Range Rover

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003

Ir doma par svētdienas auto nomaiņu. Pagaidām šīs funkcijas pildīja Honda CR-V, taču gribās ko mazliet inčīgāku un dizeli. Līdz ar to tiek apsvērta ideja par RR 2.5 iegādi no 97-2001 gadam.

Kāda ir pieredze šī autiņa ekspluatācijā, plānotais km 10-20k gadā, izmatos pārsvarā mana mīlotā sieviete.

Vai tešām viņi tik briesmīgi lūzt? Cik sapratu motors ir no BMW, kā ir ar kārbu unn razdatkām? Kā šiem aparātiem ar rūsu? Vai tādas lietas kā klima un citas salona extras bieži kaujās nost?

Kā ir ar ziemu, vai var droši braukt cauri visām kupenām un pļanckām? Vai var izmantot kā ultimate pārvietošanās aparātu bezceļos?

Kur iesakiet labot un pasūtīt daļas.

Kam butu japievērš uzmanība tādu aparātu skatties?

 
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: pirmais, jebkursh yamahas pastuzis pa 400 latiem izpoga to krievu luzni vienos vaartos...

Muldēt māk visi - ciparus studijā!! Reālus ciparus ar foto no manuāla!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

iedgar, tu loh, doma laikam ka man dariit nav? viss ar karotiti mute jaieliek?

YAMAHA A-S500

Philips fidelio L1.

ludzu ej uz locekli, idinj.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ludzu tev, tupais vecais aazi, austinju parametri:

download.p4c.philips.com/...

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Vai kaut vai prastās ausis ar kropļu līmeni ne vairāk par 1,0 % pa visu atskaņošanas diapazonu, ar vienmērīgumu ne sliktāk kā +- 1,5 Db, un frekvenču diapazonu ne mazāku par 20 - 25 000 Hz!

en-de.sennheiser.com/...

north-america.beyerdynamic.com/...

pro.sony.com/...

Tās visas ir parastas ausis

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

luudzu iedgar, manualis leta gala yamahas pastuuzim:

www.manualowl.com/...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: ludzu tev, tupais vecais aazi, austinju parametri:

download.p4c.philips.com/...

Eu šmurgul - atlasi pēc manis nosauktajiem parametriem, nevis pirmo kas guglē tika sameklēts! Uz CRDI ar attiecas - man nevajag kaut ko guglē, ka tik uz to pusi, bet konktrētus parametrus, un poh, vai Lielpicānijas Elkorā, vai miesta ķitajozņikā!

Es uzrakstīju konkrētus parametrus konkrētām ausīm!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Shiirs rakstīja: ludzu tev, tupais vecais aazi, austinju parametri:

download.p4c.philips.com/...

Eu šmurgul - atlasi pēc manis nosauktajiem parametriem, nevis pirmo kas guglē tika sameklēts! Uz CRDI ar attiecas - man nevajag kaut ko guglē, ka tik uz to pusi, bet konktrētus parametrus, un poh, vai Lielpicānijas Elkorā, vai miesta ķitajozņikā!

Es uzrakstīju konkrētus parametrus konkrētām ausīm!

ko tev veel vajag? pretestiba ir, jutiba ir, frekvenchu diapazons ir, kroplu limenis ir, ieejas jauda ir. ko tev vel vajag? tie ir konkreti parametri tam konkretajam modelim.

yamahas pastiprinatajam tev ari vel kautkas neapmierina. galigi pratinju vecais azi esi izkuukojis?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

eu i-edgar, problema gadijuma nav taja. ka tu angliski neko nesaproti kas tur ir rakstiits?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: luudzu iedgar, manualis leta gala yamahas pastuuzim:

www.manualowl.com/...

Podziņas spīdīgākas!

Tā vien šķiet, ka ne tev, ne CRDI nav ne vismazākās jausmas par ko iet runa! Par kādiem parametriem, un kādiem rādītājiem!

Tad novelciet manuāļus un aplūkojiet kaut reizi mūžā

www.rw6ase.narod.ru/...

www.rw6ase.narod.ru/...

www.rw6ase.narod.ru/...

Tikai tur ir jāuzspiež uz \"Инструкция по эксплуатации\"

Atcerieties - tas ir Jūsu aprietie soc laiki = pagājušais gadsimts!! Vismaz vīžoja parametru čupiņu ierakstīt.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: eu i-edgar, problema gadijuma nav taja. ka tu angliski neko nesaproti kas tur ir rakstiits?

Problēma ir tajā ka tu vispār nevienā no valodām lasīt nemāki!!

Izlasi vēl kādas 5 reizes, kamēr aizies līdz smadzeņu pārpalikumiem!!

i_edgars rakstīja:

Vai kaut vai prastās ausis ar kropļu līmeni ne vairāk par 1,0 % pa visu atskaņošanas diapazonu, ar vienmērīgumu ne sliktāk kā +- 1,5 Db, un frekvenču diapazonu ne mazāku par 20 - 25 000 Hz!

Uz priekšu!!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Shiirs rakstīja: luudzu iedgar, manualis leta gala yamahas pastuuzim:

www.manualowl.com/...

Podziņas spīdīgākas!

Tā vien šķiet, ka ne tev, ne CRDI nav ne vismazākās jausmas par ko iet runa! Par kādiem parametriem, un kādiem rādītājiem!

Tad novelciet manuāļus un aplūkojiet kaut reizi mūžā

www.rw6ase.narod.ru/...

www.rw6ase.narod.ru/...

www.rw6ase.narod.ru/...

Tikai tur ir jāuzspiež uz "Инструкция по эксплуатации"

Atcerieties - tas ir Jūsu aprietie soc laiki = pagājušais gadsimts!! Vismaz vīžoja parametru čupiņu ierakstīt.

idiot! atshkjir 15 lpp, tam yamahas manuaalim. manas aizdomas apstiprinajas, cienijamais aazis no liivaaniem nejeedz lasiit anglju valodaa

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Shiirs rakstīja: eu i-edgar, problema gadijuma nav taja. ka tu angliski neko nesaproti kas tur ir rakstiits?

Problēma ir tajā ka tu vispār nevienā no valodām lasīt nemāki!!

Izlasi vēl kādas 5 reizes, kamēr aizies līdz smadzeņu pārpalikumiem!!

i_edgars rakstīja:

Vai kaut vai prastās ausis ar kropļu līmeni ne vairāk par 1,0 % pa visu atskaņošanas diapazonu, ar vienmērīgumu ne sliktāk kā +- 1,5 Db, un frekvenču diapazonu ne mazāku par 20 - 25 000 Hz!

Uz priekšu!!

izskatas ka tu esi pilnigs un totaals lohs un tev ir problemas ar elementaram anglju valodas zinasanam.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Te nav nekāda Portugāle, ka jāmāk angliski!

Te ir Latvija!

Dajoš Latviešu manuāli !

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

izskatas ka tu esi pilnigs un totaals lohs un tev ir problemas ar elementaram anglju valodas zinasanam.

Nevis man ir problēmas ar angļu valodu, bet tev ir problēmas ar MĀTES valodas saprašanu!! Krievs esi vai??

Kur ir atlasītās austiņas ar manis nosauktajiem parametriem??

Eu tu loh - tavā 15 lpp nav ne miņas no inermodulārajiem kropļiem! A kuras harmonikas kropļi ir uzrādīti?? Pirmās, otrās, trešās pāra vai nepāra??

Kas ir šmurgul??? Vari kaut reizi pa dzelu atbildēt, jeb esi spējīgs tikai tukši muldēt par lietām no kurām pilnīgi neko nejēdz!?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tavā vecumā (vispār jau manā ar) pat par 20 000Hz nav nekādas jēgas meklēt parametros. tik augstas skaņas dzird tikai jaunībā un arī tikai retais.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Lauķi tavas prasītās ausis ar THD 1% ir pilnīgs sūds. Frekvenču joslai tu neesi iedevis vienu parametru, būtisku.

Visas manis iedotās ausis ir kārtu pārākas par Tevis meklētajām.

Mūsdienās pilno servisa manuāli arī dīleriem tik viegli nav dabūt.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nevajag i-edgar sagrabstit kautko un tad plutit. par kropliem ir uzrakstits, kads un kur ir THD. konkreeti! un ja sajegtu kas ir SNR, ari neuzdotu vairs tik stulbus jautajumus par intermodulaarajiem kropliem.

ludzu izskaidro iisi un smalki, kjas ir harmonikas kropli, pirmaas, otraas, trshaas, paara vai nepaara. siiki un smalki. kaa tie tiek izmeriti un aprekjinati. luudzu, driiksti izpluust. tikai zinu ka vairak par pljek pljek tu neuzrakstisi. tulit sekos kautkads mesls ka tev jaunu nevienam nekas nav japaskaidro. principa neatbildesi pareizi, varesi eleganti aiziet uz klozetu

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Eu inčener es te pārīti tādu tevis prasīto sūdu esmu atradis, bet tā kā tev vajag precīzi, precizē dažus parametrus- tipu, pretestību, jaudu, jutību, a to atkal pļerkstēsi ka neviens neko nesaprot....

P.S. Un decibela apzīmējums ir pavisam savādāks

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: vispār jau pašam derētu ieskatīties tajā grāmatā. ar pretestībām paralēlā slēgumā nebūs gan tā kā tu tur gvelz.

Lai saglabātu 8 omus jāsaslēdz 4 tumbas pa 2 virknē un tad abus pārus paralēli!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Eu inčener es te pārīti tādu tevis prasīto sūdu esmu atradis,

Ne jau manis prasīto sūdu, bet ausis ar konkrētiem parametriem kas jāatrod vienam loham. Kurš ar kopēšanu tagad mēģina izlikties 5 reizes gudrāks kā patiesībā ir!

Rakņājoties pa tā loha pieminētajiem Elkoriem (un visādiem RD Elektroniks, Tehnolendiem utt) ir iespējams uzzināt tikai frekvenču diapazonu, pretestību un svaru. Uz jautājumu vai ir izodinamiskās vispār nezināja ko atbildēt - laikam pirmo reizi dzirdēja... tā pat kā Širinkins. Pie kam dažs labs vēl sāka mācīt ka redzi šitās tur ķitajoskās pa 50 santīmi būs pašā reizē!!!!!!!!!!!!!!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ko tu tur tuksi muldi Iesalniek, tu davai atbildi uz manu jautajumu. neko tu nejeedz, tu tikai pluutiit jeedz.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Eu inčener es te pārīti tādu tevis prasīto sūdu esmu atradis, bet tā kā tev vajag precīzi, precizē dažus parametrus- tipu, pretestību, jaudu, jutību, a to atkal pļerkstēsi ka neviens neko nesaprot....

P.S. Un decibela apzīmējums ir pavisam savādāks

i_edgars rakstīja:

Paņem to mēslu skaļruni ar 1200 W uzrakstu un palūko cik dB tas izdod ārā!! Liela daļa šitādu ķīnas - korejas tuftu nespēj pat pietuvoties tiem S-90 92 vai 93 dB.

Kurām no ausīm Tu esi uzrādījis vajadzīgo amplitūdas pielaužu lauku, visā vai kaut kādā frekvenču diapazonā??

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: ko tu tur tuksi muldi Iesalniek, tu davai atbildi uz manu jautajumu. neko tu nejeedz, tu tikai pluutiit jeedz.

Ko te ute vajag atbildēt?? Pagaidām tieši tu neko neesi at6boldējis - laikam nesaproti latviešu valodu?! Širinkin.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Lauķi

Eu suņa sūts - Kopš kura laika Salaspils kļuvusi par lielpilsētu??

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Mūsdienās pilno servisa manuāli arī dīleriem tik viegli nav dabūt.

Soc laikos visi tie parametri bija publicēti katram mēslam!

Mūsdienās pat sūda TV vai ledusskapim nevar aplūkot cik tas verķis elektrības noēdīs - vienkārši nav rakstīts, bet targašiem ir poh... tā pat nopirks - neliks jau vistu uz palodzes.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti