāla problēma. Dažiem mazohistiem to gribas reducēt uz šo vienu valsti, bet tāda deģenerācija notiek visā tajā pasaulē, kur pastāv pabalstu sistēma.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Ja Līvānos viss iet uz grunti, tas nenozīmē ka tāda tendence ir valstī kopumā.

Pa lielam ņemot, nekā tāda Līvānos nekad nav bijis - viena apšaubāmas kvalitātes māju rūpnīca, kuras izstrādājumi bija derīgi dzīvošanai tikai pēc pamatīgas pēcapstrādes. Un stikla rūpnīca, kuras istrādājumiem joprojām ir tikpat liels brāķa procents kā PSRS laikos (laikam dragā joprojām ar vecajām iekārtām). Arī ģeogrāfiskais novietojums ir tāds ne visai izdevīgs.

Jēziņ, cik Tu esi aprobežots, neko nezini un nekad neesi gribējis! Ieskaties kaut skolas ģeogrāfijas grāmatā - aun!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

skolas ģeogrāfijas grāmatā nav tik maza mēroga kartes, kur varētu redzēt līvānus.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: skolas ģeogrāfijas grāmatā nav tik maza mēroga kartes, kur varētu redzēt līvānus.

Tur ir pietiekoši liela karte - veselas lpp apmērā, kur var aplūkot ģeogrāfisko stāvokli - protams ja var izlasīt nosaukumus!

Rxx Reģ.: 13.01.2008
0 0 Atbildēt
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Rxx rakstīja: www.db.lv/...

Tūlīt atnāks i-edgars un bļaus, ka tā nav ražošana, jo nestrādā 501 strādājošie...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

InžIniera sirdij ir par ko sāpēt:

Mazpilsēta kļuva par trešo lielāko rūpniecības centru Latgalē tūlīt aiz Daugavpils un Rēzeknes. Pārmaiņas, kas aizsākās Latvijas saimnieciskajā dzīvē pēc neatkarības atjaunošanas, Līvānus skāra sāpīgāk nekā citas Latvijas mazpilsētas, jo mantojumā no iepriekšējiem gadiem saņemtais lielrūpniecības balasts mazpilsētai izrādījās pārlieku smags, un 90.gadu sākumā Līvāniem tika piedēvēts bēdīgais bezdarbnieku galvaspilsētas tituls.

www.livanub.lv/...

Rxx Reģ.: 13.01.2008
0 0 Atbildēt

Nu ok, ir tur slikti un slikti ir daudz kur citur, bet kā tieši mēs pie tā esam vainīgi? Par to, ka nesaglabājām PSRS? Viņa būtu tāpat sabrukusi, neatkarīgi no Latviešiem. Jā varbūt kādu gadu vēlāk, bet būtu, jo ar ekonomiku saistītās problēmas tur bija nenormālas.

Līdz ar to ir divi varianti - vai nu turpināt čīkstēt, vai mēģināt kaut ko darīt, pieņemot, ka apstākļi ir tieši tādi, kādi tie ir.

Kaut kur lasīju tādu ģeniālu citātu - ja neesi apmierināts ar savu algu, sāc mācīties.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

1188.lv karte uzrāda tikai miestu Līvāni, bez nevienas ielas un adreses.

Izskatās, ka tā vieta ir tukša.

Rxx Reģ.: 13.01.2008
0 0 Atbildēt

Rekur, šis esot centrālais un labākais Līvānu klubs! goo.gl/...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

varat dirst ko gribat, zato liivaanos ir ljoti dailjas meitenes, to es jums varu garanteet, labaka pilseta visa latgale ja gribas kvalitativi izshaut kuli

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti