Range Rover

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003

Ir doma par svētdienas auto nomaiņu. Pagaidām šīs funkcijas pildīja Honda CR-V, taču gribās ko mazliet inčīgāku un dizeli. Līdz ar to tiek apsvērta ideja par RR 2.5 iegādi no 97-2001 gadam.

Kāda ir pieredze šī autiņa ekspluatācijā, plānotais km 10-20k gadā, izmatos pārsvarā mana mīlotā sieviete.

Vai tešām viņi tik briesmīgi lūzt? Cik sapratu motors ir no BMW, kā ir ar kārbu unn razdatkām? Kā šiem aparātiem ar rūsu? Vai tādas lietas kā klima un citas salona extras bieži kaujās nost?

Kā ir ar ziemu, vai var droši braukt cauri visām kupenām un pļanckām? Vai var izmantot kā ultimate pārvietošanās aparātu bezceļos?

Kur iesakiet labot un pasūtīt daļas.

Kam butu japievērš uzmanība tādu aparātu skatties?

 
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Ko es saku visu laiku? .

da tu kaut kādu figņu visu laiku dzen... un šīris arī...

jautājumā par motoriem vietējam guru (bez ironijas) noglaudīji bārdu...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

da tu kaut kādu figņu visu laiku dzen... un šīris arī...

Šajā jautājumā pilnīgi pajāt, ko domāju, to rakstu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Ko es saku visu laiku? Manas meitas vecumā, bet prāta nav vairāk par vardulēnu.

Un kāda tad ir prāta izpausme, dārgais krupi - savu naudu iztērēt šmigā, ļuļķos un jau savlaicīgi uzraut bariņu sīko? Žēl, šis variants nav manā gaumē.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Katram saus, kam ļuļķis, kam miskaste, kam sīkie...

P.S. Nenoniecinu tavu rocību, bet tu ar xyiņu nodarbojies... gribi izpauzsties - vai nu cel no 0 šrotu, vai nefis prātu, mērauklu, pļe, atradis, gredzenu pavēlnieks...

P.P.S. burtiski vakar redzēju 412 moskābeli (izskatījās labāk kā no rūpnīcas) un pie stūres jauns gurķis... Tas bija skats.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Ko es saku visu laiku? Manas meitas vecumā, bet prāta nav vairāk par vardulēnu.

Un kāda tad ir prāta izpausme, dārgais krupi - savu naudu iztērēt šmigā, ļuļķos un jau savlaicīgi uzraut bariņu sīko? Žēl, šis variants nav manā gaumē.

Es tak tev teicu, ka tu esi tukšs cilvēks.

PS. Nekad neesmu ļuļķos naudu iztērējis, retu reizi kādu cigāru nopērku.

PPS. Un pavisam tukšu tevi padara attieksme pret bērniem.

Tāds nu tu esi izaudzis...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Yetti tu esi pats gudrakais mes duraki vienkarshi aiz laimes adirshamies katreiz kad tu kautko uzraksti. visu megaportala lietotaju varda daavinam tev vienvirziena biljeti uz locekli. Ataaa.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Msh, bet man ari bija diezgan ilgi tads audi ar 5cil dzineju. Nezinu kur tu tur redzi jaudu un daili. Rijigs dzinejs, arhaiski tehniskie risinajumi. Prieks quattro versijas daudz par vaaju. Nesaprotu par ko tur vispar fanot. Iesaku tev pamegjinat citus auto ari, tad tev moshka roza brilles nokritiis beidzot.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Šitam nekādi balansieri nebija vajadzīgi - iet kā pulkstenis!

www.youtube.com/...

Šim no 19. gs. vinecilindriniekam ar nav

www.youtube.com/...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Msh, bet man ari bija diezgan ilgi tads audi ar 5cil dzineju. Nezinu kur tu tur redzi jaudu un daili. Rijigs dzinejs, arhaiski tehniskie risinajumi. Prieks quattro versijas daudz par vaaju. Nesaprotu par ko tur vispar fanot. Iesaku tev pamegjinat citus auto ari, tad tev moshka roza brilles nokritiis beidzot.

Es tev jau teicu - viss atkarīgs no cilvēka un pielietojumiem Ā, un vēl motora stāvokļa, protams, jo galu galā divdesmitgadīgs motors gan var būt ar tik ļoti izļurkātiem cilindriem ka kompresijas nav [haynes manuālī minimālā kompresija ir minēta 8 bar - man ir 15,5 - 14 - varu iedomāties kāds mironis ir pie tiem 8 bāriem ], gan ar galīgi safistu aizdedzi un šprici, kā rezultātā neiet. Neizklausās ka tu kaut ko no dzelžiem sajēgtu, bet no pieciem katliem, sevišķi ar KE3-jetroniku servisos arī īpaši neko nejēdz, tikai kaut ko samuhļīt, uz čuju samainīt un ieslaukt naudiņu, tā ka variants ka tu brauci ar nofistu motoru nav izslēdzams. Par to tavu rijīgumu es jau izteicos - pakaļas pārvietošanas režīmos vidējais patēriņš ir salīdzināms ar vienīgajiem diviem jēdzīgajiem B5 A4 benzīnniekiem - 1.8 20vt un 2.8 30v, ar to pietiek. Bet par to citu mašīnu mēģināšanu - angļu valodā ir tāds labs teiciens - if it ain't broken, don't fix it.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Es tak tev teicu, ka tu esi tukšs cilvēks.

PS. Nekad neesmu ļuļķos naudu iztērējis, retu reizi kādu cigāru nopērku.

PPS. Un pavisam tukšu tevi padara attieksme pret bērniem.

Tāds nu tu esi izaudzis...

Ja es esmu tukšs cilvēks, tad vienīgais ar ko tu vari būt pilns ir kūdra

Man prieks ka tu neļuļķē - bet kāpēc piemirsi par šmigu? Un kas tev nepatīk manā attieksmē pret bērniem - ka bez dzīves stabilitātes es tādus negribētu atļauties, pat ja būtu iespēja tādus uzcirst? Man prieks ka tu atbalsti trūcīgo un riska ģimeņu rašanos, tā tik turēt, pilnais cilvēk

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Yetti tu esi pats gudrakais mes duraki vienkarshi aiz laimes adirshamies katreiz kad tu kautko uzraksti. visu megaportala lietotaju varda daavinam tev vienvirziena biljeti uz locekli. Ataaa.

lai kko dāvinātu, tas ir jānopelna... tev laikam daudz tādu biļešu, sīkais peni?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja: Yetti tu esi pats gudrakais mes duraki vienkarshi aiz laimes adirshamies katreiz kad tu kautko uzraksti. visu megaportala lietotaju varda daavinam tev vienvirziena biljeti uz locekli. Ataaa.

lai kko dāvinātu, tas ir jānopelna... tev laikam daudz tādu biļešu, sīkais peni?

Ej labak aped prostamol uno vecais krakjis, citadi driz vairs liikais neshancees.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Msh, tu laikam kautko labu piipee. Kaa var salidzinat paterinju 1.8 motoram, 2.3 un 2.8 motoram.

Un logjiska domasana tev ari sance. Ja es pasaku ka 5cil motors nav nekas iipash, tad manai coupei vins bija nojaats. Motors bija vislabakaja kaartiibaa. Es tev jau rakstiju, neredzu par ko fanot. Tas 1.8 iet apmeram taapat, tikai rij dafiga mazaak. 2.0 ar 140zs kas naaca competition iet veel labaak par to tavu arhaisko chuguna kluci. Bet tu jau tados pakjos dzivo ka neesi neko citu laikam redzejis. Turpini attistities salaga un pectam parunasim.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja: Yetti tu esi pats gudrakais mes duraki vienkarshi aiz laimes adirshamies katreiz kad tu kautko uzraksti. visu megaportala lietotaju varda daavinam tev vienvirziena biljeti uz locekli. Ataaa.

lai kko dāvinātu, tas ir jānopelna... tev laikam daudz tādu biļešu, sīkais peni?

Ej labak aped prostamol uno vecais krakjis, citadi driz vairs liikais neshancees.

pamiezt var arī bez ripām un tev kamariņu iedot pažļembāt arī pietiks...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

. Ja es pasaku ka 5cil motors nav nekas iipash, tad manai coupei vins bija nojaats. Motors bija vislabakaja kaartiibaa.

opredjelisj daragoi, a!?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Shiirs rakstīja: Msh, bet man ari bija diezgan ilgi tads audi ar 5cil dzineju. Nezinu kur tu tur redzi jaudu un daili. Rijigs dzinejs, arhaiski tehniskie risinajumi. Prieks quattro versijas daudz par vaaju. Nesaprotu par ko tur vispar fanot. Iesaku tev pamegjinat citus auto ari, tad tev moshka roza brilles nokritiis beidzot.

Es tev jau teicu - viss atkarīgs no cilvēka un pielietojumiem Ā, un vēl motora stāvokļa, protams, jo galu galā divdesmitgadīgs motors gan var būt ar tik ļoti izļurkātiem cilindriem ka kompresijas nav [haynes manuālī minimālā kompresija ir minēta 8 bar - man ir 15,5 - 14 - varu iedomāties kāds mironis ir pie tiem 8 bāriem ], gan ar galīgi safistu aizdedzi un šprici, kā rezultātā neiet. Neizklausās ka tu kaut ko no dzelžiem sajēgtu, bet no pieciem katliem, sevišķi ar KE3-jetroniku servisos arī īpaši neko nejēdz, tikai kaut ko samuhļīt, uz čuju samainīt un ieslaukt naudiņu, tā ka variants ka tu brauci ar nofistu motoru nav izslēdzams. Par to tavu rijīgumu es jau izteicos - pakaļas pārvietošanas režīmos vidējais patēriņš ir salīdzināms ar vienīgajiem diviem jēdzīgajiem B5 A4 benzīnniekiem - 1.8 20vt un 2.8 30v, ar to pietiek. Bet par to citu mašīnu mēģināšanu - angļu valodā ir tāds labs teiciens - if it ain't broken, don't fix it.

Nu bet kā gan citādi, tavs audi ir autobūves kalngalsun tava pieredze ir pieredzes kalngals. Visi citi dzinēji un auto ir SŪDS

Varbūt tu pats esi lielas šudas, neesi padomājis?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja:

. Ja es pasaku ka 5cil motors nav nekas iipash, tad manai coupei vins bija nojaats. Motors bija vislabakaja kaartiibaa.

opredjelisj daragoi, a!?

Pareizi viņš pateica, ko tur apreģelitsa?? msh uskata,ka ja kādspasaka,ka 5 cil dzin neiet, tātad nojāts, jo viņējais ahujenna iet.

Man bija iespēja salīdzinātdivas Quattro mašīnas, Audi 90 2,3 Q 1990gadaun Audi 80 Q 2,0 16V 1992. gada B4.

Protams,ka 2,0 griezās labāk,uzņēma apgriezienus patīkamāk un braukšanai pa trasi būtu labāks, izņemot to,ka R5 tomēr kaut kā izstiepa dubļus labāk, tas ir nepārbūvētiem dzinējiem.

Un par cik tos abus es nopirku Vācijā vienlaicīgi, jo pats nesapratu,ko gribu un piedevām vēl B4 bija ļoti labā stāvoklī, izlēmu, ka manām iauto rallija gaitām labāks būs A90 .

To B4 nopirka šejienietis Krixx, var pajautāt, kā veicās ar to auto viņam pēčāk.

Ar to A90 es braukt no sākuma vispār nejēdzu,līdz mirklim, kad Iecavas rallijā norakstījos pret koku. Tad es sāku saprast, kas ir Q un pagāja daudzi kilometri,kamēr es pavisam sapratu,kas tas ir.

BET !!!! Es NEKAD neapgalvošu, ka tas ir vislabākais auto un ka viss pārējais,ko kāds piemin, ir sūds

Nu,kā to dara msh.

Protams, kā auto,ko apsist, ko pa dubļiem un grantenēm maukt, tas ir ideāls, jo lēts, jo prasts, jo gana izturīgs.

Tepat ir viens tāds dīvainsorangutāns Pirmais,kurš ,noskatījies no manis, nopirka Quattro... tiesa gan, 2,6 ar V6 dzinēju, ar kuru viņš braukt tā arī neiemācījās un tagad, cik zinu, tajā auto dzīvo zalkši.

Attiecīgi, kuram lemts rāpot, tas nelidos.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

izlasi jautājumu un nelien par tapu visos caurumos...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Es tak tev teicu, ka tu esi tukšs cilvēks.

PS. Nekad neesmu ļuļķos naudu iztērējis, retu reizi kādu cigāru nopērku.

PPS. Un pavisam tukšu tevi padara attieksme pret bērniem.

Tāds nu tu esi izaudzis...

Ja es esmu tukšs cilvēks, tad vienīgais ar ko tu vari būt pilns ir kūdra

Man prieks ka tu neļuļķē - bet kāpēc piemirsi par šmigu? Un kas tev nepatīk manā attieksmē pret bērniem - ka bez dzīves stabilitātes es tādus negribētu atļauties, pat ja būtu iespēja tādus uzcirst? Man prieks ka tu atbalsti trūcīgo un riska ģimeņu rašanos, tā tik turēt, pilnais cilvēk

Redzi, ja salīdzinam mani un tevi, tad-

1. Patlaban salīdzinājums ir nekorekts un netaisnīgs, esam dažādos līmeņos dzīvojoši cilvēki.

2. Salīdzināsim mani un tevi 23 gados. Es 20 gados jau stabili stāvēju uz kājām un nodrošināju savu ģimeni- sievu un meitu un pats sevi, man jau bija SAVS dzīvoklis JAUNĀ mājā, 10 gadīgs Audi 100 un 50% firmā, kurai bija PAŠU izveidots veikals Bauskā. Es varēju atļauties gan iedzert, gan ieliet degvielu, gan daudz ko citu.

Kas ir tev tavos 23 gados?? Tu vari žēli smirdēt,ka tev nav dzīves stabilitātes. Kas tev, bļin, to iedos?? Gaidi joprojām no mammas un opja??

Vecīt, es tavā vecumā stabili stāvēju uz kājām un sāku dot darbu citiem. Tāda tā starpība starp tevi un mani tajā vecumā. Tu, sīkais memļak. Un tu vēl atļaujies dirst, cik esi varens vīrs..sūds tu esi, saņemies un sāc par sevi pastāvēt. Un ja nevari, kas ir pats tizlākais,ko tu te dari-nemētā no sevis baigo viszini un visvari.

Sapņi ar tev tādi idiotiski-ielikt šrotvāgenā klimatu....

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: izlasi jautājumu un nelien par tapu visos caurumos...

Tieši tā, izlasi... bet tavā gadījumā vēl jāpiebilst-izlasi un SAPROTI.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Īsi sakot, msh, tu esi prasts lauķītis ir ļoti šauru redzes leņķi un zemu nākotnes attīstības prespektīvu.

Protams, cilvēki ir dažādi un visiem nemaz nav jābūt vienādiem.

Bet tad nemēģini iztaisīties par to,kas neesi !

Tu pats neredzi,ko raksti? Jebkurš auto, kuru te kāds piemin, ir sūds salīdzinot ar tavu dārgumu...

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Chankaishi rakstīja: Pareizaak - ne leens virzulja gaajiens, bet zems virzulja aatrums

iztulkosi?

Kas tur iipashi ko tulkot - ir aatrgaitas, videejas gaitas un leengaitas iekshdedzes virzuljdzineeji. Atkariibaa no virzulja paarvietoshanaas aatruma, m/sek laikam. Neatceros vairs tos ciiparus

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Yetti rakstīja: izlasi jautājumu un nelien par tapu visos caurumos...

Tieši tā, izlasi... bet tavā gadījumā vēl jāpiebilst-izlasi un SAPROTI.

Tieshaam kas tur ko nesaprast. Laikam prostamolu paarijies resnis vairs nespeej adekvaati domaat.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja:

Yetti rakstīja:

Chankaishi rakstīja: Pareizaak - ne leens virzulja gaajiens, bet zems virzulja aatrums

iztulkosi?

Kas tur iipashi ko tulkot - ir aatrgaitas, videejas gaitas un leengaitas iekshdedzes virzuljdzineeji. Atkariibaa no virzulja paarvietoshanaas aatruma, m/sek laikam. Neatceros vairs tos ciiparus

dafai smalkāk... atkārtošana - zināšanu māte...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja:

Yetti rakstīja:

Chankaishi rakstīja: Pareizaak - ne leens virzulja gaajiens, bet zems virzulja aatrums

iztulkosi?

Kas tur iipashi ko tulkot - ir aatrgaitas, videejas gaitas un leengaitas iekshdedzes virzuljdzineeji. Atkariibaa no virzulja paarvietoshanaas aatruma, m/sek laikam. Neatceros vairs tos ciiparus

dafai smalkāk... atkārtošana - zināšanu māte...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti